Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Superbowl egyik hőse, Damian Williams se fog játszani idén.
 twitter.com/FieldYates/status/1288576863896571909
iktriad
Williams igy örzi meg az értékét, hogy legálisan kiüli a szezont, mert Edwards lesz a kezdő futó és ő elég jó kis játékos és mellette elhalványulna Williams . Persze voltak jó megmozdulásai de Tyreek Hill többször is lefutotta Edwardsnak meg hasonlóak az idejei mint Hillnek plusz jobb a felépítése. Sztem nem veszítettünk sokat
Hightower94
Hát. Én nagyon csipázom CEH-t, nem véletlenül ő volt nálam az első számú RB kiszemelt, pedig én nem szeretek RB-t draftolni. Szerintem jó is lesz itt, de

Az idény elején aligha lett volna kezdő, pláne off season nélkül

Hill kit nem fut le?

Hát CEH-nek az első 10 yardja a parádés, meg az oldalsó agilitása, hogy gyakorlatilag egy helyből tud olyan ki- és bevágásokat csinálni, amivel megveri a védőt. De a hosszú távú sebessége kifejezetten gyenge (4.60 volt a 40-es ideje). Nyilván nem az ő 70-80 yardos játékaitól lesz hangos a liga, de amíg MINDEN játékában (futás+elkapás) benne van a first down (10-15 yardos játék) lehetősége, addig pont nem számít igazából

Annyira nagy veszteség így nincs persze, ha lesz idény, akkor aligha lesz visszaesés a támadósorban 😊

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
A Superbowl egyik hőse, Damian Williams se fog játszani idén.
 twitter.com/FieldYates/status/1288576863896571909
iktriad
Williams igy örzi meg az értékét, hogy legálisan kiüli a szezont, mert Edwards lesz a kezdő futó és ő elég jó kis játékos és mellette elhalványulna Williams . Persze voltak jó megmozdulásai de Tyreek Hill többször is lefutotta Edwardsnak meg hasonlóak az idejei mint Hillnek plusz jobb a felépítése. Sztem nem veszítettünk sokat
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Superbowl egyik hőse, Damian Williams se fog játszani idén.
 twitter.com/FieldYates/status/1288576863896571909
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
őszinte jókívánság a riválistól

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Közben Mahomes nem tökölt sokat a sok lóvéval ami rászakadt, máris tulajdonosrészt vásárolt magának a helyi MLB csapatban, a Royalsban.

iktriad
Aztán majd jön valami újabb kamu járvány akkor megint a gazdagok lesznek sajnálva meg kiakadva hogy mi az hogy csökkenteni akarják a bérüket mert egyből el kell cseszni ezt a rengeteg pénzt valamire. Bezzeg a paraszt az maradjon csöndben örüljön hogy munkahelye maradt, ne lázadó mert tízezrekkel csökken a fizuja. Ők meg majd lázadnak hogy az évi 18 millió helyett 14et kapnak szegények.
Mielőtt vita lesz nem Mahomes ellen hanem minden gazdag ellen szól ez.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Ha nem lesznek eleg jok, beall dobonak. Bejott neki Kansas City.
ulpianus
Ja, meg nagy spancik Sallóival, max elmegy a Sportinghoz 😊
Wyatt
A nagy bedobas adott lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha nem lesznek eleg jok, beall dobonak. Bejott neki Kansas City.
ulpianus
Ja, meg nagy spancik Sallóival, max elmegy a Sportinghoz 😊

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Ha nem lesznek eleg jok, beall dobonak. Bejott neki Kansas City.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben Mahomes nem tökölt sokat a sok lóvéval ami rászakadt, máris tulajdonosrészt vásárolt magának a helyi MLB csapatban, a Royalsban.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chiefs szezonbeharangozó Höritől:
 www.youtube.com/watch?v=FXOBVnuVyM8
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Osemele érkezik.
Amadeus
Egy eves szerzodest kotottek.
 arrowheadaddict.com/2020/07/26/kelechi-osemele-signs-one-year-contract-kansas-city-chiefs/
ulpianus
Sztem nem lesz rossz, annyit nem gyengültünk főleg ha egészséges lesz.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Osemele érkezik.
Amadeus
Egy eves szerzodest kotottek.
 arrowheadaddict.com/2020/07/26/kelechi-osemele-signs-one-year-contract-kansas-city-chiefs/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Osemele érkezik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
rva 4 096 — Me for President!
miért veszi mindenki defaultnak, hogy NŐNI fog a cap?
még egy ilyen koronás év, és lehúzhatja a retyón az új tv-s szerződést az nfl, mert nem lesz szponzor, nem lesz meccsre járó ember....
rva
 fuzovelkifele.com/2020/07/175-millio-dollarnal-nem-lehet-kevesebb-a-jovo-evi-fizetesi-plafon/
ahogy haladunk az időben, egyre inkább úgy tűnik igazam lesz
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Tardif kiesése mekkora érvágás?
ThundersNFL
 chiefswire.usatoday.com/gallery/kansas-city-chiefs-laurent-duvernay-tardif-replacement-options/
ulpianus
Akko no para 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Tardif kiesése mekkora érvágás?
ThundersNFL
 chiefswire.usatoday.com/gallery/kansas-city-chiefs-laurent-duvernay-tardif-replacement-options/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 524 — !SuPeR6BoWL!
Tardif kiesése mekkora érvágás?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nagyotmondo rovat:
C. Jones ugyi mondta nemreg, miszerint vagy 5 gyurut nyer ez Chiefs. Hill rakontrazott 7-el. Majd most Tom Brady mondta, hogy a 7 nem is irrealis. Mondjuk sztem nem artana ehhez, ha lenne par szezon, de jolvan. Fo a pozitiv hozzaallas es az egeszseg!
ulpianus
Szerintem sem, egy még össze is jöhet a Tampa Bayjel 😊
Wyatt
Latom, van aki vette Tom poenjat! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyotmondo rovat:
C. Jones ugyi mondta nemreg, miszerint vagy 5 gyurut nyer ez Chiefs. Hill rakontrazott 7-el. Majd most Tom Brady mondta, hogy a 7 nem is irrealis. Mondjuk sztem nem artana ehhez, ha lenne par szezon, de jolvan. Fo a pozitiv hozzaallas es az egeszseg!
ulpianus
Szerintem sem, egy még össze is jöhet a Tampa Bayjel 😊

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nagyotmondo rovat:
C. Jones ugyi mondta nemreg, miszerint vagy 5 gyurut nyer ez Chiefs. Hill rakontrazott 7-el. Majd most Tom Brady mondta, hogy a 7 nem is irrealis. Mondjuk sztem nem artana ehhez, ha lenne par szezon, de jolvan. Fo a pozitiv hozzaallas es az egeszseg!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 www.cbssports.com/nfl/news/chris-jones-says-patrick-mahomes-left-money-on-the-table-so-that-he-could-re-sign-with-chiefs/
empty taxi
Beszeltek mar errol ok ketten azota.
De ma legviccesebb volt, hogy ma tartottaak egy nyilt videokonfot a GM Veach, Reid, stb. Persze legtobb hchat annyi volt "Go Chiefs" es tsai.
Szoval Reid egyszercsak eltunt. Majd visszajott, es kozolte, hogy ot bizony az elobb elnyelte a kiberter. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 www.cbssports.com/nfl/news/chris-jones-says-patrick-mahomes-left-money-on-the-table-so-that-he-could-re-sign-with-chiefs/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader


Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 693
Megállapodtunk (?) Chris Jones-szal.

4 év, 85 milla, amiből talán 60 milla a garantált.

Remélem elfelejti a hold out-ot...
😄
mirdal
21 milla évente?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 032 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zseniális! Egyben a csapat, jöhet a címvédés kivéve ha az Eagles az ellenfél 😛 bár akkor sem zavarna annyira 😊