Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Logan Thomas volt talán az előszezon első fordulójának legjobb újonc irányítója, nekem ennyi mondjuk elég arról, hogy mennyit számít az előszezonbaggio
Mivel ez elkerülte a figyelmed teljesen véletlenül, idézem magam:
Bár teszem hozzá, Bortles semmit nem bizonyított még.
....
Alapvetésként Henne nekem egyértelműen back up szint. Ha ez megdől, és Henne jobb lesz, akkor megértem a Jax vezetést, mert akkor igazuk van, az másik eset.
...
ulpianus
Illetve ha már kákán keresünk csomót, akkor Bortles már két meccset játszott nem egyet. Tehát ő mindenképp előrébb jár. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
Én mégsem ezért kérdeztem első pre meccs első snapje után mikor Henne feljött a pályára, hogy "miért a csere QB kezd?"ulpianus
 www.sportsonearth.com/article/89004102/nfl-rookie-quarterbacks-preseason-evaluation-johnny-manziel

"Take a so-so rookie quarterback and place him on an organization with a case of the yips, and you have the recipe for a memorable failure.

If you did not just think of the Browns and Jaguars at the end of that last paragraph, then I am not doing my job properly. That said, there has been nothing unusual about the handling of Hoyer-Manziel or Chad Henne-Bortles (or Matt Schaub-Carr or Cassel-Bridgewater, which is not just a quarterback tandem but a battle setting in the next Hobbit movie).


Logan Thomas volt talán az előszezon első fordulójának legjobb újonc irányítója, nekem ennyi mondjuk elég arról, hogy mennyit számít az itt mutatott forma


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Bortles tehetséges, reméljük még sokan fognak ezen meglepődni.
Én mégsem ezért kérdeztem első pre meccs első snapje után mikor Henne feljött a pályára, hogy "miért a csere QB kezd?". 😛 (Nem is Stanzi miatt, bár az jó poén volt Höritől.) Mindenesetre nem mindenki lepődött meg, és örülök, hogy egyre többen látják így. Bár teszem hozzá, Bortles semmit nem bizonyított még.
Viszont sok jó QB jön egyetemről. Van akit padoztatni érdemes, mert olyan hiányosságai vannak. Bortlesnek ilyen hiányossága nincs. Ezt kell látni, a témát már boncolgattam régebben részletesen.
Alapvetésként Henne nekem egyértelműen back up szint. Ha ez megdől, és Henne jobb lesz, akkor megértem a Jax vezetést, mert akkor igazuk van, az másik eset.

Lehet dobna Bortles 15 picket 16 meccsen, kevesebb mint 60% pontosság mellett, lenne 3-4 meccse ahol homály vagy kapkod, ideges negyedeken-félidőkön át. Akkor mi van? Ha láthatóan fejlődik, jó döntéseket hoz, nagy átlagban értelmes drive-okat vezet, az elég. A technikája javul meccs közben is. Az önbizalma is, ha jól kezelik az edzők, személyiségétől is függ ez mit jelent. Ennyi a cél.
Ha a PO Henne játéka esetén sem elérhető, akkor az a nem mindegy: hogy Henne játéka sehova nem vezet egyébként sem, kukába dobott szezon a semmiért. Bortles még vezetheti a csapatot valahova.

Másik. Van ahol totál QB gyilkos fal volt. Azt aláírom, nem szerencsés mögé bedobni egy értékes újoncot. Ellenben a legtöbb rookie QB nem áll betonbunker mögé máshol sem. Nem viccből draftol egy csapat TOP3ban legtöbbször.
Ami legtöbbet segít egy rookie QBnak az a stabil futójáték (... lenne 😀). Illetve a vakoldali OT játékát legalább átlagosra kell hozni. A többit ha nem oldja meg, akkor nincs mire várni úgysem.

Amikor május elején bemondták Bortles nevét, akkor úgy voltam vele WTF, de eddig úgy néz ki megfogtátok vele az isten lábát. Az összes többi média által felkapott, hypeolt rookie, Jonnytól Bridgewaterig a kanyarban nincs jelenleg Bortleshez képest.peterk2005
Bridgewater más sémában kell teljesítsen, és másban mint amit megszokott. Nem könnyű az átállás neki több szinten. Borltesnek azért ekkora eltérés nincs. Nekem Teddy is ígéretesnek tűnt. Már amennyire meg lehet ítélni ennyiből.
Másrészről kezdetni Teddyt azért nem fogják, mert Cassel (akinek nem vagyok rajongója) sokkal stabilabb QB, mint Henne. Egész más a szituáció, másképp is edzik őket.

Manziel főleg nem vethető össze Bortlesszel. Johnny egy project játékos. Ha lesz belőle valami, akkor az nem idén lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
3 yardos futásátlag tényleg nagyon gyatra. Fél fallal nem is lesz ez jobb.Húsrágó
De Denard megint egész jó átlagot hozott. 2. félidőben milyen összetételű fal mögül futott?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt mondom én is Bortles gyerek jó lesz, remélem első héten még nem ő kezd ellenünk bár úgy is bajban leszünk, de ha még vele is kezdetek..... sok sikert neki!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Reggel megnéztem az összefoglalót, és nézem ezt a csere QB gyereket, ezt a Bortles-t..... nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen kezdője a Jags-nek. Jó, jó, preseason, de check-check-check 3. célpontnak, 1-1-be, külső vállra, 25 yardra dobott passz az ugyanaz a dobás a kezdő sor és a harmadik sor ellen is.

Amikor május elején bemondták Bortles nevét, akkor úgy voltam vele WTF, de eddig úgy néz ki megfogtátok vele az isten lábát. Az összes többi média által felkapott, hypeolt rookie, Jonnytól Bridgewaterig a kanyarban nincs jelenleg Bortleshez képest.peterk2005
Jól beszélsz 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reggel megnéztem az összefoglalót, és nézem ezt a csere QB gyereket, ezt a Bortles-t..... nem is emlékszem mikor volt utoljára ilyen kezdője a Jags-nek. Jó, jó, preseason, de check-check-check 3. célpontnak, 1-1-be, külső vállra, 25 yardra dobott passz az ugyanaz a dobás a kezdő sor és a harmadik sor ellen is.

Amikor május elején bemondták Bortles nevét, akkor úgy voltam vele WTF, de eddig úgy néz ki megfogtátok vele az isten lábát. Az összes többi média által felkapott, hypeolt rookie, Jonnytól Bridgewaterig a kanyarban nincs jelenleg Bortleshez képest.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
3 yardos futásátlag tényleg nagyon gyatra. Fél fallal nem is lesz ez jobb.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár kikaptunk (amíg a kezdők és az első számú cserejátékosok voltak bent 19-7 volt ide..) a 2 QBnk egész jó napot zárt.

Henne 17/12vel, 130 yarddal és egy TDvel jelentkezett, összességében jobb volt, min a Tampa ellen.
Bortles továbbra is jó formát mutat (17/11 - a 6 incompleteból 1 spike 160 yard), megint volt egy-két remek megmozdulása. A 2 hét alatt 277 yardnál és 28/18nál jár. Ha nem lennének ekkora bajok középen a falban, szerintem simán lehetne kezdetni. Láthatóan több benne a potenciál, mint Henneben.

A falban megsérült Bowanko és Pasztor is kapott a kezére. Az O-linenak nehezen sikerült lyukat nyitni Gerhartnak,igaz volt egy szép 19 yardos hosszú futása. De láthatóan nem az igazi még ez a terület sem.

Update:Pasztornak eltört a keze. Hogy az a.... A falunk Beadlestől jobbra csodásan fog kinézni....

A WRek közül Hurnst és Leet lehet dicsérni. Denardnak is volt néhány szép futása.

A D elég jól kordában tartotta Cutleréket. Forte nem volt faktor futásban. Mondjuk a pass rush az elején nem volt az igazi, többször is csak nagyon lassan értünk oda a QBra. Viszont Ziggy Hoodnak és Alualunak is volt sackje.

Összességében nem volt ez rossz, sőt. Soha ne legyen rosszabb első félidőnk, mint amilyen a mostani volt.

Egy CBSes gyors értékelés a QB posztra fókuszálva.
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24661575/blake-bortles-making-jaguars-qb-decision-tough
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 jaguár, akire ma érdemes lesz különösen odafigyelni!

FIVE JAGUARS TO WATCH

CHAD HENNE

Everybody loves even the possibility of an open quarterback competition … except for the guy who has been tabbed for months as the Week 1 starter. Henne was 4-of-7 passing for 30 yards last week against Tampa Bay, but expect him to be more active in the passing game during his expected two quarters of work. Just as it’s important for Blake Bortles to get preseason reps, it’s big for Henne to establish a workable tempo.

ALAN BALL

Ball, one of the Jaguars’ projected starting cornerbacks, missed the first seven practices of training camp and then sat out the Tampa Bay game because of an ankle injury. If he starts, he’ll face a good measuring stick in Bears receivers Brandon Marshall and Alshon Jeffrey. Ball upped his work on Monday and Tuesday, an important development because his presence is important on a still-young secondary.

MIKE BREWSTER

Ever since the Jaguars’ failed pursuit of Alex Mack, they’ve endorsed the idea of Brewster starting at center. Before the Tampa Bay game, the concern about Brewster was his struggles against big defensive tackles in practice. Exiting the Tampa Bay game, the concern about Brewster were his two airmailed shot-gun snaps. The Jaguars gave rookie Brandon Linder center reps earlier this week, which means the clock is ticking on Brewster.

TELVIN SMITH

Is it possible that Smith, the rookie linebacker from Florida State, is challenging veteran Geno Hayes for the starting Will spot? Probably not yet, but Smith has definitely had a solid training camp. Sure, he’s not the ideal size (218 pounds), but he moves well in coverage and showed blitzing instincts on his hit of Josh McCown that forced a pass Winston Guy intercepted and returned for a touchdown.

MARQISE LEE

He did nothing last week in his 16 snaps of work, and depending on who was asked, had one bad play (coach Gus Bradley) or two bad plays (offensive coordinator Jedd Fisch). Lee rebounded with two decent practices earlier this week. With Shorts and Robinson out again Thursday with hamstring injuries and the Jaguars expected to add a bigger passing layer to their game plan, Lee is a player to monitor.
Allen Robinson azt mondta, jól halad a rehabilitációja, és nagyon szeretne játszani a Lions ellen. (már csak azért is mert Detroit környékén nőtt fel). De ha a csapatdokik azt mondják, még pihennie kell, akkor alárendeli magát az akaratuknak.
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
nem tudtok egy oldalt, ahonnan le tudom kapn a jax-tampa meccset? (tyt-m nincs, rutrackeren meg csesznek seedelni)Giowa
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-tampa-bay-buccaneers-vs-jacksonville-jaguars-condensed/baggio
Köszi szépen 😊

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 962 — no es importante
nem tudtok egy oldalt, ahonnan le tudom kapn a jax-tampa meccset? (tyt-m nincs, rutrackeren meg csesznek seedelni)Giowa
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-tampa-bay-buccaneers-vs-jacksonville-jaguars-condensed/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
nem tudtok egy oldalt, ahonnan le tudom kapn a jax-tampa meccset? (tyt-m nincs, rutrackeren meg csesznek seedelni)

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp néztem, a Bearsben majdnem annyi ex-jaguár van jelenleg, mint a Lionsban! o_o 😀
3 Gene Smith draft pick (Eben Britton, Zach II Miller, és nagy kedvencem Austen Lane), valamint Nate Collins, Michael Spurlock és Jordan "Lil' " Palmer(majd dumálhatnak meccs után Bortlessel és Hennevel - előbbinek a drafton segített, utóbbinak volt csapatársa itt).

Ja és ma látjuk először ex (ideiglenes) HCnket, Mel Tuckert is, mióta északra tette át a székhelyét.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis beharangozó péntek éjjelre Sextontól és Lagemantől:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Chicago/19e00e7e-0627-4ee0-97db-d3e1ba1b674e
Lageman (akinek -mint a múlt már jó párszor igazolta- érdemes odafigyelni a szavaira), szerint Lindernek igenis van esélye elnyerni a kezdő C posztot! Igaz akkor meg találni kell egy RGt (Nowak? McClendon? Boone a 49ersből?), de egye-fene, ha Linser esetleg tényleg beválna centerben(állítólag a középsuliban és Fisch idején is játszott Ct a Miamiban)..
Holnap akár 4 center is pályán lehet(Brewsten, McClendon, Linder, Bowanko vagy az újonnan jött Caldwell), miközben valószinüleg csak 2 Qbt fogunk játszatni.
Érdekes lesz, az biztos.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A PFF szerint múlt héten héten a legjobb első körös újonc Bortles volt.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/13/first-round-first-impressions/2/
Az nfl honlapja szerint Bortles - Vick után - a második legjobb csereirányító.. Gabbert meg a 32, 😀 😀phylos
Ezért idén ellenünk minden D pályán akarja tartani Hennet. A Niners meccseket meg mindenki IRre akarja majd rakni Kaepet. 😀
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Az nfl honlapja szerint Bortles - Vick után - a második legjobb csereirányító.. Gabbert meg a 32, 😀 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a csapatunk még nem is szerethető, Shao Khan már úgy tűnik nagyon is az. 😀
 bloguin.com/thisgivensunday/2014-articles/every-nfl-owner-ranked-by-likeability.html
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár videó:
Sexton pár percet beszélt sleeper DROY jelöltjével, Telvin Smithszel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/A-Few-Good-Minutes-Telvin-Smith/3849f387-d121-484a-9a5d-ffac55f7a797

És a Fox Sportos Alex Marvez
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marvez-I-like-the-spirit-in-these-practices/cbd6614c-3fc4-43b1-9e2a-745e2a41d324
valamint Polian papa(ESPN) beszél arról mit vár az idei Jagstől.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Polian_A_team_that_could_sneak_up_on_everybody/4c5b5c95-0e8d-4fa1-a810-e73fca5e52f5
Poliané videója nagyon jóra sikerült szerintem.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos, hogy holnap Nate Stupar lesz Poz helyettese MLB poszton.

Közben hoztunk végre egy olyan centert, aki adott már snapet a poszton az NFLben is. Antoine Caldwell érkezett(a Texans 3. körös picke volt 2009ben, és ott 4 évet húzott le G/C poszton) aki már volt nálunk tavasszal tryouton, de nem igazoltuk le...

DoM kedvence Matt Stankiewitch megy IRre, ha nem kell senkinek waiveren, hogy helyet csináljunk neki.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poslusznynak valami kisebb bicepszsérülése van, ezért ő el sem utazik Chicagóba. Most így hirtelen nem tudom, ki lesz a helyettese. Alapesetben Reynolds lenne, de ő most lppen kezd OTTO poszton. Talán Stupar ugorhat be.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt van Fisch sajtótájékoztatója.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fisch-He-handled-himself-very-well/6c2bb566-58b1-4025-83e0-480171ada3d2
Beszél benne a Cés a QB posztról is. Linder C poszton történő bevetésé, mert Fisch így is használta Miamiban. De csak ezt, mint okot valahogy nem veszem be...

Bortles kifejtette egy kicsit bővebben, hogy Fisch mire gondolt az alatt, hogy Blake lábmunkájának a fejlődése egy kissé visszaesett az utóbbi napokban:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles_Its_a_work_in_progress/c56d4e28-ea85-4e49-a679-73d65a1411fe
Mint mondja, most sok mindenre figyel, és a lábmunka egy picit emiatt háttérbe szorul jelenleg, de dolgozik ezen is.

Cecil és Dekoda Watson is nagyon közel áll a visszatéréshez. Cecil már ott akar lenni Detroitban a pályán.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Shorts_III_I_felt_really_good/aef44b38-a1ec-4d3c-bb3f-3cc78974d4f4

A DB coach, DeWayne Walker elemzi a secondarynk jelenlegi állapotát:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Walker_Its_a_good_start/26492bec-b10b-461c-a7d0-723e500a0192
Nagyon sokan várnak komoly dolgokat a DB sortól, remélem Cyp, Gratz és a többiek tényleg megbízhatóak lesznek hátul.

Lageman tapet elemez (scrimmage és Tampa meccs)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/All_Access_Film_Room/9209f176-f5b8-44f6-82a5-194972f31e02
Joeckel szép pancaket osztott ki Michael Johnsonnak. 😀

Ma csak átmozgatóedzés lesz, aztán délután utazik a csapat Chicagoba.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloren eszmefuttatása arról, hogy miért lett Linder hirtelen C poszton bevetve.

An interesting development the last two days at Jaguars camp has been rookie Brandon Linder getting snaps at center, including with the second team Tuesday.

Throughout the first three weeks of camp, Mike Brewster, Jacques McClendon, Luke Bowanko and Matt Stankiewitch have taken the center reps. Patrick Lewis played the position in college.

So why Linder now?

The Jaguars, naturally, are downplaying it.

“He did a nice job [Monday] – it’s new [for him],” coach Gus Bradley said. “You may see him in there some at the center spot. When? That’s what we’ll decide tonight.”

I asked offensive coordinator Jedd Fisch this morning if center is a three-man race between Brewster, McClendon and Linder.

Fisch said: “We talked [last week] about the interior line and how we’re trying to figure out which two of the three we’re going to play. It’s still the same discussion.”

Kinda, sorta.

Last week, the discussion was Brewster playing center and Linder/McClendon playing right guard.

This week, the discussion has changed.

I asked Bradley if the Linder-working-at-center deal is the Jaguars’ acknowledgement they have a problem at center three-plus weeks before the opener.

“No,” said Bradley, who added, “The challenge for us is, ‘OK, we have to keep continuity.’ But, yet, we have to find out what the best combination is. … But Brewster has really done a nice job this week. I think that he’ll play good against Chicago.”

Some thoughts at what could be happening:

*The Jaguars intend to start Linder at right guard and Brewster at center, BUT like another player (maybe Drew Nowak) at guard more than they like McClendon. In this roster math, they would keep Nowak as a reserve guard and make sure Linder is able to move over to center if called upon.

*Brewster has experience at guard (left side) and the Jaguars could be thinking about moving him to right guard and Linder to center. A long shot theory.

*They don’t think Bowanko is even close to being ready to play and might try to stash him on the practice squad.

*The Jaguars are going to give Linder a crash course at center to get him ready for Week 1. This would be the panic button.
Nem tudok teória az igazi, de engem aggaszt, hogy hirtelen a kezdő LGnk C poszton kap snapeket azok után, hogy jól játszott RGben(A PFF szerint) és a TCs snapek alapján úgy tűnt, övé a kezdő RG poszt...
Ez az RG-C poszt legalább annyira fogas kérdés szerintem a legégetőbb probléma, mert ha nincs rendezett megoldás, akkor nem lehet berakni Bortlest, még akkor se, ha túljátssza Hennet a pre mecseken.

Érdekes, hogy Sextonék a hivatalos oldalon meg inkább a QB posztot vették elő (bár beszéltek az belső O-line helyzetről is(.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Final-open-practice/5c9a3751-eb1a-49e6-a83f-d0e5dd407084
Fisch mondjuk azt mondta, hogy a lábmunkájának fejlődése egy picit az utóbbi napokban visszaesett (kíváncsi vagyok, ez igaz-e vagy kamu, hogy lehűtse a kedélyeket?...).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lett mára 3 új sérültünk - mondjuk Jensent leszámítva egyik sem komoly név:
CB Deion Belue (back), TE Marcel Jensen (abdominal) és C Matt Stankiewitch (wrist).

Mai QB statok:

Henne 22 snap 15/10
Bortles. 12 snap 9/7 TD
Stanzi: 8 snap 7/3
Morris 8 sanp 6/5 TD, INT

És egy remek írás a Fox Sportson LSünkről, Carlson Tinkerről
 www.foxsports.com/nfl/story/jaguars-carson-tinker-life-is-a-story-of-inspiration-and-perseverance-081214
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 420 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Henne játszik csütörtök éjjel az első félidőben, Bortles a 2.-ban.
Ma Blake kapott 1 snapet a kezdő O-linenal. Oesher szerint nem az volt a legjobb dobás ami tlátott tőle. Ettől függetlenít mind neki, mint Hennenek jó napja volt. Bortles 2 remek passzt eresztett el Bumphis TDt is csináltaz egyikből, de a nap playe Henneé volt, aki Hurnsnek passzolt egy lézert.

Lee több passzt kapott ma el, a helyi beatek szerint csütörtökön gyakran célba fogjuk venni.
Ramses Bardem pedig 3. csapatban villogott. 2 szép elkapása is volt.

Jeremy Harrisnek ma (mint tegnap) volt egy pickje.

J. T. Thomas és Sherrod Martin is visszatért edzeni Gerhart mellett.

Ez a mai volt egyébként az utolsó nyilvános edzés.