NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Trololo. A humorerzek a helyen.

 twitter.com/espn/status/1224343075180498944?s=20
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nfl.com/videos/kansas-city-chiefs/0ap3000001100808/Jason-Kelce-crashes-brother-Travis-postgame-interview-after-SB-LIV-win

KB 4.45től 😊
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Pont így voltam vele 2 éve én is. 😊
Grat a győzelemhez! Már nagyon érett. (Reidnek is és a Chiefsnek is)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Gratulálok Nektek!
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Ulpi, ha már annyiszor írtad, hogy neked az alapszakasz a big fun, a PO csak pár meccs, "csak ráadás", remélem meglelted az örömöd ebben a 3 meccsben is. Vannak szurkolók akiknek csak 50 évente adatik meg hasonló 😛
Én örülök Nektek. Igazából örültem volna a 9ersnek is, de olyan kevés szurkolót ismerek aki képes a nehéz időkben is megőrizni a pozitív attitűdöt, a bő esztendőkben pedig a szerénységet és 2 lábbal a földön maradni. Itt egy egész szurkolótáborra igaz ez. Kiszurkoltátok a nagy fordítást, gratulálok!

Aztán ebben az új évtizedben vívhatjuk azokat a kiélezett harcokat a div győzelemért, hogy visszanyerje az alapszakasz is a varázsát. Ha már csak az AFC West képes biztosítani a Patriots mentes Super Bowlt (szökőévente), amire oly sokan áhítoznak, osztozni kell a terhen
Black_Adder
Az alapszakasz sokkal többrétū. A PO egyenes kieséses, nem lényeges a többi meccs. És sokkal hosszabb. Az elején nem is tudod more számíthatsz. Én jobban szeretem.
De nyilván SBt nyerni a szurkoló álma. Én nem aludtam semmit. Kicsit ittunk is ugyibár. De úgy dolgoztam végig a napot, hogy mosolyogtam. Mondjuk mindigbazt szoktam, de érted. Jó ez a nap. Te már átélhetted, most mi is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyerekkoromban Montana-n keresztül ismertem meg az NFL-t és miatta akkoriban Niners fan is voltam, úgyhogy a régi emlékek miatt egy picit a Niners felé húzott tegnap a szívem. 😊 De csak egészen picit. Régen volt olyan superbowl, ami ennyire szórakoztatott volna, csak a szórakozás faktort nézve. Nem volt az a gyomorgörcs ami a saját csapat(ok)nál szokott lenni, és mindkét csapat játékát nagyon szeretem nézni, úgyhogy hátra dőlve, lelazulva, csak a focit élvezve néztem végig az egész estét. Volt ennél színvonalban jobb meccse is mindkét csapatnak, de nem számított, így is volt elég fordulat, érdekesség, izgalom. Jó játék ez a tojásfoci. 😊

Reid bajnoki címének örülök, megérdemelte már az öreg Rozmár, az ő karrierje így lett kerek. És persze a Chiefs is, tényleg jót tesz a sportnak, ha 50 éve nem nyert csapatnak sikerül.

Kiváncsi leszek Mahomes szerződésére a gyűrű és MVP + SB MVP cím birtokában. Jól is teszi a Chiefs, ha mihamarabb megfizeti, mert amellett, hogy az éves cap hitet is lejjebb viheti egy korai szerződés, alig hiszem, hogy érdemes lenne franchise QB-val megvárni az új CBA-t,


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Gratulálok srácok! Sokat vártatok erre. Pacenak küldjetek egy ajándék csomagot Mahomesért 😊 Aki 3x így visszajön a PO-ban az nem nyer SB-t érdemtelenül. Az öreg rozmárnak is kijárt ez már.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colts hulyere verte a Chiefst Mahomesetul. En ugy latom, a vilagbajnok akkor nem a Chiefs, hanem Brissett. ☺️

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Ulpi, ha már annyiszor írtad, hogy neked az alapszakasz a big fun, a PO csak pár meccs, "csak ráadás", remélem meglelted az örömöd ebben a 3 meccsben is. Vannak szurkolók akiknek csak 50 évente adatik meg hasonló 😛
Én örülök Nektek. Igazából örültem volna a 9ersnek is, de olyan kevés szurkolót ismerek aki képes a nehéz időkben is megőrizni a pozitív attitűdöt, a bő esztendőkben pedig a szerénységet és 2 lábbal a földön maradni. Itt egy egész szurkolótáborra igaz ez. Kiszurkoltátok a nagy fordítást, gratulálok!

Aztán ebben az új évtizedben vívhatjuk azokat a kiélezett harcokat a div győzelemért, hogy visszanyerje az alapszakasz is a varázsát. Ha már csak az AFC West képes biztosítani a Patriots mentes Super Bowlt (szökőévente), amire oly sokan áhítoznak, osztozni kell a terhen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 801 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
divatdrukker 😊

| gratula 😊 |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez jóóóó 😀

 twitter.com/jenkifoci/status/1224234004506914826

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Làm, nemcsak szimatikus vesztes, hanem szimpatikus győztes is lehet 😛
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez sem rossz, Mahomes középiskolájától a következő nagy eseményig: a Whitehouse-ból a White House-ig 😊



több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 601 — Csodabogár
Gratulálok!

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Hat ezt az evet elegge kimaxoltad, mondhatni. 😀 grat!
Vrij6
A football horoszkóp szerint 2019 az ulpi éve volt. 🏈😋
ulpianus
Azért 2020 talán még jobb 😊)

több mint 4 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 477 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Gratula a csapatnak, jók voltatok. Hajrá AFC!!!
több mint 4 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 781 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gratulálok nektek a bajnoki címhez!! Kiböjtölték rendesen, hát most élvezzétek ki maximálisan!! 😊

" class="embed">
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen, és jó a Missouri környékén élni😊

 twitter.com/JimmyKempski/status/1224196341078937600

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 764
Egészségedre Ulpi!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó szemezgetést 😊


 twitter.com/howardeskin/status/1224185851187359744

Zack Rosenblatt
@ZackBlatt
Andy Reid: “I’m gonna have a double cheeseburger tonight, with extra cheese.”

 www.phillyvoice.com/andy-reid-eagles-wins-super-bowl-in-kansas-city-chiefs-49ers-brian-dawkins-donovan-mcnabb/

 twitter.com/MattVerderame/status/1224188347242946560

 twitter.com/caplannfl/status/1224204020329349120
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
legfeljebb a csúzlisok vergődése árnyalja be a képet, de kicsire nem adunk, ugye? 😊
slowmotion
Dortmund felé azért jeleztem, mi a helyzet. A Róma megint kölcsönadta egyik kedvencemet, levettem a kezem róluk. És különösen az Arzenyállal szóba sem állok!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/CaritaCParks/status/1224210122257334272
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 271 — Cowboys fan
grat. Reidnek már nagyon kijárt egy cím.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
Hat ezt az evet elegge kimaxoltad, mondhatni. 😀 grat!
Vrij6
A football horoszkóp szerint 2019 az ulpi éve volt. 🏈😋
ulpianus
Az Arsenalon viszont sajnos nem tudunk segíteni, és ebben ne haragudj nem érzek együtt veled 😉 😊

Még egy kis csemege ínyenceknek:

 twitter.com/247KevinBoilard/status/1224208710735712257