Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy picit meglepő a számomra, de ti vagytok az egyik csapat a 3-ból, aki tegnap konkrétan már érdeklődött Fournette iránt.
 twitter.com/E_Dilla/status/1251909594810593281
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A. Schefter szerint B. Veach (KC GM) meg julius 15. elott megprobal megallapodni Chris Jones (DT) hosszutavu szerzodeserol.
ulpianus
Buckner pénze után kíváncsi leszek a többi fiatal, top DT milyen szerződéseket kap


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
A. Schefter szerint B. Veach (KC GM) meg julius 15. elott megprobal megallapodni Chris Jones (DT) hosszutavu szerzodeserol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Hivatalosan hosszabbitott a Chiefsszel a liga legjobb jatekosa.
Stez
Sorensen mar januarban alairt.
ulpianus
A poen gyenge volt, hisz mindenki tudja, hogy Bashaudrol van szo. ☺️

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Hivatalosan hosszabbitott a Chiefsszel a liga legjobb jatekosa.
Stez
Sorensen mar januarban alairt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Hivatalosan hosszabbitott a Chiefsszel a liga legjobb jatekosa.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 www.arrowheadpride.com/2020/4/10/21216638/former-chiefs-quarterback-trent-green-in-consideration-for-broadcast-promotion


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg szep, hogy orulhettek! Megtartani a liga legjobb corneret szaros 4.5 millioert... Nem csak a legjobb, de a legnagyvonalubb is! Szohoz sem jutok! Oh, Bashaud! <3

több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Breeland Re
TSzabi
Igen, marad nálunk.
Fuller távoztával örülök, hogy ő itt maradt!

Egyébként 1 év, 4.5 milla.

Szerkesztette: mirdal
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 704
Breeland Re
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
DeAndre Washington érkezett.
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Most olvasom, hogy jön Ricky Seals-Jones TE hozzánk a távozó Blake Bell helyére.
Ahogy néztem, a Cardinals-ban eltöltött első két éve nem lesz a legszebb emlék a számára, a tavalyi a Browns-ban jobban sikerült sokkal.
Jó lenne, ha még egy biztos kezű TE lenne a csapatban.
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
No, Watkins marad, befért a sapka alá.
Okos volt mindkét oldal a szerződése átstruktúrálásánál.
Hála neki, marad elég pénz több szerződésre is.
Köszi, Sammy! 😊
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/91784757_2908770969210440_7289332723453417387_n.jpg?stp=c240.0.720.720a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=AXGqaBKXgvUQ7kNvgHat4Rc&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCafdyXihu0Tmb0Yz8hoSeA9NC4RyvIQ05JlIMLXrg_Iw&oe=6701802D
The Checkdown on Instagram: "This Mahomes portrait made out of 75,000 plastic beads is incredible 🔥 (via @aaronnorrisstudio)"
45K likes, 171 comments - thecheckdown on April 1, 2020: "This Mahomes portrait made out of 75,000 plastic beads is incredible 🔥 (via @aaronnorrisstudio)".
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Több pénzt tudnék egy focicsapatra költeni mint Hunt!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Jót kacagtam tegnap, mivel olvastam egy cikket a fizetési sapkák jelenlegi állásáról.
Nekünk van a legkevesebb, 177$.
Először 177k-ra gondoltam, de a cikk írója leszögezte egyből :177$, egy centtel sem több.
Jól állunk. Kihasználtuk a keretet!
😆
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Igy van, ahogy mondod. Amig a sapka engedi. De ugy latom nem igazan fer be a sapka ala, esetleg valamifele atstrukturalassal. Meglatjuk. Mindenesetre meglepoen egyben tartottak eddig a csapatot.
ligur
C. Jonesszal ha megegyeznek (ha akarnak egyaltalan), maradhat mozgaster. A drafton is lehet lesz felmozgas, bar nem hiszem, hacsak nem valakibe beleszerelmesednek (mint Mahomesba). De legegyszerubb perszze kivagni Watkinst. Amit egyelore nem kell elsietni. Ezert varnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Nem azt nyilatkozta, hogy kihagy 1 évet ha sb-t nyer a csapat?
gordon
Dehogynem. Csak errol nem o dont egyedul. Vagyis donthet, aztan nehogy utana csapat nelkul maradjon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Nem azt nyilatkozta, hogy kihagy 1 évet ha sb-t nyer a csapat?
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Még a Watkins gyerekkel kellene kezdeni valamit, és aztán hajrá a következő Bowlért. Én már az FA piac elején arra számítottam, hogy cutolni fogjuk, de valamiért még továbbra is a roosteren van. Mi lehet vele a terve az öreg Rozmárnak?
ligur
Labdakat kap el. Watkins a legtehetsegesebb elkaponk. A tobbiek mind szakosodtak valamire, Watkins mindenben jo, ezert elsoszamu celpont. Hiaba a yardok alapjan Hill vagy Kelce is tunik annak. Errol mar azota megy a pusmogas, hogy nem eri meg, miota leigazolta a Chiefs. Lehet nem eri meg masoknak, de mukodik.

Komolyan. Nyilvan nem hosszutavu megoldas. De amig jobb vagy olcsobb megoldas nincs, marad. Vagy amig a sapka engedi. A drafton egyebkent Reid leginkabb masodik korben szeret WRt huzni, es jol csinlja. Erdemes ezt is beleszamitani akar.
ulpianus
Igy van, ahogy mondod. Amig a sapka engedi. De ugy latom nem igazan fer be a sapka ala, esetleg valamifele atstrukturalassal. Meglatjuk. Mindenesetre meglepoen egyben tartottak eddig a csapatot.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Még a Watkins gyerekkel kellene kezdeni valamit, és aztán hajrá a következő Bowlért. Én már az FA piac elején arra számítottam, hogy cutolni fogjuk, de valamiért még továbbra is a roosteren van. Mi lehet vele a terve az öreg Rozmárnak?
ligur
Labdakat kap el. Watkins a legtehetsegesebb elkaponk. A tobbiek mind szakosodtak valamire, Watkins mindenben jo, ezert elsoszamu celpont. Hiaba a yardok alapjan Hill vagy Kelce is tunik annak. Errol mar azota megy a pusmogas, hogy nem eri meg, miota leigazolta a Chiefs. Lehet nem eri meg masoknak, de mukodik.

Komolyan. Nyilvan nem hosszutavu megoldas. De amig jobb vagy olcsobb megoldas nincs, marad. Vagy amig a sapka engedi. A drafton egyebkent Reid leginkabb masodik korben szeret WRt huzni, es jol csinlja. Erdemes ezt is beleszamitani akar.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Még a Watkins gyerekkel kellene kezdeni valamit, és aztán hajrá a következő Bowlért. Én már az FA piac elején arra számítottam, hogy cutolni fogjuk, de valamiért még továbbra is a roosteren van. Mi lehet vele a terve az öreg Rozmárnak?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Demarcus Robinson maradt még egy évre.
 twitter.com/TomPelissero/status/1243974080849752064
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Hát, mivel keret nemigen volt, nem szórtuk a lét az FA piacon.
Sherman-nek azért szívből örülök!
😊