Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 787 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
En megiscsak orulok, hogy Patrick Mahomes az iranyitoja a kedvenc csapatomank hosszu evekig. Ennyit szerettem volna mondani. 😊
ulpianus
Azért olyan nagy rizikó nem volt abban, hogy nem így lesz eztán... Papírforma...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
En megiscsak orulok, hogy Patrick Mahomes az iranyitoja a kedvenc csapatomank hosszu evekig. Ennyit szerettem volna mondani. 😊

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Néhány apróság.

Több helyen látom, hogy Dak most szomorú. Aztán az, hogy már nem 35, hanem 45 misi az éves átlag rekordja, attól miért is lett rosszabb a helyzete? Ezt nem látom

Igen, ez rengeteg sok pénz, ugyanakkor ha ugyanúgy emelkedik a cap, akkor simán benne van, hogy 5-6-7 év múlva ez egy olyan átlag lesz, ami igazából nem hogy 10 millióval, egyáltalán nem emelkedik ki a mezőnyből sőt.

Az is esélyes, hogy a jelenlegi trendeket figyelembe véve minden gond nélkül köthetett volna egy négyéves, 160 milliós szerződést, négy év múlva már négy évre jó eséllyel legalább 200-at kellene adni neki, ezt követően pedig mondjuk 220-at, már olcsóbban jön ki a csapat. Ahogy nő a cap, igazából simán lehet, hogy a második öt évében már a piaci ár alatt játszik, papíron karrierje legjobb éveiben.

Ami miatt még jó a Chiefsnek, hogy a két olcsó éve után jön a nagyobb fizu, azt sem tartanám kizártnak, hogy ki akarnák majd maxolni a fizetési sapkát, simán lehet már előre is spórolni, meg azért sokan játszanak elég nagy pénzen úgy, hogy nem lenne gond a váltással/spórolással.

Egy Tyreek Hill most elég szép számokat hoz, meg nagyon divatos, de nálam spec ő tuti nem top 5 NFL-szinten, ebben a rendszerben szerintem ő lényegesen könnyebben pótolható, meg minden évben van draft szerencsére, ahol lehet pótolni a drága játékosokat újoncokkal, igazából minden csapatnál ez a rendszer, és ha már úgyis meg kell fizetni az irányítót, akkor inkább fizetnék Mahomesnak évi 45-öt 10 évig, mint Prescottnak évi 35-öt 4 évig, aztán majd 45-öt utána. És most Prescott helyett tetszőlegesen be lehet rakni bárkit. Mennyivel fizetsz többet Mahomesnak? 10 millióval? Elég sok keret van (kb 32), ahol vannak olyan játékosok, akik már nem úgy teljesítenek, hogy probléma legyen a pótlásuk, és azért inkább nem a kiemelten legfontosabb poszton spórolok, ha lehet mondjuk egy LG-n vagy egy LB-n 5-5 misit

Ugyanakkor nagyon nem szeretném azt sem, ha egy 5-6-7 év múlva azon menne a szövegelés mindenhol, hogy szegény Mahomes hiába GOAT, mégis többet keres nála Lawrence, Fields, etc, és hogy miért nem fizeti meg őt jobban a csapata.

A csapat vállalt egy elég nagyot, Mahomes vállalt elég nagyot, mindkettő járhat indokolatlanul jól és rosszul (jó, Mahomes kevésbé rosszul, mint a Chiefs, ha a negatív oldalt nézzük)

Nekem igazából nem para, mert így majd valamivel nehezebb lesz a kiegészítőszemélyzetet összehozni, de Reiddel amúgy sem lesz para, meg már most is ő a legjobb irányító, ha még javulni tud, akkor nem lesz visszaesés sem szerintem igazából.

És ha most azon kellene gondolkodni, hogy Thuney+Sanu 20 millióért vagy két újonc 2 millióért+20 misi az irányítóra (és akkor csak a két leginkább szembetűnőt mondtam), akkor azért lehet, hogy inkább az utóbbira voksolnék^^
Wyatt
Biztos vagyok benne, hogy ez a szerződés ilyen formában nem fog kifutni, hanem újraárazza majd a piac 4-5 év múlva.

Voltak beatek, hogy a szerződés language-e eleve tiltja x évig a strukturálást (4 vs 5 évet is láttam) nem lehet újratárgyalni egyik oldalról sem. Gondolom ezért is rakták tele opciókkal.

Ugye van no trade clause is, ami mindenkit köt, szóval most minden happy, majd 5 év múlva lehet igazi huzavona (holdout, restructure, new deal, tag), minden elképzelhető!

A másik meg, hogy sztem Reid nem tölt ki itt 10-12 évet...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
miért veszi mindenki defaultnak, hogy NŐNI fog a cap?
még egy ilyen koronás év, és lehúzhatja a retyón az új tv-s szerződést az nfl, mert nem lesz szponzor, nem lesz meccsre járó ember....
rva
Miért kell rosszra gondolni, ebben a szép | új | világban?
több mint 4 éve
rva 4 096 — Me for President!
miért veszi mindenki defaultnak, hogy NŐNI fog a cap?
még egy ilyen koronás év, és lehúzhatja a retyón az új tv-s szerződést az nfl, mert nem lesz szponzor, nem lesz meccsre járó ember....
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Néhány apróság.

Több helyen látom, hogy Dak most szomorú. Aztán az, hogy már nem 35, hanem 45 misi az éves átlag rekordja, attól miért is lett rosszabb a helyzete? Ezt nem látom

Igen, ez rengeteg sok pénz, ugyanakkor ha ugyanúgy emelkedik a cap, akkor simán benne van, hogy 5-6-7 év múlva ez egy olyan átlag lesz, ami igazából nem hogy 10 millióval, egyáltalán nem emelkedik ki a mezőnyből sőt.

Az is esélyes, hogy a jelenlegi trendeket figyelembe véve minden gond nélkül köthetett volna egy négyéves, 160 milliós szerződést, négy év múlva már négy évre jó eséllyel legalább 200-at kellene adni neki, ezt követően pedig mondjuk 220-at, már olcsóbban jön ki a csapat. Ahogy nő a cap, igazából simán lehet, hogy a második öt évében már a piaci ár alatt játszik, papíron karrierje legjobb éveiben.

Ami miatt még jó a Chiefsnek, hogy a két olcsó éve után jön a nagyobb fizu, azt sem tartanám kizártnak, hogy ki akarnák majd maxolni a fizetési sapkát, simán lehet már előre is spórolni, meg azért sokan játszanak elég nagy pénzen úgy, hogy nem lenne gond a váltással/spórolással.

Egy Tyreek Hill most elég szép számokat hoz, meg nagyon divatos, de nálam spec ő tuti nem top 5 NFL-szinten, ebben a rendszerben szerintem ő lényegesen könnyebben pótolható, meg minden évben van draft szerencsére, ahol lehet pótolni a drága játékosokat újoncokkal, igazából minden csapatnál ez a rendszer, és ha már úgyis meg kell fizetni az irányítót, akkor inkább fizetnék Mahomesnak évi 45-öt 10 évig, mint Prescottnak évi 35-öt 4 évig, aztán majd 45-öt utána. És most Prescott helyett tetszőlegesen be lehet rakni bárkit. Mennyivel fizetsz többet Mahomesnak? 10 millióval? Elég sok keret van (kb 32), ahol vannak olyan játékosok, akik már nem úgy teljesítenek, hogy probléma legyen a pótlásuk, és azért inkább nem a kiemelten legfontosabb poszton spórolok, ha lehet mondjuk egy LG-n vagy egy LB-n 5-5 misit

Ugyanakkor nagyon nem szeretném azt sem, ha egy 5-6-7 év múlva azon menne a szövegelés mindenhol, hogy szegény Mahomes hiába GOAT, mégis többet keres nála Lawrence, Fields, etc, és hogy miért nem fizeti meg őt jobban a csapata.

A csapat vállalt egy elég nagyot, Mahomes vállalt elég nagyot, mindkettő járhat indokolatlanul jól és rosszul (jó, Mahomes kevésbé rosszul, mint a Chiefs, ha a negatív oldalt nézzük)

Nekem igazából nem para, mert így majd valamivel nehezebb lesz a kiegészítőszemélyzetet összehozni, de Reiddel amúgy sem lesz para, meg már most is ő a legjobb irányító, ha még javulni tud, akkor nem lesz visszaesés sem szerintem igazából.

És ha most azon kellene gondolkodni, hogy Thuney+Sanu 20 millióért vagy két újonc 2 millióért+20 misi az irányítóra (és akkor csak a két leginkább szembetűnőt mondtam), akkor azért lehet, hogy inkább az utóbbira voksolnék^^

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Nem tudom mennyire egészséges az egyik kezdőnek 10x annyit adni egy évben mint a másiknak.

Azt elismeri mindenki, hogy az irányító van a legnagyobb befolyással a játékra és rendbe van hogy többet keres, de eltudom képzelni hogy ez már azért zavaró.
Gyakorlatilag azt mondta a csapat, hogy Mahomes a csapat, a többiek mind helyettesíthetőek.
Meglátjuk vezet e konfliktushoz, szerintem igen. Több tiszteletet érdemel a védelem, elfog menni Jones és ezt magukra fogják venni a D ben.
TSzabi
Voltak itt pár éve olyan játékosok, mint Jamaal Charles, Derrick Johnson, Justin Houston, Tamba Hali, kicsit korábban Tony Gonzalez, Jared Allen, Will Shields, Brian Waters, Priest Holmes.
Azért nem tudsz/tudtok róluk, mert QB nélkül semmire nem mentek vele. Green "oké" QB volt, de utána Huard, Croyle, Thigpen és Cassel mellett semmit nem értek. Montana és Alex Smtih között pontosan 0db PO meccset nyertek, hiába több HOFer játékos. Ellenben Mahomesszel még szar védelemmel is konf döntőt játszottak. Elfogadható védelemmel azonnal Super Bowlt nyertek. 2016 óta dominálják a divíziót.

QB nélkül nem lehet játszani ezt a játékot. Minden más gyenge posztra van valami kompromisszum, workaround, csak kell az az edző, aki megtalálja. Hogy az milyen amikor franchise QB-d nincs, arról tudnék írni egy doktori disszertációt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Nem tudom mennyire egészséges az egyik kezdőnek 10x annyit adni egy évben mint a másiknak.

Azt elismeri mindenki, hogy az irányító van a legnagyobb befolyással a játékra és rendbe van hogy többet keres, de eltudom képzelni hogy ez már azért zavaró.
Gyakorlatilag azt mondta a csapat, hogy Mahomes a csapat, a többiek mind helyettesíthetőek.
Meglátjuk vezet e konfliktushoz, szerintem igen. Több tiszteletet érdemel a védelem, elfog menni Jones és ezt magukra fogják venni a D ben.
TSzabi
Ez a védelem egy kalap szar lesz Jones nélkül, arra fog menni a KC, hogy több td-t szerezzen, mint amennyit kap. Ez meg nem egy olyan műfaj, ami tartósan sikeres az NFL-ben. Soknak érzem ezt, mert egyelőre csak Kelce ès Hill szintű futballistákkal játszott Mahomes. Azért őt még nem láttuk gyenge elkapókkal.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 026 — I like the Texans, I like who we are
A lényeg hogy a Ballers megjósolta ezt a szerződést.
Amúgy ahogy mennek fel a pénzek, nem lepne meg ha 4 év múlva holdout lenne belőle.
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 704
Nem tudom mennyire egészséges az egyik kezdőnek 10x annyit adni egy évben mint a másiknak.

Azt elismeri mindenki, hogy az irányító van a legnagyobb befolyással a játékra és rendbe van hogy többet keres, de eltudom képzelni hogy ez már azért zavaró.
Gyakorlatilag azt mondta a csapat, hogy Mahomes a csapat, a többiek mind helyettesíthetőek.
Meglátjuk vezet e konfliktushoz, szerintem igen. Több tiszteletet érdemel a védelem, elfog menni Jones és ezt magukra fogják venni a D ben.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintem ez a szerződés is az Arena4-nek köszönhető! 😁
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Mahomes 5 év múlva még a liga egyik legjobbja lesz. Addigra nála bénábbak többet fognak keresni nála, neki meg még lesz 5 év az addigra gazdaságos szerződéséből.

Lehet Chris Jones lesz az ára, az attól függ, hogy hogyan van strukturálva az a 450 millió, illetve hogy Mahomes szezrődés nélkül volt-e esély a hosszabbításra. Lehet ő lesz az ára ennek, de a franchise QB értéke végtleen. Amíg Huntnak van elég pénze rá, addig egyértelműek a prioritások.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.
empty taxi
Chubb se kevésbé veszélyes, sőt lehet, hogy már veszélyesebb, mint Miller.

Engem mindenesetre meglep a 10 év. Az első öt évét ennek a dealnek 5 éves formában is meg lehet kötni. Az utána jövő 5 évben meg valaki akár igen rosszul is járhat. Ha nem megy felfelé a sapka, akkor a Chiefs, ha pedig úgy megy felfelé ahogy az elmúlt 5 évben, akkor Mahomes. 2015-ben Stafforf húsz milliója volt a rekord, 2017-ben Andrew Luck 24.5 millióval döntött rekordot, Tavaly már 35 per volt a norma, idén Dak esetében is már 40-et pedzegetnek. Megjósolhatatlan, hogy 5 év múlva mennyit fog érni az akkor kézbe kapott átlagosan 47-50 millió.

Ezzel együtt, ebben a szerződésben rengeteg manőverezési lehetőség van. A signing bónusz minimális, szinte lényegtelen, így minden évben nyitott a lehetőség, hogy ha úgy látják megéri, signing bónusszá alakítják az adott évi pénzt, és máris 30+ millióval gazdálkodhatnak abban az évben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
RA7RA7
Bosa és Miller is erősoldalon játszik szóval ők leginkább a liga legjobb RT-jével Mitchell Schwartz-cal kerülnek szembe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.
Sixo
Egy szóval se mondtam ilyet hogy hagynám elmenni. Nálam ő lett volna a prioritás idén nem Mahomes szerződése. Jonest kiveszed ebből a vedelemből és szinte mehet akkor kukába az egész D.
Marhieut se engedném el, ahogy Fishert se amíg nem tudom azt hogy egy ilyen szerződés után Mahomes biztonságban van. Betenni egy rookiet oda, ahol Bosak, Millerek jönnek én nem lennék nyugodt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/TomPelissero/status/1280283087688077314/photo/1

Itt egy másik elosztás 😊
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 909
Nem rossz a percdíj 😀


Szerkesztette: Klaci79
több mint 4 éve
gedam 5 785
 twitter.com/joshmccown12/status/1280218702307352578?s=21
több mint 4 éve
gedam 5 785

Bence94
10 év.... Hopsz
ThundersNFL
10*50=500millió garantált
gedam
nem bonyolult, ennyi a piaci ára
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Ez kezd átmenni a Taxi 3(?) nyitójelenetébe, amikor Cissé ára 1 percenként ment feljebb.
 twitter.com/RapSheet/status/1280261912568172553
477 millió garantált. Na ott se kell az unokáknak se dolgozni majd.
iktriad
477 garantáltat, hogy kapja meg vajon?
Egyszerre - mondjuk az hubazz lenne - vagy évenkénti lebontásban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
RA7RA7
Tehát szerinted a liga top3 DI-jét kéne hagyni elmenni, (aki nem mellesleg az egyik legjobb belső nyomás generáló) és megtartani 2 átlagon aluli játékost és egy safety-t akiket egy draft alatt és könnyű pótolni olyan szinten, hogy csapat teljesítményben ne látsszon meg a váltás. Sőt nem is kéne mind3tól megválni 2 is elég lenne, csak nem kér egy évi 30 milliót Jones.
Az, hogy a nyerésnek mi köze van ennek a 3asnak az meg nem teljesen értem. Finoman szólva sem olyanokat akiket egy Andy Reid szintű játékos képzéssel ne lehet pótolni.

több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
most adtál félmilliárd dollárt az irányítódnak, baszd csak ki a LT-t.
Amadeus
"Következő szezon végén" És igen, a következő drafton simán lehet olyan tackle-t hozni aki nála jobb játékos és még ráadásul nem évi 15 milliót foglal a sapka alatt.

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nyilvan nem kell egyből kibaszni Fischer ez a pénz is 10 evre lesz könyvelve, amibe nagyon sok "gazdaságos" év belefer.
De most komoly ha iden nem is, jovore miert is ne lehetne pl Fishert kibaszni? A srac jó szívvel is közepes. Első kör végén is bőven tálalni minimum hasonló képességű LT-t. Hiába volt 1/1, Fisher a valasztási helyét is nézve bust, ha 3. körbe jött volna nyilvan más a helyzet.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
És akkor nem nyersz 10 évig semmit
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
450 millió.
Uramjézustejóisten!
Chris Jones-szal mi lesz?
mirdal
Azért van még egy kevés hely és lehet is még csinálni. Pl Sammy Watkins-al is tudnának 10 misit spórolni ha most kidobnák. Következő szezon végén Mathieu-tól 15 misi felszabadításával lehetne megszabadulni, Eric Fisher esetén 11.5. Egyiket sem gondolom pótolhatatlannak.
Sixo
most adtál félmilliárd dollárt az irányítódnak, baszd csak ki a LT-t.
Amadeus
Elfelejtetted, hogy Sixo Chargers fan? 😉
iktriad
Érted, hogy értem.

criminal lawyer or criminal lawyer?