NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, 2 jaguár is bekerült a Pro Football Focusnál a hét csapatába, de egyiket se hívják Allen Hurnsnek!

Fullback: Will Ta’ufo’ou, JAX (+1.5)

Playing just 14 snaps, he made the most of them with his grade coming entirely from his work as a run blocker. We’ve seen flashes from him in the past, but that was his best performance of 2014 so far.

Guards: Zane Beadles, JAX (+2.0) and J.R. Sweezy, SEA (+3.8)

Both of our starting guards allowed just a single hit in pass protection, but find themselves in our Team of the Week for their run blocking. By far the best performance we’ve seen from Sweezy this year, while Beadles now has six positively-graded games through the first nine weeks of the season.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/11/03/all-star-team-of-the-week-week-9/
Szerencsére Beadles mintha kezdené felvenni a ritmust, egyre kevésbé kell beszélni róla, ami egy O-falembernél jó jel.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
... A.J. Green meg negatívat! iktriad
Én azért nem vagyok szomorú, hogy ilyen negatív produktummal tért vissza. Mi lesz, ha pozitív lesz a teljesítménye? 😀megyerikrisz
Superbowl?
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
[quote=iktriad... A.J. Green meg negatívat!
[/quote]Én azért nem vagyok szomorú, hogy ilyen negatív produktummal tért vissza. Mi lesz, ha pozitív lesz a teljesítménye? 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad
az előző posztodra két lájkot szeretnék adniphylos
A jagsé az érdem, nem az enyém. Azért köszi.

 kickoff.blog.hu/2014/11/05/rookie_of_the_year_349

Hype.mustaine
Erre meg én adnék kettőt! Köszi, baromi jó írás lett!
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
 kickoff.blog.hu/2014/11/05/rookie_of_the_year_349

Hype.

több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
iktriad
az előző posztodra két lájkot szeretnék adni

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom, mi van a Varjúval, de egymás után ontja magából a pozitív cikkeket idén. Mondjuk most statisztikái is vannak arról, hogy az idei jags sokkal jobb mint tavalyi.

2013 2014 Difference
Total offense per game 278.4 319.6 +41.2
Total defense per game 388 386 -2
Sacks 12 27 +15
Sacks allowed 31 35 -4
Points scored per game 12.78 15.67 +2.89
Points allowed per game 32.3 27.9 +4.4
Rushing yards per game 65 101.1 +36.1
Passing yards per game 213 212 -1
Turnovers 18 19 -1
Turnovers forced 11 10 -1
Érdemes elolvasni az egész írást, nem túl hosszú:
 www.bigcatcountry.com/2014/11/4/7154257/jacksonville-jaguars-improvement-2014-comparison-2013
A lényeg: a mérlegünk ellenére legitim ok van bizakodni a közeljövővel kapcsolatban! .
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman elemzi a punt egység problémái vasárnap:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-Film-Room/b8fa16fa-ce1f-4fc3-a234-76ed2849fdb3
Telvin Smithnek tényleg nem volt jó napja...


De azért a D fejlődik:
Tavaly ilyenkor 8 meccs után -178 volt a pontkülönbségünk. Idén 9 meccs után -110nél vagyunk.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Hurns a Bengals elleni meccsről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Hurns-I-try-to-be-consistent/4c3f01c4-c757-4b63-bb91-dfe6cd5f9185

| Az angol lordok sírva fakadnának ha ezt az angolt hallanák 😀 |
Nagyjából azt mondta a szokásos tölteléken kívül, (be better, work hard, etc) hogy amint a labda a levegőben van, agresszívnak kell lenni. Szoros meccs volt, mert a második félidőben jó volt a védelem és jöttek a turnoverek, így meg volt az esély a fordításra (Más kérdés, hogy Blake INT-je közbeszólt a végén 😕 )

A második TD-t érezte nehezebbnek, mert a védő közel volt hozzá. Az elsőnél a DB nem figyelte a labdát, így "pretty easy"nek érzi (Nem tudom, hogy Blake így akarta-e dobni, de szerintem nem egészen. Összevissza kacsázott a labda, ahogy elhagyta a kezét. Más kérdés, hogy mégis így lett jó)
Bíznak egymásban Blake-kel, egyre jobb a chemistry.

Jól érzi magát a csapatnál, de vannak hullámvölgyek és hullámhegyek a játékában. Most az a legfontosabb, hogy konzisztens tudjon maradni, és tudja tartósítani a jó formát. Ugyanúgy készül mint eddig, azzal a különbséggel, hogy próbál keményebben edzeni, hogy minél jobb legyen hétről hétre.

több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan

Blake behúzta Floridát! 😊
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet szavazni Allen Hurnsre, hogy ő legyen a hét rookieja!
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/9?module=HP11_content_stream_voting_pepsi#playerId:0ap3000000421408
Mustaine, mobilizáld a teljes Eagles fanbaset (meg akit még tudsz), hogy a lieblinged nyerjen a héten! 😀😀iktriad
Nem kell Eagles fanbase, mustaine rászánja az egész napját, és folyamatosan szavazgat majd, tol rá pár ezret 😀

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Lehet szavazni Allen Hurnsre, hogy ő legyen a hét rookieja!
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/9?module=HP11_content_stream_voting_pepsi#playerId:0ap3000000421408
Mustaine, mobilizáld a teljes Eagles fanbaset (meg akit még tudsz), hogy a lieblinged nyerjen a héten! 😀😀iktriad
Kár, hogy a kuka védelmetek nem tudta tartani Jeremy Hillt, így ő fogja kapni 😕

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet szavazni Allen Hurnsre, hogy ő legyen a hét rookieja!
 www.nfl.com/voting/rookies/2014/REG/9?module=HP11_content_stream_voting_pepsi#playerId:0ap3000000421408
Mustaine, mobilizáld a teljes Eagles fanbaset (meg akit még tudsz), hogy a lieblinged nyerjen a héten! 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cincyből - Londoba -> egy rövid road tripp video.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Journey-to-London/9b217a76-1527-4f8f-bc91-0cce136230a0

Tegnapi összefoglaló:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Landed-in-London/6829ec42-b56d-4914-b9bc-0df071cf844b

Az Eagles leigazolta Iktriad nagy kedvencét, az egykori horvát csatárt és Jaguars safetyt, Chris "Robert Prosinecki" Prosinskit. 😕mustaine
HOLY SHIT! 😀😀
A csapat pontokért játszik nem a statisztikájért.....Pontok nincsenek a statisztika mehet a bilibe.m-bryo
Tudom szar elfogadni, de ettől még tény: idén a fejlődésért játszunk elsősorban. Jövőre már a pontokért is. Lásd még Gus tegnapi nyilatkozata:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bradley-Compete-anywhere-any-time-any-place/45622992-e584-4801-bcb7-b4bc392730c6
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A csapat pontokért játszik nem a statisztikájért.....Pontok nincsenek a statisztika mehet a bilibe.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Az Eagles leigazolta Iktriad nagy kedvencét, az egykori horvát csatárt és Jaguars safetyt, Chris "Robert Prosinecki" Prosinskit. 😕

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék m-bryo, a Pro Football Focusnál az eheti összefoglalóban mind a négy kiemelt Jags játékos(Hurns, Ryan Davis, Linder és ... McClendon? 😀😀) pozitív osztályzatot kapott, ezzel szemben A.J. Green meg negatívat!
 www.profootballfocus.com/blog/2014/11/03/refo-jaguars-bengals-week-9/

Aki megy Londonba, csináljon már valami óriástáblát, amivel megüzeni Pásztornak, hogy mi vagyunk a családja 😀😀Höri
De biztos ami biztos, ezt franciául is írja majd ki arra a plakátra. 😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Aki megy Londonba, csináljon már valami óriástáblát, amivel megüzeni Pásztornak, hogy mi vagyunk a családja 😀😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már 1 Blackmon sincs az aktív keretben, Willt is IRRe tettük. Még nem Colvint aktiváltuk, hanem jött egy LB Khairi Fortt, a Saint idei 4. körös pickje, aki azóta már a Benglast is megjárta. A Californiára jár(mondjuk eredetileg Penn States volt, csak a Paterno balhé után lelépett onnan - Allen Robinson tehát ismerheti)t, szóval már 4en vannak az 53ban a Golden Bearsből nálunk.

Á nálam már vicc kategória az egész csapat...ennyi.m-bryo
Bortlesre értettem a türelmet, nem a csapatra. Az mondjuk tény, az egyik némileg függ a másiktól is. De nem lesz egy csapásra jó csapat egy franchiseból. Jó draftok, jó FA-k kellenek, és okos vezetőség. Na itt évekig semmi sem volt meg. Gené konkrétan tönkretette az egész franchiset, ezen nincs mit szépíteni. És a ciki az, hogy ebből nem lehet 1-2 év alatt kijönni. Kurva unalmas egy Jags fan számára, eleged van, nem bízol már a csapatban, utálod a folyamatos szenvedésüket, abszolút megértem, hogy így érzel. Csak sajnos nem tehetsz mást, mint hogy türelmes vagy. Az elmúlt években is reménykedhettél, de akkor tudtad magadban, hogy halálra van ítélve a csapat, senki sem húzza ki a szarból, most legalább annyival beljebb vagytok, hogy egy pici fény pislákol az alagút végén, ami Bortles miatt van így. Legalább abban lehet reménykedni, hogy ez a gyerek hoz valami változást, és nem Gabbert-szintű játékos lesz.

Emiatt írtam korábban, hogy nagyon sok múlik majd a következő offseasonon. Milyen FA-kat hoztok, mert hely lesz szarásig, milyet draftoltok, és mellé ez a fiatal, idén még rookiekból álló csapat, meg Bortles egy teljes TC után hogy muzsikál majd együtt.
Nagyon agresszív FA kell, és nem csak odadobni a nevesebb FA-knak a nagy zsozsót, hanem mindezt okosan tenni, és lehetőleg nem olyan játékosokat elhozni, akik a nagy lóvé után már szarnak az egészre.Stez
Konkrétan szeretem a sci-fi-t de amit Te írtál ide az UTÓPIA!!!!m-bryo
Akkor ugorj le a hídról, mást nem tudok mondani. 😀
Valamibe kapaszkodni kell egy franchise szurkolójának, ha a csapatnak egyszerűen nem megy. Hennevel kapaszkodni sem volt mibe. Vagy legyél Pats fan, ott mindig nyernek. 😊Stez
Pontosan. Még hányszor írjam már le? Tavaly az alapoktól kezdtük az építkezést, és a mostani kettős annyira rossz rostert örökölt, hogy ez még az eddigi erősítésekkel együtt is az NFL leggyengébb keretének számít!

DE! Szemben a tavalyi évvel, ahogy az első 8 meccsen semmi esélyünk nem volt a győzelemre, Nem egészen ez a helyzet idén. Idénre az volt a csapat célja, hogy minden meccsen legyen reális esélyünk nyerni. Amióta Bortles kezd, a San Diego elleni utolsó negyedet(!) leszámítva MINDIG meccsben voltunk bárkivel. És tettük mindezt 28 első és másodéves játékossal(és ez a szám most már 29re nőtt, és lehet a hét végére 30 lesz Colvinnal), 10 olyan rookieval, aki idén már kezdett.

Az idei draftolt(vagy Hurns esetében UDFA) rookiek nagy része több mind biztató - Linder a legjobb falemberünk, Bowanko miatt sem lehet panasz. Hurns és Allen Robinson vezetik az NFLt a rookiek között TDkben és elkapásokban. És Leeről sem mondtam még le. Telvin volt a hét védője rookie létére. És Colvint még nem is láttuk.
A secondaryben jelenleg 4 másodéves kezd, és persze nem tökéletesek, de nem rajtuk megy el a meccs. A D-line brutálisan erős, domináns pass rusher nélkül!
Úgy tűnik Denard (másodéves játékos) személyében MJD utódja is megvan! Simán lehet 1000 yardos futónk már az idén(577 yard kell neki ehhez 7 meccsen). Ez ki gondolta volna 4 hete?
És Bortles minden hibája ellenére továbbra is biztató jeleket mutat. (A hibái, ahogy Stez is írta, mind korrigálható)
Ha te ennek ellenére nem látod, hogy igenis ennek a csapatnak van jövője, akkor nem tudok rajtad segíteni. Keress ez esetben egy másik kedvenc NFL csapatot.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Á nálam már vicc kategória az egész csapat...ennyi.m-bryo
Bortlesre értettem a türelmet, nem a csapatra. Az mondjuk tény, az egyik némileg függ a másiktól is. De nem lesz egy csapásra jó csapat egy franchiseból. Jó draftok, jó FA-k kellenek, és okos vezetőség. Na itt évekig semmi sem volt meg. Gené konkrétan tönkretette az egész franchiset, ezen nincs mit szépíteni. És a ciki az, hogy ebből nem lehet 1-2 év alatt kijönni. Kurva unalmas egy Jags fan számára, eleged van, nem bízol már a csapatban, utálod a folyamatos szenvedésüket, abszolút megértem, hogy így érzel. Csak sajnos nem tehetsz mást, mint hogy türelmes vagy. Az elmúlt években is reménykedhettél, de akkor tudtad magadban, hogy halálra van ítélve a csapat, senki sem húzza ki a szarból, most legalább annyival beljebb vagytok, hogy egy pici fény pislákol az alagút végén, ami Bortles miatt van így. Legalább abban lehet reménykedni, hogy ez a gyerek hoz valami változást, és nem Gabbert-szintű játékos lesz.

Emiatt írtam korábban, hogy nagyon sok múlik majd a következő offseasonon. Milyen FA-kat hoztok, mert hely lesz szarásig, milyet draftoltok, és mellé ez a fiatal, idén még rookiekból álló csapat, meg Bortles egy teljes TC után hogy muzsikál majd együtt.
Nagyon agresszív FA kell, és nem csak odadobni a nevesebb FA-knak a nagy zsozsót, hanem mindezt okosan tenni, és lehetőleg nem olyan játékosokat elhozni, akik a nagy lóvé után már szarnak az egészre.Stez
Konkrétan szeretem a sci-fi-t de amit Te írtál ide az UTÓPIA!!!!m-bryo
Akkor ugorj le a hídról, mást nem tudok mondani. 😀
Valamibe kapaszkodni kell egy franchise szurkolójának, ha a csapatnak egyszerűen nem megy. Hennevel kapaszkodni sem volt mibe. Vagy legyél Pats fan, ott mindig nyernek. 😊

több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Á nálam már vicc kategória az egész csapat...ennyi.m-bryo
Bortlesre értettem a türelmet, nem a csapatra. Az mondjuk tény, az egyik némileg függ a másiktól is. De nem lesz egy csapásra jó csapat egy franchiseból. Jó draftok, jó FA-k kellenek, és okos vezetőség. Na itt évekig semmi sem volt meg. Gené konkrétan tönkretette az egész franchiset, ezen nincs mit szépíteni. És a ciki az, hogy ebből nem lehet 1-2 év alatt kijönni. Kurva unalmas egy Jags fan számára, eleged van, nem bízol már a csapatban, utálod a folyamatos szenvedésüket, abszolút megértem, hogy így érzel. Csak sajnos nem tehetsz mást, mint hogy türelmes vagy. Az elmúlt években is reménykedhettél, de akkor tudtad magadban, hogy halálra van ítélve a csapat, senki sem húzza ki a szarból, most legalább annyival beljebb vagytok, hogy egy pici fény pislákol az alagút végén, ami Bortles miatt van így. Legalább abban lehet reménykedni, hogy ez a gyerek hoz valami változást, és nem Gabbert-szintű játékos lesz.

Emiatt írtam korábban, hogy nagyon sok múlik majd a következő offseasonon. Milyen FA-kat hoztok, mert hely lesz szarásig, milyet draftoltok, és mellé ez a fiatal, idén még rookiekból álló csapat, meg Bortles egy teljes TC után hogy muzsikál majd együtt.
Nagyon agresszív FA kell, és nem csak odadobni a nevesebb FA-knak a nagy zsozsót, hanem mindezt okosan tenni, és lehetőleg nem olyan játékosokat elhozni, akik a nagy lóvé után már szarnak az egészre.Stez
Konkrétan szeretem a sci-fi-t de amit Te írtál ide az UTÓPIA!!!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Á nálam már vicc kategória az egész csapat...ennyi.m-bryo
Bortlesre értettem a türelmet, nem a csapatra. Az mondjuk tény, az egyik némileg függ a másiktól is. De nem lesz egy csapásra jó csapat egy franchiseból. Jó draftok, jó FA-k kellenek, és okos vezetőség. Na itt évekig semmi sem volt meg. Gené konkrétan tönkretette az egész franchiset, ezen nincs mit szépíteni. És a ciki az, hogy ebből nem lehet 1-2 év alatt kijönni. Kurva unalmas egy Jags fan számára, eleged van, nem bízol már a csapatban, utálod a folyamatos szenvedésüket, abszolút megértem, hogy így érzel. Csak sajnos nem tehetsz mást, mint hogy türelmes vagy. Az elmúlt években is reménykedhettél, de akkor tudtad magadban, hogy halálra van ítélve a csapat, senki sem húzza ki a szarból, most legalább annyival beljebb vagytok, hogy egy pici fény pislákol az alagút végén, ami Bortles miatt van így. Legalább abban lehet reménykedni, hogy ez a gyerek hoz valami változást, és nem Gabbert-szintű játékos lesz.

Emiatt írtam korábban, hogy nagyon sok múlik majd a következő offseasonon. Milyen FA-kat hoztok, mert hely lesz szarásig, milyet draftoltok, és mellé ez a fiatal, idén még rookiekból álló csapat, meg Bortles egy teljes TC után hogy muzsikál majd együtt.
Nagyon agresszív FA kell, és nem csak odadobni a nevesebb FA-knak a nagy zsozsót, hanem mindezt okosan tenni, és lehetőleg nem olyan játékosokat elhozni, akik a nagy lóvé után már szarnak az egészre.

több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Á nálam már vicc kategória az egész csapat...ennyi.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Konkrétan nálam már ennyi év alatt a türelem elszált!!!m-bryo
Bortlesneek ez volt a 6ok meccse kezdőként, és már le is mondasz róla(mert hogy róla beszélünk most csak)?
Az utolsó 4en úgy játszik mint egy rookie, ami azért visszaesés, mert a Colts, Chargers, Steelers meccseken egyáltalán nem úgy játszott. TÜRELEM, esz még jobb is. A közepes teljesítményével is meccseben voltunk az AFC Northot vezető Bengals ellen, idegenben,
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Allen Hurns a legjobb, a többi egy nagy szar. Meg még az Allen Robinson meg Denard Robinson elmegy. Beadles? Beadles menjen vissza Denverbe most azonnal, meg a Marqise is, vagy ő meg az egyetemre.mustaine
Hurns meg remélem most nem tűnik el meccsekre, mint az Eagles utáni pár találkozón.iktriad
Nem tehet róla szegény, hogy fogalmatlan QB-k dobálnak felé...mustaine
Stez válasza érkezik in 3... 2... 1.... 😀😀iktriad
Stez is tisztában van ezzel, csak kedvenc játékosokról nehéz az ilyet beismerni. 😀Beki
Mondjuk te pont örülnél, ha legalább ennyire fogalmatlan lenne Geno. 😀
Bortles szar, de a legjobb az egészben az, hogy a hibái olyanok, amiken simán lehet, és fog is javítani. De a zsebben jól mozog, azért nem fossa össze magát a nyomásnál, és érzi is azt, nem tiszta célpont a pass rushereknek. Most az, hogy fos dobásokat vállal be, az rookie mistake. Nem hoz jó döntéseket, ami súlyos hiba, de ezen a tapasztalat, az idő, és a WR-ekkel való összeszokottság segít, hogy ha Bortles okos. Akkor tudni fogja az elkapói korlátait, meg a stílusukat, kinek hová, meddig dobhatja, mit vállalhat be.
Egy ekkora foshalmaz csapatban, 183789274398483273 újonccal előtted a falban, melletted a WR sorban, hát ember legyen a talpán, aki rögtön király lesz. Bortles nem Luck szintű tehetség, sosem lesz az, de ne feledjük el, hogy Lucknak future HOF WR-je volt segítségként, plusz Hilton. Reggienek bármikor odadobhatta a labdát, catch volt.
Bortles egy BB szintet simán le tud hozni 1-2 éven belül, ha a körülötte lévő csapatot is sikerül megerősíteni. Bárki mondhat bármit, én szezon után Shortsot röhögve elengedném a piacra az évi 5-6 millás jóslatokkal együtt, és hoznék egy biztos kezű célpontot, egy playmaker WR-t. Plusz valami olyan tight endet, aki valamit csinál is, mert ahogy látom, itt olyan nincs. 😀
Robinson és Hurns mindketten tehetségesek, bár nagyobb potenciál előbbiben van, viszont ami Bortles szempontjából a legfontosabb lenne, hogy valaki biztoskezű legyen, emberrel a nyakán is elkapja a labdát, az Hurnsben például nagyon ritkán van meg. 3-4 hetente van 1-2 villanása, de onnantól eltűnik. Az inkonzisztens játék a WR-eknél szvsz a lehető legrosszabb. Leeről nem is beszélek, ő a no comment kategória. Igazából egy top Blackmon lenne a legnagyobb upgrade ennek a csapatnak.

De amúgy mit is kéne beismernem akkor Bortlesről pár meccs után? 😀
Hogy sokat hibázik, hogy kurva fos döntéseket hoz? Ja, sokat hibázik, kurva rossz döntéseket hoz. És? A legviccesebb az egészben, hogy a meccsenkénti 2 pickje ellenére is több reménnyel ül le bármelyik Jax fan a TV elé meccset nézni, mint amikor Henne dobált.
Bortlesnek nem idén kell világot váltania. Soha nem kell megváltania azt, senki sem ezt várja tőle. A BB szintre sem most kell felérnie, és nem is jövőre. De felnő majd, ha köré valami csapatot is elkezdenem odarakni. Az pedig, hogy legyen más játékos, nem jön el egyik hétről a másikra, a döntései sem lesznek sokkal jobbak. Most még nem. A fejlődést évek távlatában kell nézni, nem hetek távlatában. Azért azt se feledjük el, hogy ez a jelenlegi kezdőcsapat konkrétan szerintem egy napot nem játszott így a TC-ben például, mert az egyik nem volt kezdő, a másik sérült volt, stb stb. És ezek fontos tényezők.
Bortles nem ismeri a csapattársai határait, most kezdi megismerni. Próbálkozik, feszegeti a határokat, és megtanulja, mit lehet és mit nem.
Ő legalább feszegeti a határokat, de most ha megnézed Hennet, aki inkább röhögve lesétál -20-as difinél, és nem vállalja be a necces dobásokat, futásokat, csak hogy ne adja el a labdát, vagy ne sérüljön meg... Az jobb? Szerintem nem.
Bortlesnek türelem kell, és egy megfelelő mentor, aki ahogy látom, azért megvan most.
Viszont az a mentalitás, hogy ő legyen a legjobb, hogy mindig mindenáron nyerni akarjon, na ez a mentalitás teszi majd jó játékossá. Mert fejlődni akar, és fejlődni is fog. Nincs ezzel semmi gond, most még sokat hibázik, ratyi szegény, de még ezekkel a hatalmas hibáival is sokkal nagyobb potenciál van benne, mint a liga starter QB-inat felében.
22 éves még csak. Szerintem már a 25-26 lesz tapossa majd, amikor tényleg jó szezonokat hoz majd.
Jacksonvilleben azért kicsit más tészta dobálni, mint Atlantában, ahol a segged alá tolnak egy akkor elit Whiteot, majd hoznak egy elit TE-t, és hogy ne bízzák a véletlenre, egy Jonest.
Türelem.Stez
Konkrétan nálam már ennyi év alatt a türelem elszált!!!