Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Olyan 40%-ban hasonlít a csávó, 😊 Hasonmásnak erős.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szezonunk összefoglalója 1 gifen egy Maka hasonmás(?) által:
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha meglett volna a Td, akkor is tuti kikapunk:
"Mularkey said jaguars would have gone for two if they scored TD at end instead of force OT"
Potter meg azt mondta, túl hangos volt a közönség a false startjánál. Komolyan. (Mondjuk a felük Pats fan volt, ez tény).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kifújtam magam, lecsillapodtam...nemvolt ez annyira rossz a szezonhoz képest...de a szájízem keserű mert...ha Scooby Doo berúgja és Harry Potter nem csinál false startot talán lett volna OT..remélem Cecil-nek semmi baja 😕m-bryo
Ha Scobee berúgja, nem kell feltétlenül rámenni 4.re és a meccs végén egy FG elég lett volna a Whez.

Csak kár, hogy sajnos túl sok a ha.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kifújtam magam, lecsillapodtam...nemvolt ez annyira rossz a szezonhoz képest...de a szájízem keserű mert...ha Scooby Doo berúgja és Harry Potter nem csinál false startot talán lett volna OT..remélem Cecil-nek semmi baja 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végre talán megszabadulunk egy bohóctól (GM) és most meg kiderulne hogy a bajusz is hasonló??? 😕 Na néééééé.....m-bryo
Ezért is remélem, hogy csak kacsa. A jegyeladások miatt még csak oka sem lenne rá, hogy megtegye. Nem mintha olyan hú de sokat számítana a jelenléte ez ügyben, sőt(egyszer sem volt telt ház, mikor itt játszott. Kétszer.).
Arról már nem is beszélve, hogy ez mennyire betenne a GM (és esetleges HC) keresésnek.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nagyon boldog Karácsonyi unnepeket kívánok minden Jax szurkolónak....szép estét.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Végre talán megszabadulunk egy bohóctól (GM) és most meg kiderulne hogy a bajusz is hasonló??? 😕 Na néééééé.....
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha Scobee nem hagyja ki az első FGt...
Ha Potter nem false startol az 1 yardoson.
Ha..

Mindegy, ez egy ilyen év, és a mai teljesítmény alapján büszke vagyok a srácokra.
3 sack, idén ez a legtöbb egy meccsen idén. Alualu 3.5 sackkel vezet.
Több total yardunk volt, mint a Patsnek (WTF?)

Shortsnak 21 yard kellene az 1000hez, de nem biztos hogy játszhat(Chung bekaphatja). MM amondjuk azt mondta, hogy Shorts jól volt meccs után, TALÁN nem let agyrázkódása.
Mincey, Alualu, de még Prosinski is remekül játszott.
Derek Cox pedig tényleg keeper.

A Chiefs és mi is kikaptunk, most már biztos az 1/2 minimum.


Jön a lenullázott Titans jövő héten, hogy lezárjuk ezt a bűnrossz szezont.
Jók voltatok, de nem büntettétek eléggé a hibákat
Azért pacsiWyatt
Szimpatikus vesztes szerepe jól áll nekünk. Sajnos.

Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Amíg nincs megerősítés, eddig ez csk pletyka. Ha igaz, Khan is elmehet a búsba.iktriad
Ha már az owner is píííííííp akkor nemtudom 😕
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Scobee nem hagyja ki az első FGt...
Ha Potter nem false startol az 1 yardoson.
Ha..

Mindegy, ez egy ilyen év, és a mai teljesítmény alapján büszke vagyok a srácokra.
3 sack, idén ez a legtöbb egy meccsen idén. Alualu 3.5 sackkel vezet.
Több total yardunk volt, mint a Patsnek (WTF?)

Shortsnak 21 yard kellene az 1000hez, de nem biztos hogy játszhat(Chung bekaphatja). MM amondjuk azt mondta, hogy Shorts jól volt meccs után, TALÁN nem let agyrázkódása.
Mincey, Alualu, de még Prosinski is remekül játszott.
Derek Cox pedig tényleg keeper.

A Chiefs és mi is kikaptunk, most már biztos az 1/2 minimum.


Jön a lenullázott Titans jövő héten, hogy lezárjuk ezt a bűnrossz szezont.
Jók voltatok, de nem büntettétek eléggé a hibákat
Azért pacsiWyatt
Szimpatikus vesztes szerepe jól áll nekünk. Sajnos.

Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Amíg nincs megerősítés, eddig ez csak pletyka. Ha igaz, Khan is elmehet a búsba.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Ha anyira akartátok akkor maradjon ott..m-bryo
Nem tudom milyen elfajzott döntés alapján került ide. Ám immár Sanchezzel együtt tradelhető lesz; legalábbis nagyon remélem...
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀Jetson
Ha anyira akartátok akkor maradjon ott..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Na húzzon a budos....izébe az a TT!m-bryo
Vihetitek, már Karácsonyra nektek adjuk! 😀
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Na húzzon a budos....izébe az a TT!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
nem értitek a mondanivalómat.

arra hegyeztem ki a dolgot, hogy egy [3. körös BPA játékos + Hekker] valószínűleg több hasznot hozott volna mint Anger+Pendleton.
Mindezt úgy hogy Anger haszon értéke a maximumot veri a maga műfajában.

Ott van konkrétan a Rams, akiknek ugyancsak nem volt punterük, mégse hiszem hogy sajnálják, hogy nem vitték el Angert, hanem Chris Givens-re áldoztak egy 4/1-et, aki eléggé bevállt.Höri
Nem véletlenül van az a sigemben aki, és a felirat sem épp pozítiv.

El sem hiszem mekkora lámaságot csináltok Tebow-al... ez igaz hogy érdeklődtök utána?silent7939
Reméljük, hogy kamu. Ha nem nagyon rossz kezekben van a franchise. A Jets remekül bemutatta, miért NINCS Tebowra szükség, és milyen problémákat tud okozni. iktriad
A hírt már a Chargers-Jets mérkőzésen is megemlítették.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jók voltatok, de nem büntettétek eléggé a hibákat
Azért pacsi

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem értitek a mondanivalómat.

arra hegyeztem ki a dolgot, hogy egy [3. körös BPA játékos + Hekker] valószínűleg több hasznot hozott volna mint Anger+Pendleton.
Mindezt úgy hogy Anger haszon értéke a maximumot veri a maga műfajában.

Ott van konkrétan a Rams, akiknek ugyancsak nem volt punterük, mégse hiszem hogy sajnálják, hogy nem vitték el Angert, hanem Chris Givens-re áldoztak egy 4/1-et, aki eléggé bevállt.Höri
Nem véletlenül van az a sigemben aki, és a felirat sem épp pozítiv.

El sem hiszem mekkora lámaságot csináltok Tebow-al... ez igaz hogy érdeklődtök utána?silent7939
Reméljük, hogy kamu. Ha nem nagyon rossz kezekben van a franchise. A Jets remekül bemutatta, miért NINCS Tebowra szükség, és milyen problémákat tud okozni.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mi a fasz van?????????????????????????????? 😀 TD??????????????????????????

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szasztok!!!!

Hajrá jax!!!!!!! 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
El sem hiszem mekkora lámaságot csináltok Tebow-al... ez igaz hogy érdeklődtök utána?
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem értitek a mondanivalómat.

arra hegyeztem ki a dolgot, hogy egy [3. körös BPA játékos + Hekker] valószínűleg több hasznot hozott volna mint Anger+Pendleton.
Mindezt úgy hogy Anger haszon értéke a maximumot veri a maga műfajában.

Ott van konkrétan a Rams, akiknek ugyancsak nem volt punterük, mégse hiszem hogy sajnálják, hogy nem vitték el Angert, hanem Chris Givens-re áldoztak egy 4/1-et, aki eléggé bevállt.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet nálam van a hiba de nemértem mit nyernénk azzal ha Tebow nálunk kotne ki?? Nemhiszem hogy annyira sok nézot csalogatna a stadionba, és ha igen az csak addig lenne még jól játszik és nyer a csapat, de mivel nemvalami jó QB az se lesz lehet sokáig.....szóval...nemértem 😕m-bryo
bryo!

Timmy alapjában nyertes típus,ahogy játszik úgy játszik,de tud nyerni,Blaine-el ellentétben.

Mez és jegyeladás meg lenne oldva.

Remélem valaki megtanítja jól dobni,és akkor szerencsénk lehet vele,hisz ne feledjük,Krisztus unokaöccse 😀 😀 😀armando83
A jegyeladás most is megvolt oldva...csodák csodájára!Ahoz pedig szerintem elég késo most taníttani dobálni a srácot..m-bryo
Karja van,a spirál és a pontosság gyatra,de azt meg lehet megfelelő edzéssel javítani,nem tudom,engem nem zavar ha kipróbáljuk,hátha itthon Gators formát hoz,mármint győzelem mutatóban,engem az sem érdekel ha ó lesz a legjobb RB-ünk,csak nyerjünk!!!!armando83
3 év alatt 2 csapat akar megszabadulni tőle, az egyik azután, hogy playoffban volt vele. biztos mert hosszú távon olyan jó...
Köszi, de nem. Elegem van a középszerű QBkból, akikkel nem megyünk semmire.

Akkor jöjjön Glennon, Dysert vagy Bray. Bánom is én, csak ne Timmy.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Lehet nálam van a hiba de nemértem mit nyernénk azzal ha Tebow nálunk kotne ki?? Nemhiszem hogy annyira sok nézot csalogatna a stadionba, és ha igen az csak addig lenne még jól játszik és nyer a csapat, de mivel nemvalami jó QB az se lesz lehet sokáig.....szóval...nemértem 😕m-bryo
bryo!

Timmy alapjában nyertes típus,ahogy játszik úgy játszik,de tud nyerni,Blaine-el ellentétben.

Mez és jegyeladás meg lenne oldva.

Remélem valaki megtanítja jól dobni,és akkor szerencsénk lehet vele,hisz ne feledjük,Krisztus unokaöccse 😀 😀 😀armando83
A jegyeladás most is megvolt oldva...csodák csodájára!Ahoz pedig szerintem elég késo most taníttani dobálni a srácot..m-bryo
Karja van,a spirál és a pontosság gyatra,de azt meg lehet megfelelő edzéssel javítani,nem tudom,engem nem zavar ha kipróbáljuk,hátha itthon Gators formát hoz,mármint győzelem mutatóban,engem az sem érdekel ha ó lesz a legjobb RB-ünk,csak nyerjünk!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Lehet nálam van a hiba de nemértem mit nyernénk azzal ha Tebow nálunk kotne ki?? Nemhiszem hogy annyira sok nézot csalogatna a stadionba, és ha igen az csak addig lenne még jól játszik és nyer a csapat, de mivel nemvalami jó QB az se lesz lehet sokáig.....szóval...nemértem 😕m-bryo
bryo!

Timmy alapjában nyertes típus,ahogy játszik úgy játszik,de tud nyerni,Blaine-el ellentétben.

Mez és jegyeladás meg lenne oldva.

Remélem valaki megtanítja jól dobni,és akkor szerencsénk lehet vele,hisz ne feledjük,Krisztus unokaöccse 😀 😀 😀armando83
A jegyeladás most is megvolt oldva...csodák csodájára!Ahoz pedig szerintem elég késo most taníttani dobálni a srácot..
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan

tehát írd és mondd, átlag +3 yardért vittetek egy puntert a 3. körben
Höri
Oldalakat lehet írni miért nem jó ötlet egy statisztikai mutató alapján megítélni egy játékost, de ha egy kicsit közelebbről megnézük a táblázatot, akkor látható, hogy Anger jóval több labdát helyezett 20-on belül, tehát pontosabb. Jóval kevesebb a visszahordás ellene több kisérletből, ami valószínűleg a hosszabb hangtimeja (labda repülési ideje) miatt van. És folytathatnánk azzal, hogy mennyire szerencsés egy játékost hasonlítani egy másikhoz draftpozíció alapján (Tom Brady 5. kör, Foster UDFA stb.)
Persze abban egyetértek, hogy nem a 3. körben kellene puntert draftolni, de Anger ettől függetlenül jól teljesít, és messze nem Gene legnagyobb hibája.