NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 9 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 286
Biztos jó meccs volt, bár nem sikerült felébrednem.

Szerintetek a védelmeket majd idővel fel lehet hozni erre a színvonalra, vagy nagyon egyedi emberanyag kellene hozzá, amit tömegével nem termel ki az egyetemi liga?

NCAA-ben is pontháborúk vannak. (Ott nekem tetszik, profi szinten nem vagyok oda érte, mert egyszerűen ez a kivétel-meccs, az általános inkább az, hogy egyik támadósor nagyon kiüti a másik csapatot: NO-PHI, PIT-CAR, etc., ami számomra már érdektelenné teszi - pl. a saját meccsünk negyedik negyedét már nem néztem, annyira eldőlt, de a Saints meccset is kinyomtam félidőben, annyira reménytelen volt az Eagles)

Nem tudom, hogy milyen védelmi séma tudja limitálni az ilyen támadósorokat, leginkább a cap oldja majd meg idővel, hogy egy csapatban ne játsszon ennyi playmaker.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.
ulpianus
Nem fogjátok azt elbukni,meg is érdemlitek. Én még ilyen totális támadófutballt nem nagyon láttam...
kolok1972
Es milyen jol mutat a Chiefs top1-2 tamadoegysege mellett a liga legszarabb vedelme. Jol kiegeszitik egymast.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Akkkor tessek nezni egyetemi focit. 😀 Most is nyerhettunk volna, ha nem minden fifty-fifty a Rams fele pattan. Na jo, egy felenk pattant, mikor Houston sackje utan Bailey kezebe esett a fumbli TD. Meg vagy 5 felejuk. Es igy is majdnem nyertunk. Pedig aztan vedelmunk az nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 472 — Pats fan
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.
ulpianus
Nem fogjátok azt elbukni,meg is érdemlitek. Én még ilyen totális támadófutballt nem nagyon láttam...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Aha, igy mar vilagosabb.

A Chiefs merlege 9-2, a honvede 7-3. Nekunk jon a bye week, de ha nyer a Pats, akkor is 8-3 kontra 9-2. Szal meg egyszer kik kell kapnunk, es nekik nyerni, hogy egal legyen (az egymas ellenin gyoztek).
Egyebkent en pont leszarom a first seedet. Csak nem ertettem.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
undisputedly
Kinek uszott el a first seed? Illetve ki kap ki kitol?
ulpianus
Szerintem úgy éri undi, hogy a Chiefs csak akkor kaphat ki a hátralévő meccseken, ha a Pats is kikap (döntetlenezik), mert az egymás elleni meccs a Patsnek kedvez. Ha a Chiefs legalább annyi meccset megnyer, mint amennyit a Pats akkor szinte garantált a 1st seed.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 508 — !SuPeR6BoWL!
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
undisputedly
Kinek uszott el a first seed? Illetve ki kap ki kitol?
ulpianus
Nekünk a Vikings és Steelers simán lehet zacsi... vagy ahogy most állunk akár több is benne van a pakliban...
Szóval simán 1st vagy 2nd seed nézz ki nektek

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
undisputedly
Kinek uszott el a first seed? Illetve ki kap ki kitol?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha jol ertem, innet mar csak akkor lehet kikapni, ha a Pats is veszit, kulonben eluszott a first seed.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Holgyejim és urajim! A modern tamadofutball cimu musorunkat lattak. Remeljuk a 105 pont, feszultsegfokozo elosztasban Ebren tartotta onoket a figyelmuket.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Scandrick hogy muzsikál? Számok alapján egészségesnek és produktívnak tűnik, nem fogott még ki rajta a kor?
gyeek
Olyan, mint a vedelemben mindenki. Mikor jo, akkor hozza a szamokat, alig hibazik. Masik heten masok jok. De egyutt nem kapjak el a fonalat. Sajnabajna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Scandrick hogy muzsikál? Számok alapján egészségesnek és produktívnak tűnik, nem fogott még ki rajta a kor?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Reid egy úriember. Payton a locker roomra törte a fire alarmot, aztán leordította a matricát a sisakjukról, mert csak 35 pontot átlagolnak, és nemá... 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Az megvan, hogy Big Red lecseszte a tamadokat? Azt mondta, nem eleg ez a 26 pont, amit szereztek (egyszer volt meg 27 a Denver ellen, annak sem orult). Tessek jobban igyekezni, nekunk a szokasos 30-40 pontot kell elerni. Erdekes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Egyik meccsen mutattak egy felvetelt, ahol Mahomes namtom, 10 eves volt. kosaraztak, es meccs vege elott masodpercekkel radobta vagy felpalyarol. Bement, nyertek. Ez Mahomes elete egy dobasba suritve. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://a.espncdn.com/photo/2018/1109/r461191_2_1600x800cc.jpg
'Most humans can't do that': The story behind Mahomes' impossible arm
He is the rarest of quarterbacks, capable of making the impossible look routine. So where did his gifts come from -- and where do they lead from here?


jo kis olvasmany

kedvenc reszem:

When Randi and Pat signed Patrick up for T-ball in their hometown of Tyler, Texas, the 4-year-old was so advanced he was traded for two players -- Texas sports, man -- and moved up to play coach-pitch with older kids. At the first practice, he scooped a ground ball at shortstop and fired to first, hitting the first baseman between the eyes and shattering his glasses. "I thought everybody could catch," Mahomes says now, laughing.

4evesen trade 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1061731114862157836
empty taxi
meghalt a barátnője mostoha apja miután elájult a meccs alatt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 282 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1061731114862157836


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Legkevesebb pontot szereztuk iden. 26-ot. De eleg volt. A vedelem mikor kellett, jo volt, egyebkent nem. De igazabol vegig nyeresre alltunk, gond nem volt. Par TDt benne hagytunk a meccsben, Ford pedig oriasi hulyesegevel adott egy TDt ajandekba. Ellenben sackelt o is, masok is. Mahomest is pont 5x vittek le egyebkent. Ez ilyen meccs volt.

Nem sokszor kell mar gyozni a rajatszashoz. Igazabol az is mindegy, hogy a Bolts ellen nyerunk vagy nem. mondjuk ha egyiknek lesz 12 masiknak 11 (vagy tobb) gyozelme, akkor nem latom, hogy melyik masik csoportmasodik erne el tobbet? Szal PO igy is - ugyis mindket csapatnak. Persze azon a meccsen dolhet el a csoportgyozelem, de lehet hogy ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Watkins nem fog jatszani a Cards ellen valoszinuleg. Meglepodnek, ha nem nyernenk ettol meg onmagaban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Jó lenne visszanézni a meccset, kérdés lesz-e időm rá. A Browns Dtől kicsit tartottam, de talán nekik is nagy falat még egy ilyen robogó gépezet. De összességében szerintem ez a meccs 3-4 fordulóval később sokkal nehezebb lett volna.
alatriste
Hát lehet, hogy ki tudnának többet hozni a dologból, de sajnos egyedül a fal maradt sérülés nélkül. Sec, LB sor, mindenhonnan dőltek ki az emberek.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jó lenne visszanézni a meccset, kérdés lesz-e időm rá. A Browns Dtől kicsit tartottam, de talán nekik is nagy falat még egy ilyen robogó gépezet. De összességében szerintem ez a meccs 3-4 fordulóval később sokkal nehezebb lett volna.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Osszessegeben jo meccs volt. Sok pont, ahogy szokott. Mahomes megint 300 yard folott zart, siman nyertunk.
A Browns mindent megtett, jol tamadtak, kockaztattak vegig. A vedelmunk persze neha eltevedt nagyon. Az benne volt eddig is.

Mindenesetree tetszett a Browns igencsak agressziv felfogasa. Megprobaltak tartani a pontversenyt, amig lehetett. Latszott szamomra, Hue mennyire visszafogta az egyebkent nem rossz bandat. Kar, hogy a fel vedelmuk megserult (bar Peppers visszajott).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 875 — Circus Maximus
Dee Ford lett az AFC honap vedoje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Houston ugy serult mint Berry?
Azaz nem jatszik mar de megsincs IR-en...
Janek
berry-ről asszem tegnap nyilatkozták le, hogy már day by day, szóval bármikor IR-re kerülhet😊
ehh
Stez megmondta, hogy úgyis IR, szóval akkor úgyis IR.