Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A QB statoknál elég csak a lényeget írni.
Stanzi 12 snap 8/5. A többi nem számít.ulpianus
Nem sokszor van egyéb dolgokat kiírni. De ha igen, azt megírom a teljes körű tájékoztatás kedvéért.

Ja, ha már itt vagy sajna nem találtam adatokat a csütörtöki nézőszámról. 😕
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
A QB statoknál elég csak a lényeget írni.
Stanzi 12 snap 8/5. A többi nem számít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai QB statok:

Henne 26 snap, 17/11, 1 INT;
Bortles 20 snap, 15/12, 1 TD;
Ricky Stanzi 12 snap, 8/5;
Stephen Morris 3 snap, 2/2;

(Az INT Chad Bumphis hibája volt, aki nem figyelt oda. Jerry Sullivannek volt pár "kedves" szava hozzá. A picket Mike Harris szerezte)

Sérülés updatek: Linder lábára ráléptek, nem tűnik komolynak a sérülése. Lotuleleinek mankókra vclt szüksége az edzés után, nem jó jel.

Ma Brewster volt a C a kezdőknél, Linder pedig az RG 3. napja zsinórban. Mikor megsérült, McClendon váltotta őt ott.

Napi összefoglaló (itt is lehet hallani Doss jajveszékelését, miközben ápolják - Tandon azt mondta, szerencsés, hogy nem lett törés a dologból). 😕)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside_the_Jaguars_Camp_continues/dd98b49e-4452-4587-9a56-2cb9af02496e

Bortlesnak nagyon jó napja volt a 11 vs 11es periódusban 5/5öt produkált, benne a nagy TD passzal Hurnsnek(ezt lehet látni a napi összefoglaló legvégén!). Nagyon jó jel.

Mai interjú Bortlessel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles-%E2%80%9CIt%E2%80%99s-starting-to-slow-down%E2%80%9D/ab9e1cfe-269b-4703-b9af-8e3ebbdc5cc6

És Jedd Fischsel az offense és Bortles felkészültségének helyzetéről:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fisch_Its_been_a_good_camp/21fb5b05-7b75-495e-8147-544fd5adb147

A nap tweet összefoglalója(2 verzió)
 blackandteal.com/2014/07/31/jacksonville-jaguars-2014-training-camp-day-6-twitter-recap/
 www.bigcatcountry.com/2014/7/31/5954779/jacksonville-jaguars-2014-training-camp-live-blog-day-6
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doss szerencsére nem törte el a bokáját. Komoly zúzódás szenvedett, de nem törést. Így is egy jó időre kidőlt.

Allen Robinsonnál ugyanaz a hamstring sérült meg, mint OTA alatt. Gus szerint sanszosan ez most nem olyan komoly, csak elővigyázatosak vagyunk vele.

Doss és Ace hiányában Will Blackmon és Marqise Lee lesznek a punt returnerek.

Gus mai sajtótájékoztatója az edzés után:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/848f0ad3-5647-439f-add2-e6114625f88b

Kijött Peter King cikke arról, hogy mit látott nálunk.
 mmqb.si.com/2014/07/31/training-camp-jacksonville-jaguars/
Hát a tervezett kezdője elsősorban a védelemnél baromira nem úgy fog kinézni, ahogy ő gondolja...

1. A 3. WR poszt (ha egészséges) 100%, hogy Robinsoné. Szerinte akár Denardé is lehet. Aki elsősorban RB....
2. Szerinte Alualu kezd majd (nem tűnt fel neki, hogy ő Red Byrant cseréje). Clemons nála nem (aki pedig külön méltatott). Ja és szerinte Millernek Ziggy Hood a (komoly)konkurenciája. Kár hogy hogy Hood Marks cseréje...
3. Szerinte OTTO poszton Dekoda kihívója Chris Smith. Nem látta LaRoy Reynoldsot ott gyakorolni tegnap?
4. Mike Harris nála komoly tényező 2 poszton is a kezdő helyre. Szerintem sanszosan a keretre sem fog bekerülni... Ha még Jeremy Harrist írt volna azt mondom, hogy egye-fene. Bár szerintem (is) McCray jelenti a legnagyobb kihívást a 2 kezdőnknek.
5.. Szerinte Josh Evans helye biztos a kezdőben. Akkor Winston Guyt se látta....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ajjaj.

Jaguars WR Tandon Doss down and in serious pain. Possible broken right ankle (Mark Long)
Update - úgy tűnik megint kereshetünk punt returnert - az első 4 meccsre legalábbis.
Initial belief from trainers is that Jaguars WR Tandon Doss broke his right ankle. Will have tests to confirm(szintén Long)
És Allen Robinsonnak is hamstring sérülése van - megint kezdődnek a WR bajok, mint OTA és minicamp idején.

Egyébként Lotulelei is megint megsérült. Meg ápolni kellett Lindert is. Remélem utóbbi nem komoly.

Viszont pl Telvin Smithnek volt ma egy picksixe Hennetől. Blake meg kiosztott Hurnsnek egy 40 yardos TD passzt.

Gratz és Cyprien ma mezt cseréltek és Grazt játszott Cyprien mezébe és vica versa. 😀😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Clemons, Marcedes és Poz ma veterán szabadnapot kapott. Tehát TEben 3 UDFA rookie és Brandon Barden edz ma. Remek...
A DT Jordan Miller megsérült, így ma ő is pihen.

Fischék nagyon elégedettek Blake eddigi TCjével:
Jaguars offensive coordinator Jedd Fisch didn't want Groundhog Day when it came to rookie quarterback Blake Bortles.

So far, Fisch hasn't had to worry about that. Fisch said Thursday prior to practice that Bortles has shown quality retention of the scheme in the five-week break between the offseason program and training camp.

Fisch said Bortles is playing faster, understanding the system and his reads.

"One of the things you worry about is how does a guy handle something he's never done before," Fisch said. "He's had OTAs and minicamp. Now, he's got four weeks to figure out what he's going to do. I thought he really prepared, so he came back ahead of where I thought he was going to be."

Bortles, the third-overall pick in May's draft, remains the backup quarterback behind veteran Chad Henne. The Jaguars have utilized the 6-foot-5, 230-pound Bortles on many rollouts in team drills, giving the offense an extra edge.

"I love the fact that when Blake moves, he's a strong, tough guy to bring down," Fisch said. "He also throws the ball nicely on the move. It's something clearly he's done throughout his career in college. That's part of our system, so they have to do that."

Fisch azt is elmondta, hogy szeretné, ha Gerhart nem lenne egy 300 carrys ember idén. Szeretné ha Todman éls a többiek le tudnának némi terhet venni a válláról.

TC poziciós harcok (UDFA rookie edition) : TEk
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Tight-End/7af4cee7-5d6f-4311-8be2-b675da9c3a87


Holy Bernie akarom mondani Shao Khan

Egyből beugrott ez a film(jó mondjuk ez gyakran előfordul egyébként is).
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus elég jó helyet ért el Prisco "Edzők, akire figyelni kell" listáján:
 www.cbssports.com/nfl/writer/pete-prisco/24641272/nfls-10-most-intriguing-coaches-pettine-tops-list-of-rookies-to-watch
3. Gus Bradley, Jaguars: He came in last season and helped instill his type of mentality in the locker room with a bunch of young players. But can he carry it over into his second season? I think he can. He has the right makeup for the job -- an energetic, passionate coach who never seems to slow down. And his players love him.
Halloren írt arról, hogy szerinte McClendon tegnapi snapjai centerben a kezdők közt igenis nagy ügy.
Item: Jacques McClendon took first-team snaps at center during practice on Wednesday.

Big deal or not a deal. Big deal.

The Jaguars have been publicly committed to Mike Brewster as their starting center since their pursuit of Alex Mack came up short in mid-April. They’ve said Brewster has the tools physically to play the position and the football smarts to serve as the communicative supply line.

And so they go to McClendon for the first practice in full pads? Hmmm.

This is very little about McClendon and very much about Brewster.

McClendon: He’s allegedly in competition for the starting right guard spot with Brandon Linder, but in reality, his best chance to make the team is as a back-up swing man (guard and center).

Brewster: He wasn’t injured.

Our thought: Maybe this is coach Gus Bradley sending his first message of camp, showing the team that if a starter isn’t holding up his end, he’ll be shoved down the depth chart for a day. It falls into Bradley’s mantra of “race to maturity,” – holding players to a higher standard in Year 2 of this regime.

Although I expect Brewster to be back with the starters this morning at 9:55 a.m., add the center spot to the list of things worth monitoring.
Én se lennék nyugodt Brewster helyében. Bradley komoly jelzést küldött felé, hogy ideje összekapni magát, vagy mégsem ő lesz a kezdő center....
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King interjú
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/King-The-story-is-the-quarterback/b59dca02-7b18-4e43-ad43-631fe57e3159

Kapott tőlünk egy kis ajándékot is:

King:
That message board is 362 feet wide, which is basically the distance from the back of the end zone to the back of the other end zone.
King tweetjei rólunk:
JACKSONVILLE-Very hard to walk away from day with Jags and not say, "That Gus Bradley is one heck of a football coach." Teacher, motivator. Our RV pilot, ex-Colgate footballer Andy DeGory, got up after our 45 mins w/Bradley. Wished he could put on the pads one more time for him (egy újabb Gus hívő 😀😀).

Gil Brandt suggested Jags could potentially make a WC spot this year- feeling the same after seeing them? ... No. But pass-rush will be better with Clemons, Bryant imported from Sea. Both lines more competent. But you've got to score to win. Don't trust O.

Reason to be bullish on Jax future. But not so much 2014. Big test is if Bortles can be The Man in 2015.
Mai összefoglaló:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Full-pads/c270afc4-ba2b-4ab1-ab7a-b855f9ca4a3c
Shadrick és Oesher szerint is úgy tűnik a nagyon várt csata a kezdő RG posztért elmarad (Lindernek áll a zászló) és helyette a kezdő center poszt lesz nagyon, nagyon érdekes.
A hivatalos oldalnál Lee helyett Robinson TDjét választották a nap elkapásának, a felvétel végén látható Henne TD passza.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus mai sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/3e8023c2-ff52-4716-87ff-c0e17b327351

Beadles:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Beadles-I-really-feel-good/b10efe46-a656-48b0-9ab1-b278abf3ff4b

Todman:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Todman_We_expect_to_move_forward/47d3b501-7492-47a3-90f0-c2d17a

Roy Miller -aki úgy tűnik 100%os állapotban van. Ha ez igaz, a Run Dnk vele és Red Bryanttel nagyon jó lehet.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Miller_We_want_to_be_a_physical_team/f79a6ad0-95ac-42f0-a2dc-4553f4978084

(Ulpi örömére 😀) 1,504an voltak ma kint
iktriad
Én azt hallottam, a hírt bemondta az RTL klub is. Bár szerintük 1504en mentek ki a Jaguars családtagok rajongók. 😉ulpianus
Az elgépelés/egyéb hiba nálam trademark.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
(Ulpi örömére 😀) 1,504an voltak ma kint
iktriad
Én azt hallottam, a hírt bemondta az RTL klub is. Bár szerintük 1504en mentek ki a Jaguars családtagok rajongók. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai QB statok - Hennenek több TD passza volt ma, mint az eddigi edzéseken az összes QBnak összesen...

Henne: 21 snap 12/7 2 TD
Bortles: 17 snap 10/4
Morris: 3 snap 1/0
Stanzi: 7 snap 4/1 (Mike Brown TD passzt ejtett el tőle. Szegény Americanzi)

Linder kétszer is megnyerte az egyéni párharcát Red Byrant ellen! Ma az offenzív linenak állítólag nagyon jó napja volt, leszámítva McClendon shot-gun snapjait...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai edzés recap:
(Ulpi örömére 😀) 1,504en voltak ma kint.

Bortles (és Lee) remek edzéseken vannak túl, más WReknek már kevésbé. Hurns, Mike Brown és Kerry Taylor is droppolt egy-egy nagyon szép passzt. Brown és Kerry Taylor Blake, Hurns Morris passzát ejtette el. Bortles mindkét passza állítólag tökéletes (és látványos) volt.

Leet állítólag nagyon sok helyen és helyzetben használtuk, és Bradley kiemelte őt a mai sajtótájékoztatón. Allen Robinsonnak volt egy TD elkapása Gratz ellen, majd utána egyből Gratz gyönyörűen ütötte el a labdát előle.

Joeckel egy hatalmas pancacekkel kezdte a fullpades edzéseket, Chris Smith szenvedte el. Utána Clemons azonnal beszélt Smithszel, hogy mit kellene másként csinálnia.

McClendon ma már a kezdő csapatnál is kapott snapeket centerben! Nem jó hír Brewsternek...
Blakenek McClendon adja itt a snapet - na most ezzel az a baj, hogy Bortles a 2. csapattal szokott edzeni. És ez azt hiszem ez a támadófalra is igaz...


Tweet összefoglaló a mai napról
 blackandteal.com/2014/07/30/jacksonville-jaguars-2014-training-camp-day-5-twitter-recap/

Remek cikk Toby Gerhartről - annak ellenére, hogy bleacherreportos.
 bleacherreport.com/articles/2139399-toby-gerharts-speed-will-surprise-the-nfl-as-will-the-jaguars-eventually

Peter King (meg valami nagy fejes kommentátor Angliából) is nálunk van, szóval vele lesz majd interjú, meg gondolom ő is készít majd videókat Gusszal meg az irányítóinkkal.

ik: neked megy a live stream a jaguars.com-on?phylos
Amíg volt adás, ment. Itt van az egész anyag.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Training-Camp-LIVE-Day-5-Archive/60b46526-eb27-42b1-a4ae-c7dfafd713a1
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
ik: neked megy a live stream a jaguars.com-on?

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clay Harbor kb. egy hónapra kidőlt. Tehát az előszezonban Marcedes és az UDFA rookiek (meg Brandon Barden, neki van 3 meccse még 2012ből a Titans színeiben, szóval nagyon tapasztalt...) lesznek bevethetők TE poszton. Remek...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Lotulelei ma visszatért edzeni, levettük a PUP listáról. Alan Ball a várakozásokkal ellentétben ma még nem edz.

Joeckel elvileg rendben lesz, de tavaly egy meccset nyomott kezdő LTként, ha rotonak igaza van és ott nem volt acélos. Persze idén erősebb, gyorsabb, de ettől még kvázi rookie LT lesz...ergó kérdéses.

Pasztor elmegy kategória, roto szerint pass proban ok, de futásnál szenvedett...RTnél jó volna futásban jeleskedni inkább...

Beadles kiderül mit tud, de a Broncos nem igazán törte magát, h megtartsák, nem nagyon olvastam olyat Bronco fantól, h nagy érvágás lenne. Lehet persze, h összejön a dolog, de egy ilyen kaliberű LGnek sztem baromi fontos a rendes, stabil C játék például.

C poszt nagyon rezeg az RGvel együtt. Gyenge C poszt kihathat Beadles-re, ami így már egy gyenge belső OL játékot eredményezhet...az meg viszi magával Pasztor elmegy teljesítményét is és Joeckel egyedül akármit csinálhat kevés lesz...persze ez a legrosszabb forgatókönyv és nem szeretném, ha bejönne, de nagyon necces ez az OL sztem.Rolni
Joeckel RTben volt átlagos. Robert Quinn ellen jól nyomta LTben abban az 1. negyedben, amíg ott játszott a Rams ellen, majd jött MJD és Joeckel lábának és szezonjának annyi lett. Valahogy nem aggódom miatta.

Pasztor UDFAként került a ligában (sőtt a CFLt is megjárta). Ehhez képest jól teljesített tavaly. Ha meg nem megy neki, ott van Bradfield (vagy Wells) és jövőre egy RT jöhet az 1. vagy a 2 . körben. De szerintem megállja a helyért.

Beadles így is nagy upgrade lesz tavalyhoz képest, amikor Rackleyk, meg Brewsterek próbálták tartani a frontot. . Szerintem is túlfizettük, mint mindenkit akihez 30 millió fölött szerződést vágtunk (talán az egy Pozt leszámítva) mostanában.

C posztot meg már kiveséztem, nem tudom hova ragozni. Egyébként sokan mondják, hogy Joeckel nagyon jót tehet Beadlessel, és az a páros komoly erő lehet a bal oldalon. Majd kiderül.

Addig is nézd meg ezt - pont ma lett fent rakva a hivatalos oldalara:
Camp pozíciós harcok - O-line
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Offensive-Line/713c18db-9675-4712-b05a-29ea0698dff9
A James Madison UDFA rookie OT Josh Wellst elfelejtette megemlíteni Sexton, pedig Lageman szerint is ő sleeper lehet akár a keretre kerülésére.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
sajnos mennyiség =/= minőség ezt már megtanultam én is, mint szopóágon lévő csapat fan-ja.
Stabil C játék meg kihat az egész OL-re...ráadásul az OG posztok sincsenek atom állapotban és tulajdonképpen egyik OT poszt sem nevezhető tuti dolognak...nagy kérdőjel sztem ez a Jags OL...remélhetőleg jól sül majd el perszeRolni
A bal oldal miatt annyira nem aggódom, szerintem Joeckel és Beadles ellesz ott. Pasztor is helytállt tavaly RTben. De az RG és a C poszt miatt idén (is) sokat, nagyon sokat fogunk morogni.
iktriad
Joeckel elvileg rendben lesz, de tavaly egy meccset nyomott kezdő LTként, ha rotonak igaza van és ott nem volt acélos. Persze idén erősebb, gyorsabb, de ettől még kvázi rookie LT lesz...ergó kérdéses.

Pasztor elmegy kategória, roto szerint pass proban ok, de futásnál szenvedett...RTnél jó volna futásban jeleskedni inkább...

Beadles kiderül mit tud, de a Broncos nem igazán törte magát, h megtartsák, nem nagyon olvastam olyat Bronco fantól, h nagy érvágás lenne. Lehet persze, h összejön a dolog, de egy ilyen kaliberű LGnek sztem baromi fontos a rendes, stabil C játék például.

C poszt nagyon rezeg az RGvel együtt. Gyenge C poszt kihathat Beadles-re, ami így már egy gyenge belső OL játékot eredményezhet...az meg viszi magával Pasztor elmegy teljesítményét is és Joeckel egyedül akármit csinálhat kevés lesz...persze ez a legrosszabb forgatókönyv és nem szeretném, ha bejönne, de nagyon necces ez az OL sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alan Ball valószínűleg visszatérhet már holnap edzeni.

Az első 4 edzésnap highlightjai:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2014-Training-Camp-Highlights/6bd957e6-b49b-46e7-9294-e0f4ab60960a

Gus Bradley bemikrofonozva vasárnap:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags_Wired_Gus_Bradley/98070454-9b8f-40c1-83a9-0b1b607b2969
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
QB statisztikák az első 4 nap alapján - "kicsit" kevésnek találom a passzolt TDk számát...
iktriad
Karcol a Defense! 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB statisztikák az első 4 nap alapján - "kicsit" kevésnek találom a passzolt TDk számát...

Chad Henne
Péntek: 18 snap, 9/8
Szombat: 16 snap, 11/8.
Vasárnap: 12 snap, 9/5.
Hétfő: 16 snap, 8/4 1 INT

Total: 62 snap, 35/27, 1 INT.

Blake Bortles
Péntek: 17 snap, 9/5, 1 INT.
Szombat: 16 snap, 7/7, 1 TD.
Vasárnap: 12 snap, 8/5.
Hétfő: 12 snap, 7/3.

Total: 57 snap, 30/21, 1 TD, 1 INT.

Ricky Stanzi
Péntek: 9 snap, 6/3, 1 INT.
Szombat: 12 snap, 10/7.
Vasárnap: 9 snap, 7/4, 1 INT.
Hétfő: 2 snap, 2/2.

Total: 31 snap, 25/16, 2 INT.

Stephen Morris
Péntek: 8 snap, 6/2
Szombat: 7 snap, 6/5
Vasárnap: 3 snap, 3/1.
Hétfő: 9 snap, 7/3, 1 INT.

Total: 27 snap, 22/11, 1 INT.
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Ha már Beadles, tegnap bejelentette, hogy 750 000$-t adományozott alma materének, a Utah egyetemnek. Nemes gesztus.iktriad
Ha jó emlékszem a cikkre, akkor ez minden idők legnagyobb adománya egy jelenlegi profitól (korábbi hallgatótól) az egyetemének. Nem rossz a dolog.phylos
Szerintem ez csak a Utah-ra igaz, nem minden egyetemre, de ettől függetlenül szép gesztus az tény.

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ha már Beadles, tegnap bejelentette, hogy 750 000$-t adományozott alma materének, a Utah egyetemnek. Nemes gesztus.iktriad
Ha jó emlékszem a cikkre, akkor ez minden idők legnagyobb adománya egy jelenlegi profitól (korábbi hallgatótól) az egyetemének. Nem rossz a dolog.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
sajnos mennyiség =/= minőség ezt már megtanultam én is, mint szopóágon lévő csapat fan-ja.
Stabil C játék meg kihat az egész OL-re...ráadásul az OG posztok sincsenek atom állapotban és tulajdonképpen egyik OT poszt sem nevezhető tuti dolognak...nagy kérdőjel sztem ez a Jags OL...remélhetőleg jól sül majd el perszeRolni
A bal oldal miatt annyira nem aggódom, szerintem Joeckel és Beadles ellesz ott. Pasztor is helytállt tavaly RTben. De az RG és a C poszt miatt idén (is) sokat, nagyon sokat fogunk morogni.

Ha már Beadles, tegnap bejelentette, hogy 750 000$-t adományozott alma materének, a Utah egyetemnek. Nemes gesztus.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
OK, Brewstert, ha szar lesz a meccseken, akkor lecseréljük valakire azok közül, akik már az edzőtáborban se tudták kiszorítani a kezdőből, Nem jó jel, ha egy Abry Jones (hogy csak a "legnagyobb" neveket említsem) fújta ki nóziját a kezdő centerednek... én ijedten várom, hogy hirtelen megtalálja a formáját-erejét és hozza a minimumot! Lélekben én már be is karcoltam a következő draft kívánságlistájára a kezdő Centert. Mégis inkább Macket kellett volna kitömi annyi pénzzel, hogy a Cleveland könnyek közt se tudja megadni?

Meester nem tudom, hogy kibírná-e, hogy megint csak egy átlagos kezdő C legyen és ne szerezzen 1st downt állandóan. 😀Húsrágó
Van 5 centerként is bevethető játékos is a rosteren (Brewster, McClendon, Bowanko, Patrick Levis és DoM nagy kedvence, Matt Stankiewitch, akit megjegyzem tegnap nagyon csúnyán elvert a csere DT cseréjének a cseréje, Jordan Miller az 1 vs 1 elleni O vs D lineman drillekben...).
Egyikük már csak megüti az átlagos vagy valamivel átlag alatti kezdő C szintet. Megmondom őszintén, én McClendonban bízom, hogy képes lesz elnyerni, majd kitartani idén a poszton.iktriad
sajnos mennyiség =/= minőség ezt már megtanultam én is, mint szopóágon lévő csapat fan-ja.
Stabil C játék meg kihat az egész OL-re...ráadásul az OG posztok sincsenek atom állapotban és tulajdonképpen egyik OT poszt sem nevezhető tuti dolognak...nagy kérdőjel sztem ez a Jags OL...remélhetőleg jól sül majd el persze

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Bárhogyis legyen a belső falunk vége, hóthalál ziher, hogy 65%-ban balra fogunk futni.

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 419 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OK, Brewstert, ha szar lesz a meccseken, akkor lecseréljük valakire azok közül, akik már az edzőtáborban se tudták kiszorítani a kezdőből, Nem jó jel, ha egy Abry Jones (hogy csak a "legnagyobb" neveket említsem) fújta ki nóziját a kezdő centerednek... én ijedten várom, hogy hirtelen megtalálja a formáját-erejét és hozza a minimumot! Lélekben én már be is karcoltam a következő draft kívánságlistájára a kezdő Centert. Mégis inkább Macket kellett volna kitömi annyi pénzzel, hogy a Cleveland könnyek közt se tudja megadni?

Meester nem tudom, hogy kibírná-e, hogy megint csak egy átlagos kezdő C legyen és ne szerezzen 1st downt állandóan. 😀Húsrágó
Van 5 centerként is bevethető játékos is a rosteren (Brewster, McClendon, Bowanko, Patrick Levis és DoM nagy kedvence, Matt Stankiewitch, akit megjegyzem tegnap nagyon csúnyán elvert a csere DT cseréjének a cseréje, Jordan Miller az 1 vs 1 elleni O vs D lineman drillekben...).
Egyikük már csak megüti az átlagos vagy valamivel átlag alatti kezdő C szintet. Megmondom őszintén, én McClendonban bízom, hogy képes lesz elnyerni, majd kitartani idén a poszton.