Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Nem Tebow mellett kampányolok, hanem azt a kérdést feszegetem, hogy ugyan mitől lenne rosszabb őt kipróbálni?
Amikor Denverben végre leültették Ortont-t, ugyanilyen hangok voltak (vissza lehet nézni), hogy omg, minek ide Tebow, szar a csapat, vele is az lesz, aztán egyrészt gerincet adott a csapatnak, felrázta az addig szarokbele védelmet, győzelmekre vezette az offense-t (stat- és passzbuziknak lehet bogarászni, hogy a "szar" passzainak hány százaléka volt rossz átadás és hány drop), és úgy kezdett el játszani a minusz hármas Denver, mint egy csapat.
Ettől leader, győztes típus valaki, nem attól, hogy minden meccsét megnyeri.
Egy ilyen játékost ugyan miért ne érné meg kipróbálni?
Mit veszítene a Jax?
Annyira nincs szar játékosállomány amilyen produkciót nyújtotok hétről hétre.
De minden meccs fejben dől el, ott meg már valóban 0-16 a szezonotok.

több mint 10 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
Bár a meccset nem láttam, de most szabad kezet kapott Szöszi? Mert 1/3-as TD/INT arányt jósoltam neki, és ebből még csak az INT-t hozta, Londonban így 2/3-ra számítok, hogy azért az arányszám tartsa magát. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 843 — Keep pounding
Aki Gabbertet még mindig pályára engedi, alkalmatlan nfl edzőnek.
Meg lehet nézni a Browns mire megy Hoyerrel, a Raiders milyen helyzetből volt képes versenyképes csapatot összerakni, szóval nem feltétlenül indok az átvett keret minősége. A Raidersnél biztosan nem volt szarabb a helyzet itt sem.gabokocka
Henne annyival jobb lenne? Nem így tünt az elmúlt 2 hétben. Jelen pillanatban kb tökmindegy melyikük van fent QBben. Mindkettő elég szar.

Plusz ha Gabbert sokat van pályán, jövőre lesz egy Bridgewaterünk. 😀 Ha ez utóbbit figyelembe veszed, én Gus helyében kezdetném Szöszit.iktriad
És csak ez a két irányító van az NFL-ben, más nem?
Nincs egy kibaszott UDFA, Stanzi, Tebow, akárki, aki lehet hogy képes csapattársnak passzolni?
Értem én hogy ők szarok, de akkor miért nem hoztak vki mást? Akiről legalább még nem derült ki hogy szar és van legalább 1% esély hogy jó lesz. Mert Gabbertnél 0 % esély. És tönkrebassza az egész csapatot, mert hiába küzd a védelem egy darabig, ha látják, hogy egy fogalmatlan barom irányít, és akármilyen szar, marad a csapatban. Akkor ők mi a faszért küzdjenek?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Könnyen lehet hogy 27 pontos underdogok leszünk a Denver ellen 2 hét múlva, ami NFL negatív rekord lenne. A csúcsot 26al az abban az évben nyeretlen Bucs tartja a Bradshow/Noll féle Steelers ellen még 1976ból.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Londonban meg remélem összejön valami ginger kurva, mert amúgy a túra elég fájdalmas lesz.Maka
Van az Aranyköpéseknél egy hasonlóan optimista Lions-fan megnyilvánulás, ennélfogva indítványozom ennek a sornak a bekerülését is. Mindent elmond a várható eredményről...

Hogy beleugassak én is: miért jó megoldás szerinted Bridgewater, iktriad? Semmi olyan tulajdonságot nem látok benne, ami előrevetítené, hogy nem szoptok jövőre ugyanekkorát, vagy csak kisebbet. Nincs futó, nincs védelem, Shorts meg üvegből van, pont nem irányító kéne először. Pláne nem Teddy.berger90
De, egy jó irányító pont, hogy egy valamivel gyengébb fallal is tud egy közepes teljesítményt hozni.
Bridgewater a jelenlegiek alapján egy nagyon jó irányító. Jól mozog a zsebben, habár a nyomást nem érzi annyira jól, mint ondjuk a szintén 1/1-es Luck, ettől függetlenül egy rossz szavam sem lenne rá. Vajkezű, pontosak a passzai.
És egy jó QB a falat is feljavítja némileg. Plusz add hozzá, hogy az 1/2-es Joeckel sem lesz ennyire fosm csak hozzá kell szoknia, hogy nem vakoldalon játszik. Ha Monroe marad. Ha Monroe nem marad, akkor mehet Joeckel a már jól ismert vakoldalra, ami neki nem idegen.
Monroe pedig az elmúlt években rendre top10-es LT volt, várhatóan ő is javulni fog azért.
Plusz Shorts nagyon jó elkapó, csak a sorozatos dropjait kellene lecsökkenteni, viszont ott van Blackmon is, aki képességei alapján szintén nagyon jó elkapó, csak buta, mint egy tök.
Csak éppen ezek a WR-ek egy jobb QB-ból is kihozhatják a pluszt, ahogy a QB is belőlük.
Nem véletlenül mondják, hogy a franchise alapköve az irányító.
Sokkal több dologra hat ki, mint hogyan azt elképzelnéd.
Nem örülnék, ha a Jax ölébe pottyanna Bridgewater.Stez
Nagy +1es hsz, Stez.
És az hogy egy Colts fan fél, hogy Teddy idekerül, csak még jobban megerősít abban, hogy reméljem, jövő tavaszzal idekerül hozzánk.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Londonban meg remélem összejön valami ginger kurva, mert amúgy a túra elég fájdalmas lesz.Maka
Van az Aranyköpéseknél egy hasonlóan optimista Lions-fan megnyilvánulás, ennélfogva indítványozom ennek a sornak a bekerülését is. Mindent elmond a várható eredményről...

Hogy beleugassak én is: miért jó megoldás szerinted Bridgewater, iktriad? Semmi olyan tulajdonságot nem látok benne, ami előrevetítené, hogy nem szoptok jövőre ugyanekkorát, vagy csak kisebbet. Nincs futó, nincs védelem, Shorts meg üvegből van, pont nem irányító kéne először. Pláne nem Teddy.berger90
De, egy jó irányító pont, hogy egy valamivel gyengébb fallal is tud egy közepes teljesítményt hozni.
Bridgewater a jelenlegiek alapján egy nagyon jó irányító. Jól mozog a zsebben, habár a nyomást nem érzi annyira jól, mint ondjuk a szintén 1/1-es Luck, ettől függetlenül egy rossz szavam sem lenne rá. Vajkezű, pontosak a passzai.
És egy jó QB a falat is feljavítja némileg. Plusz add hozzá, hogy az 1/2-es Joeckel sem lesz ennyire fosm csak hozzá kell szoknia, hogy nem vakoldalon játszik. Ha Monroe marad. Ha Monroe nem marad, akkor mehet Joeckel a már jól ismert vakoldalra, ami neki nem idegen.
Monroe pedig az elmúlt években rendre top10-es LT volt, várhatóan ő is javulni fog azért.
Plusz Shorts nagyon jó elkapó, csak a sorozatos dropjait kellene lecsökkenteni, viszont ott van Blackmon is, aki képességei alapján szintén nagyon jó elkapó, csak buta, mint egy tök.
Csak éppen ezek a WR-ek egy jobb QB-ból is kihozhatják a pluszt, ahogy a QB is belőlük.
Nem véletlenül mondják, hogy a franchise alapköve az irányító.
Sokkal több dologra hat ki, mint hogyan azt elképzelnéd.
Nem örülnék, ha a Jax ölébe pottyanna Bridgewater.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Londonban meg remélem összejön valami ginger kurva, mert amúgy a túra elég fájdalmas lesz.Maka
Van az Aranyköpéseknél egy hasonlóan optimista Lions-fan megnyilvánulás, ennélfogva indítványozom ennek a sornak a bekerülését is. Mindent elmond a várható eredményről...

Hogy beleugassak én is: miért jó megoldás szerinted Bridgewater, iktriad? Semmi olyan tulajdonságot nem látok benne, ami előrevetítené, hogy nem szoptok jövőre ugyanekkorát, vagy csak kisebbet. Nincs futó, nincs védelem, Shorts meg üvegből van, pont nem irányító kéne először. Pláne nem Teddy.berger90
Az O-falunk semmivel sem rosszabb, mint a Coltsé csak szólok aztán látod Luck mit csinál mögötte hetente. A QB ennyit számít. Ezért kell ide Teddy.
Shorts meg nincs üvegből, semmivel sincs több sérülése, mint más WReknek. Tavaly volt 2 agyrázkódása, idén van 330+ yardja Henne és Gabbert mellett. Jövő héten meg jön mellé Blackmon is, az picit elveszi a többi DB figyelmét róla.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Londonban meg remélem összejön valami ginger kurva, mert amúgy a túra elég fájdalmas lesz.Maka
Van az Aranyköpéseknél egy hasonlóan optimista Lions-fan megnyilvánulás, ennélfogva indítványozom ennek a sornak a bekerülését is. Mindent elmond a várható eredményről...

Hogy beleugassak én is: miért jó megoldás szerinted Bridgewater, iktriad? Semmi olyan tulajdonságot nem látok benne, ami előrevetítené, hogy nem szoptok jövőre ugyanekkorát, vagy csak kisebbet. Nincs futó, nincs védelem, Shorts meg üvegből van, pont nem irányító kéne először. Pláne nem Teddy.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Gus, még szerencse, hogy alapvetően pozitív életszemléletű személyiség.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-postgame-press-conference/2155a884-2a7f-41ff-9b01-d2abf52a4d18

Teddy watch: 4 hét után mi, a Bucs, a Giants és a Steelers vagyunk nyeretlenek.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel jót akarok Teddy-nek, így a Tampának jobban szurkolokjjncaa
Nézd meg mit csinál Schiano Freemannel! Hogy drukkolhatsz te egy ilyen HCnek? 😀

Plusz a Tampa idén fog nyerni minimum 2-3 meccset.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Mivel jót akarok Teddy-nek, így a Tampának jobban szurkolok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ember azt hinné, hogy mikor próbálkozna egy csapat különleges, egyedi megoldásokkal, ha nem kétségbe esett, vert helyzetben. Aztán gyorsan realizálódik bennem, hogy ez a no fun league, itt a nagy közhelyek elpuffogatása közben (huhú, itt passzolni is kell, ez egy más kávéház, stb.) meg sem fordul ilyen senki fejében, csak feküdjünk le az összes leendő ellenfél előtt, aztán majd a következő drafton biztos jön a megváltás, mert az másnak is bejöttjjncaa
Bridgewater legnagyobb magyar fanjaként, ha valaki, te igazán tudhatnád, hogy vele tényleg jönne ide az a bizonyos megváltás. 😀😀.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Az ember azt hinné, hogy mikor próbálkozna egy csapat különleges, egyedi megoldásokkal, ha nem kétségbe esett, vert helyzetben. Aztán gyorsan realizálódik bennem, hogy ez a no fun league, itt a nagy közhelyek elpuffogatása közben (huhú, itt passzolni is kell, ez egy más kávéház, stb.) meg sem fordul ilyen senki fejében, csak feküdjünk le az összes leendő ellenfél előtt, aztán majd a következő drafton biztos jön a megváltás, mert az másnak is bejött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért nem játszott ma annyit Shoelace.

Denard Robinson left with a hamstring injury in the second quarter. He did not return.
Azért miután több éve szívtok Gaberttel, talán revidiálni kellene "ez az NFL, itt egy irányítónak tudnia kell passzolni" álláspontot vagy legalábbis visszafogottabbnak lenni...jjncaa
Ő se tud. És? Attól még nem kell még egy ugyanolyannal megpróbálkozni.Maka
Pontosan. A "csöbörből vödörbe" esete lenne a dolog. Akkor meg minek meglépni?
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Azért miután több éve szívtok Gaberttel, talán revidiálni kellene "ez az NFL, itt egy irányítónak tudnia kell passzolni" álláspontot vagy legalábbis visszafogottabbnak lenni...jjncaa
Ő se tud. És? Attól még nem kell még egy ugyanolyannal megpróbálkozni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 965 — No es importante
Azért miután több éve szívtok Gaberttel, talán revidiálni kellene "ez az NFL, itt egy irányítónak tudnia kell passzolni" álláspontot vagy legalábbis visszafogottabbnak lenni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Talán meg kéne próbálni Tebow-al, nem gondolod?
Vagy rosszabb lenne, úgy érzed?
Nála volt olyan meccs, hogy annyi passz nem volt, ahány INT Gabbertnél. 😉Sobri Jóska
Nem, továbbra se kéne. Nem azért, mert félek, hogy elrontja a tankunkat és meccse(ke)t nyerne, hanem azért, mert vele se nyernénk több meccset.

Tebownak egy teljes szezonja volt az NFL-ben, 15 mérkőzés alatt 46%-os pontossággal (?) passzolt, volt 13 fumble-je, összesen 12 eladott labdája. A rájátszásban bemákolt egy győzelmet egy hail mary szerű passzal, ami ahhoz volt elég, hogy a következő meccsen 35 ponttal megalázza csapatát az ellenfél, ami egy rájátszás találkozón igazán kiemelkedő (a 9 sikeres passza szintén).

Ha tényleg egy ilyen győztes típus lenne, nem hoztak volna még a nyáron a helyére egy egész idényt kihagyó, sérülésből visszatérő irányítót. Ha ennyire győztes típus lenne, nem pattogott volna több csapaton keresztül végül ki a ligából. Ha ennyire győztes lenne, valaki már rég próbálkozott volna vele (nyeretlen a Bucs, a Giants meg a Steelers is, az ő topicjukban is kampányolhatsz).

Ez nem az NCAA, ez az NFL. Itt egy irányítónak tudnia kell passzolni. Tebow nem tud.

Hiába írod be ide minden héten, mi csak magyarországi szurkolók vagyunk, akik ha akarnák se tudnák elintézni, hogy a Jags megpróbálkozzon Tebow-val.

Amiatt az egy miatt szurkolok neki a ligába való visszatéréséért, hogy gúnyosan mutogathassunk arra a tényre, hogy nem volt igazad és hogy nem érdemli meg a lehetőséget.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peyton Manning 15 touchdownnál jár. Nálunk az egész csapat csinált hármat.Maka
Pont ezt írtam ki twittere, csak én az 1 passzolt TDnket hoztam fel ellene...Közben már 16nál jár.

Abba belegondolt mindenki mit csinál majd Manning 2 hét múlva a Mile Highban ellenünk?....

Talán meg kéne próbálni Tebow-al, nem gondolod?
Vagy rosszabb lenne, úgy érzed?
Nála volt olyan meccs, hogy annyi passz nem volt, ahány INT Gabbertnél. 😉Sobri Jóska
Persze mert ő nem dob, csak fut. Most már inkább kiszenvedjük ezt a 12 meccset és jövőre beruházunk egy igazi QBre, Bridgewater személyében.iktriad
Ha tényleg behúzzátok 1/1-en, akkor a szezonnyitón lesérül, vagy még a TC-ben visszavonul, esetleg sittre kerül pár évre.
Mit ártott az a szegény fiú neked?Sobri Jóska
Majd elmegyek Derrick Harveyhoz az offseasonban és kérek Teddyre valami védő voodoo varázslatot!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Talán meg kéne próbálni Tebow-al, nem gondolod?
Vagy rosszabb lenne, úgy érzed?
Nála volt olyan meccs, hogy annyi passz nem volt, ahány INT Gabbertnél. 😉Sobri Jóska
Persze mert ő nem dob, csak fut. Most már inkább kiszenvedjük ezt a 12 meccset és jövőre beruházunk egy igazi QBre, Bridgewater személyében.iktriad
Ha tényleg behúzzátok 1/1-en, akkor a szezonnyitón lesérül, vagy még a TC-ben visszavonul, esetleg sittre kerül pár évre.
Mit ártott az a szegény fiú neked?

több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Peyton Manning 15 touchdownnál jár. Nálunk az egész csapat csinált hármat.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jövő héten is Szöszi kezd.

Bradley said he’s sticking with quarterback Blaine Gabbert, despite a 17-for-32, three-interception performance. Some of the mistakes were on receivers for breaking off routes, Bradley said. “I’m staying strong with Blaine because he competed and he’s doing what we asked him to do,” he said.
Remélem Bridgewater nem sérül le a szezonban....

Talán meg kéne próbálni Tebow-al, nem gondolod?
Vagy rosszabb lenne, úgy érzed?
Nála volt olyan meccs, hogy annyi passz nem volt, ahány INT Gabbertnél. 😉Sobri Jóska
Persze mert ő nem dob, csak fut. Most már inkább kiszenvedjük ezt a 12 meccset és jövőre beruházunk egy igazi QBre, Bridgewater személyében.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 433 — #NoStress
Aki Gabbertet még mindig pályára engedi, alkalmatlan nfl edzőnek.
Meg lehet nézni a Browns mire megy Hoyerrel, a Raiders milyen helyzetből volt képes versenyképes csapatot összerakni, szóval nem feltétlenül indok az átvett keret minősége. A Raidersnél biztosan nem volt szarabb a helyzet itt sem.gabokocka
Henne annyival jobb lenne? Nem így tünt az elmúlt 2 hétben. Jelen pillanatban kb tökmindegy melyikük van fent QBben. Mindkettő elég szar.

Plusz ha Gabbert sokat van pályán, jövőre lesz egy Bridgewaterünk. 😀 Ha ez utóbbit figyelembe veszed, én Gus helyében kezdetném Szöszit.iktriad
Talán meg kéne próbálni Tebow-al, nem gondolod?
Vagy rosszabb lenne, úgy érzed?
Nála volt olyan meccs, hogy annyi passz nem volt, ahány INT Gabbertnél. 😉

több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Én sem látom Gabbertben a fejlődés lehetőségét! Nem is szerencsés, nem dob me... mindegy is nem ő az emberetek.
Én csak azt tudom, hogy Alex Smith milyen rettenetesen játszott, mint 1/1, amikor évente (volt úgy hogy több alkalommal) változott az OC a playbook, az irány, meg minden. Amikor elkallódik egy 1. körös tehetség az részben az ő hibája, de részben az alkalmatlan edzői karé! Sajnálom 😕 😕 😕
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Londonban meg remélem összejön valami ginger kurva, mert amúgy a túra elég fájdalmas lesz.Maka
West Ham meccs nem lesz a hétvégén a környéken? 😀😀😀

Egyébként a nagy részére nagy +1. Mondjuk Shoelacenek előbb meg kéne tanulnia vigyázni a labdára, mert enyhén dadog a kezében.iktriad
Idegenben játszanak sajnos Cardiffban, úgyhogy majd csak valamelyik helyi kocsmából nézzük a meccset.

Jó, egy rookie mistake benne volt, de ha tudom, hogy meccsenként egy snappet kapok, arra én is rá lennék görcsölve. Nem hiszem el, hogy -30-nál nem kaphatna 3-4 carryt.Maka
Múltkor a redzoneban volt egy turnoverje. Ma is majdnem 1. Ez sajnos probléma, főleg hogy emiatt (is - meg hogy nincs posztja) voltak vele szkeptikusak a draft előtt a scoutok.

Azért hogy valami pozítívum is legyen - a két rookie safety szerintem egész jó volt ma. És Will Blackmon is, ha azt vesszük, hogy ő igazából az első számú cseee CBnk lenne alapesetben.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Londonban meg remélem összejön valami ginger kurva, mert amúgy a túra elég fájdalmas lesz.Maka
West Ham meccs nem lesz a hétvégén a környéken? 😀😀😀

Egyébként a nagy részére nagy +1. Mondjuk Shoelacenek előbb meg kéne tanulnia vigyázni a labdára, mert enyhén dadog a kezében.iktriad
Idegenben játszanak sajnos Cardiffban, úgyhogy majd csak valamelyik helyi kocsmából nézzük a meccset.

Jó, egy rookie mistake benne volt, de ha tudom, hogy meccsenként egy snappet kapok, arra én is rá lennék görcsölve. Nem hiszem el, hogy -30-nál nem kaphatna 3-4 carryt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom