NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!iktriad
Rinyálást olvastam elsőre 😛 amúgy gratula lesz itt csapat mindenki meglássa 😀dande
El ne jinxeld itt nekünk.

Korábbi interjúm Bortles edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/29/the-coachs-view-blake-bortles/zolika26
Ezt nagyon köszi.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Mert ha netán fél a zsebben, s futva menti bőrét,
nézhetjük a meccs helyett a medencében nőjét.
Kontinensnyi kivetítőn, mit a nagy Khan emelt,
annak örvendünk majd: legalább nem Gabbert.N-Drew
Erre vagy 10 likeot adnék, ha lehetne.
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!iktriad
Rinyálást olvastam elsőre 😛 amúgy gratula lesz itt csapat mindenki meglássa 😀
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Korábbi interjúm Bortles edzőjével:  insidehandoff.com/2014/04/29/the-coachs-view-blake-bortles/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Mert ha netán fél a zsebben, s futva menti bőrét,
nézhetjük a meccs helyett a medencében nőjét.
Kontinensnyi kivetítőn, mit a nagy Khan emelt,
annak örvendünk majd: legalább nem Gabbert.N-Drew
Erre vagy 10 likeot adnék, ha lehetne.
Folytassátok az egész draft alatt a rímgyártást, ha lehet!
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Mert ha netán fél a zsebben, s futva menti bőrét,
nézhetjük a meccs helyett a medencében nőjét.
Kontinensnyi kivetítőn, mit a nagy Khan emelt,
annak örvendünk majd: legalább nem Gabbert.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A UCF felvételt elnézve, Storm Johnson jöhetne Gerhart cseréjének a 3. napon. Úgy tudom, hogy utána is érdeklődtünk az elmúlt hetekben. .
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága
sutianap
Elfeledkeztem róla. Elnézést.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???iktriad
ű Robinzonsága


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emiatt (is) kötött ki nálunk - Bortles game winning driveja a Louisville ellen. Az nem lehet mondani, hogy nem lenne clutch. 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.iktriad
Helyes 😊 reméljük be is válik 😊darthmushroom
Ránk férne már egy igazi franchise QB.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.iktriad
Helyes 😊 reméljük be is válik 😊

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy kis CBSes vállveregetés nekünk:
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24555222/nfl-draft-jaguars-select-qb-blake-bortles-with-3rd-pick
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Science videója szerint egyátalán nem meglepő, hogy Blake lett az 1. kiválasztott QB.


És még egy highlight videó:
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)sutianap
Milyen Robinson???

Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)darthmushroom
Lehet, de ezzel a pickkel sem vagyok szomorú.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Kicsit meglepő húzás volt főleg h bent volt még pár ember akit nagyon szerettetek volna (Mack,Teddy stb..)

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Jó nagy hintàztatàs volt ez a predraft 😀 meg kell hagyni okosan csinàltàtok, most gyühet Robinzon vagy Fannoy (Y)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbasenàl bot leszz.Maka
Vagy 😉sutianap
Akkor nem jött volna ki a hexameter. 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbasenàl bot leszz.Maka
Vagy 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.Maka
Nyomasek Bobó Jr. ladies & gentleman.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Eljön majd a dicső kor, hiszen itt van nálunk Bortles,
legrosszabb esetben a Jags fanbase majd bort vesz.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
[ Kyle Van Noy lesz a pick nem fogok akkor se szomorkodni.iktriad
Alkesz mellé jöjjön egy Piás is?

nálam: a sok WR-ből egy nagyobb darab, rendes plug&play OG, aztán Nix lenne a sorrend!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell és Gus sajtótájékoztatója:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/2014_Draft_LIVE_Blake_Bortles/c4bc1db4-63b3-4182-b6a0-a3632b0ebfa0
8:00tól kezdődik.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jójó, de én most azt mondtam, mi lenne Bortles számára nagy segítség. Mert ugye azért a QB mellé nem árt, ha van olyan célpont, akire számíthat is. Blackmon hiába jó, ha évente 4-6 meccset játszik, Shorts meg elég droppos, ráadásul folyamatosan megsérül.
Ez meg így elég vékony. Főleg, hogy a Jax OL sem valami acélos azért.Stez
2 WR és minimum 2 OL fog érkezni a következő 48 órában a draftról.

Hallorentől:
WRs still on the board: Matthews, Latimer, Adams, Lee, Robinson, Moncrief -- Jaguars in good position at 39.
De mindom, ha Xavier Su'a-Filo vagy Kyle Van Noy lesz a pick nem fogok akkor se szomorkodni.
több mint 10 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Remélem bejön, hogy Bortles = Big Ben reloaded.
Úgy tűnik Bradley telefonált Seattle-be, hogy segítsenek nekünk csoporton belül és b*sszanak ki a Texans-al... a Houston szurkolók a fejüket foghatják, hogy az idősebbik után az ifjabbik Carr lehet a befutójuk QB fronton. Én mondjuk örülök, hogy Teddy kiment első körben, így kevésbé fájdalmas. Továbbra sem vagyok meggyőzve, hogy ez olyan jó döntés volt, de a puding próbája az evés, úgyhogy Üdv Jacksonville-ben Blake!

OFF: Stez, ha már benéztél... Nem szereted Te véletlenül a GTA San Andreas-t? Nem kicsit röhögtem a Clinton-Dix megjegyzéseden, tekintve, hogy kottára ugyanaz jutott eszembe mikor megláttam: "San Fierro Valet Parking" 😀

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Jójó, de én most azt mondtam, mi lenne Bortles számára nagy segítség. Mert ugye azért a QB mellé nem árt, ha van olyan célpont, akire számíthat is. Blackmon hiába jó, ha évente 4-6 meccset játszik, Shorts meg elég droppos, ráadásul folyamatosan megsérül.
Ez meg így elég vékony. Főleg, hogy a Jax OL sem valami acélos azért.Stez
A Mack-Thomas-Gordon induló csomagot Manziel kapta. Rengeteg pick van még, állítólag WR class különösen mély, célpontja lesz. Amúgy meg Bortles majd abból főz, amit ebben a konyhában talál és kész 😉