NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Inkább ez az ET quote folytatása.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.
ulpianus
Pihentessék a Super Bowl-ra! 😀
steelwolf
Csak ha nem jutnak be, utolso meccse lett volna ez. Mivel lejar a szerzodese, nem celszeru nem jatszatni, ha kepes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.
ulpianus
Pihentessék a Super Bowl-ra! 😀
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.youtube.com/watch?v=zGrgan0ojps
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Chris jones megint nem edzett. Megis a vezerkar tovabbra is bizik benne, hogy jatszhat hetvegen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Mahomes-nak gond van a jobb térdkalácsával?
gordon
Egyik meccsen kimozdult a helyerol. De mivel semmi nem szakadt el, pihentettek, es par meccset kihagyott. De attol meg nem tokeletes.
ulpianus
Ok, köszi. A lenti képen látszik, hogy valami rögzìtőféle van rajta. Nem láttam még ilyet.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hillnek az a mázlija, hogy a dropkirályos meccsét múlt héten letudta. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 703
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.
akdestroyer
amúgy neked van valami bajod? csak úgy kérdezem, különösebben nem érdekel
ehh
Mármint hogy? A Chiefs-el vagy agyilag? 😀

több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.
akdestroyer
amúgy neked van valami bajod? csak úgy kérdezem, különösebben nem érdekel
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mahomes-nak gond van a jobb térdkalácsával?
gordon
Egyik meccsen kimozdult a helyerol. De mivel semmi nem szakadt el, pihentettek, es par meccset kihagyott. De attol meg nem tokeletes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 529 — JAFL Tampa GM
Mahomes-nak gond van a jobb térdkalácsával?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mintha nem kapott volna ki a Chiefs a golyoallo csodasorral. De Hill egy buta ember, aki nem sejtette, a nagy balhejabol kiderült. Hill es a parja ket tulok, jol egymasra talaltak, csak a gyereket sajnálom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.
akdestroyer
Miért kellett ezt leközölni, nem foglalkozott volna ezzel senki, ha nem veszik elő itt. Hangulatkeltők, semmi más 😀 😛 😉
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 703
"Tyreek Hill szerint például nincs olyan csapat az NFL-ben, ami képes lenne megállítani a csapat támadósorát."

"Nem akarok tiszteletlen lenni, de szerintem senki nem tud az NFL-ben levédekezni minket. Úgy érzem, nincs az a secondary, nincs az a linebacker vagy bármilyen védelem, ami meg tudná állítani az elkapóinkat, tight endjeinket és futóinkat."

Szép JINX, de miért kellett?

Gilmore kezdte, E.Thomas folytatta, mindkettejüknek bejött. Ja nem.

Tuti ezek után lesz az a meccs, ahol ilyen dropkirályos, FG-s vergődéssel kaptok ki 20:16-ra.

Ui: Az a kurva karma egyszer úgyis utolér kedves Tyreek.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 155

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 299 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Gratulálni szeretnék nektek és 24-0 volt oké,de végig az volt bennem,hogy a Chiefsnek 3 passz kell három Tdhez kis túlzással és hát be is jött. Mahomes is hatalmas kincs,de a Kelce-Hill és pluszba mellé Watkins és a többi az ami elképesztővé teszi ezt a csapatot. Gratula,sok sikert a Titans ellen,jövőre remélem O'Brien nélkül,ugyanitt tali.
DrChef
Hidd el átérezem, futball csapatom ahol játszom ugyanez a szint, 20 után 3-0 és nézem hogy 6t kene rugnunk hogy ne olvadjunk le (a vége 4-4 lett)

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 306 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.instagram.com/p/B7Q8RW0J_8O/?hl=hu
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Sztem jo lehet a Titans elleni meccs is. Es sokan alig vartak mar, hogy ne a Patset kelljen nezniuk a Lamar Hunt kupaert folyo kuzdelemben. Jovore megint jo lesz az AFC (is) sztem. Bar volt aki mondta nekem itt valamelyik topicban, hogy lefutott a ket div meccs. Na, hat eszembe is jutott 24-0nal. A Ravens is mondhatna valamit arrol hogy semmi nincs lefutva. Az, hogy jo vagy, az jo dolog. De egy meccsen barmi lehet, es mint lattuk aztan, az ellenkezoje is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
azért tegyük azt is hozzá a (az adtak pontokat meg egyéb idiótaságok mellett), hogy ha bejön a fake akkor mindenki bob faszát szopkodná az élvezettől (mert nincs az az isten, hogy onnan visszajövünk ha csak FG-t rúgnak is) 😊
ehh
Vagyis ki a király? Sorensen, aki ott megnyerte a meccset, csak még nem tudtuk. Ennyi.🏈
ulpianus
aki követi a csapatot az már akkor úgyis tudta, hogy nem kérdéses a vége😊
ehh
baggio peldaul beirta, talan az elso TD utan, hogy nemsokara 20 lesz kozte megint, csak ide. Mikor a masodik negyedet vegigtoltak, vezettunk ,es kihagytak a FGt a szunet elott, mar eleg sokan. Sorensen meg mar ugy kelt fel, hogy "Megnyerem nektek pupakok!"


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
azért tegyük azt is hozzá a (az adtak pontokat meg egyéb idiótaságok mellett), hogy ha bejön a fake akkor mindenki bob faszát szopkodná az élvezettől (mert nincs az az isten, hogy onnan visszajövünk ha csak FG-t rúgnak is) 😊
ehh
Vagyis ki a király? Sorensen, aki ott megnyerte a meccset, csak még nem tudtuk. Ennyi.🏈
ulpianus
aki követi a csapatot az már akkor úgyis tudta, hogy nem kérdéses a vége😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
azért tegyük azt is hozzá a (az adtak pontokat meg egyéb idiótaságok mellett), hogy ha bejön a fake akkor mindenki bob faszát szopkodná az élvezettől (mert nincs az az isten, hogy onnan visszajövünk ha csak FG-t rúgnak is) 😊
ehh
Vagyis ki a király? Sorensen, aki ott megnyerte a meccset, csak még nem tudtuk. Ennyi.🏈


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
azért tegyük azt is hozzá a (az adtak pontokat meg egyéb idiótaságok mellett), hogy ha bejön a fake akkor mindenki bob faszát szopkodná az élvezettől (mert nincs az az isten, hogy onnan visszajövünk ha csak FG-t rúgnak is) 😊
ehh
De nem így történt 😊

Egyébként az izgalmat Márknak köszönhetjük, aki most mondta el az ismétlés elején, hogy a Chiefst jól kezdő csapat 😊 😊 😊
több mint 4 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
azért tegyük azt is hozzá a (az adtak pontokat meg egyéb idiótaságok mellett), hogy ha bejön a fake akkor mindenki bob faszát szopkodná az élvezettől (mert nincs az az isten, hogy onnan visszajövünk ha csak FG-t rúgnak is) 😊