Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
Még egyetemista korában tehetségéhez képest elég sokat írtunk róla.
A külföldiekről szóló blogbejegyzésem egyik sztárja volt 😀 Kanadai amúgy.

több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀Petikievak01
Rakj ki egy Gabbert siget isAsbee
ja , gondoltam már rá , csak az már túl sok lenne.

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀Petikievak01
Rakj ki egy Gabbert siget is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R VirginiaN-Drew
jól mozog 😀 Babin annyira szívemhez nőt , hogy mostantól figyelemmel fogom követni a jags meccseket is 😀

több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Mea Culpa, nektek volt igazatok! 😊 A reggel legnagyobb (kellemes) meglepetése volt Babin leigazolása. Csak azon gondolkoztam ki volt az ötletgazda? Khan vagy GS?
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Itt meg a videó az edzésről:

 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Babin-practices-on-Thursday/529b62dc-87a5-4725-978d-661f5e9e0c0e

OFF: Iktriad-on kívül tudta itt még valaki, hogy van egy magyar származású játékosunk a practice squad-ban? Nagyot néztem...

#67 Pasztor, Austin OL 6-7 308 22 R Virginia

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan

Jason Babin in his teal #58 practice jersey.

Jason Babin ‏@JasonBabin93
On my way to Jacksonville. It has been a crazy two days, but could not of worked out better. Thank you all for love, NEW and old. #Duval
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
... nem wide9-oztok mi? (csinálja még valaki egyáltalán olyan sokat a Lionson kívül, mint mi?)Eazzy
Mivel nektek sem működik igazán, így inkább nem. 😀ulpianus
Hát ez jogos is lehetne, de két jó runstopper DT-vel simán jól működhetne a dolog. (jó mondjuk melyik fal működik rosszul, ahol mind a 4 tag kiváló futás ellen és nyomást tud helyezni az irányítóra...)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
... nem wide9-oztok mi? (csinálja még valaki egyáltalán olyan sokat a Lionson kívül, mint mi?)Eazzy
Mivel nektek sem működik igazán, így inkább nem. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
 www.youtube.com/watch?v=dwjC729gOBU Hiányozni fog...Petikievak01
Jólvan, lopjad csak az általam linkelt videót 😀 Eazzy
uhh várjál 😀 már régebb óta is ismertem 😀 Amugy a zenét is ami ez alatt megy (Trapt-Headstrong) Ezen ismertem meg😀 De ezer bocsánat 😀Petikievak01
Jólvan, csak poén volt, kis kedvcsinálók illik amúgy is ide, a Jaguárok között nagy császár lehet 😀

Ejj, annak ellenére, hogy így nálunk Vinny több lehetőséget fog kapni, még mindig nagyon sajnálom. Kíváncsian várom, hogyan használjátok majd, ti nagyon nem wide9-oztok mi? (csinálja még valaki egyáltalán olyan sokat a Lionson kívül, mint mi?)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
 www.youtube.com/watch?v=dwjC729gOBU Hiányozni fog...Petikievak01
Jólvan, lopjad csak az általam linkelt videót 😀 Eazzy
uhh várjál 😀 már régebb óta is ismertem 😀 Amugy a zenét is ami ez alatt megy (Trapt-Headstrong) Ezen ismertem meg😀 De ezer bocsánat 😀

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
 www.youtube.com/watch?v=dwjC729gOBU Hiányozni fog...Petikievak01
Jólvan, lopjad csak az általam linkelt videót 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Hiányozni fog...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anger szépen leteszi a névjegyét a rookie szezonjában.

P Bryan Anger has 28 punts of 50 yards or longer, a single-season record for the Jaguars. He broke the mark of 25 set by Bryan Barker.


Milyen volt eddig futás ellen a DE állományotok? Mert az nem fog ám sokat javulni Babinnal.
Talán tényleg az lehet Babin nagy előnye, hogy kicsit még tartanak tőle, és sokat kettőzik, így a másik oldalon könnyebb lesz a helyzet.
Remélem beválik nálatok, nekünk is szerzett tavaly pár örömteli pillanatot, remélem nektek is fog, rátok is rátok fér!Eazzy
Futás ellen eddig se ment a védekezés, ez aligha fog visszább esni.
Húsrágó
Azért az elmúlt 2 hétben Chris Johnson és Arian Foster nem sok sót evett meg a földön. Mondjuk CJ Spiller legalább ekkora kihívás lesz vasárnap.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Megmondtam? Meg.Bazzani
Mér' nem?!? De!
No de nem csak most. Már akkor mennyire igazad volt mikor jöttél 😉


több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gondolom Fitzpatrick, Tannehill, Locker, Brady, meg Sancho (plusz a falembereik) majd kiugranak a bőrükből örömükben...N-Drew
Szerintem kicsit se izgatja őket, Tannehill az se biztos hogy tudja hogy van ilyen csapat 😂Höri
😀 Annyira tudtam, hogy nem fogod kihagyni...

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Milyen volt eddig futás ellen a DE állományotok? Mert az nem fog ám sokat javulni Babinnal.
Talán tényleg az lehet Babin nagy előnye, hogy kicsit még tartanak tőle, és sokat kettőzik, így a másik oldalon könnyebb lesz a helyzet.
Remélem beválik nálatok, nekünk is szerzett tavaly pár örömteli pillanatot, remélem nektek is fog, rátok is rátok fér!Eazzy
Futás ellen eddig se ment a védekezés, ez aligha fog visszább esni.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 471 — No one likes us, cause no one like us
Milyen volt eddig futás ellen a DE állományotok? Mert az nem fog ám sokat javulni Babinnal.
Talán tényleg az lehet Babin nagy előnye, hogy kicsit még tartanak tőle, és sokat kettőzik, így a másik oldalon könnyebb lesz a helyzet.
Remélem beválik nálatok, nekünk is szerzett tavaly pár örömteli pillanatot, remélem nektek is fog, rátok is rátok fér!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk nem meglepő, hogy 1,7 millióért akkor már minden meccsen bevetik. Mincey meg persze, hogy örül. Ha Babin-re figyel mindenki, ő is javíthat az eddig totál ergya sack-mutatóin. Gondolom Fitzpatrick, Tannehill, Locker, Brady, meg Sancho (plusz a falembereik) majd kiugranak a bőrükből örömükben... így már kevésbé lesz olyan sétagalopp az ellenünk vívott meccs, mint ahogy az előzetesen tűnt. Mi meg végre némiképp joggal bízhatunk benne, hogy lesz rajtuk érdemi nyomás.N-Drew
Nálunk Sancho és az OL egymásnak szeret futni, nem rettegni, oppa Sanchez style!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megmondtam? Meg.

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
 www.youtube.com/watch?v=4WGHeQw49ws
És egy újabb JB a fedélzeten, már csak 51 kell!
Superbowl, jövünk!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, srácok már csak az kell, hogy a Frisco waivelje a Szabót, ti lecsaptok rá, végignyeritek vele a maradék szezont és GM Gene lenne az év general managere. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gondolom Fitzpatrick, Tannehill, Locker, Brady, meg Sancho (plusz a falembereik) majd kiugranak a bőrükből örömükben...N-Drew
Szerintem kicsit se izgatja őket, Tannehill az se biztos hogy tudja hogy van ilyen csapat 😂

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 191 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel nincs már Spurlock, és Jennings lesz a kezdő RB, új kick és puntreturner is lesz. Úgy néz ki Jordan Todman lesz a kick returner és Quan Cosby lesz a punt returner vasárnap.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Mularkey azt mondta, Babin sanszos, hogy kezd vasárnap DEben. Mincey pedig nagyon örül, hogy ilyen DE társa lett a túloldalon.
iktriad
Mondjuk nem meglepő, hogy 1,7 millióért akkor már minden meccsen bevetik. Mincey meg persze, hogy örül. Ha Babin-re figyel mindenki, ő is javíthat az eddig totál ergya sack-mutatóin. Gondolom Fitzpatrick, Tannehill, Locker, Brady, meg Sancho (plusz a falembereik) majd kiugranak a bőrükből örömükben... így már kevésbé lesz olyan sétagalopp az ellenünk vívott meccs, mint ahogy az előzetesen tűnt. Mi meg végre némiképp joggal bízhatunk benne, hogy lesz rajtuk érdemi nyomás.