Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az se értem most miért mindegyikötök valami nagyon futás központú option rendszerbe gondolkodik. Köbe van vésve, hogy ezt kell játszani Tebow-al? Egy jó edző biztos össze tudna állítani egy jó kis playbookot, amibe azért passzjáték is akad bőven.DC
Azért, mert Tebow erre alkalmatlan. Tudom, Sobri mindjárt jön azzal, hogy de a college-ban szuperül dobált. Igen, mint ahogy mindegyik QB, beleértve a most a draftra jövőket, vagy éppen akár a Szöszit is. Ez semmit nem jelent, ez olyan, mintha azt mondanám, hogy azért lesz valaki esélyes az olimpián 100 méteren, mert megnyerte a magyar bajnokságot. A college QB szempontból az NFL-hez képest olyan, mint az óvoda.

Hogy konkrétan mi a gond Timmyvel? Egy mai passer QB-nak 3 fontos dologgal kell rendelkeznie: gyors dobómozdulattal, gyors döntési képessséggel, és kiváló pocket awareness-el. Tim egyikben sem jó. A gyors dobómozdulat azért kell, hogy a rövid yardos passzokban villámgyors legyen. Tebow dobómozdulata valami 6 tized másodperc, ugyanez egy jó franchise QB-nál 4 tized, az elitnél 3 tized alatt van. 3 tized másodperc egy NFL védő sebességével 3 méter. Na, dobass akkor screeneket, vagy rövidebb back shoulder passzokat Timmel. Úgy szedik le a jobb cornerek, OLB-k a lasztit, mint a legyet, ha adsz nekik plusz 3 tized másodpercet. Nem véletlen, hogy szinte soha nem dob ilyent. A másik, a gyors döntési képesség. Tim ebben sem jó. Egész college ideje alatt option-t játszott, nem tudja megfelelő sebességgel olvasni a secondary mozgását. Emiatt pl. elkapói option route-ok - ahol az elkapó a védelmet olvasva választ route-ot, amit a QB is felismert snap után - vagy elit QB esetén már snap előtt -, és oda dobja ahova az elkapó fut - megintcsak jelentősen kiesnek a playbookból. És akkor még lehetne folytatni azzal, hogy a középtávoli (5-15) yardos, middle-field passzokban, keresztbe futó elkapóknál is minden a dobómozdulat sebességén és a QB olvasási képességén múlik. Ergo, ezeket a play típusokat kihúzhatjuk Timmy playbookjából, amivel egy klasszikus passer QB playbookjának legalább felét kihúztuk. Akkor milyen az a playbook amiben mindennek ellenére "akad passzjáték bőven"? Mert én nem látom...

Ezek a képességek bizonyos mértékig fejleszthetőek, de Tim alig fejlődött ebben, és még mindig fényévnyire van a szenderdtől. Negyedéves NFL játékos lesz jövőre, ha eddig nem ment neki, akkor márr nem is fog.

Hoztad Smith-t példaként, hogy ő is mennyire gyenge volt, aztán volt összvissz egy jó éve. Igenám, de Smith fent említett alapképességei mindig is meg voltak, nála mentális ill. egyéb okok voltak amik akadályozták, hogy teljesítsen. Ilyen esetekre van példa sok, pro- és kontra is. Steve Young pl., aki végül Hall of Fame-ig jutott, az első két évében borzalmas szezonokat produkált (annyira borzalmasakat, hogy ahhoz képes még a Szöszi szezonjai is kiválóak), majd ült öt évet Montana mögött, és a nyolcadik évétől kezdett elit szinten játszani. Vagy fordított esetként, pl. Rivers idei csapnivaló teljesítménye a példa. Vagy - hogy egy scramblert mondjak - Vick. Nekik az alapképességük megvan, csak mentálisan nincsenek toppon, ezért rosszak. De akinek az alapképessége hiányzik - legalábbis NFL szinten - az az életben nem fog passzyardokat halmozni, akármennyire is kész lenne rá mentálisan.

Tebow-nak az esélye az, hogy olyan QB legyen amire képes. Az ő játéka a tead option-ra épített, futás alapú playbok, kiegészítve a passzal. Ha ebben lát fantáziát valamelyik csapat akkor lesz helye. Van is néhány ilyen csapat - sőt, mintha divatba is jönne manapság a dolog. Csak az a helyzet, hogy közben megjelentek a Wilsonok, RGIII-ak, Newtonok, akik ugyanezt a játékot úgy tudják, hogy közben megvannak a passz-alapképességeik is. Innentől kezdve pedig megint felmerül a kérdés, hogy ha ezt akarom játszatni a csapattal, akkor elhozzam-e Timmy-t, vagy draftoljak egy fiatalt? Mert a college ontja az ilyen QB-kat, akik ráadásul egyre inkább passzolni is tudnak...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@iktriad: Jimmy Clausen?Amadeus91
Hennenél jobb? Szerintem 1 szint a 2 játékos, akkor meg minek.

A Tebow hiszti mögött szerintem nyugodtan lehetne fejleszteni a háttérben a defenset és egy fiatal irányítót.DC
Szerinted ki tudna Jacksonvilleben a Tebow hiszti mellett nyugodtan dolgozni? Megmondom, senki.
iktriad
Mert dolgozni csak szépen, csendben, ahogy a csillag meg az égen
Úgy érdemes

Az más kérdés, hogy ez a Jax-nél minden, csak nem hatásos, de biztos élvezet végigszurkolni olyan szezonokat, mint az ideijjncaa
17 éve nem volt ilyen rossz szezon mint az idei.
Plusz Tebowval mi a garancia arra, hogy nem lenne valami hasonló szezonunk? Semmi!

Még egy, ha Timmy annyira jó lenne New Yorkban, nem neki kéne már rég kezdenie Sancho helyett? Ehhez képest McElroy a kezdő QB, Timmy még csak szóba se került a csapat berkein belül, a tulaj is McElroy mellett volt még a Jags meccs előtt. Ez mindent elmond arról milyen "remekül" fejlődött mostanság a QB poszton.

FA QBk kérdése. Nem tőlük várom a javulást, szóval jöjjön egy újabb rookie QB inkább.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Nem értem, minek hoznál ide valakit akár 1 évre is, aki nem tud passzolni? Nem az, hogy mit veszíthet vele a jax, hanem egyszerűen nincs semmi értelme. Akkor már amíg a rookie qb fejlődik, hoznak ide egy Alex Smith-et, aki legalább átlag QB-nak elmegy, vagy Flynnt, aki az alapján a pár meccs alapján még mindig ezerszer jobb mint Tebow. Vagy biztos lesz még FA idejéig több lehetőség is, van pl. sok csapatnál csere QB, de Tebow-t semmi értelme nincsen idehozni, mivel nem tud passzolni.
fetomy
Úgy látom te mindent tudsz. Tebow nem tud dobni. Flynn egy all-pro (kezdett eddig 2 nfl meccset 5 év alatt). End of story.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
A Tebow hiszti mögött szerintem nyugodtan lehetne fejleszteni a háttérben a defenset és egy fiatal irányítót.DC
Szerinted ki tudna Jacksonvilleben a Tebow hiszti mellett nyugodtan dolgozni? Megmondom, senki.
iktriad
Mert dolgozni csak szépen, csendben, ahogy a csillag meg az égen
Úgy érdemes

Az más kérdés, hogy ez a Jax-nél minden, csak nem hatásos, de biztos élvezet végigszurkolni olyan szezonokat, mint az idei


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tebow nem véletlenül játszotta denverben azt amit. Nem mondom, hogy nincs rosszabbul passzoló QB nála a ligában, csak nem sok 😊 Ő nem az a QB aki alapvetően passzol de tud futni is, hanem ő alapvetően fut, és ha már muszáj akkor passzol is. Playbookot lehet nyilván olyat amiben van passzjáték, csak Tebow nem lesz rá alkalmas.

Nem értem, minek hoznál ide valakit akár 1 évre is, aki nem tud passzolni? Nem az, hogy mit veszíthet vele a jax, hanem egyszerűen nincs semmi értelme. Akkor már amíg a rookie qb fejlődik, hoznak ide egy Alex Smith-et, aki legalább átlag QB-nak elmegy, vagy Flynnt, aki az alapján a pár meccs alapján még mindig ezerszer jobb mint Tebow. Vagy biztos lesz még FA idejéig több lehetőség is, van pl. sok csapatnál csere QB, de Tebow-t semmi értelme nincsen idehozni, mivel nem tud passzolni.

Persze ha azt nézzük, hogy a denver tavaly főleg neki köszönhette amit elért, akkor jöhet ide, mert csodát fog tenni, de ha reálisan nézzük, akkor nem. Nem fog csodát tenni, mert denverben sem csak rajta múlott. Ha mezeket akar eladni a jax vagy jó erős picket szerezni, akkor hozhatják tebow-t, de nála szinte csak jobb opció lesz FA piacon.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
@iktriad: Jimmy Clausen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Tebow hiszti mögött szerintem nyugodtan lehetne fejleszteni a háttérben a defenset és egy fiatal irányítót.DC
Szerinted ki tudna Jacksonvilleben a Tebow hiszti mellett nyugodtan dolgozni? Megmondom, senki.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Azért az a 3. körös rookie sem mindegy mivel tette padra 😊

dehogynem lenne vesztenivalójuk. Egy rookie QB-ban ott a lehetőség, hogy jó QB lesz, Tebowban nincs. Jó játékos abban amit képvisel, de az nem irányító. Végképp nem franchise QB, márpedig aki hosszútávra tervez, az franchise QB-t keres. Tebow 1-1 szezonra, átmeneti időszakra jó, de csak olyan csapatba, ami alapvetően is olyan QB-ra épített eddig, vagy akar ezután, aki nem pocket passer. fetomy
Rookie QB-t egyébként is lehet draftolni, és fejleszteni a kezdő QB mögött (Tebow). Egy Russel Wilsonra jut 50 John Skelton, szóval abban bízni, hogy a késöbbi körökben majd rögtön kezdőt draftolnak, nem egy jó ötlet (idén sajnos az első körben sincs tuti kezdő, mint mondjuk tavaly Luck vagy RG3).
Az említett FA QB-k meg megbuktak saját csapatuknál. Smitht évekig bustnak tartották, volt 1 jó éve, ami nagyban köszönhető Harbaughnak, de elvesztette a posztját a backuppal szemben, mert mindenki tudja, hogy limitált képességei vannak. Flynn meg aztán semmit nem tett le az asztalra.
Az, hogy Tebow idejövetele akadályozná más játékosok fejlődését szerintem elég bután hangzik.
Az se értem most miért mindegyikötök valami nagyon futás központú option rendszerbe gondolkodik. Köbe van vésve, hogy ezt kell játszani Tebow-al? Egy jó edző biztos össze tudna állítani egy jó kis playbookot, amibe azért passzjáték is akad bőven.
A Tebow hiszti mögött szerintem nyugodtan lehetne fejleszteni a háttérben a defenset és egy fiatal irányítót.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap szomorú staja:
The Jaguars have made more roster transactions (95) than they have scored points at home at EverBank Field in 2012 (94 points).

I will type this again, but make it bold: THE JAGUARS MADE MORE ROSTER MOVES THAN THEY SCORED POINTS IN FRONT OF THE HOME CROWD IN 2012.
És hogy válaszoljak DC kérdéseire:

1. Elvesztünk minimum egy évet, plusz nem lehet majd nyugodtan dolgozni a Tebowt övező őrület miatt, ami nálunk alapban insane módban van, úgy hogy eddig nem játszott itt. Arról nem is beszélve, hogy Timmy mekkora problémát jelentene Blackmon és Shorts (= a csapat valódi jövője) fejlődésében.
2. Brayben vagy Glennonban (de még talán Dysertben, Barkleyban és Wilsonban is)sokkal nagyobb potenciált látok mint Timmyben.
3. Tavasszal mikor volt rá lehetősége, elutasított minket és elment New Yorkba. Ne akarjon most idekönyörögni magát(a "Timmy itt játszik 2013ban" dolog nagyon úgy tűnik hogy az ügynöke által terjesztett pletyka - ő meg gondolom csak Timmy beleegyezésvel tesz ilyet), mert a Jetses kaland(nagyon, nagyon, nagyon, nagyon) nem jött össze.
4. (és a legfontosabb) Ki jön ide GMnek, ha a nagyfőnök osztja igazából a lapokat és nem ő?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
DC teljesen jól összefoglalta a lényeget, de lenne 2 kérdésem a "Tebow-t a Jax-ba"-szkeptikusokhoz:
1. Hogy tud rosszul elsülni ha ő lesz itt a QB?
2. Mi olyan valós opció van, ami bizonyosan jobb/sikeresebb, mint ez a lehetőség?Sobri Jóska
Szerintem a postom pontosan a két kérdésedre adja meg a választ. Már a saját véleményem szerint persze. De akkor pontonként röviden újra összefoglalva:

1. Úgy, hogy a Jags nem egy Tebow stílusú QB-ra épített csapat. Még a Denvernél is sokkal kevésbé az, évek óta passz offense-re készülnek. Az elkapó potenciál ezért ugyanúgy - vagy még inkább jobban - kihasználatlan maradna, mint a Szöszi esetén, futásból pedig sokkal többet nem tudnának termelni, mint egy egészséges MJD-vel amúgy is termelnek. Emiatt, még ha az offseasonban rá is szabnák valamennyire TT-re az offense-t (megfelelő falemberekkel, TE/FB beszerzéssel), akkor is, a denveri 20 pont körüli offense-nél jobbat nem tudnának összekalapálni. És a Jags védelme nem olyan jó, mint a tavalyi denveri, nem tudná az ellenfelet ez alatt tartani.
2. Erre is próbáltam választ adni: Én rámennék Smith-re a Ninersnél. Vagy Flynn-re a Seahawks-nál. Smith már bizonyított, ideális korban van, Flynn pedig ígéretesen mutatkozott be, és azok után, ahogy Russell játszik, sokat nem jelent, hogy nem ő lett a kezdő. Egyik QB sem jelentene anyagilag sem sokkal nagyobb rizikót, mert mindkettőnek bőven 10 milla alatti, 2 éves contractja van csak, amit át kéne venni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért az a 3. körös rookie sem mindegy mivel tette padra 😊

dehogynem lenne vesztenivalójuk. Egy rookie QB-ban ott a lehetőség, hogy jó QB lesz, Tebowban nincs. Jó játékos abban amit képvisel, de az nem irányító. Végképp nem franchise QB, márpedig aki hosszútávra tervez, az franchise QB-t keres. Tebow 1-1 szezonra, átmeneti időszakra jó, de csak olyan csapatba, ami alapvetően is olyan QB-ra épített eddig, vagy akar ezután, aki nem pocket passer.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vesztenivalója nincs (most nem mint Jets szurkoló írom ezt) a Jags-nek Tebow-al, mert sztem olyan FA QB sem lesz, aki illene a peterk által vázolt offense sémába, de aztán lehet nézünk nagyot, hogy berántjátok Genot vagy Barkley-t. 😀Beki
Alex esetleg, bár ő sem arról híres, hogy gyenge csapatot a hátára vesz. Marad Vick, T-Jax, VY, Campbell (mind scrambling). Flynn? 3. körös rookie padra tette.Amadeus91
Háát Timmyvel ezek alapján nem lenne veszítenivalójuk, de szegény iktriad tuti kitér a hitéből, ha ezt olvassa. 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Vesztenivalója nincs (most nem mint Jets szurkoló írom ezt) a Jags-nek Tebow-al, mert sztem olyan FA QB sem lesz, aki illene a peterk által vázolt offense sémába, de aztán lehet nézünk nagyot, hogy berántjátok Genot vagy Barkley-t. 😀Beki
Alex esetleg, bár ő sem arról híres, hogy gyenge csapatot a hátára vesz. Marad Vick, T-Jax, VY, Campbell (mind scrambling). Flynn? 3. körös rookie padra tette.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Vesztenivalója nincs (most nem mint Jets szurkoló írom ezt) a Jags-nek Tebow-al, mert sztem olyan FA QB sem lesz, aki illene a peterk által vázolt offense sémába, de aztán lehet nézünk nagyot, hogy berántjátok Genot vagy Barkley-t. 😀
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Boldog Karácsonyi Ünnepeket a Jax fanoknak!
Ezekben a nehéz időkben egy dolognak örüljünk: olyan tulajunk van Khanban, aki remélem nem lesz rest felrázni a Jaguarst ebből a helyzetből. A tavalyi év legjobb igazolása volt szerintem az Owner. 😀 Offseasonban kiderül milyen fából is faragták.

And now for something completely different:
Mennyire alkalmas szerintetek a jelenlegi roster egy teljesen új filozófia befogadására? Gondolok én 3-4 Defense-re, régi arcok - új pozíciókban.
Alualu DE, Mosley -NT, Branch OLB, Babin OLB, Mathis FS, Poz ILB, Owens RB
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
szerintem jelen állapotában akkora mélységben van a Jax franchise, hogy Tebow megszerzése még a legrosszabb esetben is nullszaldóra jönne ki. Van olyan ellenérv, hogy 2 év alatt 2 csapatban került körön kívülre. Ez szerintem nem igaz. Denverben jött Elway és ilyen "területfoglaló kutya" stílusban kirakta Tebow-t és megszerezte presztízsből PM-t (más kérdés, hogy bejött). De annak a biznisznek sokkal inkább hatalom megszilárdító szerepe volt, Elway nyomatékosította, hogy ki a Boss. A Jets-nél történtek pedig nem jelentenek releváns indokot arra, hogy Tebow miért lenne rossz a Jax számára. Elég megnézni a szakmai munkát a Jets-nél, azt ahogy minden téren széthullott a franchise 1 szezon alatt.
Ha csak a mezeladásokat felpörgeti, akkor már megérte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tebow-t olyan csapatnak lenne érdemes kipróbálni, akik amúgy is rebuilding előtt állnak. Például a Philly ha már szóba jött. peterk2005
Tebow-t bárkinek érdemes kipróbálnia, de ez a Jax topic, itt arra kell érv vagy ellenérv, miért lenne jó, ha idejönne, vagy nem jönne. És nem Tebow szemszögéből, szempontjait figyelembe véve, hanem a Jax-ét.
DC teljesen jól összefoglalta a lényeget, de lenne 2 kérdésem a "Tebow-t a Jax-ba"-szkeptikusokhoz:
1. Hogy tud rosszul elsülni ha ő lesz itt a QB?
2. Mi olyan valós opció van, ami bizonyosan jobb/sikeresebb, mint ez a lehetőség?

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem vagyok Tebow fan, de sokan azok, és nem látom mit veszíthetne a Jags vele.DC
Az elmúlt évek csapat-építését. A Jags elindult egy úton, passz-hangsúlyos csapatot próbálnak építeni. Az egy dolog, hogy pont a legfontosabbat, a QB-t még nem sikerült hozzá megtalálni, de eszerint draftoltak, eszerint ügyködtek az FA piacon. Ha most irányt váltanak, kezdhetik elölről, tök felesleges volt akkor pl. Blackmon-t idehozni. Ugyanúgy járnak mint a Denver, akik draftoltál Brandon Marshallt, odavitték Brandon Lloyd-ot, majd mikor mindkettő odébbált, mert nem találta a helyét, akkor draftolták Demaryus Thomas-t és Eric Decker-t. Minek? Nézd meg mit produkálnak az említettek - egytől egyig, Marshalltól Deckerig - idén egy passzoló QB-val és mit produkáltak Tebow-al.
Tebow-nak nem ilyen elkapók kellenek, mert drágák, és nem tudja őket kihasználni. Neki egy futás támogatásban brutális fal kell, a két oldalra 1-1 speedster, hogy a ritka dobásait elereszthesse, és slotwr helyett inkább két méretes TE, vagy esetleg RB/FB felállás, és nyomni az option playt. Mindehhez alapos átalakításra szorulna a Jags offense.

Eközben pedig Henne azért megmutatja, hogy ha lenne itt egy jó QB, akkor ez a roster tudna jó passzjátékot hozni, főleg MJD támogatásával. A védelemre viszont ráférne némi ránsfelvarrás, mert pl. nincs passrush, ami ma az egyik legfontosabb (és ezért nem is olcsó) faktor.

Én ezért ahelyett, hogy nekiállnék valami teljesen másnak, inkább passer QB-t keresnék. Ha nem a draftról, akkor megpróbálnám elhozni pl. Smith-t a Frisco-tól, Flynn-t a Seattle-től, stb. A draftról meg elhoznám a legjobb passrusher DE-OLB-t, hoznék elit safety-t, stb., és csinálnék egy durva defense-t.

Tebow-t olyan csapatnak lenne érdemes kipróbálni, akik amúgy is rebuilding előtt állnak. Például a Philly.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
... nem látom mit veszíthetne a Jags vele. Ha beválik, akkor nagyon sokat nyerhetnek. Amennyiben a helyi hős eredményes tudna lenni a csapattal, akkor biztos fellendülne a franchise. Ha meg nem válik be, akkor mi van? Majd lecserélik a rookie QBre az idény felébe, azt addig eladnak egy csomó mezt és jegyet, ez a legrosszabb scenarioDC
Nagy +1. Nincs olyan QB aki megérné ott ahol húz a Jags, így meg egy próbát simán megér.
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Miért kéne ehhez Tebow? Mit tud? Szerintem ezt látta már az egész liga 😊silent7939
Mármint arra gondolsz, amikor átvette az irányítást az 1-4-es Broncosba és utána a playoffig jutottak, ahol kiverték a Steelerst?
Mert én az idei évet nem számítanám. Az hogy 2 meccsenként kap 2 snapet valami wildcates hülyeségben az alapján senkit sem lehet megítélni.
Nem vagyok Tebow fan, de sokan azok, és nem látom mit veszíthetne a Jags vele. Ha beválik, akkor nagyon sokat nyerhetnek. Amennyiben a helyi hős eredményes tudna lenni a csapattal, akkor biztos fellendülne a franchise. Ha meg nem válik be, akkor mi van? Majd lecserélik a rookie QBre az idény felébe, azt addig eladnak egy csomó mezt és jegyet, ez a legrosszabb scenario
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok vészmadár lenni, de ugye Babin esetében is mikor az Eagles kitette, rögtön záporoztak is a hírek, hogy ez Khan döntése lesz.

Nah most több nevesebb NFL szakértő is lehozta, hogy Khan imádja Tebow-t és a játékát, valóban olcsó is lenne, alacsony fizuval és nem akartok valszeg QB-t húzni első körben, így nehéz elképzelni, hogy a helyi srác nem jaguár lesz. :/
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egy biztos, ha egyszer Tebow Jags lesz, akkor nincs jobb alkalom rá, mint a jövő év, mert nem fog semmibe se kerülni (ugye arról szólnak a hírek, hogy a Jats elengedi) és valószínűleg nem lesz 1/2-re olyan irányító, akit érdemes draftolni. Helyette majd a 2.-3. körben jön egy kicsit nyers QB, akinek úgyis padoznia kell egy darabig, nem mindegy, hogy Henne vagy Tebow mögött teszi ezt?
Addig legalább felpezsdül az élet kicsit, mennek a jegy és mezeladások, és ki tudja, még be is válhat...
Ami viszont nagy hiba lenne, idehozni Tebowt és tight-end-tailback-wild-card-option-full-back maszlagot próbálni vele játszani, mint a Jets tette. Játszon QB-t, lássa meg mindenki mit tud, közben draftból lehet fejleszteni védelmet és egy fiatal irányítót.DC
Egy biztos, ha egyszer Tebow Jags lesz, akkor nincs jobb alkalom rá, mint a jövő év, mert nem fog semmibe se kerülni (ugye arról szólnak a hírek, hogy a Jats elengedi) és valószínűleg nem lesz 1/2-re olyan irányító, akit érdemes draftolni. Helyette majd a 2.-3. körben jön egy kicsit nyers QB, akinek úgyis padoznia kell egy darabig, nem mindegy, hogy Henne vagy Tebow mögött teszi ezt?
Addig legalább felpezsdül az élet kicsit, mennek a jegy és mezeladások, és ki tudja, még be is válhat...
Ami viszont nagy hiba lenne, idehozni Tebowt és tight-end-tailback-wild-card-option-full-back maszlagot próbálni vele játszani, mint a Jets tette. Játszon QB-t, lássa meg mindenki mit tud, közben draftból lehet fejleszteni védelmet és egy fiatal irányítót.DC
Miért kéne ehhez Tebow? Mit tud? Szerintem ezt látta már az egész liga 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 414 — Bowl Winner
Elviszitek a gyakorlásra használt fiainkat!!😕

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Egy biztos, ha egyszer Tebow Jags lesz, akkor nincs jobb alkalom rá, mint a jövő év, mert nem fog semmibe se kerülni (ugye arról szólnak a hírek, hogy a Jats elengedi) és valószínűleg nem lesz 1/2-re olyan irányító, akit érdemes draftolni. Helyette majd a 2.-3. körben jön egy kicsit nyers QB, akinek úgyis padoznia kell egy darabig, nem mindegy, hogy Henne vagy Tebow mögött teszi ezt?
Addig legalább felpezsdül az élet kicsit, mennek a jegy és mezeladások, és ki tudja, még be is válhat...
Ami viszont nagy hiba lenne, idehozni Tebowt és tight-end-tailback-wild-card-option-full-back maszlagot próbálni vele játszani, mint a Jets tette. Játszon QB-t, lássa meg mindenki mit tud, közben draftból lehet fejleszteni védelmet és egy fiatal irányítót.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts, Jennings és Greg II Jones -> IR. Idén sem lesz 1000 yardos WRünk(hacsak Alkesznek nem lesz egy újabb 220 yardos meccse....). 😕 Jennings meg könnyen lehet hogy ezzel el is búcsúzott a Jagstől. Kár érte, mert nagyon önzetlen, jó gyerek volt, de idén sajna nagyon nem élt a lehetőségeivel.

Jerrell Jacksont (Ex-Missouri WR) felhoztuk a practice squadból, plusz waiverről jött az OG Mark Asper és a TE Allen Reisner.

Asper a Bills 6. körös pickje volt idén Oregonból, a Bills TC végén rakta ki, a Vikings szedte fel, de nem játszott az NFLben.

Reisner Iowa nevelés, UDFAként került tavaly a ligába, a Vikingsban 2 év alatt 10 meccset játszott, 2 elkapása volt.