Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Tegnap esti összefoglaló
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Monday-night-football-/0c860552-ea9b-4df0-a245-4eb33949f01b

Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀Sixo67
Akarod tudni a miértjét? Nem bántásból írtam, sőt. Szal: Keresd a világ legnagyobb bajszát. GM Gene. 😉ulpianus
A világ legnagyobb bajsza Shao Khané. Húzogasd az övét. 😀

pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.Húsrágó
Ha szólunk Meesternek, hogy ugyan már kolléga, úgyis kell majd a pénz a sok lány sok esküvőjére, gyere már pár misiért, akkor lehet esélyünk középen futni. XDphylos
Szerintem vagy Brewster vagy McClendon lesz a C. Brewster (hacsak nem lesz borzalmas a pre meccseken) kezd szeptemberben, aztán ha tényleg borzalmas lesz jöhet Jaques vagy esteleg Bowanko.iktriad
OK, Brewstert, ha szar lesz a meccseken, akkor lecseréljük valakire azok közül, akik már az edzőtáborban se tudták kiszorítani a kezdőből, Nem jó jel, ha egy Abry Jones (hogy csak a "legnagyobb" neveket említsem) fújta ki nóziját a kezdő centerednek... én ijedten várom, hogy hirtelen megtalálja a formáját-erejét és hozza a minimumot! Lélekben én már be is karcoltam a következő draft kívánságlistájára a kezdő Centert. Mégis inkább Macket kellett volna kitömi annyi pénzzel, hogy a Cleveland könnyek közt se tudja megadni?

Meester nem tudom, hogy kibírná-e, hogy megint csak egy átlagos kezdő C legyen és ne szerezzen 1st downt állandóan. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnap esti összefoglaló
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Monday-night-football-/0c860552-ea9b-4df0-a245-4eb33949f01b

Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀Sixo67
Akarod tudni a miértjét? Nem bántásból írtam, sőt. Szal: Keresd a világ legnagyobb bajszát. GM Gene. 😉ulpianus
A világ legnagyobb bajsza Shao Khané. Húzogasd az övét. 😀

pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.Húsrágó
Ha szólunk Meesternek, hogy ugyan már kolléga, úgyis kell majd a pénz a sok lány sok esküvőjére, gyere már pár misiért, akkor lehet esélyünk középen futni. XDphylos
Szerintem vagy Brewster vagy McClendon lesz a C. Brewster (hacsak nem lesz borzalmas a pre meccseken) kezd szeptemberben, aztán ha tényleg borzalmas lesz jöhet Jaques vagy esteleg Bowanko.
több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.Húsrágó
Ha szólunk Meesternek, hogy ugyan már kolléga, úgyis kell majd a pénz a sok lány sok esküvőjére, gyere már pár misiért, akkor lehet esélyünk középen futni. XD

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. iktriad
Kezdő centert hol találni ilyenkor? Mert ha a Ziggy Hood klón Abry Jones ellen sem megy, akkor Pekonak se hullik majd ki a szakálla a küzdelembe Mike ellen...
Mike-nak kellene a legtöbbet fejlődni.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀Sixo67
Akarod tudni a miértjét? Nem bántásból írtam, sőt. Szal: Keresd a világ legnagyobb bajszát. GM Gene. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Csak leírtam a tényeket.iktriad
Ja, értem. Csak csodálkoztam, hogy mi van a háttérben.
Mert azt például értettem, hogy a Redskins örült nagyon, miszerint 11 ezernél több látogató volt egyik nap edzésen. Vagy mikor a Cowboys aggódott, hogy miért van alig több mint háromezer, mivel ők az NFL fradija, legnépszerűbb csapat, sokkal többre számítottak. Nem értettem mi a pláne, de akkor oké.ulpianus
Ne húzogasd a jaguár bajszát 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Harbornak vádlisérülése van, nem komoly, de pár napot biztos ki fog hagyni. Tialaveanak is hamstring sérülése van, úgyhogy jelenleg 4 egészséges TEnk (Marcedes Lewis, Brandon Barden, Marcel Jensen és Reggie Jordan) van. Jensennek ez remek lehetőség, hogy biztosítson egy helyet magának az 53ban.

Most először láttam teljes edzést idén(remélem a hivatalos oldalon elérhető lesz majd a videó). A látottak alapján kell mondjam, a védelem sokkal előrébb tart, mint az offense az egymás elleni drillek alapján.

1 az 1ben pl iszonyú nagy fölényben voltak Todd Wash fiai, még talán Joeckel tartotta magát a legjobban Clemons ellen, de pl Mike Brewstert Abry Jones többször is csúnyán megverte. Ryan Davis meg Lindernek volt olykor túl nagy falat...

Íme a O vs D-lineman teljes párharc lista:
The linemen drills didn’t have any altercations like on Sunday. Among the wins by the defense were by DT Abry Jones (outside move on C Mike Brewster), Clemons (rip move on LT Luke Joeckel), DT Ziggy Hood (swim move on C Luke Bowanko), Rivers (against LT Cam Bradfield and LT Josh Wells) and DE Tyson Alualu (on LG Zane Beadles).
*Wins for the offensive linemen included Beadles (against Marks) and C/G Patrick Lewis (against DT Ricky Havili-Heimuli).
O-lineban úgy tűnik nekem (is), hogy a poszt Linderé, és McClendon egyre többször volt bent (egyelőre sere)center poszton, ami sokat árul el Brewsterről is. (Bowanko volt, hogy RGben állt fel).
Lageman szerint Abry Jones egyelőre több jobb playt mutat be, mint Ziggy Hood (Meglepetés. Nem.)

A D-line olyan domináns volt, hogy Hennenek 2 passzát is leütötték a line of scrimmagen (Clemons, majd Marks), az elsőből Roy Miller TDt is csinált. Plusz volt egy olyan passza pl Allen Robinsonnak, hogyha azt meccsen ereszti el a safety kinyírhatta volna a WRünket. De azért volt pár jobb passza is. Leenek ment jópár átadás slantben. Ehhez szokjuk hozzá.

Bortles nagyon impresszív mikor futás közben passzol. Nagyon pontosak az ilyen passzai. Ez jó jel. Plusz volt egy hosszú TD passza Mike Brownnak is. Tandon Doss solat volt fent vele, és a 2. csapattal.

Stanzi és Morris közül utóbbinak volt egy gyönyörű passza Damian Copelandnek, viszont utána egyből dobott egy picket Rashaad Reynolds kezébe. Stanzi pedig volt, hogy WRben állt fel!

Az edzés vége felé volt egy trükkös playe Denarddal (dupla passz, majd Stanzi előrevágta Bardennek -az egyik csere TE-). Harbor helyett főleg Jensen volt bent TEben, tehát tényleg ő jelenleg a 3. számú TE a depth charton.

Viszont 11 vs 11 elleni drikllekben a 4 QB 24/12es statokat hozott össze megspékelve 2 pickkel.
Henne 16 snap, 8/4, 1 INT
Bortles 12 snap, 7/3;
Morris 9 snap, 7/3 1 INT
Ricky Stanzi 2 snap, 2/2. 100%os mutató 😀

RB poszton érdekesen festenek a dolgok. Sokáig úgy tűnt, minthat Denard lenne a 2. számú RB, de a 11 vs 11 elleni playeknél Todman kapott több carryt és volt 2 nagyon szép hossz futása. Denardnak összejött a 2. dropja 2 nap alatt. Mondjuk ez nem túl jó trend.

De pl. LaRoy Reynoldsnak is volt TFLje (!) Todmanen. Telvin Smith meg annyira gyors, mint amilyennek vártuk. Őt nickel LB packageben használtuk 11 vs 11ben.

Gerald Rivers(LEO) egyre több lehetőséget kap a 2. csapattal. Érdekes lehet még a LEO közötti harc. Főleg közte, Davis és Chris Smith között.

Tandon Doss, Nathan Slaughter, Will Blackmon és Chad Bumphis próbálkozott punt returnökkel a nap folyamán.

A 2. számú secondary csapat így állt fel: Jeremy Harris, Josh Evans, Joe Lefeged Young, és Will Blackmon. Demetrius McCray van továbbra is Gratz helyén a kezdőknél (és Allen Robinsonnal nagyon nagy csatákat vívnak TC kezdete óta). Érdekes, hogy olybá tűnik Lefeged Young Martin, Loston és Prosinski előtt van a S depth charton.

Edzés utáni interjúk:

Gus:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Gus_Bradley/bf5ae91a-8f7d-4bc9-bdf4-86d08ce5379

Jedd Fisch:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fisch-This-was-awesome/74ccbda9-d01a-47cd-a57e-411daab12883

Babich:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babich_They_did_a_great_job/b0b47918-ac13-4d87-90d6-30fac649e656

Red Bryant:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bryant_Tonight_we_took_a_step_forward/ed481fe0-f965-48b5-96cf-c4

Bortles:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles-We-had-a-great-time/25ad7f33-8421-4b2e-a8bf-6715afa263e2

Ma nincs edzés, viszont szerdától már teljes felszerelésben folytatódnak az előkészületek a szezonra.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Clay Harbor összeszedett valami sérülést. Remélem nem komoly, mert a TE depth elég vékony már így is.

Csak leírtam a tényeket.iktriad
Ja, értem. Csak csodálkoztam, hogy mi van a háttérben.
Mert azt például értettem, hogy a Redskins örült nagyon, miszerint 11 ezernél több látogató volt egyik nap edzésen. Vagy mikor a Cowboys aggódott, hogy miért van alig több mint háromezer, mivel ők az NFL fradija, legnépszerűbb csapat, sokkal többre számítottak. Nem értettem mi a pláne, de akkor oké.ulpianus
Általában mindig leírom mennyien vannak kint, ha van adat róla. Ma például 3,329en voltak kint a Bartram Trailbeli edzésen.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Csak leírtam a tényeket.iktriad
Ja, értem. Csak csodálkoztam, hogy mi van a háttérben.
Mert azt például értettem, hogy a Redskins örült nagyon, miszerint 11 ezernél több látogató volt egyik nap edzésen. Vagy mikor a Cowboys aggódott, hogy miért van alig több mint háromezer, mivel ők az NFL fradija, legnépszerűbb csapat, sokkal többre számítottak. Nem értettem mi a pláne, de akkor oké.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma éjjeltől itt lehet követni majd a Jaguars Bartram Trail High School-beli edzését.  www.jaguars.com/live/

Addig is itt van egy 10 perces Chad Henne rádióinterjú máról:
 www.stationcaster.com/player_skinned.php?s=631&c=3501&f=3119323

És ha már Henne - Poziciuós TC harcok sorozat 3. rész: QBk
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Quarterback/184d7c32-76dd-400f-b9cd-7203ad422b80

Érdekes elmélkedés Priscotól Ace Sanders kapcsán::
The four-game suspension of receiver Ace Sanders in Jacksonville is a blow of sorts to the depth of the position, but there was a chance Sanders might not have made the team anyway. Although he caught 51 passes as a rookie last season, I hear the staff isn't enamored with his game. He will likely sit out a lot of training camp in an attempt to straighten out his life, which is a smart thing. When he does return in Week 5, the team will have a spot for him, according to coach Gus Bradley. For how long? Keep an eye on undrafted rookies Allen Hurns and Damian Copeland. The team likes what they've seen from them since they've arrived. Then there's rookies Marqise Lee and Allen Robinson, who were taken in the second and third rounds, respectively. As for Justin Blackmon, the team will not release him after his arrest last week for marijuana possession. Blackmon is facing a one-year suspension, but the Jaguars figure it makes sense to keep him to see if he can get clean. The thinking could be that he will be tested to stay out of jail, so maybe it will help him turn his life around. There is a lot of talent there, and it isn't costing them anything, so it makes sense -- even if I would cut ties with him because he has shown no pattern to fix his wrongs
.
Azért főleg mivel Shorts nagyon sérülékeny lett mostanság, szerintem Acere idén mindenképpen szükség van. De úgy látszik Sanders nem mindenki kedvence a csapat háza táján. Most már lassan kezdem érteni, miért írta róla Halloren pár hónapja, hogy szerinte cut jelölt. Szerintem még mindig marad idén nálunk, de ha visszatér az eltiltásról, nagyon kell igyekeznie, hogy (újra) elnyerje a csapat bizalmát.

1,279 néző volt kint, eddig összesen 5,064en voltak kint.
iktriad
Most ezt mire írod? Örülsz hogy ilyen kevesen voltak, de legalább volt valaki, vagy sajnálod?ulpianus
Csak leírtam a tényeket.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
1,279 néző volt kint, eddig összesen 5,064en voltak kint.
iktriad
Most ezt mire írod? Örülsz hogy ilyen kevesen voltak, de legalább volt valaki, vagy sajnálod?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme az eredményjelző avatásának teljes videója:


A tegnapi edzésnap részletei:

Összefoglaló: (Alualu és Harbor "balhéja" volt a leglátványosabb a 3 tegnapi összezördülésből)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-2014-Training-Camp-continues/204e4ff4-d972-434c-b794-e31331af7ed6
Denard elkapása nem volt semmi (a videó végén!) Kezdek bizakodni vele kapcsolatban is.

PLAYER ATTENDANCE
Physically unable to perform: CB Alan Ball (ankle) and LB Dekoda Watson (groin).

Non-football injury: WR Ace Sanders (personal), LB John Lotulelei (hamstring) and CB Aaron Colvin (knee).

Did not practice: WR Cecil Shorts (hamstring), DT Roy Miller (veteran’s day off), TE D.J. Tialavea (quad), LB J.T. Thomas (hamstring).

Limited work: FS Josh Evans (foot).

TOP PLAY

Denard Robinson made a brilliant catch near the sideline on a back-shoulder throw from Blake Bortles. The pass was low, and Robinson was able to turn his body back and get low enough to corral the ball with his fingers inches off the ground.

“I couldn’t have made that play last year,” said Robinson, who battled nerve damage in his right hand as a rookie.

THUMBS UP

-- TE Marcedes Lewis made a nifty one-handed grab in drills, which brought applause from some of the 1,279 fans in attendance.

-- Rookie DE Chris Smith knocked down a pass at the line for the second straight day. Smith also got the better of rookie OT Josh Wells in one-on-one work.

-- CB Will Blackmon had the only interception for the secondary, picking off Bortles in seven-on-seven work.

-- K Josh Scobee connected on a 64-yard field goal as well as 50- and 56-yard attempts.

-- The intensity. There were three tussles, highlighted by DE Red Bryant falling on top of LG Zane Beadles.

THUMBS DOWN

-- Robinson dropped an easy pass on an out route an hour or so after making his brilliant catch.

-- TE Marcel Jensen had a couple of drops. On one, offensive coordinator Jedd Fisch said, “Love the route. Now you have to finish it.”

-- The offensive line seemed to get pushed around by the defensive line in drills.

ODDS AND ENDS

-- QBs Chad Henne and Bortles each took 12 reps in 11-on-11 drills. Henne completed 5-of-9 passes, and Bortles completed 5 of 8 passes. Ricky Stanzi took nine reps in team drills, completing 4 of 7 passes with an interception. Stephen Morris had three reps and was 1-of-3 passing.

-- A large portion of Bortles’ passes have him engaging in play action or rolling out and sometimes both.

-- LB Geno Hayes returned to practice after a day off. He picked off Stanzi on a ball thrown right to him and would’ve scored on the return. He worked with the third unit at times because the Jaguars were low on numbers at the position.

-- In one-on-one line battles, here were the intriguing matchups: OT Luke Joeckel vs. DE Chris Clemons, OT Austin Pasztor vs. DE Andre Branch, OG Jacques McClendon vs. DT Sen’Derrick Marks, Beadles vs. Bryant and OT Cam Bradfield vs. DE Ryan Davis.

-- DT Abry Jones took the first-team reps for Miller.

-- McClendon remained with the starting offensive line at right guard over rookie Brandon Linder.

-- Rookie OLB Telvin Smith took Thomas’ reps with the second-team defense.

-- FS Winston Guy and CB Rashaad Reynolds appeared to be responsible for a sack on Bortles.

-- RBs Toby Gerhart and Jordan Todman each had three carries in 11-on-11 work, and Storm Johnson got two.

-- Bradfield missed a little time having the tape on his right ankle tightened up.

-- FB Bradie Ewing suffered a bloodied nose during run drills but returned to practice after a few minutes.

NUMBER OF THE DAY

0: Number of touchdown passes thrown during the 11-on-11 periods.
1,279 néző volt kint, eddig összesen 5,064en voltak kint.

Interjúk és sajtótájékoztatók

Bradley:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press-Conference-Gus-Bradley/0df82c1d-3347-43f0-a54f-5d3857857634

Henne(teljes autonómiát kapott Fischtől a playtől playhivásokra, ha úgy hozza a helyzet)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Henne_Were_making_each_other_better/44dc14c4-3338-4a64-b4c9-1907996a356c

Branch:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Branch_We_feed_off_each_other/e6a72831-8cd7-4e6f-b83e-918e2ca84e9e

Clemons:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Clemons_You_see_the_aggressiveness/2c421b26-d475-49e7-bb98-0252c8e1242a

Ma este nagyon különleges edzés lesz: a Jags a helyi Bartram Trail High Schoolhoz megy vendégségbe edzeni! Magyar idő szerint éjjel kezdődik majd, lesz élő közvetítés.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai TC highlightok:

Scobee berúgott egymás után egy 50, egy 56 és egy 64(!!!) yardos FGtl!

Geno Hayes visszatért és lopott egy picksixet Stanzitól.

3 összezördülés is volt ma a falemberek között:
Alualu vs Harbor
Patrick Lewis vs DeAndre Coleman
Red Bryant vs Zane Beadles

Shorts mellett J. T Thomas is kihagyta a mai edzést. A slágersérülés (hamstring) tartja az oldalvonal mellett. Shorts végig ott volt a WRtek mellett, és folyamatosan adta a tanácsokat.

Chris Smithnek tegnap után ma is volt egy leütött passza.

Marquise Leenek volt egy szép mély passzos TDje 7 vs 7 ellen. Azért még mindig egyelőre Allen Robinson tűnik hatékonyabbnak a TC edzlsek alapján a 2. körös rookiek közül.

Denardnak volt egy szép 20 yardos diving catche Bortlestől, és ma is remekül mozgott, igaz, megvolt az edzés végén az 1. dropja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Florida Times Union mai címlapja. 😊


TCs pozíciós harcok - WRek:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Camp-Battles-Wide-Receiver/1ca002f5-3e39-4412-8582-2f858bf32a69

Telvin hízik. 😀
After I asked Bradley if Smith had gained weight (Smith told me earlier he had), Bradley fired off this zinger:

"Yeah, he did. I said, 'What are you, 218?' He said 219. I think he's very conscious of it. Leave him alone on that alright. I think he's going to come up with a complex on that." (😀😀)

Smith is trying to earn a spot in the nickel package, allowing the Jaguars to take advantage of his coverage skills. Bradley complimented Smith's reactionary quickness, but said the coaches are working with him on cleaning up his footwork.

When I talked to Smith, he said one challenge during camp will be not losing weight.

"I'm up right now, pushing 220," Smith said. "I'm trying to get into the 220s. I've got to get through camp and hold it on."
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mostantól így is lehet meccset nézni a Jaguars stadionjában!
iktriad
Biztos nem leszek vele népszerű, de szerintem ez kurvára nem stadionba való, felesleges flancolás. Remélem ez egyedi eset és más stadionokban nem kezdik el utánozni. Mondjuk GB-ben például kicsi rá az esély. 😊Bazzani
vénaszkenner van amúgy?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
javított kép
Höri
Ez a képkocka már egyenesen az előzetesből lehet.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most jön a hivatalos eredményjelző avatás, aztán ő

A warm-up emberke is biztos remek lesz Underwood kisasszony előtt. 😀😀
Jaguars coach Gus Bradley gets to introduce Carrie Underwood tonight. He has no idea what to say, but sure he'll do fine(Mark Long)
iktriad
javított kép

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mostantól így is lehet meccset nézni a Jaguars stadionjában!
iktriad
Biztos nem leszek vele népszerű, de szerintem ez kurvára nem stadionba való, felesleges flancolás. Remélem ez egyedi eset és más stadionokban nem kezdik el utánozni. Mondjuk GB-ben például kicsi rá az esély. 😊

Lényegi rész: center poszton mi a helyzet?Bazzani
Miután mindenki lesajnál minket, kellett valami nagyon látványos, nagyon extra dolog. Plusz Shao így akarja kifejezni, hogy ő bizony nem fogja sajnálni a pénzt a Jaguarstól és Jacksonvilletől. Szerintem ez azért nem rossz PR, főleg hogy mellette a csapat és épül, szépül.

C poszt: Brewser gyakorol elsősorban a kezdőkkel és Bowanko valamint McClendon a cserékkel.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mostantól így is lehet meccset nézni a Jaguars stadionjában!
iktriad
Biztos nem leszek vele népszerű, de szerintem ez kurvára nem stadionba való, felesleges flancolás. Remélem ez egyedi eset és más stadionokban nem kezdik el utánozni. Mondjuk GB-ben például kicsi rá az esély. 😊

Lényegi rész: center poszton mi a helyzet?

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tegnap esti események képben és hangban(52,961en voltak kint):
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Mega-Event-Jaguars-unveil-video-boards/43b77fbb-79c1-4ec4-ae5f-b4ff756d0c69

A tegnap délelőtt összefoglalója(Bradley be volt mikrofonozva szombaton)
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Jaguars-Day-two-of-2014-Training-Camp/5a437e31-080b-4636-8ac4-b56d9df97171

Bradley szombati sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Press_Conference_Gus_Bradley/0d3dbb07-4349-474d-a589-bb7fb6245d16

Játékosinterjúk:
Shorts:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Shorts_III_Im_going_to_stay_positive_about_it/c10597f5-20a0-42e0-a4b3-f04bc486ceaf

Gerhart:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gerhart-%E2%80%9CYou-love-when-your-name-is-called%E2%80%9D/324ff5eb-6bf4-4e1d-b3b5-8f5ade8204ce

Joeckel:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Gerhart-%E2%80%9CYou-love-when-your-name-is-called%E2%80%9D/324ff5eb-6bf4-4e1d-b3b5-8f5ade8204ce

Marks:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marks_My_job_is_to_make_everyone_better/3237f8fe-9c7b-4ac4-9112-5b5d490ac8c3

Pasztor:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Pasztor_Im_taking_it_one_day_at_a_time_/ab897d47-1015-40f5-bdf2-94311866030e

Ma már vállvédőkben fog a csapat edzeni.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És most már hivatalosan is nálunk van a világ legnagyobb eredményjelzője! 😀




A legjobb képek és tweetek az eseményről.
 www.bigcatcountry.com/2014/7/26/5940865/all-the-best-pictures-from-the-everbank-field-scoreboards-unveiling
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mostantól így is lehet meccset nézni a Jaguars stadionjában!


(A Fulham megverte a D. C. Unitedet 3-0ra).

Most jön a hivatalos eredményjelző avatás, aztán ő(Mike Brown ennyire népszerű lenne, hogy Carrie Underwood az ő mezében lép fel nálunk ? 😀😀)

A warm-up emberke is biztos remek lesz Underwood kisasszony előtt. 😀😀
Jaguars coach Gus Bradley gets to introduce Carrie Underwood tonight. He has no idea what to say, but sure he'll do fine(Mark Long)
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai QB statok:

Henne 18 snap, 11/8
Bortles 16 snap 7/7(!) TD Damian Copelanddé volt a TD elkapás.
Stanzi 12 snap, 7/10
Morris 7 snap 5/6.

Geno Hayes ma pihent, Telvin Smith gyakorolt a kezdőkkel a helyén.
Linder kapta a snappeket RGben a kezdőkkel, McClendon volt Bortles centere a cseréknél.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts kidőlt 2-4 hétre.... 😕 Ez nem az elkapóink hete.

Viszont az egészséges WReinek nagyon jó edzése volt, csakúgy, mint Bortlesnak!

Itt lehet olvasni pár tweet erejéig a maiedzésnap összefoglalóját, később persze lesz bővebb összefoglaló is tőlem.
 blackandteal.com/2014/07/26/jacksonville-jaguars-2014-training-camp-day-2-twitter-recap/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai program: 😀