Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A mizéria folytatódik....m-bryo
Már csak 4 hét. Azt már kibírjuk. Mondjuk Timmyéket még jól lenne vasárnap megcsapni! iktriad
Ó azzal nincs gondom hogy nembírnám ki 😀 mindig felteszem azt a kérdést....SUCK FOR WHO? :-P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mizéria folytatódik....m-bryo
Már csak 4 hét. Azt már kibírjuk. Mondjuk Timmyéket még jól lenne vasárnap megcsapni!
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Idén először az otthoni formánkat elvittük idegenbe.
Shorts megsérült (agyrázkódás) és sanszos, hogy nem játszhat jövő héten.
Megsérült még Jennings(agyrázkódás), Ross, Brewster.

Henne visszatért a földre. És Blackmon is, aki nem volt jó, és akkor még finoman fogalmaztam (már Henne ellen is puccsol?).

Pass rush, pass protection ma sem volt.

Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába. iktriad
Blackmonnal csak az történt, hogy újra betettem a fantasy csapatomba. Év elején bíztam, hogy egy gyöngyszem lesz. Aztán még vártam hátha. Nem lett ezért kitettem. Majd éledezett és utána nem raktam be vissza egyből mert gondoltam véletlen volt. Erre megint jó volt. Most már betettem mert mondom kétszer nem lehet véletlen most megtáltosodott. Erre tessék ezt nyújtotta.mascherano
Megtennéd, hogy kiveszed kezdőből? Őt, az egész O-line-t, a defenset, az RB-ket és Henne-t 😀 😀 😀
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Idén először az otthoni formánkat elvittük idegenbe.
Shorts megsérült (agyrázkódás) és sanszos, hogy nem játszhat jövő héten.
Megsérült még Jennings(agyrázkódás), Ross, Brewster.

Henne visszatért a földre. És Blackmon is, aki nem volt jó, és akkor még finoman fogalmaztam (már Henne ellen is puccsol?).

Pass rush, pass protection ma sem volt.

Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába. iktriad
Blackmonnal csak az történt, hogy újra betettem a fantasy csapatomba. Év elején bíztam, hogy egy gyöngyszem lesz. Aztán még vártam hátha. Nem lett ezért kitettem. Majd éledezett és utána nem raktam be vissza egyből mert gondoltam véletlen volt. Erre megint jó volt. Most már betettem mert mondom kétszer nem lehet véletlen most megtáltosodott. Erre tessék ezt nyújtotta.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A mizéria folytatódik....
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
igazi nézőcsalogató derby lesz ebből 😀Húsrágó
A Cardinals elleni meccsünknél már csak jobb lehet. 😀
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
igazi nézőcsalogató derby lesz ebből 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába. iktriad
Hét közben okosabbak leszünk, de ha McElroy lesz a kezdő Sancho vagy Timmy boy lesz a 3. számú QB nem tudni.
De az így is hullagyenge offenseből kiesett TE Dustin Keller is, úgyh nem tudom mi jöhet még. :/
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Legnagyobb gond, hogy a Bills 31. futás elleni védekezése se volt elég egy elfogadható futójáték összehozásához... MJD egy ilyen fal mögött futkosott össze 1600 yardot tavaly...

Védelem meg futás ellen, hát azt csinált a Bills, amit akart, annyit futottak, amennyit nem szégyeltek. Rettenetes gyengén megy a futás levédekezése.

JB-nek esőben nagyon nem ment, sivatagi néger, nem esőerdei ezek szerint 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén először az otthoni formánkat elvittük idegenbe.
Shorts megsérült (agyrázkódás) és sanszos, hogy nem játszhat jövő héten.
Megsérült még Jennings(agyrázkódás), Ross, Brewster.

Henne visszatért a földre. És Blackmon is, aki nem volt jó, és akkor még finoman fogalmaztam (már Henne ellen is puccsol?).

Pass rush, pass protection ma sem volt.

Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Will Ta’ufo’ou, ahhoz képest, hogy milyen hasznos tagja volt mostanság a meccseknek ,megint el lett küldve. Újabb jel, hogy Greg Jonessal minden rendben,, ami a futójátékunkank jókora pluszt jelentene.

Azért a backek száma így is változatlan maradt. A RB Richard Murphy jött fel a practice squadból az 53ba. Gondolom majd Ta’ufo’ou megy a megüresedett p squados helyére.

Lageman és Sexton szokásos idegenbeli meccs előtti szombati videója - Jeff megnézett pár Phily meccset idénről a héten, és szerinte az Eagles tett egy óriási szívességet a Jagsnek, hogy egy ilyen kaliberű játékost gyakorlatilag az ölükbe ejtett.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Road-Buffalo/f8f9278b-c036-48b9-8e60-cd94d6616d73
Nem lesz nagyon hideg, de várható eső és erős szél. Az mondjuk a futójátéknak kedvez, abban pedig Spillert (és Fred Jacksont) idén elnézve a Billsnél az előny.
Beszéltek a végén Belcherről is. Állítólag Montell Owenst eléggé megviselte a dolog (ismerték egymást, mindketten a Mainere jártak -és mindketten UDFAként kerültek az NFLbe-, ha nem is egy időben, de innen a kapcsolat).

Gene Frenette meg arról írt ma az FTUban, hogy amióta a Jagsről ír(95), soha nem volt ilyen egységes egy rossz csapat mint a mostani(az idei a 7. alkalom a 18ból, hogy hálaadás környékén a Jagsnek nincs esélye a bejutni a rájátszásba), és ez egyértelműen Mularkeyt dícséri.

Jordan Palmer, aki a múlt héten jött vissza, szintén ezen a véleményen van:
"If I didn't know what the record was, I would have never guessed it was 1-9 [last week] because guys are so positive," said Palmer. "More than anything, if I had to pick one thing, it's the character of the players. The teams that I've been on [that were losing] didn't have this type of character, and it got really tough to go to work.

"It's easy for a team to buy into a head coach in training camp because you're so excited for the season. It's tougher to continue to buy in when you're 2-9. I've noticed no difference from [August] until now."
Ezért is lenne szerintem jó, ha Mularkey maradna HC, de sajnos erről (is) majd az új GM dönt.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts és Blackmon mellett visszatér Greg Jones (jennings nagy örömére),, és Mathis és Alualu is játazik.

Ami aggaszt, hogy Lane mellett Cox is pihen (már megint). Jön a Mathis - Ross kezdő CB páros.

A Billsnél nem lesz se Anderson, se Kelsey, Merrimant meg Monroenak meg kell egyedül oldania! A Mario Williams vs. Cameron Bradfield meatchuptól előre tartok. Nem minztha Meesterék a Dareus-Kyle Williams tandem ellen olyan bíztató lenne...
David Jones és Aaron Williams játéka kérdéses. Jó lenne, ha mondjuk Williams nem játszana. Byrd ugyan életveszélyes FS, de a többiek sebezhetőeknem tünnek hátul.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ma van a Jaguars 19. születésnapja (93ban ezen a napon kapta meg Weaver és a város a franchisealapítás jogát!)
iktriad
még 2 év és pezsgővel is ünnepelhetitek a győzelmeket 😊
HB

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
BREAKING NEWS: Jaguars wide receivers Cecil Shorts and Justin Blackmon will play against the Buffalo Bills Sunday despite their reported injuries.

Full article:  bit.ly/TwPQSf

Csupa jó hír, Shorts és Blackmon is játszani fog vasárnap a Bills ellen! (Injury report szerint 75% Probable besorolást kaptak.)
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ma van a Jaguars 19. születésnapja (93ban ezen a napon kapta meg Weaver és a város a franchisealapítás jogát!

Blackmon és Shorts edzett, amíg a média ott lehetett. Ez jó hír, bár végső injury report még nincs. Abból majd többet tudunk.

Austen Lane nem fog játszani vasárnap, tehát minden akadály elhárult, hogy Babin kezdjen a Bills ellen! iktriad
Hát akkor Happy Birthday Jaguars!Huszasra lehetne legalább rájátszás...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma van a Jaguars 19. születésnapja (93ban ezen a napon kapta meg Weaver és a város a franchisealapítás jogát!)

Blackmon és Shorts edzett, amíg a média ott lehetett. Ez jó hír, bár végső injury report még nincs. Abból majd többet tudunk.

Austen Lane nem fog játszani vasárnap, tehát minden akadály elhárult, hogy Babin kezdjen a Bills ellen!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Babin miatti eufória után hiányzott már egy kis vita, túl rózsás lett a jövőkép hirtelen, mi meg idén már megszoktuk a folytatólagos fanyalgást! 😀Húsrágó
Mert Babin fog QB-t is játszani? 😀Eazzy
Szöszinél biztosan jobban érzi a nyomást 😉Húsrágó
És ezek szerint a locker roomban is nagyobb a szája. Nem kell ide QB pick, Babin majd babonáz. 😀peterk2005
Csak nehogy saját magát is sackelje majd néha 😀Eazzy


a nagy előd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Babin miatti eufória után hiányzott már egy kis vita, túl rózsás lett a jövőkép hirtelen, mi meg idén már megszoktuk a folytatólagos fanyalgást! 😀Húsrágó
Mert Babin fog QB-t is játszani? 😀Eazzy
Szöszinél biztosan jobban érzi a nyomást 😉Húsrágó
És ezek szerint a locker roomban is nagyobb a szája. Nem kell ide QB pick, Babin majd babonáz. 😀peterk2005
Csak nehogy saját magát is sackelje majd néha 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Babin miatti eufória után hiányzott már egy kis vita, túl rózsás lett a jövőkép hirtelen, mi meg idén már megszoktuk a folytatólagos fanyalgást! 😀Húsrágó
Mert Babin fog QB-t is játszani? 😀Eazzy
Szöszinél biztosan jobban érzi a nyomást 😉Húsrágó
És ezek szerint a locker roomban is nagyobb a szája. Nem kell ide QB pick, Babin majd babonáz. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Babin miatti eufória után hiányzott már egy kis vita, túl rózsás lett a jövőkép hirtelen, mi meg idén már megszoktuk a folytatólagos fanyalgást! 😀Húsrágó
Mert Babin fog QB-t is játszani? 😀Eazzy
Szöszinél biztosan jobban érzi a nyomást 😉
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Babin miatti eufória után hiányzott már egy kis vita, túl rózsás lett a jövőkép hirtelen, mi meg idén már megszoktuk a folytatólagos fanyalgást! 😀Húsrágó
Mert Babin fog QB-t is játszani? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Babin miatti eufória után hiányzott már egy kis vita, túl rózsás lett a jövőkép hirtelen, mi meg idén már megszoktuk a folytatólagos fanyalgást! 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Én örülök neki. A trade után 1 hétig még a sigemben is a Timmy volt amiatt hogy nem idejött.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
igazából ti most nem örültök annak, hogy Tebow nem lett Jaguar? Akkor nem értem a felháborodást.Amadeus91
Nekem nemhiányzik!