Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Sztem is nagy harc lesz. De valahogy azt erzem, amit legtobben. Ha a Chiefs nem nyeri a nyugatot, az az egyetlen igazi meglepetes. A sopres senkinek nem konnyu. Meg a Patsnek, amennyiben jol emlekszem egy cikkre, akkor a Tom Brady eraban kettoszor sikerult osszesen. Nos, ez nekunk meg is van. 😀
ulpianus
Na jó, de az AFC East erős csoport 😕
Wyatt
Dolphins ellen amugy BB mérlege milyen? Lehet egál körül lehet 🤣😂
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sztem is nagy harc lesz. De valahogy azt erzem, amit legtobben. Ha a Chiefs nem nyeri a nyugatot, az az egyetlen igazi meglepetes. A sopres senkinek nem konnyu. Meg a Patsnek, amennyiben jol emlekszem egy cikkre, akkor a Tom Brady eraban kettoszor sikerult osszesen. Nos, ez nekunk meg is van. 😀
ulpianus
Na jó, de az AFC East erős csoport 😕

több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
NBC Sunday Night Football Color Analyst Cris Collinsworth has no doubt Patrick Mahomes' next contract, which the Chiefs are able to negotiate for the first time this offseason, will be the most lucrative in NFL history and will reset the league's quarterback market.

“There’s no question he’s going to be the highest-paid player in the history of the league ...,” Collinsworth said of Mahomes. “If it comes in at anything less than $50 million (per year), I’d be really surprised.

 www.kshb.com/sports/collinsworth-no-question-mahomes-contract-will-be-largest-in-nfl-history
ligur
Meg is érdemli a nagy pénzt. Reid jobb mint a Caroll ha van egy bomba irányitó akkor ha még gyengülünk is de vele mindig lesz esélyünk
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
NBC Sunday Night Football Color Analyst Cris Collinsworth has no doubt Patrick Mahomes' next contract, which the Chiefs are able to negotiate for the first time this offseason, will be the most lucrative in NFL history and will reset the league's quarterback market.

“There’s no question he’s going to be the highest-paid player in the history of the league ...,” Collinsworth said of Mahomes. “If it comes in at anything less than $50 million (per year), I’d be really surprised.

 www.kshb.com/sports/collinsworth-no-question-mahomes-contract-will-be-largest-in-nfl-history
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
@Hightower94 @ulpianus

Amugy meg ertem mit irtok, de hangsulyozom, szerintem a divizios csapatok meg csak most akarnak/kezdenek Chiefs lenni, mi meg mar azok vagyunk. Maho meg nem erte el a plafonjat, szerintem nagyon nem. A csoportot behuzzuk 6-0, a szezont 13-3 latom. Hogy Chiefes legyek: UFF, en beszeltem.
ligur
Persze előfordulhat , főleg
hogy nekik fiatal vagy középszerű irányitóik vannak( Carrt sosem tartottam sokra)
6-0 volt tavaly is simán lehet idén is , de nem szabad lebecsülni főleg a Denvert nem .
1 seed jó lenne, mert sztem a SB runban is sokat számitott hogy pihenhetett a csapat egy hetet es Andy bácsi összerakta a taktikát jól. De először legyen szezon
Hightower94
En ugy latom lesz szezon, amilyen "furcsan butak" az amik, gond nelkul elindul. Hogy aztan vegig is megy, na az a kerdes szamomra. Szoritok, mert minden adott a duplazashoz. Denver fejlodik, de Maho + az offense nagyobb overkill a Broncos vedelme felett, mint forditva. Persze ez az NFL ahol minden lehet, de azert ez elegge realis.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
@Hightower94 @ulpianus

Amugy meg ertem mit irtok, de hangsulyozom, szerintem a divizios csapatok meg csak most akarnak/kezdenek Chiefs lenni, mi meg mar azok vagyunk. Maho meg nem erte el a plafonjat, szerintem nagyon nem. A csoportot behuzzuk 6-0, a szezont 13-3 latom. Hogy Chiefes legyek: UFF, en beszeltem.
ligur
Persze előfordulhat , főleg
hogy nekik fiatal vagy középszerű irányitóik vannak( Carrt sosem tartottam sokra)
6-0 volt tavaly is simán lehet idén is , de nem szabad lebecsülni főleg a Denvert nem .
1 seed jó lenne, mert sztem a SB runban is sokat számitott hogy pihenhetett a csapat egy hetet es Andy bácsi összerakta a taktikát jól. De először legyen szezon
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
@Hightower94 @ulpianus

Amugy meg ertem mit irtok, de hangsulyozom, szerintem a divizios csapatok meg csak most akarnak/kezdenek Chiefs lenni, mi meg mar azok vagyunk. Maho meg nem erte el a plafonjat, szerintem nagyon nem. A csoportot behuzzuk 6-0, a szezont 13-3 latom. Hogy Chiefes legyek: UFF, en beszeltem.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Week 1, Thursday, Sept. 10 – Houston Texans* (TNF)
Week 2, Sunday, Sept 20 – @ L.A. Chargers
Week 3, Monday, Sept. 28 – @ Baltimore Ravens* (MNF)
Week 4, Sunday, Oct. 4 – New England Patriots
Week 5, Sunday, Oct. 11 – Las Vegas Raiders
Week 6, Thursday, Oct. 15 – @ Buffalo Bills
Week 7, Sunday, Oct. 25 – @ Denver Broncos
Week 8, Sunday, Nov. 1 – New York Jets
Week 9, Sunday, Nov. 8 – Carolina Panthers
Week 10 – BYE WEEK
Week 11 – Sunday, Nov. 22 – @ Las Vegas Raiders* (SNF)
Week 12 – Sunday, Nov. 29 – @ Tampa Bay Buccaneers
Week 13 – Sunday, Dec. 6 – Denver Broncos* (SNF)
Week 14 – Sunday, Dec. 13 – @ Miami Dolphins
Week 15 – Sunday, Dec. 20 – @ New Orleans Saints
Week 16 – Sunday, Dec. 27 – Atlanta Falcons
Week 17 – Sunday, Jan. 3 – L.A. Chargers
ulpianus
Azt irta a FK, hogy 5 fomusoridos meccsunk lesz, a kiirasban latok 1x TNF, 1x MNF es 2x SNF. Melyik az, ami meg nincs bejelolve, esetleg a Dec 20 NO elleni?
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
de így nézzve elég sok meccsünket adni fogja a sportv. Texans, Ravens,Pats, Bills, Broncos, Tampa, Broncos, Saints plusz sztem egyik chargers és raiders meccset. Az 10 meccs 😀 Ilyen számokat a Pats szokott csinálni 😀 Mármint nem mintha zavarna amcsi kommentárral nézzni , de már családi program vasárnap esténként leülni és nézzni a tv előtt a meccset , családot meg kikészíti a sok amcsi reklám 😀

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Week 1, Thursday, Sept. 10 – Houston Texans* (TNF)
Week 2, Sunday, Sept 20 – @ L.A. Chargers
Week 3, Monday, Sept. 28 – @ Baltimore Ravens* (MNF)
Week 4, Sunday, Oct. 4 – New England Patriots
Week 5, Sunday, Oct. 11 – Las Vegas Raiders
Week 6, Thursday, Oct. 15 – @ Buffalo Bills
Week 7, Sunday, Oct. 25 – @ Denver Broncos
Week 8, Sunday, Nov. 1 – New York Jets
Week 9, Sunday, Nov. 8 – Carolina Panthers
Week 10 – BYE WEEK
Week 11 – Sunday, Nov. 22 – @ Las Vegas Raiders* (SNF)
Week 12 – Sunday, Nov. 29 – @ Tampa Bay Buccaneers
Week 13 – Sunday, Dec. 6 – Denver Broncos* (SNF)
Week 14 – Sunday, Dec. 13 – @ Miami Dolphins
Week 15 – Sunday, Dec. 20 – @ New Orleans Saints
Week 16 – Sunday, Dec. 27 – Atlanta Falcons
Week 17 – Sunday, Jan. 3 – L.A. Chargers
ulpianus
Megint a Chargerssel végzünk, végülis tavaly szerencsét hozott😂😂
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Week 1, Thursday, Sept. 10 – Houston Texans* (TNF)
Week 2, Sunday, Sept 20 – @ L.A. Chargers
Week 3, Monday, Sept. 28 – @ Baltimore Ravens* (MNF)
Week 4, Sunday, Oct. 4 – New England Patriots
Week 5, Sunday, Oct. 11 – Las Vegas Raiders
Week 6, Thursday, Oct. 15 – @ Buffalo Bills
Week 7, Sunday, Oct. 25 – @ Denver Broncos
Week 8, Sunday, Nov. 1 – New York Jets
Week 9, Sunday, Nov. 8 – Carolina Panthers
Week 10 – BYE WEEK
Week 11 – Sunday, Nov. 22 – @ Las Vegas Raiders* (SNF)
Week 12 – Sunday, Nov. 29 – @ Tampa Bay Buccaneers
Week 13 – Sunday, Dec. 6 – Denver Broncos* (SNF)
Week 14 – Sunday, Dec. 13 – @ Miami Dolphins
Week 15 – Sunday, Dec. 20 – @ New Orleans Saints
Week 16 – Sunday, Dec. 27 – Atlanta Falcons
Week 17 – Sunday, Jan. 3 – L.A. Chargers
ulpianus
Nem úgy volt h az 1.-4. fordulóban nincs csoportmeccs?
steelwolf
Voltak ilyen híresztelések. De úgy tűnik végül fake volt. Azért nem gyenge a ti sorsolásotok se.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Week 1, Thursday, Sept. 10 – Houston Texans* (TNF)
Week 2, Sunday, Sept 20 – @ L.A. Chargers
Week 3, Monday, Sept. 28 – @ Baltimore Ravens* (MNF)
Week 4, Sunday, Oct. 4 – New England Patriots
Week 5, Sunday, Oct. 11 – Las Vegas Raiders
Week 6, Thursday, Oct. 15 – @ Buffalo Bills
Week 7, Sunday, Oct. 25 – @ Denver Broncos
Week 8, Sunday, Nov. 1 – New York Jets
Week 9, Sunday, Nov. 8 – Carolina Panthers
Week 10 – BYE WEEK
Week 11 – Sunday, Nov. 22 – @ Las Vegas Raiders* (SNF)
Week 12 – Sunday, Nov. 29 – @ Tampa Bay Buccaneers
Week 13 – Sunday, Dec. 6 – Denver Broncos* (SNF)
Week 14 – Sunday, Dec. 13 – @ Miami Dolphins
Week 15 – Sunday, Dec. 20 – @ New Orleans Saints
Week 16 – Sunday, Dec. 27 – Atlanta Falcons
Week 17 – Sunday, Jan. 3 – L.A. Chargers
ulpianus
Nem úgy volt h az 1.-4. fordulóban nincs csoportmeccs?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Week 1, Thursday, Sept. 10 – Houston Texans* (TNF)
Week 2, Sunday, Sept 20 – @ L.A. Chargers
Week 3, Monday, Sept. 28 – @ Baltimore Ravens* (MNF)
Week 4, Sunday, Oct. 4 – New England Patriots
Week 5, Sunday, Oct. 11 – Las Vegas Raiders
Week 6, Thursday, Oct. 15 – @ Buffalo Bills
Week 7, Sunday, Oct. 25 – @ Denver Broncos
Week 8, Sunday, Nov. 1 – New York Jets
Week 9, Sunday, Nov. 8 – Carolina Panthers
Week 10 – BYE WEEK
Week 11 – Sunday, Nov. 22 – @ Las Vegas Raiders* (SNF)
Week 12 – Sunday, Nov. 29 – @ Tampa Bay Buccaneers
Week 13 – Sunday, Dec. 6 – Denver Broncos* (SNF)
Week 14 – Sunday, Dec. 13 – @ Miami Dolphins
Week 15 – Sunday, Dec. 20 – @ New Orleans Saints
Week 16 – Sunday, Dec. 27 – Atlanta Falcons
Week 17 – Sunday, Jan. 3 – L.A. Chargers


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Allitolag:


ligur
A Panthers egy másik AFC West csapattal kezd. És ez hivatalos.
 twitter.com/caplannfl/status/1258469911778734082
iktriad
Én abba is benne lennék, hogy menjünk idegenben de TBvel vagy Saintsel kezdjünk. Tudom a bajnok mindig otthon jatszik de én jobban adnék egy TB&TB elleni nyitányt mint hogy Ryanéket kitömjük itthon. Már ha reményeink szerint lesz szezon.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Az a lényeg, hogy a PO az stabilan meglesz ha nem lesz semmi baj. Nem szabad leírni a többieket nyugaton sztem észak mellett a két legerősebb div. az AFC-ben és akár 3 csapat is bejuthat az új PO szabályokkal a rájátszásba.
Azért mondtam 12-4 et mert ezt magabiztosan mondom és ez akár első seedre is jó lehet , ha ennél jobb lesz hab a tortán de a lényeg játszunk úgy mint tavaly, védelem erősödjön tovább.
Hallgatam egy podcastet és abban mondta a pali, hogy Mahomes lehet az aki Brady csúcsait megdönti és minden meg van ahhoz, hogy a NE dinasztiat KC dinasztia valtsa.
Hat en ehhez annyit mondok remelem így lesz , én szurkolok

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Emlékszem amikor a Raiders 6-0t csinált a csoportban, de közben 2 nyert csoporton kívül ha jól emlékszem 😛 PO meg nuku. Kb ennyit szám a presztízsen kívül.

Ja igen megnéztem, 2010-ben volt. Ráadásul a Chiefs 10-6l nyerte a csoportot ment a POba. Csoporton belül 2-4.

Püff neki 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nem mondom, hogy nekem a 6-0-val gondom van. Es amirol sokat nem beseltunk. Az Air-Raid alapu jatek mar nem volt akkora meglepetes. Viszont Mahomes maga sokkal erettebben es jobban jatszott. Sokat fejlodott. Es meg sztem nem erte el a csucsat.
Viszont Gruden is jo edzo. Sokan kritizaltak, a multban ragadt. Ez nincs igy. Nemreg irtam mashol, bizony kituzte celul, a Chiefshez kozelito tamadojatekot akar. Ahogy a GM Mayock megerositette. Ahogy Elway is a Broncosban azt akar. Szoval biztos teves (tavaly is az volt mar), hogy west coast lesz, az mar lejart lemez.
Herbert pedig szinten nem igazan felel meg egy classic QB prototipusnak, de ha nem is classic offense lesz, akkor mi van?
Es ezt meg csak a Chiefs csoda offense stilusara reflektalva mondom. Mert joval bonyolultabb, ami zajlik.

Most neztem egy jo kis angol doku sorozatot a naprendszerrol. Abban mondja a tudos ficko: Egy bolygot le tudunk irni, hogy mikepp kering, es hol lesz adott idoben. Vagy hol volt a multban. Mert egy masik egitest korl kering, tiszta fizika. De amint 3 egitest gravitaciojat vesszuk, ez lehetetlen, egy adott szuk idointervallumon tul. Marpedig minden hat mindenre. Az NFL is ilyen. a 6-0-hoz sok minden kell. Vagy egy SB gyozelemhez. Megcsak nem is mindig a legjobb nyer. Mar ha van olyan egyaltalan.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Max a Broncos lehetne veszelyes a diviziobol, de egy Jerry Jeudy nem csinal nyarat. Nagyot erosodott a Broncos, de meg ez sem lesz eleg. A virushelyzet miatt valszeg nem lesz idejuk osszecsiszolodni a Chiefs meg szinte maradt ugy, ahogy volt, tovabbra is tarolni fog a Mahomes magic.
ligur
AZt hiszem, ha jol ertelek, szted mi nyerunk.
A soprest ugy ertjuk, hogy egy csapat 6-0-al zara divizioban. empty nem azt mondja, hogy nem mi nyerjuk az amcsi nyugatot.


Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Ez mar csak a tapasztalat, vagy statisztika miatt is valoszinu. Szoval erre nem sokan fognak ellened fogadni.

En meg nem mondom, de miota mi nyerjuk a csoportot (most negyedszer asszem) most volt sopres, es meg egyszer. Viszont a masik ketto is szvsz 5-1 volt. Ugyanugy megfelelne.
Egysegesebb a csoport. Tavaly a Chargers alulteljesitett, de volt Rivers. Most nemtom mennyit nyomnak versenysulyban. Titeket vettek a Chiefs kihivojanak. De most mar a Raiders-Broncos erosebb, a Bolts minimum ismeretlen.
Reszletezes nelkul tehat: van a Chiefs, es a tobbiek. Ertsd, ahany szaki, annyi sorrend a 3 csapatra. De mindenkeppen komoly harc lesz. Gruden sem mutogathatja tovabb a 10 eves szerzodeset. Azert akarhogy, de, mondjuk Reidnek is volt 5 eves szerzodese, de ha nem mutat valamit 3 even belul, akkor hoztak volna mast. Vagy legyen vmi reszeredmeny (nem az 1/1-hez kepest), akkor 4 ev. De most hetedik szezonja volt, abbol 6 PO, 4 csoport gyozelem, egy SB (juhujjj!).
Elway is nyert SBt, a csoportot is hozta vagy otszor a pre-Maho idokben. De neki is melegedett a szek Lock elott.
A Bolts ugye most ujjaepit, ott van turelem. Viszont jo a csapat, szal total leegni sem akarnak. (Es sztem Herbert jo lesz, na jo, abbahgyom ezt egyelore).

Sztem is nagy harc lesz. De valahogy azt erzem, amit legtobben. Ha a Chiefs nem nyeri a nyugatot, az az egyetlen igazi meglepetes. A sopres senkinek nem konnyu. Meg a Patsnek, amennyiben jol emlekszem egy cikkre, akkor a Tom Brady eraban kettoszor sikerult osszesen. Nos, ez nekunk meg is van. 😀
ulpianus
IHat en ugy latom, hogy a divizion belul ujra meglesz a 6-0. Nem azt mondom, hogy lemossuk oket, de meglesz ez a 6 meccs. Foleg azert erzem ezt, mert a Chiefsbe nem kell sok uj emberket beepiteni, mehet az uthenger tovabb. Egyben maradt a bajnokcsapat. Az O-ba csak CEH-et kell beepiteni, de ot is csak plusszba. A kirako minden darabja megvan.

Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Max a Broncos lehetne veszelyes a diviziobol, de egy Jerry Jeudy nem csinal nyarat. Nagyot erosodott a Broncos, de meg ez sem lesz eleg. A virushelyzet miatt valszeg nem lesz idejuk osszecsiszolodni a Chiefs meg szinte maradt ugy, ahogy volt, tovabbra is tarolni fog a Mahomes magic.
ligur
AZt hiszem, ha jol ertelek, szted mi nyerunk.
A soprest ugy ertjuk, hogy egy csapat 6-0-al zara divizioban. empty nem azt mondja, hogy nem mi nyerjuk az amcsi nyugatot.


Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Ez mar csak a tapasztalat, vagy statisztika miatt is valoszinu. Szoval erre nem sokan fognak ellened fogadni.

En meg nem mondom, de miota mi nyerjuk a csoportot (most negyedszer asszem) most volt sopres, es meg egyszer. Viszont a masik ketto is szvsz 5-1 volt. Ugyanugy megfelelne.
Egysegesebb a csoport. Tavaly a Chargers alulteljesitett, de volt Rivers. Most nemtom mennyit nyomnak versenysulyban. Titeket vettek a Chiefs kihivojanak. De most mar a Raiders-Broncos erosebb, a Bolts minimum ismeretlen.
Reszletezes nelkul tehat: van a Chiefs, es a tobbiek. Ertsd, ahany szaki, annyi sorrend a 3 csapatra. De mindenkeppen komoly harc lesz. Gruden sem mutogathatja tovabb a 10 eves szerzodeset. Azert akarhogy, de, mondjuk Reidnek is volt 5 eves szerzodese, de ha nem mutat valamit 3 even belul, akkor hoztak volna mast. Vagy legyen vmi reszeredmeny (nem az 1/1-hez kepest), akkor 4 ev. De most hetedik szezonja volt, abbol 6 PO, 4 csoport gyozelem, egy SB (juhujjj!).
Elway is nyert SBt, a csoportot is hozta vagy otszor a pre-Maho idokben. De neki is melegedett a szek Lock elott.
A Bolts ugye most ujjaepit, ott van turelem. Viszont jo a csapat, szal total leegni sem akarnak. (Es sztem Herbert jo lesz, na jo, abbahgyom ezt egyelore).

Sztem is nagy harc lesz. De valahogy azt erzem, amit legtobben. Ha a Chiefs nem nyeri a nyugatot, az az egyetlen igazi meglepetes. A sopres senkinek nem konnyu. Meg a Patsnek, amennyiben jol emlekszem egy cikkre, akkor a Tom Brady eraban kettoszor sikerult osszesen. Nos, ez nekunk meg is van. 😀

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
ligur
Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Max a Broncos lehetne veszelyes a diviziobol, de egy Jerry Jeudy nem csinal nyarat. Nagyot erosodott a Broncos, de meg ez sem lesz eleg. A virushelyzet miatt valszeg nem lesz idejuk osszecsiszolodni a Chiefs meg szinte maradt ugy, ahogy volt, tovabbra is tarolni fog a Mahomes magic.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Allitolag:


ligur
A Panthers egy másik AFC West csapattal kezd. És ez hivatalos.
 twitter.com/caplannfl/status/1258469911778734082
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
ligur
Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Nem hát, inkább feltörlik velük a padlót 😛 😉
dande
Fogadjunk?
empty taxi
A poén lett volna a lényeg, de ezek szerint nem jött át 😊 😛

Felőlem lehet 2-4 is csak mondjuk játszák velünk a SBt 😊
dande
Ahhoz PO-ba kéne jutni az Eaglesnek -> esélytelen 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
ligur
Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Nem hát, inkább feltörlik velük a padlót 😛 😉
dande
Fogadjunk?
empty taxi
A poén lett volna a lényeg, de ezek szerint nem jött át 😊 😛

Felőlem lehet 2-4 is csak mondjuk játszák velünk a SBt 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
ligur
Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Nem hát, inkább feltörlik velük a padlót 😛 😉
dande
Fogadjunk?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
ligur
Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.
empty taxi
Nem hát, inkább feltörlik velük a padlót 😛 😉