Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ulpi!
Jól gondolom, hogy Reid érkeztével munkanélküli lesz az eddigi OL coach-otok? Tudnál mondani róla valamit? Nálunk pont kivágták az OL edzőt, hátha jönne a helyére. (RB edző detto.)

több mint 11 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Az előző kb. két oldalhoz hozzáfűzve egy egész jó összefoglaló:  www.bleedinggreennation.com/2013/1/4/3836176/so-youve-hired-andy-reid-a-guide-to-big-red
("Oh and on draft days, he wears giants Hawaiian shirts." - 😀 tényleg!!! A draftkavarások is fognak hiányozni...)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért volna bust Flynn? Volt 9 passzkísérlete ebben a szezonban, mert előtte van a depth charton a liga 4. legjobb QB ratingjével rendelkező irányítója. Fogalma sincs senkinek, hogy kezdőként Flynn mire lehet(ne) képes, az meg, hogy nem győzött meg Téged, semmit nem jelent, hiszen lehetősége sem volt rá egyszerűen.mustaine
Az ember azt gondolná, hogy ezek az évtizedes múltra visszatekintő profi klubok, élükön évtizedes tapasztalatú edzők hadával biztosan jól látják, hogy kit érdemes és kit nem érdemes kipróbálni. Elvégre egész életüket játékosok scoutolásával ill. edzésével töltötték, fél óra alatt meg kéne tudniuk mondani, hogy egy adott QB körülbelül mire lehet képes. Az európai fociban legalábbis így van, nagyon ritka, hogy valakire azt mondják, hogy tehetségtelen és zsenivé válna, vagy fordítva.

Aztán erre az ember azt látja, hogy az egyik csapat 3 éves, sokmillás szerződést ad egy QB-nak, majd rá pár hétre draftol egy harmadik köröst és kiderül, hogy az kell neki. És hirtelen, az a 3 éves sokmillás szerződést kapó QB bustgyanússá válik. És még az is lehet, hogy tényleg bustgyanús. 😊 Csak akkor meg mit látott a Seattle edzője benne? De említhetném a Tebow vs Jets vs Ryan sztorit, vagy a Kolb sztorit, stb.

Néha tisztára olyan az egész, mintha hozzá-nemértő focifanok játszanának fantasy footballt. A fene se érti ezt. De komolyan. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
miért lenne bust?Amadeus91
Engem nem győzött meg eddig.Petikievak01
ilyen alapon bust mindenki, akiből nem lett franchise QB. Flynn egy 7. körös QB, simán szép, hogy már ennyit elért.Amadeus91
Hát csak picit sokat kap azért amit csinál szerintem . Kezdőnek tuti nem hoznám . Seahawks se ment vele sokra , egy 3. körös rookie lazán kiütötte a kezdőből.Petikievak01
Miért volna bust Flynn? Volt 9 passzkísérlete ebben a szezonban, mert előtte van a depth charton a liga 4. legjobb QB ratingjével rendelkező irányítója. Fogalma sincs senkinek, hogy kezdőként Flynn mire lehet(ne) képes, az meg, hogy nem győzött meg Téged, semmit nem jelent, hiszen lehetősége sem volt rá egyszerűen.

több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 659 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Grat a rozmárhoz, remélem sikeresek lesztek-szvsz ehhez a játékoskeret adott, sok a tehetség nálatok-,
ha majd a közel(távol)jövőben mi is kilábalunk az utóbb évek mocsarából jó lenne egy erős Chiefs-szel más színvonalú rangadókat játszani mint idén. Elvégre nem lehet a west örökké az nfl bohóccsoportja 😊


több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Amikor Tebow/Brady/PM kapcsán indult a wagon banda, akkor is a normális hangok voltak többségben. Ez Reid esetében is így lesz/van. Erre kell koncentrálni.

Én örülök ha egyre több a szimpatizáns vagy épp szakács szurker. 😊 Mostantól többen várjuk hogy kik lesznek a felbukkanó edzőjelöltek.

Egyébként rájöttem McCluster mellett miért jött ide Reid. Andy Studebakert ő draftolta! Egy ilyen korszakos tehetségért az emberfia elszerződik bárhová! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 944 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rangom nemsokára változik 😀, nagyon örülök, és bízom benne Reid nem szúrja el és a türelem is meglesz vele szemben.

S igen nekem is mindjárt az jutott eszembe csak Shawn beelőzött, hogy Ulpi és Ehh kapott néhány társat is maga mellé a topicba nem tudom ennek mennyire örvendnek 😛 azt remélem nem úgy történik ez majd, mint amikor Tebow Brady vagy PM kapcsán kerültek néhányak át egyik másik topicba s szóltak hozzá 😉

Itt is elmondom remélem szeptemberben a nyitófordulóban és februárban a SB-n találkozunk 😀

Szvsz Geno érkezése is így sanszos Vicket nem hiszem, hogy idehozná.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ex-Browns GM Tom Heckert is interviewing with the Jets tomorrow. So he and Gamble both on deck tomorrow
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
miért lenne bust?Amadeus91
Engem nem győzött meg eddig.Petikievak01
ilyen alapon bust mindenki, akiből nem lett franchise QB. Flynn egy 7. körös QB, simán szép, hogy már ennyit elért.Amadeus91
Hát csak picit sokat kap azért amit csinál szerintem . Kezdőnek tuti nem hoznám . Seahawks se ment vele sokra , egy 3. körös rookie lazán kiütötte a kezdőből.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
miért lenne bust?Amadeus91
Engem nem győzött meg eddig.Petikievak01
ilyen alapon bust mindenki, akiből nem lett franchise QB. Flynn egy 7. körös QB, simán szép, hogy már ennyit elért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
Többet tett le NFL-ben mint Geno.Shawn84
Volt 1 jó meccse , ettől még nem lesz valakiből Franchise QB.Petikievak01
Hanem egy jó meccstől bust lesz?? 😀

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Vajon mikor lesz itt is aktuális ez?


Ettől függetlenül sok sikert vele. iktriad
14 év?
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
Többet tett le NFL-ben mint Geno.Shawn84
Volt 1 jó meccse , ettől még nem lesz valakiből Franchise QB.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 262 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon mikor lesz itt is aktuális ez?


Ettől függetlenül sok sikert vele.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
Többet tett le NFL-ben mint Geno.
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
miért lenne bust?Amadeus91
Engem nem győzött meg eddig.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.Petikievak01
miért lenne bust?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
Flynn Bust szagú.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?SeaSzilaHawk
1/1 nem kell senkinek szerintem.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na most örültök itt Reidnek vagy nem? Most egy kicst hazabeszélek, de sztem Flynn-nel jobban járnátok, mint mondjuk Geno-val (vagy Vick-el) és akkor az 1/1-ből esetleg ki tudnátok trade-elni, lenne több pick... hmmm?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 060 — Chalk Dawk fan
mint hc

tudom büszkeség is van,de szerintem nem lenne halott ötletJanek
sok realitása viszont nincs, hogy visszavegyenek valakit, akit két napja raktak ki

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Az Eagles topik átköltőzött 😛
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
mint hc

tudom büszkeség is van,de szerintem nem lenne halott ötlet