Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
L'Jarius Sneed
mirdal
DB, kábé bármely posztra.
Kiváló volt a 40 yardja, és tud szerelni. Bár nem üti agyon a labdást, de nem is hibázza el. Ez a leírása az ideális és olcsó ST embernek szvsz. Aztán, ha muszáj, beállhat a védelembe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
L'Jarius Sneed
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
ulpi, miert irod kovetkezetesen HB-nek az RB-t? Vagy lehet en ertem felre...
ligur
Mert több RB (running back) poszt van. A HB (half back) és a FB (full back). Illetve pár speckó elnevezés, mint a tail back éd tsai, de ez már más mese.
Ma már nincs igazi FB poszt, ráadásul az u.n. szakírók is keverik a fogalmakat, egyre inkább.
Szóval a RB jó megjelölés, diplomatikus, tág. Ezt használják, néha nem is kellene. De ezért ezzel találkozol.

Sajnálom, ha megkavart, nekem ez meg így berögzült, ha lehet pontosan fogalmazzak, ne spongyán.
ulpianus
nem, nem, ez igy OK. Koszi.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
ulpi, miert irod kovetkezetesen HB-nek az RB-t? Vagy lehet en ertem felre...
ligur
Mert több RB (running back) poszt van. A HB (half back) és a FB (full back). Illetve pár speckó elnevezés, mint a tail back éd tsai, de ez már más mese.
Ma már nincs igazi FB poszt, ráadásul az u.n. szakírók is keverik a fogalmakat, egyre inkább.
Szóval a RB jó megjelölés, diplomatikus, tág. Ezt használják, néha nem is kellene. De ezért ezzel találkozol.

Sajnálom, ha megkavart, nekem ez meg így berögzült, ha lehet pontosan fogalmazzak, ne spongyán.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Gay a legujabb probalkozas a DJ utani ur betoltesere. Ragland ment, jott Gay. Egyszer csak eltalaljuk.

Niang u.a. pepitaban. Reid a ket OTre kolt, bar lehet jovore ez mar Mahomes miatt nem megy (mindket OT szerzodese lejar), de Rozmar OL edzo is volt. Megoldja okosba altalaban a fal belsejet. Aztan, hogy Niang megfelelo potlek-e, az kiderul egy szezon alatt, foleg ha lesz. Ha nem, akkor fizetnek, ha muszaj.

Mindegy is. Igazabol a csapat kesz volt a draft elott is. Siman kezdhettuk volna a szezont a FA piac elott vagy utan is. Alairattak aki tenyleg kellett, es ennyi. Stez latja, hogy van itt CB. Ward es Breeland megfelelo kezdok. Nem veletlen, hogy HBt inkabb folyamatosan hoznak a csapathoz, es minden valalmire valo HB aki piacra kerul, felmerul a Chiefs mint erdeklodo. Na, ezert jott elso korben Helaire.

En meg varok persze csere DB jatekos, nem feltetlen CBt. A kezdok mogott (Honey Badger es Thornhill) ott is csak az isteni Sorensen van, aki felig LB. Illetve a fiatal Watts, de o tenyleg csak akkor jatszik, ha eg a haz.
Szoval barmi lehet, par jo csere mindig jo. Es a WR+HB+DB pedig eleve jo ST toltelek, szal az mindig benne van harmadik nap. De a falba is johet csere, proba szerencse alapon. Teljesen mindegy.
ulpianus
ulpi, miert irod kovetkezetesen HB-nek az RB-t? Vagy lehet en ertem felre...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
És akkor még a draftolatlan játékosokról nem is beszéltünk.
Onnan is kincseket hozhatunk. 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Gay a legujabb probalkozas a DJ utani ur betoltesere. Ragland ment, jott Gay. Egyszer csak eltalaljuk.

Niang u.a. pepitaban. Reid a ket OTre kolt, bar lehet jovore ez mar Mahomes miatt nem megy (mindket OT szerzodese lejar), de Rozmar OL edzo is volt. Megoldja okosba altalaban a fal belsejet. Aztan, hogy Niang megfelelo potlek-e, az kiderul egy szezon alatt, foleg ha lesz. Ha nem, akkor fizetnek, ha muszaj.

Mindegy is. Igazabol a csapat kesz volt a draft elott is. Siman kezdhettuk volna a szezont a FA piac elott vagy utan is. Alairattak aki tenyleg kellett, es ennyi. Stez latja, hogy van itt CB. Ward es Breeland megfelelo kezdok. Nem veletlen, hogy HBt inkabb folyamatosan hoznak a csapathoz, es minden valalmire valo HB aki piacra kerul, felmerul a Chiefs mint erdeklodo. Na, ezert jott elso korben Helaire.

En meg varok persze csere DB jatekos, nem feltetlen CBt. A kezdok mogott (Honey Badger es Thornhill) ott is csak az isteni Sorensen van, aki felig LB. Illetve a fiatal Watts, de o tenyleg csak akkor jatszik, ha eg a haz.
Szoval barmi lehet, par jo csere mindig jo. Es a WR+HB+DB pedig eleve jo ST toltelek, szal az mindig benne van harmadik nap. De a falba is johet csere, proba szerencse alapon. Teljesen mindegy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Gay és Niang se rossz második illetve harmadik kör vége huzzások.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Veach eleg jo GM, szvsz igen jol draftol is. Azt mondta Reidnek (amit chester is az elso kor ertekeloben. 😊), hogy Helaire az uj B. Westbrook, nezze meg. Reid megnezte, annyit felelt: "Ez a srac jobb mint Westbrook."

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Egy kis magyarazat a GM-tol. A legjobb elerheto jatekost huztak.

Speaking in the aftermath of the selection, Chiefs general manager Brett Veach made it plain that as far as the Chiefs were concerned, Edwards-Helaire was the best player available to them.

“The way it worked out, where we picked — and what was left — we just felt like he was the best player and it made the most sense for us.” — Brett Veach
“It sounds cliché to say ‘best player available,’ but this guy, we viewed this guy as an extraordinary running back and a rare talent for the things he can do.” said Veach. “Again, we had a pocket of guys. Some were offensive linemen, some were corners, some were linebackers. The way it worked out, where we picked — and what was left — we just felt like he was the best player and it made the most sense for us.”
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
D. Williams jó, papíron kezdõ lehet egy ideig. Még 28, pl. Shady, aki FA, még játszana, de már a 30 rossz oldalán van. De mindkettõ sérült volt egyre többet.
A SB is kérdéses volt, de összedrótozták. De Williams egyébként nem mindenes back, mint Helaire.

Szóval biztos kezdõ lesz, õ is tudja. Más kérdés, ahogy itt szokás, bedobják elsõre Toub kezei közé a STbe, is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mikor draftoltuk CEH-t, tehat a draft elso napjanak legutolso pickjevel, CEH biztos orult, nagy dolog lehetett megtudni, elso koros, es egy jo offensebe kerul, ahol tuti kezdo is lesz.
Ellenberger a sokak szerint legjobb HB prospect D`Andre Swift igy reagalt twitteren: "Say nomore" 😀
ulpianus
Gyorsan múlik a világ dicsősége! AZ MVP már csak csere!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mikor draftoltuk CEH-t, tehat a draft elso napjanak legutolso pickjevel, CEH biztos orult, nagy dolog lehetett megtudni, elso koros, es egy jo offensebe kerul, ahol tuti kezdo is lesz.
Ellenberger a sokak szerint legjobb HB prospect D`Andre Swift igy reagalt twitteren: "Say nomore" 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Hmm, erdekes pick, de ahogy telik az ido egyre jobban tetszik... Foleg, miutan utannaneztem, olvastam + megneztem par videot rola. Jo az elkapasokban is, jol veszi eszre a lyukakat. Csak azt nem tudom nem kellett volna inkabb egy CB, RB maradt volna a 2. korre is. De hat a Rozmar csak tudja. Meg aztan ujabban amugy is az offense nyeri az SB-t.

Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
A draft legjobb futoja a kor vegen. Micsoda steal^^
Wyatt
OFF.
Sztem egyebkent Burrow pont azert nehezen megitelheto, mennyire is elit QB, mert ilyen csavok jatszottak korulottte mint Helaire, vagy ha mar kiment hajnalban, Jefferson.
Az OL is nagyon jo volt (Cushenberry es Damien Lewis elsosorban, de S. Charles sem rossz. Illetve ket TE is kesoi korben jelen van a drafton. Meg egy Guard. Egyetemi szinten ez komoly dolog, hogy a komplett offenset draftoljak). A vedelmet nem is sorolnam. A playhivas es a playbook pedig dominanssa tette az LSUt. Hajra Burrow, en aztan szoritok neki. viszont vannak fenntartasaim, hogy a Bengals is tud-e ilyen dominans tarsasag hijjan (mert nem tudnak ilyet felepiteni NFL szinten) mire is megy Joe tehetsegevel, ami azert nyilvan megvan.

Na mindegy. Aki latta a tavalyi LSU szezont, vagy megtekinti a lenti videot, lathassa, hogy a tavaly komoly hianyt jelento, kezdo HB posztra miert CEH erkezett, es miert erheti meg az elso kort.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A draft legjobb futoja a kor vegen. Micsoda steal^^

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Remélem Ruiz lecsuszik hozzánk de akkor se bánkodnék ha az első RB-t Swiftet mi vinnénk. Nagyon durva a csávó jobb mint Hunt
Hightower94
Majdnem. Grat! En is vartam futot, Clyde Edwards-Helaire eleg jo playa. LSU termek, ugyhogy nekem kulon orom. Nagyon labdabiztos (anno Huntot is ezert valasztottak tobbek kozt), es igazi playmaker. Tolhatjak ra a Reid kedvence, mindenfele YAC trukkos jatekokat. Kivancsi leszek, hogy visszahordo lesz-e?
Volt bent tobb jo CB, de ugy dontottek, nyerni itt az offensenek kell, szoval nem lepodtunk meg.
ulpianus
ráfért az erősítés a híresen gyenge KC offensere na.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Remélem Ruiz lecsuszik hozzánk de akkor se bánkodnék ha az első RB-t Swiftet mi vinnénk. Nagyon durva a csávó jobb mint Hunt
Hightower94
Majdnem. Grat! En is vartam futot, Clyde Edwards-Helaire eleg jo playa. LSU termek, ugyhogy nekem kulon orom. Nagyon labdabiztos (anno Huntot is ezert valasztottak tobbek kozt), es igazi playmaker. Tolhatjak ra a Reid kedvence, mindenfele YAC trukkos jatekokat. Kivancsi leszek, hogy visszahordo lesz-e?
Volt bent tobb jo CB, de ugy dontottek, nyerni itt az offensenek kell, szoval nem lepodtunk meg.
ulpianus
Ő volt a harmadik akire gondoltam 😀 LSU-s vonal nagyon jó. Hát Sztem megtanulhatná, Max második opciónak, mert Hill okozott pár necces pillanatot visszahordóként elég csak a Texans ellenire gondolni 😂😂

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 www.youtube.com/watch?v=xO9KlH09PC4


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Remélem Ruiz lecsuszik hozzánk de akkor se bánkodnék ha az első RB-t Swiftet mi vinnénk. Nagyon durva a csávó jobb mint Hunt
Hightower94
Majdnem. Grat! En is vartam futot, Clyde Edwards-Helaire eleg jo playa. LSU termek, ugyhogy nekem kulon orom. Nagyon labdabiztos (anno Huntot is ezert valasztottak tobbek kozt), es igazi playmaker. Tolhatjak ra a Reid kedvence, mindenfele YAC trukkos jatekokat. Kivancsi leszek, hogy visszahordo lesz-e?
Volt bent tobb jo CB, de ugy dontottek, nyerni itt az offensenek kell, szoval nem lepodtunk meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Remélem Ruiz lecsuszik hozzánk de akkor se bánkodnék ha az első RB-t Swiftet mi vinnénk. Nagyon durva a csávó jobb mint Hunt
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 www.arrowheadpride.com/2020/4/22/21231519/heres-a-list-of-2020-nfl-draft-prospects-that-the-chiefs-are-showing-interest-in


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 streamable.com/dr91q4?fbclid=IwAR1fMNsrw4XuYMEsJTh6tZV5dbptGWEpq-RK-6VkZKQ1-xPg8yUwpVaIZXQ
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Hátha tovább marad, mint C. Hyde.


Állat vagyok, ami enni kér...