Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Breeland csiripelte:
Lot of people wanna speculate On my situation and don’t know the facts I really was at a gas pump got approach by two guys police pulled up they throw something my car as police pulled up which the cop saw and I was the one detained wit charges that really shouldn’t be charged
ulpianus
Na tessek! O artatlan, csak valaki rakente a szart! Es ti meg rosszat gondoltatok rola... Szemetek.
Stez
Mondjuk igy tortent. De attol meg nem kell jogsi nelkul vezetni, az nem a gonosz rendorok hibaja. Raadasul, ha ittas es/vagy betepett is volt mindekozben. Melgatjuk mi lesz ,de idoben megkapta a szerzodeset, ennek legalabb orulhet.
ulpianus
Mert mikozben a ket faszi atdobta a drogot Bashaudhoz, nem nyulhattak at egy horgaszbottal, es huzhattak ki a tarcajabol a jogsijat? Es nem fujhattak tele a kepet marihuana fusttel, amit az artatlan Breeland belelegzett es beallt?

Ne legyel mar ennyire gyanusitgato. 😀

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Breeland csiripelte:
Lot of people wanna speculate On my situation and don’t know the facts I really was at a gas pump got approach by two guys police pulled up they throw something my car as police pulled up which the cop saw and I was the one detained wit charges that really shouldn’t be charged
ulpianus
Na tessek! O artatlan, csak valaki rakente a szart! Es ti meg rosszat gondoltatok rola... Szemetek.
Stez
Mondjuk igy tortent. De attol meg nem kell jogsi nelkul vezetni, az nem a gonosz rendorok hibaja. Raadasul, ha ittas es/vagy betepett is volt mindekozben. Melgatjuk mi lesz ,de idoben megkapta a szerzodeset, ennek legalabb orulhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Breeland csiripelte:
Lot of people wanna speculate On my situation and don’t know the facts I really was at a gas pump got approach by two guys police pulled up they throw something my car as police pulled up which the cop saw and I was the one detained wit charges that really shouldn’t be charged
ulpianus
Na tessek! O artatlan, csak valaki rakente a szart! Es ti meg rosszat gondoltatok rola... Szemetek.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Breeland csiripelte:
Lot of people wanna speculate On my situation and don’t know the facts I really was at a gas pump got approach by two guys police pulled up they throw something my car as police pulled up which the cop saw and I was the one detained wit charges that really shouldn’t be charged


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora legenda! 😆

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 523 — !SuPeR6BoWL!
Stez meg ne tuggya!
ulpianus
Jó majd suttogok 😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Stez meg ne tuggya!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 523 — !SuPeR6BoWL!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/n8hymrhmesdehpckwql6
Chiefs CB Bashaud Breeland arrested on multiple charges
Kansas City Chiefs cornerback Bashaud Breeland was arrested on Tuesday in South Carolina on multiple charges, including driving with an open container of alcohol and without a license.



Okos fiú....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Dustin Colquitt-et kivágtuk. 😓 😞
Ezek szerint nem volt véletlen a P igazolás.
Sajnálom nagyon, egy ikon volt a Chiefs-ben.
Az biztos, hogy nem marad munka nélkül.
mirdal
valamint a QB Kyle Shurmur-t is.

valamint azt susogjak, hogy a Chiefs a kovetkezo FA-t korul legyeskedik:

Logan Ryan- Cornerback
Darqueze Dennard– Cornerback
Nigel Bradham– Linebacker
ligur
Közülük valaki lesz az új punter-ünk?
🤔
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bradhammel jól járnátok.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Dustin Colquitt-et kivágtuk. 😓 😞
Ezek szerint nem volt véletlen a P igazolás.
Sajnálom nagyon, egy ikon volt a Chiefs-ben.
Az biztos, hogy nem marad munka nélkül.
mirdal
valamint a QB Kyle Shurmur-t is.

valamint azt susogjak, hogy a Chiefs a kovetkezo FA-t korul legyeskedik:

Logan Ryan- Cornerback
Darqueze Dennard– Cornerback
Nigel Bradham– Linebacker
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Három hónapja Super Bowlt nyert, most koronavírusos betegeket ápol

Laurent Duvernay-Tardif, a Kansas City Chiefs támadó falembere, korábban már rekordot döntött azzal, hogy ő lett NFL első, orvosi diplomával rendelkező játékosa. Most pedig azért került a figyelem középpontjába, mert a kanadai származású játékos visszatért az egészségügybe, hogy koronavírusos betegeket ápoljon. A sportolói karrierje miatt nem tudta befejezni a rezidensi képzését, vagyis orvosként nem dolgozhat, de szerencsére így is sikerült neki helyet találni egy intézményben.



 index.hu/mindekozben/poszt/2020/04/28/harom_honapja_super_bowlt_nyert_most_koronavirusos_betegeket_apol/
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Dustin Colquitt-et kivágtuk. 😓 😞
Ezek szerint nem volt véletlen a P igazolás.
Sajnálom nagyon, egy ikon volt a Chiefs-ben.
Az biztos, hogy nem marad munka nélkül.
mirdal
Nekem is Colquitt volt az egyik nagy kedvencem. Sztem senki nem volt itt nala regebben. Mindig az egyik legjobb volt. De megkezdtek a gazdasagos uzemmodot. Nem tudom, amit megsporolnak, az megeri vegul vagy nem.
Mindenesetre a Kicker cserekbol mindig jol jottunk ki. De meglepodnek, ha ez Colquitt utan is igy lenne. Legalabb nyert egy gyurut.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Dustin Colquitt-et kivágtuk. 😓 😞
Ezek szerint nem volt véletlen a P igazolás.
Sajnálom nagyon, egy ikon volt a Chiefs-ben.
Az biztos, hogy nem marad munka nélkül.
mirdal
Pedig nem volt rossz de lehet a fizujával lehet sporolni
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Dustin Colquitt-et kivágtuk. 😓 😞
Ezek szerint nem volt véletlen a P igazolás.
Sajnálom nagyon, egy ikon volt a Chiefs-ben.
Az biztos, hogy nem marad munka nélkül.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Veach (GM) azt valaszolta a kerdesre, miszerint mikor lesz Mahomesnak hosszutavu szerzodese, hogy "Hamarosan megallapodunk a megoldasrol." Most ez az otodik eves opcios ev kiterjesztest jelenti, vagy hosszutavu szerzodest, az nekem nem vilagos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Az attol fugg. A fu az drog? Mert mindig szivott, 12 eves koratol, es az LSU-n is fuvezett folyamatosan. Szoval akkor ez velhetoen kemeny drogra vonatkozik.
Stez
Rosszul irtam. Bocsanat! Kivettem a mondtatot, ne zavarjon senkit ossze. Az tuti, nagy fuves volt. Volt is rola cikk, hogy szegeny Mathieu mennyire nehezen szokott le rola. De leszokott.
Miles sem azert kert elnezest, mert artatlan a fuvezesben. (Birtoklasert kaptak el, a kereskedest tagadta. De azt igazabol nem is vizsgaltak.) Par jatekosnak elso a cucc, es sokadik a csapat. Addig fociznak, mig az elso komolyabb NFL szerzodes bejon. Es nem rugtak ki akkor sem senkit, csak mert fuvezett. Csak ha "hivatalos" ugy lett belole. akkor sem mindenkit. Mathieu pedig kivagasa elott Heisman dontos volt. Tudta Miles is, azt felgozzel nem lehet. Miert pont nala kemenyitettek be? Nala sosem ment a csapat vagy a munka karara a cigizes. Ahogy inni sem onmagaban gond. Csak ha az lesz az elso. Ezert nevezte elete tevedesenek. Mindegy ez egesz mas tortenet. Beszelhetunk rola, szerettem akkor is, most is az LSUt, nem csak ok kettejukrol szolt ez, de itt most ez mar aztan total OFF.

Az egesz lenyege az, hogy az ujsagirok legnagyobb resze feluletes. Es szakmailag fogalma nincs mirol beszel. Csak felveszik a szakzsargont, hogy ugy tunjon. A gond az, hogy onnantol szakmai kerdesekben is allast foglalnak.
Neha a fagyi visszanyal. Meghozza ilyen elegans formaban, ahogy Badger tette.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Benoit az egyik legnevesebb szakértő, egyébként egész jó cikkeket szokott volt írni, az újaknak ajánlani szoktam, de az mmqb se a régi már.

Draftosztályzatnak nem sok értelme van amíg nem lépnek pályára az újoncok. Úgy leginkább 4-5 év távlatából lehet ítéletet mondani. Mindegy ki írja. Amit írnak az osztályzat fölé inkdoklásokat abban lehet új információra leni egy-két esetben, az ilyen kivonatoknak az égvilágon semmi értelme sincs, legfeljebb kiderül hogy egy-két-tizenkét helyen mennyire nem értenek az értékeléshez.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
L'Jarius Sneed
mirdal
DB, kábé bármely posztra.
Kiváló volt a 40 yardja, és tud szerelni. Bár nem üti agyon a labdást, de nem is hibázza el. Ez a leírása az ideális és olcsó ST embernek szvsz. Aztán, ha muszáj, beállhat a védelembe.
ulpianus
Hja, nagy előnye, hogy - ha jól emlékszem persze - játszott egyetemen CB-t is.
Javítsatok ki, ha nem, de annyira nagyon nem követem az egyetemi életet.
Mondjuk nem bánnám, ha egy-két év múlva kezdőként látnám. 😊
mirdal
Ha jol lattam amit olvastam 😀 csak utolso eveben jatszott safety poszton, elotte 2 evig CB-t jatszott.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Ja hát nem tom ki az az Andy Benoit( nem lehet valami nagy szaki már az értékeléseiből kiindulva) de nekünk C+ adott a Greenbaynek B-t. Mikor az ő draftukon mindenki kiakadt , mi meg hoztunk hiányposztokra embereket plusz a class egyik ha nem a legjobb RB-t hoztuk el egy már kész csapatba.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Az attol fugg. A fu az drog? Mert mindig szivott, 12 eves koratol, es az LSU-n is fuvezett folyamatosan. Szoval akkor ez velhetoen kemeny drogra vonatkozik.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Bill Polian, T. Mathieunak megint beszolt. Vegul is ugyanazt, mint multkor.
Anno H. Badger draftjan megondta, hogy nem kene neki eselyt adni, gyenge jellem, stb. (Az LSUtol kivagtak Tyrannt, mert letartoztattak drogbirtoklasert. Aztan beken hagytak. Az LSU edzoje (L Miles) kesobb bocsanatot kert. Elete tevedesenek nevezte.)
Szoval rovidre zarva, most Mathieu azt mondta, hogy: "Az a Polian, aki szerint Lamar Jackson WR lesz?" Oriasi! 😀 😀

Ennyit a szakik draft grade ertekeirol, draft boardokrol, mockokrol mara.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Hetedik korben meg hoztak egy CBt. BoPete Keyes. STben vitezkedhet, nagyon boldog, hogy van csapata. Kosarazott leginkabb, csak keson allt be focizni igazan. Szoval igen nyers jatekos, akinek a leginkabb hianyozhat, ha elmaradnak az edzesek nyaron.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
DE Michael Danna on the board.
Okos, erős, jól jön majd a rotációba.

Szerkesztette: mirdal
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
L'Jarius Sneed
mirdal
DB, kábé bármely posztra.
Kiváló volt a 40 yardja, és tud szerelni. Bár nem üti agyon a labdást, de nem is hibázza el. Ez a leírása az ideális és olcsó ST embernek szvsz. Aztán, ha muszáj, beállhat a védelembe.
ulpianus
Hja, nagy előnye, hogy - ha jól emlékszem persze - játszott egyetemen CB-t is.
Javítsatok ki, ha nem, de annyira nagyon nem követem az egyetemi életet.
Mondjuk nem bánnám, ha egy-két év múlva kezdőként látnám. 😊