Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.Höri
Elviszik 1/2-re 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A WR Isaiah Stanback a practice squadból bekerült az 53ba. Még nem tudni kinek kellett mennie, hogy helyet csináljanak neki.

A Jags nagyon kérdésesről ma kérdésesre enyhítette MJD státuszát vasárnapra. Lehet hogy a Pats ellen visszatér a legjobb védőnk(Daryl) és támadónk is?

Mel Tucker péntek megy interjúra a Wisconsin HC posztjával kapcsolatban:
 btn.com/2012/12/16/wisconsin-interviews-badgers-product-mel-tucker/

És hacsak nem nyerünk 2 meccset(nem fogunk) már legrosszabb esetben is 1/2n választunk jövőre.
 www.bigcatcountry.com/2012/12/18/3779146/nfl-draft-order-2013-chiefs-jaguars
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.Höri
Nagyon köszi a válaszokat.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tyler Wilsonban én nem gondolkodnék a helyetekben mert most emlegetik a 2/1 környékén, de szerintem ő dominálni fog a Senior Bowlon, főleg ha a két jómadár nem megy el rá. Szóval fel fog kúszni top20-ba, oda meg csak izmos cserélgetéssel tudtok eljutni. Én az ő játékát kedvelem eléggé, bár fizikálisan limitált. Remélem nem ponderesedik el. Majd a mobile-i hét után okosabb leszek, egyelőre nincs kiforrott véleményem róla.

Glennonban hatalmas potenciál van. Tán a legképzettebb mind közül, nyáron ott volt a Manning Passing Academy-n és ő vitte a show-t, pedig Barkley is benevezett nyilván. Tökéletes felépítés, erős kar, pontos, csak eléggé kiszámíthatatlan és sok turnover. Mindenképp csiszolni kell, hogy érdemes legyen bevetni, de én azt mondom, belőle igazi vadállatot lehetne gyúrni ha jó kezekbe kerül. Volt pár agyeldobós meccse az NC State-ben, ami mellett nem lehet szó nélkül elmenni. (@Miami, @UNC, @Clemson, mind 440+ yard)

És hát ne feledjük el, Coach O'Brien azért zavarta el Russell Wilsont Wisconsinba, hogy az akkor junior korú Glennont végre pályára küldhesse.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.DC
Barkley a világ legjobb prospectje lenne ha az NFL-ben limitálnák a maximális passz hosszúságot 19 yardra 😀 Odáig ugyanis halál pontos, de a hosszabbakkal baja van. Annyiban nem baj ez, hogy "hagyja a playmakert, hogy playmaker legyen" lásd Dalton. Csak hát ő is messze van az első körtől. Nagyot csak akkor lehet hibázni Barkley-val, ha a megválót látja benne az edző, de egy közepes szintet mindenképpen hozni fog, és a fejlődési potenciál is benne van, sokkal jobban mint Daltonban volt valaha, mégha stílusuk hasonló is.

Geno Smith az én szememben egy 22 éves Brandon Weeden. Mindkettőből Holgorsen rendszere csinált királyt, és ha azt vesszük, a clevelandivel se lenne semmi gond ha nem 29 évesen tartana ezen a szinten. Höri
Ha már így belejöttél az elemzésbe, mi a véleményed Wilsonról és Glennonról? Szerintem nekik nagyobb esélyük van arra, hogy nálunk kössenek ki, mint Geno és Barkley.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.DC
Barkley a világ legjobb prospectje lenne ha az NFL-ben limitálnák a maximális passz hosszúságot 19 yardra 😀 Odáig ugyanis halál pontos, de a hosszabbakkal baja van. Annyiban nem baj ez, hogy "hagyja a playmakert, hogy playmaker legyen" lásd Dalton. Csak hát ő is messze van az első körtől. Nagyot csak akkor lehet hibázni Barkley-val, ha a megválót látja benne az edző, de egy közepes szintet mindenképpen hozni fog, és a fejlődési potenciál is benne van, sokkal jobban mint Daltonban volt valaha, mégha stílusuk hasonló is.

Geno Smith az én szememben egy 22 éves Brandon Weeden. Mindkettőből Holgorsen rendszere csinált királyt, és ha azt vesszük, a clevelandivel se lenne semmi gond ha nem 29 évesen tartana ezen a szinten.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Majd a felmérőkön villogni fog, 1-2. pick is QB lesz, nincs mit szaroznia a Chiefsnek sem és nektek sem. Oszt vagy bejön vagy nem.gabokocka
2 évet már elbasztunk egy első körös QB pickre, és bár pár kinti szerint erős az idei QB class, szerintem meg kifejeszetten gyenge a tetején. Akkor meg inkább jöjjön Lotulelei. Vagy Jarvis Jones, de mivel ő DE lenne nálunk, így tuti bust lesz, mint minden DE akit az elmúlt 10 évben draftoltunk(volt egy pár)...

1. körben jöjjön egy védő, 2. körben meg jöjjön Glennon vagy Tyler Wilson development projectnek. Hennevel és szöszivel elversenghetnek a kezdő posztért TC alatt, az egyik veterán cut(álom - trade egy late round pickért) a másik kezd, a rookie meg szorgalmasan jegyzetel, és év végén akár be is szálhat, de nem előbb!

Mai témák:

MM ma azt mondta, Daryl vissza fog nagy valószínűség szerint térni a Pats ellen, de MJD nem (Miért nem lehetett IRre tenni fel nem foghatom?).

Meester szívesen maradna 2013ban is. Én még szívesebben látnám, ha visszavonulna...

Jason LaCanfora jóslata GM ügyben
"Jacksonville is virtually certain to make a change, with general manager Gene Smith a holdover from the prior ownership regime, former first-round pick Blaine Gabbert not worthy of playing ahead of Chad Henne and the team flirting with the first-overall pick. I would expect the beefed-up front office to include some new-school execs, steeped in statistical analytics and Moneyball thinking -- owner Shahid Khan's son, Tony, is a big proponent of that movement in this sport. But they're going to need some old-school evaluators as well, and sources said San Francisco's director of player personnel has been recommended highly to them. Tom Gamble was in the mix for Oakland's opening last year and has experience working for forward-thinking bosses, in the 49ers CEO, Paraag Marathe."
Ezt a "Tony Khan mint nagy stat guru" dolgot egyfolytában mondogatják mostanában a házunk táján, és hogy az új rendszerben ő nagy fejes lesz. Nem tudom, hogy ez mennyire jó nekünk.. Mondjuk jó arcnak tűnik twitteren, de nem biztos, hogy szakértő is.
Azért kéne valami normális Gm is mellé.

Aztán ott az egyre jobban komoly problémának tűnő HC kérdés. Én tegnap megírtam, hogy ha Muularkey megy, nem leszek szomorú, hiába rendes arc, minthat ő lenne a tökéletes Gene Smith HC. AMi nem jó jel. Az hogy idén talán a Texans meccset leszámítva (bár a 4. negyedben ott is szétestünk) nem játszott egyszer sem a csapat jól nem hogy 60 de az esetek többségében több mint 30 percig sem, az nagy probléma. Íme Pete Prisco véleménye.
Week 15 was not good for the reputations of some coaches. Some teams, in my mind, looked like they packed it in. They were the Bills, the Bucs, the Chargers, the Jaguars, the Chiefs and the Lions. All six looked horrible in losing. They were all blown out. Bucs coach Greg Schiano is a first-year coach, so he's safe. The others? Not so much, even though Jacksonville's Mike Mularkey is also in his first year. The players there have complained about his physical practices, which is not a good sign. There will be change in the front office, which also won't help his cause.


Megmondom őszintén az egész edzői stábból a WR edző Sullivant(amit Shortsból csinált az nagy munka, és Blackmonnál is mutatkoznak a jó jelek) és talán a QB coach Olsont tartanám meg, a többiek mehetnek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Majd a felmérőkön villogni fog, 1-2. pick is QB lesz, nincs mit szaroznia a Chiefsnek sem és nektek sem. Oszt vagy bejön vagy nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Pedig komolyan gondolom, amit írtam. Nekem videók alapján sokkal jobban tetszik Barkley játéka.
Geno lábmunkája borzasztó sokszor, a zsebbe toporogva szökdécsel mielőtt dob. A hosszú lábdáinál néha nem lehet eldönteni, hogy melyik tengely körül forog a labda, a gyenge spirál miatt, és emiatt nem is túl pontosak. Atletikusságra se tűnik semmi extrának.
Barkley labdái szerintem sokszor ülnek, a spirálja szép, persze sokszor nincs ideje megdobnia a labdát, mert általába 2 másodpercet enged neki az off.fal, de legalább ebbe is komoly tapasztalatot szerzett.
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.DC
Év végi szar játéka és a vállsérülése miatt szerintem a top10-ből is kicsúszhat, durva reach lenne a második helyen.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Barkleyval úgyis jobban jártok, mint GenovalDC
Maka
Pedig komolyan gondolom, amit írtam. Nekem videók alapján sokkal jobban tetszik Barkley játéka.
Geno lábmunkája borzasztó sokszor, a zsebbe toporogva szökdécsel mielőtt dob. A hosszú lábdáinál néha nem lehet eldönteni, hogy melyik tengely körül forog a labda, a gyenge spirál miatt, és emiatt nem is túl pontosak. Atletikusságra se tűnik semmi extrának.
Barkley labdái szerintem sokszor ülnek, a spirálja szép, persze sokszor nincs ideje megdobnia a labdát, mert általába 2 másodpercet enged neki az off.fal, de legalább ebbe is komoly tapasztalatot szerzett.
Persze munkamorált, játékintelligenciát, állóképességet stb. nehéz lemérni, bármelyikük lehet bust vagy boom, de nekem Barkley dobásai jobban tetszenek.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 733 — Keep pounding
Ha NFL ready lenne nyilván kijönne, de mivel sanszos, hogy sose lesz belőle normál profi QB, így le fogja húzni az összes lehetséges idényét college-ban, mert gondolom szeret focizni a'la Tebow...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Például hogy másodéves nem állhat profinak?

Meg egyébként is system QB a gyerek, lényegében te most egy Colt McCoy 2.0-ra ácsingózol.Höri
edes istenem ... iden nem redshirted volt ? de. jovore masodik evet fogja tolteni a palyan, de a harmadikat miota eljott a gimibol ? igen. evegett kijohetne a draftra ? mar miert ne johetne ? elvi akadalya nincs ... mas kerdes h nincs az a barom iranyito, aki kijonne sophomorekent, akarmekkora kiraly.
a mccoy-ozassal egyetertek, bar nala azert jobb.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Például hogy másodéves nem állhat profinak?

Meg egyébként is system QB a gyerek, lényegében te most egy Colt McCoy 2.0-ra ácsingózol.

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Barkleyval úgyis jobban jártok, mint GenovalDC

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 233 — Texans fan
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Barkleyval úgyis jobban jártok, mint Genoval
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Persze... ha nem jelentkezik draftra 😊silent7939
És azért nem fog jelentkezni a draftra, mert:Maka
nem lesz kedve, megsérül, vár hogy felmenjen az értéke, vagy mittom én... de simán az is lehet hogy reggel úgy ébred hogy "nézd már milyen zavaros a vizeletem!!!! Ez tuti rossz jel! Idén nem megyek draftra!!!" 😀😀😀😀

Viccet félretéve simán előfordulhat... de az is hogy igazad lesz és jól behúzzátok 😊
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Persze... ha nem jelentkezik draftra 😊silent7939
És azért nem fog jelentkezni a draftra, mert:

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?Maka
Persze... ha nem jelentkezik draftra 😊
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlvaHöri
Nem értem, van valami szabály, miszerint nem draftolhatnánk 2014-ben?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.Maka
jövőre lesz másodéves, szóval buktad. de illik a rendszerbe egy bust QB 4 év múlva

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick. iktriad
Megverik a Coltsot. 😊

Ha Geno elmegy előttünk, akkor benne vagyok a védődraftban. Majd jövőre Johnny Football.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Janikowski megverte a Chiefst. Ebből sanszosan nem lesz Nr. 1 pick.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts 75 yardra az 1000től, Blackmonnak megvan a rookie rekord elkapásokban. Anger remek volt.
Babin 2. sack - 2. fumble.

A többit felejtsük el. Megint.

Ja és már Mularkeyt sem ejtek könnyeket, ha ki lesz rúgva Walking Deaddel együtt.

Ja és mindenki figyeljen arra, mi lesz az Oakland - KC meccsen. Ha nyer a Chiefs, szerintem miénk lesz az 1/1.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha megnézzük a mock draft-okat akkor majdnem mindenhol Jarvin Jones tippelnek nekünk aztán egypáran Björn Werner-t.m-bryo
Ki az a Jarvin Jones???? 😀armando83
Hupsz...pardón...Jarvis Jones...kijavítva
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ha megnézzük a mock draft-okat akkor majdnem mindenhol Jarvin Jones tippelnek nekünk aztán egypáran Björn Werner-t.m-bryo
Ki az a Jarvin Jones???? 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"