Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
És akkor jön egy Chris Jones trade?
mirdal
Fordot is tageltek, aztan egy masodik korert eladtak a ninersnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
És akkor jön egy Chris Jones trade?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Cam Erwing (OL) szerzodesenek meghosszabbitasat nem tervezi a Chiefs. Az egyik elso igazolasa volt Veachnek (GM). Megbizhato cserejatekos volt, azonban sosem tudta ezt a szintet megugrani, igy magasabb fizetest nem kivannak adni neki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cam Erving pedig távozik mivel nem hívjátok le az opcióját. Szerintem lesz OL húzás nálatok, lehet, nem is egy.
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Chris Jones frencsájz teg.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Azért vicces h Justin Houston pont elment, a csapat meg SB nyert!
Ekkora pechet!
steelwolf
Ja, nagy pech, hogy negy ev mulva mar haromszoros Super Bowl-gyoztes lesz Coltkent. ☺️
Stez
Most akkor megis Mahomest igazoljatok le?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért vicces h Justin Houston pont elment, a csapat meg SB nyert!
Ekkora pechet!
steelwolf
Ja, nagy pech, hogy negy ev mulva mar haromszoros Super Bowl-gyoztes lesz Coltkent. ☺️

több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Neki lehet, hogy pech. Suggs viszont mázlista akkor, nem? 😊

Olvasgatom a külhoni fórumokon, hogy vajon milyen posztra draftolunk első körben.

Tök egybehangzó vélemények alapján a következő posztokat tippelik: WR, QB, EDGE, ILB, OLB, IOL, RB, CB, S.

Azt hiszem, nem hagytam ki egy posztot sem, de talán még puntert is láttam valahol. 😀

Szerkesztette: mirdal
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azért vicces h Justin Houston pont elment, a csapat meg SB nyert!
Ekkora pechet!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani olyan webshop-ot, ahonnan tudok rendelni sapit?
A hajam kihullik már, vagy nem szállítanak erre (amcsi boltok egy része), ha meg igen, több a költség, mint a sapi ára...
mirdal
Irtam PM-et.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 810 — Apu ökölbeszorított keze
tdown store

több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Sziasztok!
Valaki tud ajánlani olyan webshop-ot, ahonnan tudok rendelni sapit?
A hajam kihullik már, vagy nem szállítanak erre (amcsi boltok egy része), ha meg igen, több a költség, mint a sapi ára...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/85119311_872582063199152_2774532256267443585_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=lshXWf05FWAQ7kNvgHVdIUV&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDaaR3XNwvA9EUHYeE3qaTcDfe1l9GV5df4dEUm3EIODQ&oe=67011742
The Checkdown on Instagram: "Chiefs Kingdom has gone all out with the tattoos 🔥🙌 (via natemace/reddit, dopeschool22/TW, @nathanblankenship56)"
79K likes, 440 comments - thecheckdown on February 18, 2020: "Chiefs Kingdom has gone all out with the tattoos 🔥🙌 (via natemace/reddit, dopeschool22/TW, @nathanblankenship56)".
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man




Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 www.foxsports.com/nfl/story/chiefs-agree-to-3-year-deal-with-missouri-western-for-camp-021420


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Egy erdekes pletyka Chris Jones-sal kapcsolatban. Allitolag a Chiefs ujra akarna szerzodtetni. Jones nagyjabol a Frank Clark fele szerzodesben (5 ev 105 mill/63.5 milko garantalt) gondolkodik, viszont a Chiefs 3 eves, 42.5 milko garantalt tartalmu (az osszertekeben ismeretlen ) szerzodest kinalt.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Demarcus Robinson irant a Giants erdeklodik

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
ahh, igen az összeg az /év, bocsi nem volt egyertelmu
ligur
Szerintem aki akarta értette 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 324
 twitter.com/thecheckdown/status/1226994757303357440
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 301 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Miért ne szurkolhatna bajnok csapatnak. Élvezze ki. Valamint először szerintem mindenkit a támadójáték fog meg leginkább (nyilván lesz valaki mint Sanyi hogy ő a védelmekre indul be), de pl én PM Sheriff miatt lettem Broncos drukker, csak azóta meg megtanultam a Defense-t is szeretni 😊
Az Elkövetkezendő 10 évben meg még AFC West bajnokok se lesz a Chiefs 😊

Plusz jó tanács a Wild Card eredménykövetőket nézd vissza 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/zZao0k4ontU
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Par erdekesseg a Super Bowlrol a Chief oldalarol nezve





több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Csereirányító 1 millióért, kezdő CB 3 millióért sacc/kb. 15 éve írt utoljára alá ebben a ligában.
empty taxi
Én arra tippeltem elsőre, hogy a számok az átlagok, és Breelandnél 3 év, 27 millió lenne így. Aztán lehet, hogy nem, és tényleg 3/9 az ötlet 😊
Wyatt
ahh, igen az összeg az /év, bocsi nem volt egyertelmu