NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága
sutianap
Szép jóslat volt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hú, de nagyon kellett ez!!!

Azért, hogy rinyáljak is egy kicsit, annak mondjuk nem örülök, hogy a Giants kivitte Richburg-öt... azt reméltem talán benn lesz még a 3. körben.

több mint 10 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ez a választás nem is lehetne jobb!

Made... Laid... Paid
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Ha Blackmon visszajön, akkor a Blackmon, Shorts, Sanders, Lee négyes nem hangzik túl rossznak majd. Ha nem, nos, akkor is erősödtünk. Bortles örülhet.

Alakulunk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jedd Fisch Blakeről:
On zeroing in on Bortles in the draft process:
"As we went through this process, we kept coming back to Blake and it felt good. We watched more and kept feeling better and better and better."

On Bortles' skill set:
"He's a big, physical, tough guy. A strong-armed guy whose is athletic. He can move in and outside of the pocket. You can run some zone-read plays with him like he did in college, so he gives you a lot of versatility. His skill set is one that you're able to take a mobile guy who can make every throw."

On Bortles' background having grown up playing linebacker and tight end:
"I like the fact that he's a football player first, quarterback second. Rather than groomed to be one thing from birth. He has a pretty good perspective. He just loves ball. He's a ball player that just happens to play quarterback."

On Bortles' mental makeup:
"He's smart with the ball with a high completion rate. He handles pressure well. He bounces back really well. The series after the interception, he has a lot of success. He had two picks in the bowl game and had an unbelievable second half. He has a short memory and that's the key.

He's got a little moxie, a presence about him. The It factor is he can play another play mentality without letting anything affect him from the play before. That's what we're looking for."
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Bortles az 5-ös mezt kapta itt is.npetiii
Ez poén, a sajtótájékoztatón még nem tudták megmondani a számot. 😀😀

Ez amúgy itt tekinthető meg:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2014-Draft-LIVE-Bortles-Introduced/82ae9c77-f5a6-4a43-afc7-a6e2ebd2578a
több mint 10 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan

Bortles az 5-ös mezt kapta itt is.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀peterk2005
Itt néz körül.
 instagram.com/linds_duke
Majd oszd meg a benyomásaidat. 😀😀iktriad
Nézem én, de nem lesz tőle jobb. 😀 Nagy cs... izék aztán annyi. Nálam a jó focista feleség/barátnő valahol Deckerné-nél kezdődik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Azt a kurva, mekkora csöcsei vannak.
Blake apám, ha bust leszel, akkor is nyertél már! 😀Stez
Én is erre céloztam picit szofisztikáltabban 😕)

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt a kurva, mekkora csöcsei vannak.
Blake apám, ha bust leszel, akkor is nyertél már! 😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀peterk2005
Itt néz körül.
 instagram.com/linds_duke
Majd oszd meg a benyomásaidat. 😀😀iktriad
OFF
Egyetértek peterk, ha nem lenne az instagramos layer, megfelelő szög, szolárium, festék, akkor egy bizonyos adottságán túl - 😀 - teljesen átlagos lenne.undisputedly
 instagram.com/p/lSgC8QNCWe/

Gondolom a bal oldali hölgy Bortles nője. Oké hogy filter meg szolárium meg festék, de bárcsak ilyen lenne egy tökátlagos csaj 😀😀mustaine
Ja, a bal oldali hölgy Ms. Duke. Nem az a félénk, visszahúzódó típus, ahogy nézem. 😀😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀peterk2005
Itt néz körül.
 instagram.com/linds_duke
Majd oszd meg a benyomásaidat. 😀😀iktriad
OFF
Egyetértek peterk, ha nem lenne az instagramos layer, megfelelő szög, szolárium, festék, akkor egy bizonyos adottságán túl - 😀 - teljesen átlagos lenne.undisputedly
 instagram.com/p/lSgC8QNCWe/

Gondolom a bal oldali hölgy Bortles nője. Oké hogy filter meg szolárium meg festék, de bárcsak ilyen lenne egy tökátlagos csaj 😀😀

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀peterk2005
Itt néz körül.
 instagram.com/linds_duke
Majd oszd meg a benyomásaidat. 😀😀iktriad
OFF
Egyetértek peterk, ha nem lenne az instagramos layer, megfelelő szög, szolárium, festék, akkor egy bizonyos adottságán túl - 😀 - teljesen átlagos lenne.undisputedly
Emlékszem valami kommentelő egy róla szóló cikkhez azt írta "Sarah Jessica Parker with bigger boobs". 😀😀
Ha jól tudom, Ő a leghíresebb focista "feleség":

 instagram.com/_katherinewebb#undisputedly
Á, a leendő McCareronné (és ex- Miss Alabama).
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀peterk2005
Itt néz körül.
 instagram.com/linds_duke
Majd oszd meg a benyomásaidat. 😀😀iktriad
OFF
Egyetértek peterk, ha nem lenne az instagramos layer, megfelelő szög, szolárium, festék, akkor egy bizonyos adottságán túl - 😀 - teljesen átlagos lenne.

Ha jól tudom, Ő a leghíresebb focista "feleség":

 instagram.com/_katherinewebb#
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀peterk2005
Itt néz körül.
 instagram.com/linds_duke
Majd oszd meg a benyomásaidat. 😀😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bortles az Everbank Fielden(a háttérben látható Duke kisasszony is. 😀)!

iktriad
McCarron-t húzzátok még be, és biztos a nézőcsúcs 😀undisputedly
Ki ez a csaj amúgy? Már azon kívül, hogy girlfriend. Amennyire hype-olják szvsz annyira azért nem jó. Ízlések és pofonok persze, de én kb. mindegy cheerleader csapatból tudnék 5-6 csinosabbat választani. Ha tehetném. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Bortles bemutása - MOST ITT
 www.jaguars.com/draft/2014/iktriad
Köszike nézhetem végre ezt is a tv-ben jupíí
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles bemutása - MOST ITT
 www.jaguars.com/draft/2014/
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Végre van egy normális irányító a második csapatomnál... olllléééé 😀
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Köszönöm!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hajnal egy
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Bocsi offolok mivel nekem mindig keredés van az idő sáv miatt, mikor lesz a többi kör? Please europe time...thxm-bryo
Asszem éjjel 1. De lehet hogy tévedek.
több mint 10 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Bocsi offolok mivel nekem mindig keredés van az idő sáv miatt, mikor lesz a többi kör? Please europe time...thx
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bortles az Everbank Fielden(a háttérben látható Duke kisasszony is. 😀)!

iktriad
McCarron-t húzzátok még be, és biztos a nézőcsúcs 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valóban Bortlesben nagy a risk, nem lehet nyugodtság. Viszont ez ahogy írtam hajnalban, szerintem egy kurva tökös pick volt, amire senki sem számított. Bortles engem sok játékelemében Roethlisbergerre emlékeztet, de amikor néztem, olykor felvillant egy kis Luck beütés is. A srác nagyon jó lehet, mert megvan benne minden, de jelenleg nagyon csiszolatlan még, emiatt is mondtam, hogy azért érdekes kérdés lesz, hogy milyen edzőt és mentort kap maga mellé, valamint hogy milyen WR-ekkel dolgozhat majd együtt. Ránézve a lábmunkájára szegénynek, hánynom kell egyébként, annyira ronda, meg annyira rossz a pali egész mechanizmusa. 😀 De ez az, ami azért rendbe rakható egy jó edzővel.Stez
Én mindig is mondtam, hogy totál vak vagyok a prospectek felméréséhez (ha már itt tartunk szvsz mindenki, csak van aki azt hiszi, hogy nem 😀), de esküszöm, amikor mozog a gyerek, nekem is Luck ugrott be. Meg - le merjem-e írni - Istenfia. 😀

Nem viccelek, a gyerek dobómozdulata valami borzasztó lassú, és olyan timtíbós. 😀 De egy biztos, a srác egy anti-szöszi, ez a kölök nem fogja összesz*rni magát attól, hogy repül felé pár 250+ fontos test. Szöszi után amondó vagyok ez már maga főnyeremény, mert egyre inkább úgy látom, hogy a nyúl ösztönt nem nagyon lehet kinevelni. A dobómozdulatot és lábmunkát viszont lehet bőven csiszolni. (A TT szinten elcs*szettet már nem, de ez a srác azért csak inkább halványan emlékeztet rá, egész más kategória.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)