Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
 bleacherreport.com/articles/1116940-nfl-tebow-and-elways-icy-relationship-continues-post-trade

 aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-03-22/tim-tebow-john-elway-broncos-jets-trade
Húsrágó
De a lényeg - UGYANAZT a trade csomagot rakta le a Jets és a Jaguars a Broncos asztalára. Ehhez vegyük azt, hogy a szezon előtt nagyon úgy tűnt, hogy a mi pickünk sokkal magasabb lesz(mert a Tebow trade idején senki se számított arra, hogy ilyen gyenge lesz a Jets).
Tehát ha Elway döntött vagy hülye, vagy titokban nagyon nagy Jags fan.
iktriad
Csak egy zárószó. A Jets ajánlat előbb jött, és valahol azt volt, hogy Elway már mindent lezsírozott a Jets stábbal, amikor jött a Jaguars hasonló ajánlata, és mivel már korábban "kezet rázott" a zöldekkel, ezért döntött úgy, hogy Tebow oda menjen. Nem érezte volna fairnek kihátrálni abból az egyezségből, amit már megkötött.

De ezt tényleg nem tudjuk eldönteni, így végtelenül elméleti a dolog. Ha Tebow hazudik, az neki hány miatyánkba kerül? Mégiscsak egész Jacksonville-t átverte. Becsapottanként 1 miatyánk elég? Ha csak a meccsre járókat nézzük, akkor se végez valami gyorsan 😉
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem totál mind1 hogy ki mondja az igazat a Elway kontra Tebow story-ba.....mint QB gyenge....nekem ezzel le van zárva az akta.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 bleacherreport.com/articles/1116940-nfl-tebow-and-elways-icy-relationship-continues-post-trade

 aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-03-22/tim-tebow-john-elway-broncos-jets-trade
Húsrágó
Mondjuk a bleacherreportba én (vagy te) is írhatunk, és azt amit akarunk, és így is leközölnék, szóval ezt a forrást én erősen fenntartásokkal kezelem.
A másik már valamivel érdekesebb, de csak közli hogy ki mit mondott utólag. Plusz ott van abban ez is:
The Jaguars reportedly made a similar, slightly more attractive offer for Tebow.
Egy GM miért utasítana vissza egy valamivel is jobb ajánlatot?

Plusz, mivel Kuharsky az ESPNnek dolgozik, kicsit több belső infóhoz is juthat (1 szó - Schefter), mint ezen orgánumok...

De a lényeg - UGYANAZT a trade csomagot rakta le a Jets és a Jaguars a Broncos asztalára. Ehhez vegyük azt, hogy a szezon előtt nagyon úgy tűnt, hogy a mi pickünk sokkal magasabb lesz(mert a Tebow trade idején senki se számított arra, hogy ilyen gyenge lesz a Jets).
Tehát ha Elway döntött vagy hülye, vagy titokban nagyon nagy Jags fan.


AZ FTU írásából kiderül, hogy Babin nem a Gene által képviselt "jó fiú, kohéziós erő az öltözőben" vonalat erősíti sőt...

Philadelphia writers described him as having a “surly attitude’’ with a “grating personality” and a “locker room lawyer.” He was also called a “bully” who wasn’t particularly liked in the locker room.
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-11-30/story/new-jaguars-de-jason-babin-takes-unexpected-move-stride#ixzz2Dgz9c7bQ

Érdekes. De ha beválik, leszarom.

Blackmon és Shorts sérülése ügyében ma lehet majd többet tudni Halloran (az FTU beatje) szerint.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
De most tényleg, egy Tebow trade kapcsán Kuharsky vagy Tebow szava hihetőbb? A "hazug Tebow" elmélet elég gyenge lábakon áll, akárhányszor, akárhány ott-sem-volt ember "erősíti meg" a dolgot. Elway mond valamit, Tebow mond valami egészen mást. Ebben a kérdésben Kuharsky állítása nem oszt, nem szoroz, mert nem volt bennfentes az ügyben.

Én személyesen Tebow-nak hiszek, szerintem Elway egyszerűen nem szerette azt, amit Tebow csinált, PM-et akartak, és ha van rá módja, akkor nem tesz jót Tebow-val.

De legyen, itt van még néhány inkompetens cikk, ami ugyanerről az Elway vagy Tebow hazudik dologról szól:

when he was asked if he had a choice Tebow was quoted as saying, via The Denver Post, "Ultimately, I really didn't have any because the Broncos had all that power."

 bleacherreport.com/articles/1116940-nfl-tebow-and-elways-icy-relationship-continues-post-trade

 aol.sportingnews.com/nfl/story/2012-03-22/tim-tebow-john-elway-broncos-jets-trade
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Remek hírek"

Cecil Shorts ÉS Justin Blackmon is hiányzott az edzésről. Shortsnak hamstring, Blackmonnak ágyéksérülése van. Egyelőre nincs infó arról mennyire komoly a 2 sérülés, de a DNP nagyon nem jó jel.
Ha valamelyiküknek ki kell hagynia a Bills meccset, Jordan Shipley és/vagy Kevin Elliott kezdhet vasárnap!

MJD, Derek Cox és Austen Lane szintén nem edzett.

Greg Jones, Alualu és Mathis limitált volt.

Babin hosszú távra tervez nálunk:
"That's the plan," Babin told reporters on Thursday when asked if he wanted to be with the team long-term. "I think they're thinking the same thing. I am on board with that. I like it here. You have great weather, great coaches, great team and no state income tax."
(Ez neki -is- baromi nagy csábitó tényező. Csak mondom azoknak, akik szerint ide nem jönne ide jó szívvel senki).

Viszont, ha nem mennek jól a dolgok, a CBA(nem az áruház 😊 ) miatt 2013 után FA lehet, ha akarja.
 www.bigcatcountry.com/2012/11/29/3704320/jason-babin-contract-jaguars-de-can-become-2013-free-agent


Jegyügyek:
A Bills-Jags meccs blackoutos lesz Buffaloban.

Jags-Jets
Timmy "tiszteletére" egy szektorról le fog kerülni a ponyva. A Bears meccsen is ez volt a szitu, szóval olyan nagy pluszt nem hoz a jelenléte.


Kuharsky szerint a Jags szerencsés volt, hogy Timmy nem minket választott(ezt csak azért emelem ki, mert itt páran írták, hogy Elway döntött arról TT hova kerül, pedig nem. Timmy hozta meg a végső döntést).

I know this may start another round of talk about how the Jaguars should have drafted Tebow or should have traded for him. I'll remind you he ultimately was given the choice of the Jets or the Jaguars based on similar offers and chose New York.

Jacksonville was lucky for that.

Tebow fans and Jaguars critics will say all the tarps would be down if he was on the team. I just don't believe that theory is close to true. The idea that a backup quarterback would regularly be filling a stadium is silly. He's not better than Blaine Gabbert or Henne, so I don't buy that he'd be starting regularly or even playing much. Special teamers don't fill stadiums either.

 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/44226/jags-remove-a-tarp-for-tebow-appearance

Mea Culpa, nektek volt igazatok! 😊 A reggel legnagyobb (kellemes) meglepetése volt Babin leigazolása. Csak azon gondolkoztam ki volt az ötletgazda? Khan vagy GS?senkise
A pénz és Gene helyzete miatt szerintem közös döntés volt.

jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀Petikievak01
Rakj ki egy Gabbert siget isAsbee
Miért, IRen van és jó sansz van rá, hogy többet már nem játszik a Jagsben?

És végül Marcedes Lewis Dave Dameshek vendésge volt heti podcastjában(20:00tól):
 davedameshek.nfl.com/2012/11/29/ddfp-110-week-13-preview-marcedes-lewis/?module=HP11_content_stream
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
Még egyetemista korában tehetségéhez képest elég sokat írtunk róla.
A külföldiekről szóló blogbejegyzésem egyik sztárja volt 😀 Kanadai amúgy.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀Petikievak01
Rakj ki egy Gabbert siget isAsbee
ja , gondoltam már rá , csak az már túl sok lenne.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀Petikievak01
Rakj ki egy Gabbert siget is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀

több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Mea Culpa, nektek volt igazatok! 😊 A reggel legnagyobb (kellemes) meglepetése volt Babin leigazolása. Csak azon gondolkoztam ki volt az ötletgazda? Khan vagy GS?
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R Virginia

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Jason Babin in his teal #58 practice jersey.

Jason Babin ‏@JasonBabin93
On my way to Jacksonville. It has been a crazy two days, but could not of worked out better. Thank you all for love, NEW and old. #Duval
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
... nem wide9-oztok mi? (csinálja még valaki egyáltalán olyan sokat a Lionson kívül, mint mi?)Eazzy
Mivel nektek sem működik igazán, így inkább nem. 😀ulpianus
Hát ez jogos is lehetne, de két jó runstopper DT-vel simán jól működhetne a dolog. (jó mondjuk melyik fal működik rosszul, ahol mind a 4 tag kiváló futás ellen és nyomást tud helyezni az irányítóra...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
... nem wide9-oztok mi? (csinálja még valaki egyáltalán olyan sokat a Lionson kívül, mint mi?)Eazzy
Mivel nektek sem működik igazán, így inkább nem. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
 www.youtube.com/watch?v=dwjC729gOBU Hiányozni fog...Petikievak01
Jólvan, lopjad csak az általam linkelt videót 😀 Eazzy
uhh várjál 😀 már régebb óta is ismertem 😀 Amugy a zenét is ami ez alatt megy (Trapt-Headstrong) Ezen ismertem meg😀 De ezer bocsánat 😀Petikievak01
Jólvan, csak poén volt, kis kedvcsinálók illik amúgy is ide, a Jaguárok között nagy császár lehet 😀

Ejj, annak ellenére, hogy így nálunk Vinny több lehetőséget fog kapni, még mindig nagyon sajnálom. Kíváncsian várom, hogyan használjátok majd, ti nagyon nem wide9-oztok mi? (csinálja még valaki egyáltalán olyan sokat a Lionson kívül, mint mi?)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.youtube.com/watch?v=dwjC729gOBU Hiányozni fog...Petikievak01
Jólvan, lopjad csak az általam linkelt videót 😀 Eazzy
uhh várjál 😀 már régebb óta is ismertem 😀 Amugy a zenét is ami ez alatt megy (Trapt-Headstrong) Ezen ismertem meg😀 De ezer bocsánat 😀

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
 www.youtube.com/watch?v=dwjC729gOBU Hiányozni fog...Petikievak01
Jólvan, lopjad csak az általam linkelt videót 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hiányozni fog...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anger szépen leteszi a névjegyét a rookie szezonjában.

P Bryan Anger has 28 punts of 50 yards or longer, a single-season record for the Jaguars. He broke the mark of 25 set by Bryan Barker.


Milyen volt eddig futás ellen a DE állományotok? Mert az nem fog ám sokat javulni Babinnal.
Talán tényleg az lehet Babin nagy előnye, hogy kicsit még tartanak tőle, és sokat kettőzik, így a másik oldalon könnyebb lesz a helyzet.
Remélem beválik nálatok, nekünk is szerzett tavaly pár örömteli pillanatot, remélem nektek is fog, rátok is rátok fér!Eazzy
Futás ellen eddig se ment a védekezés, ez aligha fog visszább esni.
Húsrágó
Azért az elmúlt 2 hétben Chris Johnson és Arian Foster nem sok sót evett meg a földön. Mondjuk CJ Spiller legalább ekkora kihívás lesz vasárnap.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Megmondtam? Meg.Bazzani
Mér' nem?!? De!
No de nem csak most. Már akkor mennyire igazad volt mikor jöttél 😉


több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gondolom Fitzpatrick, Tannehill, Locker, Brady, meg Sancho (plusz a falembereik) majd kiugranak a bőrükből örömükben...N-Drew
Szerintem kicsit se izgatja őket, Tannehill az se biztos hogy tudja hogy van ilyen csapat 😂Höri
😀 Annyira tudtam, hogy nem fogod kihagyni...

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Milyen volt eddig futás ellen a DE állományotok? Mert az nem fog ám sokat javulni Babinnal.
Talán tényleg az lehet Babin nagy előnye, hogy kicsit még tartanak tőle, és sokat kettőzik, így a másik oldalon könnyebb lesz a helyzet.
Remélem beválik nálatok, nekünk is szerzett tavaly pár örömteli pillanatot, remélem nektek is fog, rátok is rátok fér!Eazzy
Futás ellen eddig se ment a védekezés, ez aligha fog visszább esni.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Milyen volt eddig futás ellen a DE állományotok? Mert az nem fog ám sokat javulni Babinnal.
Talán tényleg az lehet Babin nagy előnye, hogy kicsit még tartanak tőle, és sokat kettőzik, így a másik oldalon könnyebb lesz a helyzet.
Remélem beválik nálatok, nekünk is szerzett tavaly pár örömteli pillanatot, remélem nektek is fog, rátok is rátok fér!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem meglepő, hogy 1,7 millióért akkor már minden meccsen bevetik. Mincey meg persze, hogy örül. Ha Babin-re figyel mindenki, ő is javíthat az eddig totál ergya sack-mutatóin. Gondolom Fitzpatrick, Tannehill, Locker, Brady, meg Sancho (plusz a falembereik) majd kiugranak a bőrükből örömükben... így már kevésbé lesz olyan sétagalopp az ellenünk vívott meccs, mint ahogy az előzetesen tűnt. Mi meg végre némiképp joggal bízhatunk benne, hogy lesz rajtuk érdemi nyomás.N-Drew
Nálunk Sancho és az OL egymásnak szeret futni, nem rettegni, oppa Sanchez style!