Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
ligur
Fogadni mernék h nem söpritek a csoportot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Allitolag:

több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni
Hightower94
En egy kicsivel optimistabb vagyok, nalam 13-3. A 6 divizio meccs + Panther, Pats, Phins, Jets, nagyon nagy valoszinuseggel meglesz. A Texans, Bills, Bucs, Ravens, Saints, Falcons hatosbol meg hozzuk az 50%-ot . 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
 www.youtube.com/watch?v=fd9KL3s9Pd0


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
 twitter.com/SharpFootball/status/1258037196474417154?s=20

Én idénre is egy 12-4-t jósolok . Érdekes igy a naptár de sztem meglehet szokni

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?
ligur
 indavideo.hu/profile/NFL_fan
Itt is vannak meccsek bár nem tudom melyek de ide nem kell regizni
Hightower94
Koszi ezt is.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?
ligur
Ncore?
Matthew99
Jah hat pont azon az egy trackeren nem vagyok, de a tobbin jo ha a super bowl megvan, a tobbi PO meccs sajna nincs.
ligur
Itt jo egy néhány fent van !
 www.sorozatbarat.online/episode/254956/NFL_online_sorozat_2020_evad_02.02._resz
Rózsa Sándor (betyár)
Koszi
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?
ligur
 indavideo.hu/profile/NFL_fan
Itt is vannak meccsek bár nem tudom melyek de ide nem kell regizni
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=6u-PyRbAq0A
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?
ligur
Ncore?
Matthew99
Jah hat pont azon az egy trackeren nem vagyok, de a tobbin jo ha a super bowl megvan, a tobbi PO meccs sajna nincs.
ligur
Itt jo egy néhány fent van !
 www.sorozatbarat.online/episode/254956/NFL_online_sorozat_2020_evad_02.02._resz
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?
ligur
Ncore?
Matthew99
Jah hat pont azon az egy trackeren nem vagyok, de a tobbin jo ha a super bowl megvan, a tobbi PO meccs sajna nincs.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?
ligur
Ncore?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Kicsit OFF a tema, de: Honnan lehetne a 2019 playoff meccseit magyar kommentarral lehuzni? Tudna valaki segiteni ebben?

Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bocs skacok ha off de rám nagyon komoly hatást gyakorolt a kisasszony 😊😃
Kc szurkolo

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/81744346_525091861448681_3227975114983856687_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=4gQGwyDSjzMQ7kNvgHCljis&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDzxJ6cwicS9WeCQhRukA3jJTulYCZjpfMXTQvspIehpw&oe=66FA5AB6
Jennifer McCon on Instagram: "Red Friday is a VIBE!!!!! ❤️🏈 LET'S GOOOOOO!!! #redfriday #kansascity #chiefs #kcmo #chiefskingdom #kcchiefs #happyday #letsgo #superbowl #superbowl2020 #superbowlmiami"
1,637 likes, 34 comments - jenny_mccon on January 31, 2020: "Red Friday is a VIBE!!!!! ❤️🏈 LET'S GOOOOOO!!! #redfriday #kansascity #chiefs #kcmo #chiefskingdom #kcchiefs #happyday #letsgo #superbowl #superbowl2020 #superbowlmiami".
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Van.
 youtu.be/DU-PNLIw14E
mirdal
Minden nagy QB ellen van INTje 😂😂😂 Brees, Brady, Fitzmagic, Rivers 😂😂😂
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 594 — Chiefs fan
Van.
 youtu.be/DU-PNLIw14E
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Sorensen azért túl járt BOB eszén a fake puntnál és az volt azon a meccsen a momentum. Bár több emlékezetes pillanat nem jut eszembe tőle😂😂😂
Hightower94
Pedig van neki vagy 10 ilyen meccse az evek soran. Sorensen, ki erti miert, de ebben jo. Amikor minden egy playen mulik, akkor elougrik a semmibol, es megnyeri a merkozest. ember nem erti a fickot, de jo ha van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
En nem tartok a Broncostol. Ahogy mastol sem. Tartsanak a Chiefstol, nekunk meglesz a PO valahogy, aztan annyi.

Nem rossz vedelem a mienk sem. Csak nem is jo. Ez se zavar.
Van egy elit Jones. Ha akarom ketto, Badger.
Van egy Clark, aki kozel ehhez.
Es van egy igeretes, tavaly ujonc safety, Thornhill. Es o mar csak mint igeret van itt, hogy lathato legyen, mar az sincs tobb.

Nem ez a gond. Hanem amekkora a szakadek utanuk. Hitchens, Ward, Breeleand, Sorensen (hihi), Nnadi, meg a tobbi, jobb hijan kezdok. Par serules, es olyanok jatszanak, hogy rajtam kivul nemtom hanyan tudjak ki az.
A drafton sokan vartak CBt elsore. oke, szamitott volna? Valamennyit biztos.
Jomunkasemberek, egy ehhez jo edzovel es taktikai felfogassal. En elvezem amit latok. Komoly munka. De latom milyen torekeny az egesz. Nagyon ki van centizve.

Persze igy kell. Pont erre megy el, ugy fest ez a napunk. Elfogadjuk Helm szerepjatekos hasonlatat. Ami kiraly. Es ha mar a tamadok nyernek, akkor nyerjenek. Megkaptak az utolso epitokockat.
ulpianus
Sorensen azért túl járt BOB eszén a fake puntnál és az volt azon a meccsen a momentum. Bár több emlékezetes pillanat nem jut eszembe tőle😂😂😂
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
En nem tartok a Broncostol. Ahogy mastol sem. Tartsanak a Chiefstol, nekunk meglesz a PO valahogy, aztan annyi.

Nem rossz vedelem a mienk sem. Csak nem is jo. Ez se zavar.
Van egy elit Jones. Ha akarom ketto, Badger.
Van egy Clark, aki kozel ehhez.
Es van egy igeretes, tavaly ujonc safety, Thornhill. Es o mar csak mint igeret van itt, hogy lathato legyen, mar az sincs tobb.

Nem ez a gond. Hanem amekkora a szakadek utanuk. Hitchens, Ward, Breeleand, Sorensen (hihi), Nnadi, meg a tobbi, jobb hijan kezdok. Par serules, es olyanok jatszanak, hogy rajtam kivul nemtom hanyan tudjak ki az.
A drafton sokan vartak CBt elsore. oke, szamitott volna? Valamennyit biztos.
Jomunkasemberek, egy ehhez jo edzovel es taktikai felfogassal. En elvezem amit latok. Komoly munka. De latom milyen torekeny az egesz. Nagyon ki van centizve.

Persze igy kell. Pont erre megy el, ugy fest ez a napunk. Elfogadjuk Helm szerepjatekos hasonlatat. Ami kiraly. Es ha mar a tamadok nyernek, akkor nyerjenek. Megkaptak az utolso epitokockat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
meh, egyedül a töltőknek van értékelhető védelme a divízióban. Cserébe ők próbálkoznak rookie (level 1) QB-val, nekik kell még pár XP pont hogy beleszóljanak imo...
Black_Adder
Egyetértek. Sok helyen a Chargerst tartják elsõszámú kihívónak, pont a védelmük miatt is. Magam részérõl Herby hívõ vagyok ráadásul.

Mégis most a Broncos került szóba, és Locki. Aki fejlõdni fog, de már most is jó. A kedvenc skillje nálam (ezt már mondtam régebben) Hogy acélidegei vannak. Anno volt egy hasonló QB a Chiefsben. Lenny "Cool"Dawson. Átlagos irányító volt, kicsit talán pontosabb. De minden jobb QBnek van szuperereje. Neki az idegei voltak sodronyból. Mint Lock. Cool Dawson volt aki a SBt nyerte, az egyetlent a Chiefsben, Majomsz elõtt.
Meglátjuk, de Jeudy nekem ugyanolyan, ha nem tutibb sxtárjelölt, mint CEH. Akit pedig imádtam az LSUban is. Nem egyszer volt elég egy ilyen sztárelkapó akkor is, ha szuper edzõi munka nem is állt mögötte.
Nagyon értékes egy ilyen lánchordó elit WR. Ha beválik, nem egy célpont csak. Rá ugyanúgy fél lehet építeni a játékot.
ulpianus
A támadójátékot nem féltem, azt egyébként Vegasban se, viszont a védelmünket nagyon túlértékeltnek érzem, szerintem egyáltalán nem kell félni tőle, igaz ezzel a véleményemmel teljesen egyedül vagyok. (arra jött a meh, hogy az jobb lenne a tiéteknél. Talán, de nem számottevően)
Mindenesetre engem meglepne, ha megnehezítenénk a dolgotokat. És ha ez mégis sikerülne azt is inkább Lockban látom, meg abban, amit skill playerekbe invesztáltunk nagy hirtelen nem abban a védelemben ami egyetlen meccsdöntő támadást se tud kivédekezni és amiben egyetlen hírmondó maradt a jó védelemből, akit viszont Fangio egyáltalán nem tudott képességeihez mérten használni.
Ettől még le kell játszani a meccseket persze, de szerintem Mahomest alaposan be kéne nerfelni (nem tudom rpg-re értelmezhető-e ez a kifejezés) hogy itt mások is labdába rúghassanak érhessenek

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Közben érkezettaz egykori első kör várományos, aztán UDFAnak se nagyon kellő Shea Patterson QB. Szerintem nem veszélyezteti Patrick helyét 😛
dande
Olvastam en is, de oszinten szolva nem nagyon latom at eme mesteri huzas miertjet... meg akarjak versenyeztetni az XFL-es Jordan Ta’amuval?
ligur
Most négy QB van mert ott van Henne is. Bár a campbe úgy is kifog az egyik hullani.
több mint 4 éve
ligur Kansas City Chiefs 446
Közben érkezettaz egykori első kör várományos, aztán UDFAnak se nagyon kellő Shea Patterson QB. Szerintem nem veszélyezteti Patrick helyét 😛
dande
Olvastam en is, de oszinten szolva nem nagyon latom at eme mesteri huzas miertjet... meg akarjak versenyeztetni az XFL-es Jordan Ta’amuval?

Szerkesztette: ligur
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben érkezettaz egykori első kör várományos, aztán UDFAnak se nagyon kellő Shea Patterson QB. Szerintem nem veszélyezteti Patrick helyét 😛
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
meh, egyedül a töltőknek van értékelhető védelme a divízióban. Cserébe ők próbálkoznak rookie (level 1) QB-val, nekik kell még pár XP pont hogy beleszóljanak imo...
Black_Adder
Egyetértek. Sok helyen a Chargerst tartják elsõszámú kihívónak, pont a védelmük miatt is. Magam részérõl Herby hívõ vagyok ráadásul.

Mégis most a Broncos került szóba, és Locki. Aki fejlõdni fog, de már most is jó. A kedvenc skillje nálam (ezt már mondtam régebben) Hogy acélidegei vannak. Anno volt egy hasonló QB a Chiefsben. Lenny "Cool"Dawson. Átlagos irányító volt, kicsit talán pontosabb. De minden jobb QBnek van szuperereje. Neki az idegei voltak sodronyból. Mint Lock. Cool Dawson volt aki a SBt nyerte, az egyetlent a Chiefsben, Majomsz elõtt.
Meglátjuk, de Jeudy nekem ugyanolyan, ha nem tutibb sxtárjelölt, mint CEH. Akit pedig imádtam az LSUban is. Nem egyszer volt elég egy ilyen sztárelkapó akkor is, ha szuper edzõi munka nem is állt mögötte.
Nagyon értékes egy ilyen lánchordó elit WR. Ha beválik, nem egy célpont csak. Rá ugyanúgy fél lehet építeni a játékot.
ulpianus
Hát megismétlődhet ami már pár éve volt, hogy AFC Westből három csapat megy a Playoffba, főleg hogy bővitettek és a többi divizioban max 1 kiemelkedő csapatot látok . Ravens, Bills, Titans.
Brownsban nem bizom tavaly után, Bigben meg öreg és tutti lesérül megint. Houstont meg BOB lábon lövi úgy is.

Szerkesztette: Hightower94
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
meh, egyedül a töltőknek van értékelhető védelme a divízióban. Cserébe ők próbálkoznak rookie (level 1) QB-val, nekik kell még pár XP pont hogy beleszóljanak imo...
Black_Adder
Egyetértek. Sok helyen a Chargerst tartják elsõszámú kihívónak, pont a védelmük miatt is. Magam részérõl Herby hívõ vagyok ráadásul.

Mégis most a Broncos került szóba, és Locki. Aki fejlõdni fog, de már most is jó. A kedvenc skillje nálam (ezt már mondtam régebben) Hogy acélidegei vannak. Anno volt egy hasonló QB a Chiefsben. Lenny "Cool"Dawson. Átlagos irányító volt, kicsit talán pontosabb. De minden jobb QBnek van szuperereje. Neki az idegei voltak sodronyból. Mint Lock. Cool Dawson volt aki a SBt nyerte, az egyetlent a Chiefsben, Majomsz elõtt.
Meglátjuk, de Jeudy nekem ugyanolyan, ha nem tutibb sxtárjelölt, mint CEH. Akit pedig imádtam az LSUban is. Nem egyszer volt elég egy ilyen sztárelkapó akkor is, ha szuper edzõi munka nem is állt mögötte.
Nagyon értékes egy ilyen lánchordó elit WR. Ha beválik, nem egy célpont csak. Rá ugyanúgy fél lehet építeni a játékot.


Állat vagyok, ami enni kér...