Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Gus tegnap volt az XMSirius rádióban, ahol úgy tűnik 2 témában is más tónust fogalmazott meg.

Az egyik Lee esete, akivel kapcsolatban sokkal enyhébben fogalmazott.

Tehát a routetal és a sebességgel volt gond, nem pedig a motivációval.
iktriad
Ez nekem már így megnyugtató. Csak nem hozták volna el akkora örömmel a második körben, ha büdös neki a meló.

A másik Bortles esetleges kezdő helyével kapcsolatban született:

Ebben vannak olyan jelek, ami azt sugallja, hogy talán Gusék meggondolják magukat a kezdés ügyében. A következő 2 preseason meccs fontos lesz ebből a szempontból.
.iktriad
Könyörgöm, hogy NE! Amikor a kezdő center ennyire nem stabil, akkor miért kellene erővel egy újoncot mögé állítani, amikor nem múlik rajta semmi! Nem a PO a kérdés. Hanem, hogy 4 vagy 5 vagy 6 győzelem lesz-e. Maradjanak az eredeti tervnél, abban legalább látszik a koncepció. Amúgy meg engem meggyőzött itt korábban valaki, hogy egy újonc irányítónak az előszezon összes kezdő snapje kell, hogy jól mutatkozhasson be az NFL-ben. Henne pedig vesz el ezekből bőven. Félkészen berakni, hogy a fal közepéről jövő nyomással küzdjön, csupa új arccal körülvéve, akik még tanulják a playbookot... háááát. Ez nem olyan, mintha egy összeszokott, alacsony rotációval dolgozó gárdába állítanál be egy friss irányítót. Itt kb még a látnia kell a csapattársa hátát, hogy tudja a nevét... 😊
A védelmet is frusztrálni fogja, ha állandóan a pályán kell lenni (nem beszélve a fáradtság miatti visszaesésre a teljesítményben), mert az offense képtelen előre menni. Eleinte Henne-vel jobban fog ez a csapat muzsikálni, akkor pedig inkább építsék az új QB-t az edzéseken és szenvedjen Henne a meccsen.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Toby Gerhart ma visszatért edzeni!

Jedd Fisch szerint Toby 5-6 carryre számíthat Chicagóban.

Linder centert is fog játszani a Bears ellen! Na ez kb mindent elmond a C posztunkról....

Fisch szerint Bortles magabiztosnak és komfortosnak tűnt pénteken és jó döntéseket hozott.

Jedd szerint 2 olyan play volt, ahol Lee nem futott olyan routokat , amelyeket kellett volna.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap 77 11 vs 11 play volt edzésen - a legtöbb eddig.

QB statok:

Henne 29 snap 17/11
Bortles: 24 snap 15/9
Stanzi 13 snap 8/6
Morris 11 snap 7/3

Továbbra is rotálódik Linder és McClendon, de Linder tűnik még mindig inkább a kezdő RG poszt várományosának.

Jeff Lageman sleeepere Josh Wells a 2. csapatban kapott snapeket OTben. Bradfield helyében nagyon odafigyelnék, nehogy az UDFA rookie kiszorítása.

Jelenlegi sérültlista:
Physically unable to perform: LB Dekoda Watson (groin).

Non-football injury: WR Ace Sanders (personal) és CB Aaron Colvin (knee).

Did not practice (injury): RB Toby Gerhart (hip flexor), TE Clay Harbor (left calf), WR Cecil Shorts (right hamstring), WR Allen Robinson (right hamstring), WR Tandon Doss (right ankle), LB J.T. Thomas (hamstring), S Sherrod Martin (groin) és WR Lamaar Thomas (concussion).

És Hank Joness osztályzatai a rookieknak a Tampa ellen:
 www.bigcatcountry.com/2014/8/11/5990183/jaguars-rookie-review-preseason-buccaneers
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus tegnap volt az XMSirius rádióban, ahol úgy tűnik 2 témában is más tónust fogalmazott meg.

Az egyik Lee esete, akivel kapcsolatban sokkal enyhébben fogalmazott.

"Yeah I got specific, that was on me," Bradley said when asked about his previous comments on Lee. I got specific about one play where he was supposed to run a comeback and he ran it – there was never an effort (issue) but he was confused on how the defender was playing him so he didn’t run it full speed because of that. But he’s got to learn from that, learn to run full speed and take it. So it was good, it was really a good opportunity for us to discuss it."
Tehát a routetal és a sebességgel volt gond, nem pedig a motivációval.



A másik Bortles esetleges kezdő helyével kapcsolatban született:
This is still Chad Henne's job but Blake has done a good job and is building that body of work. I thought he played with good poise, good command. It’s a little bit unrealistic because there was one blitz from Tampa the whole day, one pressure, Bradley said on Saturday morning, following the preseason game on Friday.

So it was all four-man rush and good protection. I think it’s what we had hoped to see from him. The poise, the command of the offense, doing what we expect him to do," Bradley said. "I think that he handled it for the first time pretty well. He showed some toughness, took a hit, made some really nice throws. His timing, accuracy, decision making. It was good.
Ebben vannak olyan jelek, ami azt sugallja, hogy talán Gusék meggondolják magukat a kezdés ügyében. A következő 2 preseason meccs fontos lesz ebből a szempontból.

Egy érdekesség - Caldwell a londoni hét alatt Martez Wilsont, de nem claimelte az alábbi okok miatt:
5. I think I learned one thing on this trip that’s yet another reason why so many football people are against a permanent team in London. Last year, when the Jaguars were in London, GM David Caldwell was looking at the waiver wire and saw a linebacker, Martez Wilson, he liked on waivers. It was Thursday of a game week. Caldwell, number one, didn’t want to cut a player on his roster in London and unceremoniously ship him home from Europe before the game. Number two, he didn’t know what kind of game shape or mental shape with the Jags’ playbook Wilson would be in if he arrived, let’s say, on Friday evening in London. So Caldwell passed on the waiver claim (and because the Jags had waiver priority with the worst record in football, they would have gotten Wilson). Wilson was then claimed by the Raiders. Wasted chance. So I wonder how often a competitive issue like that would come into play if a London team was trying to do business in competition with the other NFL teams on this side of the Atlantic.
Gerhart ma talán ma visszajön edzeni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Bortleses videóból derült ki a számomra, hogy pénteken volt egy változtatásunk a keretben. 😀😀 😀😀
Visszahoztuk Fendi Onobunt, aki 2011ben már volt nálunk 3 hét erejéig. Ő is TE, akárcsak a miatt elküldött UDFA rookie Reggie Jordan.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sen' Derrick Marks és Blake Bortles lett a PFFnél a legjobb jaguár támadó és védő:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/08/09/refo-buccaneers-jaguars-pre-wk-1/

Bortles egyszer elfelejtette, hogy milyen play jön ezért rögtönzött egyet: 😀
"He had a check at the line of scrimmage," Bradley said. "He got us into another play and he forgot a play. In the huddle, he forgot a route combination so he changed the play to another one. He had the poise to get us in another one and it was actually complete to [receiver] Mike Brown on their sideline. That was it, not too many."
Ma ismét megnéztem a TB elleni meccset: a legfontosabb tanulság, amit még nem hallottam, amiről nem nagyon volt szó a jax médiában, az DeAndre Coleman (#75) jó teljesítménye. PP-ban és RD-ben is szép teljesítményt nyújtott, érdemes lesz rá odafigyelni. Valószínűleg nem kerül majd be az 53-ba, de jó lenne, ha a practice squadba át tudnánk dobni.phylos
Abry Jonest kéne kiszorítania. De a P squadban biztos a helye.

És Blake be volt mikrofonozva péntek este a meccs alatt:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-Wired-Bortles-Micd-Up/e93d619a-38c0-4f8e-85fe-4779decd04dd

Ami Leet illeti, még nem látom, hogy ez a mostani eset vele nagy probléma lenne. Gus és Sullivan is el fog vele beszélgeti. Ha ennek nem látjuk hatását a Beras meccsen, akkor lehet talán egy picit aggódni. De egyelőre nem nagy ügy.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Karakter elemzésen hogy ment át a draft előtt?undisputedly
úgy mint Blakcmon :p
"minden WR díva"

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes,hogy elvileg Gusék kimondottan olyan csapatot akarnak építeni ami kemény, és az utolsó csepp vérig hajt. Ennek ellenére egy rookie(!!) elkapóval preseason (!!) meccsen már motivációs problémák vannak...
Karakter elemzésen hogy ment át a draft előtt?
Ez elég nagy kritika a stábnak.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ma ismét megnéztem a TB elleni meccset: a legfontosabb tanulság, amit még nem hallottam, amiről nem nagyon volt szó a jax médiában, az DeAndre Coleman (#75) jó teljesítménye. PP-ban és RD-ben is szép teljesítményt nyújtott, érdemes lesz rá odafigyelni. Valószínűleg nem kerül majd be az 53-ba, de jó lenne, ha a practice squadba át tudnánk dobni.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lamaar Thomasnak agyrázkódása van, mert nincs elég sérült WRünk már így is.

És az egészségesekkel is gond van. A stábnak nagyon nem tetszett Marqise Lee tegnapi teljesítménye, és akkor még finom voltam.

Rookie receiver Marqise Lee was not a factor against the Bucs. In fact, he wasn’t even targeted in the passing game with the first-team offense, and it apparently had a lot to do with his effort. Bradley indicated that Lee wasn’t consistent with the way he ran routes. "One of the things we’re looking at is the consistency," Bradley said. "Run your routes like every time it’s coming to you. You can’t change speeds. You can’t decide when and when not to, but I’ve told you before that I’ve seen him switch a switch where he’s more focused. I’d like to visit with him about what happened yesterday. He did play good, but I just think that he could have done some things even more precise. It wasn’t exactly where we need it to be."
 espn.go.com/blog/jacksonville-jaguars/post/_/id/7180/no-first-team-reps-for-bortles-this-week

Remélem Bradley motivációja hatni fog majd.

Megnéztem a meccset itt:
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-tampa-bay-buccaneers-vs-jacksonville-jaguars-condensed/
Nagyon tetszett a egésze (Ryan Davis, ha így folytatjam ő lehet az új Paul Spicer - UDFA DE, akinek hosszú és eredményed karrierje volt nálunk)D, Denard Telvin és Bortles.

Center poszton ha nem javulunk a következő 2-3 hétben, akkor Caldwellnek körül kellene néznie, hogy kik azok a csere Ck, akiket trade útján ide lehetne majd hozni....Csak az a baj, hogy Lil' Polian a felelős ezen a terülten(felmérni a másik 31 csapat keretét...).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sérülés updatek:

Gerhart reméli, a Bears ellen már játszhat.

Shorts már 100%os futóedzéseket teljesített a héten, biztos bennem hogy legkésőbb a Lions ellen már pályán lesz.

Beadlesnek megsérült a hüvelyujja, de nem fog emiatt kihagyni időt.

Dekoda már szintén edz, Bradley szerint a Lions vagy a Falcons ellen már talán játszhat, és az Eagles ellen 100%, hogy ott lesz a pályán (ha megint le nem sérül addig persze - Ik.)

Update: Shorts és A. Robinson biztos kihagyja a Bears meccset.

Bradley azt is elmondta, hogy bár elégedettek voltak Bortlessel, azért figyelembe kell venni, hogy a Bucs D összesen egyszer bliztelte, tehát ez messze volt az éles meccses szituációtól.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus azt mondta Bortles lehet hogy kezd majd a 4. premeccsen, hogy együtt játsszon a kezdőkkel.
A helyi média szerint meg kellene kapnia legalább az esélyt, hogyha így játszik, mint tegnap, legyen reális esélye elnyerni a kezdő QB posztot!

Snap countok tegnap - elemzésekkel,
:
DEFENSE

CB Demetrius McCray 43, LB Nate Stupar 41, CB Jeremy Harris 39, S Joe Young 38, LB Telvin Smith 34, DT David Carter 33, S Josh Evans 32, DT De’Andre Coleman 31, S Chris Prosinski 29, DE Gerald Rivers 28, DE Chris Smith 27, LB Josh Hull 26, DT Ricky Havili-Heimuli 26, DE Ryan Davis 21, CB Jamell Fleming 21, LB Marcus Whitfield 19, DE Tyson Alualu 19, DE Ziggy Hood 19, CB Mike Harris 16, CB Will Blackmon 15, LB LaRoy Reynolds 14, LB Allen Bradford 12, DT Abry Jones 12, CB Dwayne Gratz 11, S Johnathan Cyprien 11, LB Paul Posluszny 11, DT Sen’Derrick Marks 11, S Winston Guy 11, CB Rashaad Reynolds 9, DE Chris Clemons 8, S Craig Loston 7, DE Andre Branch 7, DE Red Bryant 7, DT Roy Miller 7, LB Geno Hayes 5, CB Deion Belue 4.

ANALYSIS

*McCray started in place of Alan Ball (ankle) and continued playing into the second half.

*The other starters were done after 11 snaps and Guy’s 68-yard interception return for a touchdown. They played three series.

*In first-team nickel situations, Hayes and Reynolds came off the field, replaced by Blackmon and Smith.

*It was interesting that Reynolds didn’t play much with the second unit – that’s either a sign he’s taken a hold on the starting Otto spot or that Dekoda Watson isn’t close to returning so they need to keep Reynolds on a Starter Schedule.

*Based on the playing time, the Jaguars’ last linebacker on the 53-man roster (if they keep six) will be Stupar.

*I didn’t feel the roster-making chances were good for Prosinski or M. Harris entering camp and that was further confirmed last night – third-team work.

OFFENSE

TE Marcel Jensen 41, OT Sam Young 36, WR Mike Brown 34, RG Brandon Linder 33, WR Allen Hurns 32, TE D.J. Tialavea 30, OT Josh Wells 27, LG Drew Nowak 27, G/C Jacques McClendon 27, LT Cam Bradfield 27, WR Kerry Taylor 26, QB Blake Bortles 26, RB Storm Johnson 21, C Luke Bowanko 20, G Tyler Shatley 19, C Patrick Lewis 19, RT Austin Pasztor/LT Luke Joeckel/LG Zane Beadles/C Mike Brewster/QB Chad Henne – all 17. WR Marqise Lee 16, RB Denard Robinson 14, RB Jordan Todman 14, RB Terrance Cobb 14, WR Kenny Shaw 11, QB Ricky Stanzi 11, FB Will Ta’ufo’ou 9, WR Lamaar Thomas 9, C Matt Stankewitch 8, WR Chad Bumphis 8, QB Stephen Morris 8, TE Marcedes Lewis 8, WR Chad Hall 6, WR Ramses Barden 3.

ANALYSIS

*Jensen and Tialavea took advantage of Lewis being on a minimal playing-time schedule and injuries to Brandon Barden, Clay Harbor and Reggie Jordan.

*Among players who started the game, Hurns played the most snaps.

*I was surprised to see Lee was credited with 16 snaps – he wasn’t noticed on the field.

*Pretty much an even split amongst the four tailbacks, but D. Robinson and Cobb didn’t play until the second half.

*Didn’t have a much doubt, but Ta’ufo’ou is clearly the leader to return at fullback over Ewing.

*A good week for Linder, who started it by returning to practice from a sprained foot and ended up playing first- and second-team reps in the game at right guard.
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
De jó volt végre (még ha csak összefoglalóban is) de Jaguars meccset látni 😊

A D# 4 sackje nagy vidámság!

A run O 2,8 y/carry átlaga viszont csak Denard 23 yardos TD-je miatt nem lett még ennél is rosszabb. Ezen dolgozni kell, mert Tobynak hamar elmegy a itt a kedve a játéktól. Nem tudom, hogy a kezdőnek tekinthető O fal mennyit volt fent, de a cserék nem tudnak utat nyitni futáshoz, az biztos.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Lamaar Thomast is utolérte a WR sérülés hullám, csak hogy ez az este se múljon el Jaguars elkapó sérülés nélkül. 😕
Viszont Denard futott egy 23 yardos TDt. Lehet idén tényleg OW (de legalábbis egy minőségi RB) lesz?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles 11/7el és 117 yarddal debütált. Abból a 4 incompleteból 3 drop volt. Csak így tovább fiú!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csináltunk egy picksixet? Csináltunk egy picksixet?! Jipii.
eddig igencsak jól néz ki a pass rushunk *remélem, hogy nem lesz belőle ik féle jinx 😀phylos
Max ha én írnám/miondanám. 😀
Gabbert statjai, JFF:
3/11 20 yard, 1 INTphylos
Úgy tűnik a hiba nem a mi készülékünkben volt.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
azért az offense-ünkről túl sok jót nem lehet elmondani

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
eddig igencsak jól néz ki a pass rushunk *remélem, hogy nem lesz belőle ik féle jinx 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
éés, elkezdődött 😊

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
visszaszámlálás: már kevesebb, mint két óra

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.Asbee
off
Ha 2007-ben a második körben draftolt valaki Téged, akkor szerintem nincs komoly akadálya. Sok labdacipelésed azóta nem volt, az elhasználtságodra nem lehet panasz 😀

on:
nekem van valami különös vonzalmam az ilyen Red Zone célpontok irányába, nem mintha gyakran megfordulna a Jags a Red Zoneban, de arra az évi 20-30 playre felmehetne egy ilyen "szegény ember Grahamje" 😊 Amúgy megnéztem, és tizenvalahány centivel kisebb a súlypontemelkedése mint az említett sztárjátékosnak, így kicsit már el is párolgott a kezdeti lelkesedésem. (nem tartott sokáig)Húsrágó
Nem akarlak még jobban letörni, de az alapszakaszban touchdownja sem volt mégAsbee
Csak szólok, hogy Kassim Osgood 5 éves TD csendje tört meg Floridában... mondjuk azóta megint csend van ezen a téren... (nehéz kenyér ST-ben TD-t elkapni)

Mindenesetre meggyőztél, valószínűleg kevésbé agresszív szerekkel is lehet majd csillapítani a felbukkanó depressziómat, amikor a Cut sorsára kerül.

Ha már Ik. csend van.
Matt Scott okádik a gondolattól, hogy már nem Jaguars mezben szerepel... 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.Asbee
off
Ha 2007-ben a második körben draftolt valaki Téged, akkor szerintem nincs komoly akadálya. Sok labdacipelésed azóta nem volt, az elhasználtságodra nem lehet panasz 😀

on:
nekem van valami különös vonzalmam az ilyen Red Zone célpontok irányába, nem mintha gyakran megfordulna a Jags a Red Zoneban, de arra az évi 20-30 playre felmehetne egy ilyen "szegény ember Grahamje" 😊 Amúgy megnéztem, és tizenvalahány centivel kisebb a súlypontemelkedése mint az említett sztárjátékosnak, így kicsit már el is párolgott a kezdeti lelkesedésem. (nem tartott sokáig)Húsrágó
Nem akarlak még jobban letörni, de az alapszakaszban touchdownja sem volt még


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Nem tudom bent lesz-e Teddy, mikor húzunk. Viszont, ahogy Ik írta, akár mi is felmehetünk 1/2-re, illetve (ha bent lesz még), húzhatjuk Clowney-t is. Egyébként meg a végén úgysem az lesz, amit várunk.
N-Drew
N-Drew egy régi - kedvencnek jelölt posztját olvasva - rá kellett jönnöm, hogy tényleg mindig igaza van 😀

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Gabbert statjai, JFF:
3/11 20 yard, 1 INT

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Én pedig olyan magas vagyok, mint MJD, szóval legközelebbi workoutra lehet elmegyek én is.

Magával Bardennel egyébként nincs bajom, jó gyerek. Az más kérdés, hogy összesen volt 1 jó meccse és azon kívül észrevehetetlen volt. Ha valamit mutatni tud előszezonban, talán keretbe kerülhet.Asbee
off
Ha 2007-ben a második körben draftolt valaki Téged, akkor szerintem nincs komoly akadálya. Sok labdacipelésed azóta nem volt, az elhasználtságodra nem lehet panasz 😀

on:
nekem van valami különös vonzalmam az ilyen Red Zone célpontok irányába, nem mintha gyakran megfordulna a Jags a Red Zoneban, de arra az évi 20-30 playre felmehetne egy ilyen "szegény ember Grahamje" 😊 Amúgy megnéztem, és tizenvalahány centivel kisebb a súlypontemelkedése mint az említett sztárjátékosnak, így kicsit már el is párolgott a kezdeti lelkesedésem. (nem tartott sokáig)