Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Bár nem tűnik ez okos lépésnek, mivel Daryl FA lesz a szezon után a 2 meccsen kiderül, érdeme-e 1 vagy akár több éves szerződéssel megkínálni. A Patriots elleni teszt különösen jó tesztelehetőségnek tűnik, most hogy ennyit futnak. iktriad
Félek, hogy az a meccs kínos lesz.
A védelmük rengeteg pontot csinál.
A támadók meg annyira vernek el mindenkit, amennyire tudnak.
Én tartok tőle, hogy 50-60 kapott pont között lesz a vége...
Azon meccsen egyénileg lehet jó Daryl vagy Poz, de ha véletlenül jó lenne a futás elleni védelem (ami nem az), akkor levegőbe kerül át a támadás, mert ilyen passrush mellett, Brady snap után megkávézik hóna alatt a labdával, aztán megkeresi a 4 üres elkapója egyikét, és odatüsszenti a labdát. Sanszosabb, hogy nem erősködnek a futással, ha Bradyt teljes biztonsággal dobálhat.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darylnek októberben műtétje volt a lágyéksérülése miatt, de mindenképpen játszani akar majd az utolsó 2 meccsen, amikor őt visszahozhatjuk IRről. Ezen a héten már együtt edzhet és edz a csapattal! 😊 Végre valami jó hír.

Even though the Jaguars are 2-10, Smith wants to play in either or both of the last two games - Dec. 23 against New England and Dec. 30 at Tennessee. To that end, he revealed he underwent late-October "corrective" surgery.
Bár nem tűnik ez okos lépésnek, mivel Daryl FA lesz a szezon után a 2 meccsen kiderül, érdeme-e 1 vagy akár több éves szerződéssel megkínálni. A Patriots elleni teszt különösen jó tesztelehetőségnek tűnik, most hogy ennyit futnak.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Állítólag Mel Tucker neve szóba került, mint a Wisconsin egyik lehetséges HC jelöltje. Érdekes. iktriad
Ha elmegy idehozhatjuk Washburn-t Babin után. Jót tenne a csapategységnek, ... illetve az Eagles topikból kiindulva inkább nem.

Selvie és Jennings nem ment át az agyrázkódás teszten, Shorts (mint Delonso írta) igen, de óvatosak lesznek vele.
MJD nem edzett, a játéka erősen kérdéses vasáranp (= nem játszik).
Brewster és Aaron Ross nem edzett, Lane limitált volt.
Mivel Meester ma pihent, Vallos gyakorolt az 1. csapattal Cben, Britton pedig LGben. iktriad
A csapat kezd egy olyan ementálira emlékeztetni, ami már annyira luxus, hogy több benne a lyuk, mint a maga a sajt.

Mike Brownt a practice squadból a héten mint Wildcat QB használjuk, hogy a védelem felkészüljön az esetleges trükkös playekre. iktriad
Kemény az élet. Az egyik héten még a Lakers főedzője vagy, a másikon már wildcat QB-t játszol a Jacksonville practice squad-jában 😀
Legalább játékot hívnia nem kell, főleg trükköset, olyat ő, ha akarna sem tudna 😉

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ha már nekem a konyokomon megy ki a Tebow akkor már nagyon baj van!!!!Nemtudom mit láttok benne?????hogy állandó téma??Ki a fa..>.omat érdekel???Engem tuti nem!!Vannak itt nagyobb problémák amit kibeszélhetunk!!Nem egy Tibó!!!Basszus....kezdek bekattani :-Pm-bryo
Nem mondom kétszer, ha nem húztok QB-t a drafton, akkor lesznek trade tárgyalások Tebow ügyében a két csapat között. 😉Beki
Akkor húzunk egyet! 😊 iktriad
Alig van RB a csapatban, minden esélyesről illik beszélni 😉 😉
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Mel Tucker neve szóba került, mint a Wisconsin egyik lehetséges HC jelöltje. Érdekes.

Selvie és Jennings nem ment át az agyrázkódás teszten, Shorts (mint Delonso írta) igen, de óvatosak lesznek vele.
MJD nem edzett, a játéka erősen kérdéses vasáranp (= nem játszik).
Brewster és Aaron Ross nem edzett, Lane limitált volt.
Mivel Meester ma pihent, Vallos gyakorolt az 1. csapattal Cben, Britton pedig LGben.
MM azt mondta, megleoprte hogy Rexék még mindig Sancho mellett tették le a garast erre a hétre is. (Én is).

Mike Brownt a practice squadból a héten mint Wildcat QB használjuk, hogy a védelem felkészüljön az esetleges trükkös playekre.

2 ember jött a practice squadba:
A WR Isaiah Stanback a Cowboys 4. körös pivcckje volt 2007ben. Megforduult ott, a Patsben a Giantsnél és Seahawksnál. A Dallas és a New England színeiben játszott is, de utoljára 2009ben volt pályán.

Andrew Mitchell az Oklahoma State volt OTje, UDFA, 2010 óta van a ligában, a Benglas és a Seahawks foglalkoztatta, regular meccsen még nem lépett pályára.

Az 53ban továbbra is kiadó 1 hely, sanszosan egy TE érkezhet, mivel össz-vissz 2 van a rosteren (ha Whimpert nem számítjuk).

Ha már nekem a konyokomon megy ki a Tebow akkor már nagyon baj van!!!!Nemtudom mit láttok benne?????hogy állandó téma??Ki a fa..>.omat érdekel???Engem tuti nem!!Vannak itt nagyobb problémák amit kibeszélhetunk!!Nem egy Tibó!!!Basszus....kezdek bekattani :-Pm-bryo
Nem mondom kétszer, ha nem húztok QB-t a drafton, akkor lesznek trade tárgyalások Tebow ügyében a két csapat között. 😉Beki
Akkor húzunk egyet! 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha már nekem a konyokomon megy ki a Tebow akkor már nagyon baj van!!!!Nemtudom mit láttok benne?????hogy állandó téma??Ki a fa..>.omat érdekel???Engem tuti nem!!Vannak itt nagyobb problémák amit kibeszélhetunk!!Nem egy Tibó!!!Basszus....kezdek bekattani :-Pm-bryo
Nem mondom kétszer, ha nem húztok QB-t a drafton, akkor lesznek trade tárgyalások Tebow ügyében a két csapat között. 😉
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hadd legyek offtopic, Mojo még nem edz, nameg ez... Nem jó hírek.



Cecil Shorts (concussion) and Rashard Jennings (concussion) have not been cleared to practice.
Per coach Mike Mularkey, Shorts has passed the concussion tests but is still feeling symptoms. We're not sure exactly how that's possible. Regardless, it's a very poor sign for Shorts' Week 14 availability that he's still feeling a hit he sustained three days ago. With Kevin Elliot and Jordan Shipley serving as candidates to fill in opposite Justin Blackmon, Shorts' owners need to be looking elsewhere for backup plans.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha már nekem a konyokomon megy ki a Tebow akkor már nagyon baj van!!!!Nemtudom mit láttok benne?????hogy állandó téma??Ki a fa..>.omat érdekel???Engem tuti nem!!Vannak itt nagyobb problémák amit kibeszélhetunk!!Nem egy Tibó!!!Basszus....kezdek bekattani :-P
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
És nem Timmy kezd vasárnap. Az FTUnál már itatják az egereket emiatt. Komolyan mi a búbánatért kell vele már-már megszállottként így foglalkozni a helyi lapnak? Nincs elég bajunk Timmy nélkül? Még csak kedd van, de már 5 cikkben került elő. Nem emlékszem, hogy Brad Smithről olvastam-e akár 1 cikket is múlt héten, pedig picit hatékonyabban végzi a hasonló szerepkörét Buffaloban, mint Jézus kuzinja... iktriad
Helyi legenda, NCAA legenda, ki foglalkozzon vele, ha nem a szülővárosa? Ballószögi Krónikásban vagy a Petőfi Népében tünne fel egy írás Tebowról, akkor meg az lenne a bajod...
Sanchez kezd, seggenfejel pár csapattársat és meglátjuk, hogy ez elég lesz-e! Tebow-t meg ünnepli majd a közönség, mert szeretik, akkor is, ha nem játszik, akkor is, ha soha többet nem jön a környékre se, mert évekig imádták, és ez nem múlik azért, mert most máshol játszik.
És bele ne kezdjünk az Elway-Tebow-kihazudikba, mert menten elsírom magam! 😉
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És nem Timmy kezd vasárnap. Az FTUnál már itatják az egereket emiatt. Komolyan mi a búbánatért kell vele már-már megszállottként így foglalkozni a helyi lapnak? Nincs elég bajunk Timmy nélkül? Még csak kedd van, de már 5 cikkben került elő.iktriad
Szerencsétek, hogy "sutyiban", 1 órakor lesz a meccs. Ha főműsoridős lenne, olyan ordas felhajtás lenne a téma körül, hogy azt megemlegetnétek Jacksonville-ben. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daniel Baldridgeot a practice squadból leigazolta a Titans, szóval már ott is van üresedés.
Stovall miatt van 1 kiadó hely az 53ban is.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clint Session (és Maurice Stovall) elküldve!

Megint fizetünk valakinek 11.5 millió dollárt 9 meccsért, plusz az idei salaryje. De a sérülése és a hátralévő életében rá váró problémák miatt nem sajnálom tőle. 😕


Will Ta’ufo’ou visszajött a practice squadba.
1 hely kiadó a rosteren jelenleg.

OFFENSE (72 snaps)

RB: Montell Owens 54, Rashad Jennings 16, Greg Jones 14, Richard Murphy 6.

TE: Marcedes Lewis 57, Zach Potter 13, Guy Whimper 4, Maurice Stovall 1.

WR: Justin Blackmon 66, Cecil Shorts 54, Jordan Shipley 44, Kevin Elliott 30, Quan Cosby 1.

Note: LG Eben Britton played 13 snaps in place of Mike Brewster.
Örülök, hogy Shipley ennyi lehetőséget kap, ahhoz képest, hogy Elliottnak kellett volna nagyobb faktornak lennie, jelenleg Shipley a 3. számú WR és ha szegény Shorts nem tudja vállalni vasárnap a játékot, könyhen a kezdőben találhatja magát

DEFENSE (65 snaps)

DL: Jeremy Mincey 50, Tyson Alualu 49, C.J. Mosley 47, Jason Babin 40, Terrance Knighton 37, George Selvie 21, Andre Branch 10, John Chick 8.
Ahhoz képes, hogy elég jó a rotáció, tehát van ideje mindekinek fújni egy picit, ez sackekeben nagyon nem jelenik meg. Jelenleg egyedül vagyunk tök-utolsók 13 sackkel. De először "majd 2 erős fala lesz a Jaguarsnak"(idézet'09) ugye Walking Dead?... Szánalmas.

LB: Paul Posluszny 65, Russell Allen 63, Julian Stanford 29, Kyle Bosworth 2.

DB: Dawan Landry 65, Mike Harris 63, Kevin Rutland 48, Aaron Ross 43, Chris Prosinski 42, Dwight Lowery 25, Rashean Mathis 8.
Ezt a 4-2-5t felejtsük már el, ez az oka annak, hogy szétfutnak minket mindig. Durva hogy Harris játszotta a 2. legtöbb snappet a Dk között. És Prosinksi Lowery visszajövetele ellenére 42 snappet játszott. Mondjuk volt 2 jó momentuma. És még több rossz...Poz és Landry megint végig fent volt minden snapnél.

És nem Timmy kezd vasárnap. Az FTUnál már itatják az egereket emiatt. Komolyan mi a búbánatért kell vele már-már megszállottként így foglalkozni a helyi lapnak? Nincs elég bajunk Timmy nélkül? Még csak kedd van, de már 5 cikkben került elő. Nem emlékszem, hogy Brad Smithről olvastam-e akár 1 cikket is múlt héten, pedig picit hatékonyabban végzi a hasonló szerepkörét Buffaloban, mint Jézus kuzinja...
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Reakcióm a vasárnapi meccs után...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brewster keze eltörött.
Shorts, Jennings és Selvie(!) kedden próbálnak meg először átmenni az agyrázkódásteszten.
Rossnak vádlisérülése van, kérdéses a játéka.
MJD valószínű ezen a héten sem lesz még(baromi "sok" értelme lesz bevetni az utolsó 2 meccsen, kábé mint Daryl Smitht...).

Ezeket az apróságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben...

A héten úgy néz ki Montell Owens kezd RBben(aki inkább FB, de leginkább ST ász...), és Richard Murphy lesz a cseréje.
Britton játszik majd LGben.
Mathis lesz az egyik kezdő CB. Ha se Ross, se Cox nem hadra fogható akkor Rutland vagy a tegnap kezdő Mike Harris lesz a párja.

Mularkey ma még nem foglalkozik a Jets QB kérdésével (igaza van, ráér ezzel akkor foglalkozni, ha Rex holnap kijelöli az illetőt a 3 lehetséges jelentkezőből). Azt mondta, ma még a Bills meccs tanulságait vonják le a stábbal.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert csuklója nem lesz megműtve. Azt mondta a vállműtétje nagyszerűen sikerült. Helyes, így talán kapunk érte egy 6. körös picket az offseasonban....

Mike Brewsternek elég csúnyán elszíneződött a keze a bal csuklóján, ami tegnap megsérült. Nem valószínű, hogy a kezdő LGnk játszik vasárnap.
Tehát Britton is megkapja a maga utolsó sanszát a héten. iktriad
Pompás, ülni fognak a blitz-ek legalább. 😀Beki
Nem biztos. Ha Britton rendben van egészségileg lehet akár nagyon jó is. HA FA lesz nem sok csapat fog kapkodni utána, ezt a szezont látva... Valamit villantania kell.

Eszembe jutott mit is mondott a draftja napján:
"Minden olyan meg lesz büntetve, aki nem élt a lehetőséggel, hogy draftoljon".
Nos 1 csapat bűnhődött meg igazán ezekből. Az amelyik végül kiválasztotta...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mike Brewsternek elég csúnyán elszíneződött a keze a bal csuklóján, ami tegnap megsérült. Nem valószínű, hogy a kezdő LGnk játszik vasárnap.
Tehát Britton is megkapja a maga utolsó sanszát a héten. iktriad
Pompás, ülni fognak a blitz-ek legalább. 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Brewsternek elég csúnyán elszíneződött a keze a bal csuklóján, ami tegnap megsérült. Nem valószínű, hogy a kezdő LGnk játszik vasárnap.
Tehát Britton is megkapja a maga utolsó sanszát a héten.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel Jets hét van, és mivel néhányan még mindig szeretnék, hogy Timmy fiú egyszer idekerüljön (na az lenne az igazi sorscsapás), egy ex-csapatársa alaposan kiosztotta.
Érdemes ezt elovasni:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/x3ngl1lro8cluhr9zeov
Tim Tebow ripped by unnamed Denver Broncos player
A handful of Tim Tebow's former teammates aren't shocked to see him struggling in Gotham. One (sigh) anonymous Bronco said the Jets now know what Denver did all along.


"I feel really, really bad for Tim. He's a good person, just not an NFL quarterback.

"I've been following Tim in New York and I feel horrible for him. Everyone here, I think, wants the best for him. He's a good guy. But you can't turn Tim into something he's not, and he's not really an NFL quarterback. He's more of a gimmick player."
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legjobb reakció tegnappal kapcsolatban:



A mizéria folytatódik....m-bryo
Már csak 4 hét. Azt már kibírjuk. Mondjuk Timmyéket még jól lenne vasárnap megcsapni! iktriad
Ó azzal nincs gondom hogy nembírnám ki 😀 mindig felteszem azt a kérdést....SUCK FOR WHO? :-Pm-bryo
Mivel újra egálon vagyunk a Chiefssel, - bár a tie-braker az övék - Geno Smith. Jobb híján.
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Idén először az otthoni formánkat elvittük idegenbe.
Shorts megsérült (agyrázkódás) és sanszos, hogy nem játszhat jövő héten.
Megsérült még Jennings(agyrázkódás), Ross, Brewster.

Henne visszatért a földre. És Blackmon is, aki nem volt jó, és akkor még finoman fogalmaztam (már Henne ellen is puccsol?).

Pass rush, pass protection ma sem volt.

Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába. iktriad
Blackmonnal csak az történt, hogy újra betettem a fantasy csapatomba. Év elején bíztam, hogy egy gyöngyszem lesz. Aztán még vártam hátha. Nem lett ezért kitettem. Majd éledezett és utána nem raktam be vissza egyből mert gondoltam véletlen volt. Erre megint jó volt. Most már betettem mert mondom kétszer nem lehet véletlen most megtáltosodott. Erre tessék ezt nyújtotta.mascherano
Megtennéd, hogy kiveszed kezdőből? Őt, az egész O-line-t, a defenset, az RB-ket és Henne-t 😀 😀 😀Húsrágó
ja és amikor Parmele-t leigazoltam következő héten kidőlt. Megtenném de nem túl sok alternatívám van helyette 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A mizéria folytatódik....m-bryo
Már csak 4 hét. Azt már kibírjuk. Mondjuk Timmyéket még jól lenne vasárnap megcsapni! iktriad
Ó azzal nincs gondom hogy nembírnám ki 😀 mindig felteszem azt a kérdést....SUCK FOR WHO? :-P
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 199 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mizéria folytatódik....m-bryo
Már csak 4 hét. Azt már kibírjuk. Mondjuk Timmyéket még jól lenne vasárnap megcsapni!
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Idén először az otthoni formánkat elvittük idegenbe.
Shorts megsérült (agyrázkódás) és sanszos, hogy nem játszhat jövő héten.
Megsérült még Jennings(agyrázkódás), Ross, Brewster.

Henne visszatért a földre. És Blackmon is, aki nem volt jó, és akkor még finoman fogalmaztam (már Henne ellen is puccsol?).

Pass rush, pass protection ma sem volt.

Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába. iktriad
Blackmonnal csak az történt, hogy újra betettem a fantasy csapatomba. Év elején bíztam, hogy egy gyöngyszem lesz. Aztán még vártam hátha. Nem lett ezért kitettem. Majd éledezett és utána nem raktam be vissza egyből mert gondoltam véletlen volt. Erre megint jó volt. Most már betettem mert mondom kétszer nem lehet véletlen most megtáltosodott. Erre tessék ezt nyújtotta.mascherano
Megtennéd, hogy kiveszed kezdőből? Őt, az egész O-line-t, a defenset, az RB-ket és Henne-t 😀 😀 😀
több mint 11 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Idén először az otthoni formánkat elvittük idegenbe.
Shorts megsérült (agyrázkódás) és sanszos, hogy nem játszhat jövő héten.
Megsérült még Jennings(agyrázkódás), Ross, Brewster.

Henne visszatért a földre. És Blackmon is, aki nem volt jó, és akkor még finoman fogalmaztam (már Henne ellen is puccsol?).

Pass rush, pass protection ma sem volt.

Mondjuk jövő héten jön a Jets, ahol Sanchot ma leültették a padra. Timmy remélem még nem épül fel. Bár McElroy győzelemre vezette a Jetst. 7-6ra nyert a Jets. LOL.
Nyert a Chiefs, szóval újra nyílt a verseny az 1/1ért. És ez a vereség bevert pár újabb szöget Gene koporsójába. iktriad
Blackmonnal csak az történt, hogy újra betettem a fantasy csapatomba. Év elején bíztam, hogy egy gyöngyszem lesz. Aztán még vártam hátha. Nem lett ezért kitettem. Majd éledezett és utána nem raktam be vissza egyből mert gondoltam véletlen volt. Erre megint jó volt. Most már betettem mert mondom kétszer nem lehet véletlen most megtáltosodott. Erre tessék ezt nyújtotta.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A mizéria folytatódik....