Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A false start azért van ,mert Winston (ROT) az egyedüli kezdőjátékosunk a támadófalban. A többi rookie, vagy kukázott vészember, PS szökevény. Sok kezdő elég ideges együtt, hatványozzák a dolgot. Majd ha mind a négy (vagy legalább kettő) starter OL manus visszatér, megnyugszanak kicsit. Vagy belerázódnak.

Az időkérés az annyira azért nem olyan sok. Konkrétan három. Amíg a csapat vezet, nem ezen kell spórolni. Volt 12 ember a pályán, lepörgő óra idő előtt, és olyan kulcshelyzet red zoneban amikor kikérték. Hát istenem nem volt félidőnként 6 időkérésünk, jó lett volna valóban. Ez van, én akkora nagy hibát nem láttam. Ha te láttál volna, most leírtad volna, mert emlékeznénk rá.

Ez a rossz route futás elmélet StormSTtől ered. Értem mit mond, csak nem értek egyet.
Volt két olyan passz, amiből 4th&1 lett. Szte ez Bowe hibája, mert miért ott fordul és kapja el, és miért nem fut tovább, ha egyszer ott van a nyalóka. Világos.
(Azonban ennyi erővel soccerben aki lesre fut, egy lépéssel ha figyelne és lemarad, akkor mennyi gólt rúgna.)
Ez messze nem ilyen egyszerű. Neki bemondják a playt, és azt lefutja előre tanult lépéssel és időzítve (gyorsítva, fordulva, bevágva, ami kell), és főleg ahogy a védőjéhez képest el tud szakadni. Nincs olyan, hogy 8 yardos route meg 7 yardos route.
Ha a labda rövid, ott tudja elkapni. Nem gondolkozhat azon, hol is van a lánc vége, vagy taktikailag mi lesz ezek után.
Később kéne dobni egy ütemmel, csak Quinn parázott, kapkodott. Aztán Bowe oldja meg a maradék 2-3 yardot. Ami Bowe erőssége egyébiránt, egyik legjobb Power WR, de mindig neki sem jön össze a YAC mámor.
Ha megnézed a West Coast offense nem is próbálja a firstöt támadni mindig, hanem a YAC játékra alapoz.



4th&shortot azért nem próbálták meg, mert jól védekeztünk. És jól puntoltunk. Arenasnak a visszahordás is ment. Ilyenkor egy puntváltásnál, főleg ha be tudod szorítani az ellenfelet összességében kevesebbet kockáztatsz, mint amit egyébként nyerhetsz. Persze mindenben van kockázat. De amíg egy erősebb csapat ellen vezetsz, vagy egy TD távolságra vagy, addig a puntháború, a low score, időpörgetés a gyengébb csapatnak kedvez. Egy TDt ugyanis akár egyetlen playből, akár véletlen is lehet szerezni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Megkövetem magam, ez a Chiefs most /*nem először, de nem is sokadjára*/ számomra is egy olyan csapat képét mutatta, amit egy offseason alatt meg lehet javítani.
Legalábbis most Quinn csak akkor játszott rosszul, amikor pont megnyerhette volna a meccset, erre egy jó QB képes, és akkor most nyertek egy PO-ba igyekvő csapat ellen.

Pár dologra szívesen rákérdeznék h KC szemszögből hogyan látjátok, amiket én első látásra nem tudok megítélni:

Nem figyeltem h a sok false-start hogyan oszlott meg, vagy h minek köszönhető, a sok újonc hibája? kb mintha mi játszottunk volna otthon, pedig ezt gondolnám a legkönnyebben kinevelhető hibának.
Ugyanez az időkérésekkel, hova tűnnek el a meccs végén mindig, amikor kénének. Cassel kikérte a padról? Egyet azért buktatok, mert delay of game lett volna, de az még az első félidőben volt. //mondjuk én akkor agyfaszt szoktam kapni, amikor 3&11nél kikérjük az időt, amikor semmi esélyünk az adott meccsen a 3&longoknál, de egy időkérést elbaszunk erre...

Red zone offense-t hogy bénázzátok el ennyire?
Az RZ-ben ugyanaz a QB passzol mint előtte, és Bowe, Baldwin, Moeaki pont arra gondolnék, h őket nem zavarja amikor "szűkül" a pálya. Mondjuk sokat segítene, ha Charles-ra kisebb figyelem jutna, és mondjuk lehetne rá screen passzt játszani, de igazából az ő hatékonyságának se kéne visszaesni goalline-on. Mondjuk gondolom emiatt hoztátok Hillist, csak ő sajnos nem vált be, nem a tegnapi passza miatt mondom...

A routok. Mintha lett volna, néhány, úgy 2-3 olyan out/dig route, amit az elkapó fél yarddal a 1st down marker előtt futott. Ebből adódóan több 3&longot úgy nem oldottatok meg, h 1 yard híján halt el a támadás. Ez mintha az eredménykövetőben is előkerült volna, de akkor egy slant kapcsán, de ha jól emlékszem/láttam nem csak slantnél jött elő, hanem dignél és outnál is. A routetree-vel tisztában vagyok, ha hülyeséget írok akkor valszeg a playre nem emlélkszem jól, egyszerre figyelni, h Von Miller & Doom tud-e sackelni, és hogy az elkapást milyen route előzte meg, nem megy könnyen...

Ilyen hatékony futójátékkal fél pályán miért nem próbáljátok meg a 4th&shortot? 3ből az egyiket bepróbáltátok, de a másikat nem, pedig semmi veszteni valótok nem volt, és jól hallhatóan a közönség is azt szerette volna ha neki mentek. Nálunk a Fox ballnak alapból nem eleme az, h 3 perccel a vége előtt ilyet próbáljunk, de h nálatok kinek a döntése ez, azt nem tudom...
Szerintem fél pálya környékén simán jobb mint a punt, mégha Colquitt nagyon jól is puntol, és nem is engedtetek ki a szorult helyzetből utána, és FG pozícióban is nagyobb a pontok várható értéke ha 4th&1-3-ig neki megy egy csapat. És ha a Broncos állna 1-9-cel engem az FG-k nem vigasztalnának, csak a TD-k. Az meg h nyertek 15-14-re azért nem volt benne, ha a két közeli FG az TD...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tisztességesen helytáltt a csapat, szerintem nem érheti szó a ház elejét. Kihozták magukból ami jelenleg bennük van, csináltak egy végig szoros meccset az egyik legjobb AFC csapat ellen. Az más kérdés, hogy tavaly is sikerült egy nagy bravúr (Packers legyőzése), de ha emellett nem jönnek az eredmények, akkor sok teteje nincs.

Mindenesetre azért a mai meccsen is az volt a benyomásom, mint a Pittsburgh meccsen: Ha ennek a társaságnak lesz egy decent QB-ja, akkor erős csapat lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A meccs a szokásos volt. A védelem pár szokott TE és CB2 poszton benyalt nagyobb játéktól eltekintve jó volt. Moreno közepesen futott, neki ez az év meccse mindig ellenünk. Igazából futás ellen sem volt gond, Moreno is kimondottan jó szokott lenni, most ennyit tudott (85 yard 4.3 átlaggal).

Támadásban is a szokott kép. Jamaal hozza a 100 yardját normális de már nem extra jó átlaggal (107 yard 4.7). Ez van, mióta a komplett kezdőfal sérült, nem lehet panaszkodni, így jártunk. Ez is elfogadható.
Passzjáték megint katasztrófa volt kulcshelyzetekben. Quinn elpasszolgatott ,de semmi különös. Voltak WR hibák is de megtették amit lehetett. QB nélkül ez nem megy. A végén már azt hittem nem lesz pick. De a legutolsó playre ,ahol minden mindegy, de egy TD akár elég is lenne, dobott Quinn egy picket. Nem hibáztatom, ott dobni kellett.

STben voltak szép dolgok, de volt egy csúnya Denveri visszafutás. Összességében azért inkább a túloldalon kérhetnek elnézést, főleg Prater a két kihagyott FG miatt.

1/1 versenyben a Jax+Browns nyert, Carolina még nem játszott. Tehát vezetünk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Rich Ranglin (OL) nemrég került rosterre, de repült. Pedig Winsont leszámítva nincs starter OL player a csapatban. Valakit gondolom egészségesnek fognak nyilvánítani.
Jamar Newsome (WR) került a helyére. Ő is volt itt edzőtáborban. Igaz, Bowe és Baldwin is sérült, de ez nem számít. Amíg Quinn és Cassel dobál, sztem teljesen mindegy ki a WR, és Newsome nem is hiszem, hogy oly' sok labdát fog kapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.Delonso_
kimondott 1/1-et nem lehet látni , de valakit csak be kell húzni ha már ott van az ember😊
egyelőre úgy néz ki, hogy ki trade nem fog menni (ki és miért jönne be?), majd később persze változhat a helyzet. Azonban Barkley passzblokkban itt olyan falat kapna maga elé, amiért a liga irányítóinak nagyrésze összetenné a két kezét és nála ugye főleg a nyomás alatti játékkal volt a baj, ráadásul a gyengébb karja sem lenne nagy gond, mert nálunk a mély passzok elhanyagolhatóak (igazából deep-threat elkapónk sincs) Amúgy ha már irányító ügy: nem lennék meglepve ha nem a draft-ról jönne új irányítóehh
Még meg is kell nyerni azt az 1/1-et, az odáig vezető út pedig epével van körberakva.😊
De van abban valami amit írsz.Delonso_
1/1 úgysem volt még a chiefs, valamikor annak is kell lenni😊
ráadásul mióta jelentősen megnyírták a top pickek pénzét, igazából olyan nagyot nem lehet bukni - legalábbis pénzügyileg - a draftnak nevezett lutriban
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.Delonso_
kimondott 1/1-et nem lehet látni , de valakit csak be kell húzni ha már ott van az ember😊
egyelőre úgy néz ki, hogy ki trade nem fog menni (ki és miért jönne be?), majd később persze változhat a helyzet. Azonban Barkley passzblokkban itt olyan falat kapna maga elé, amiért a liga irányítóinak nagyrésze összetenné a két kezét és nála ugye főleg a nyomás alatti játékkal volt a baj, ráadásul a gyengébb karja sem lenne nagy gond, mert nálunk a mély passzok elhanyagolhatóak (igazából deep-threat elkapónk sincs) Amúgy ha már irányító ügy: nem lennék meglepve ha nem a draft-ról jönne új irányítóehh
Még meg is kell nyerni azt az 1/1-et, az odáig vezető út pedig epével van körberakva.😊
De van abban valami amit írsz.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Geno Smith egyáltalán nem biztos, mint első QB pick. Nem most mondom, mikor nyert ~4 meccset, utána 1/1 várományos lett mindenhol, akkor is ezt mondtam. Nagyon túlértékelték akkor. Ettől még kiváló prospect, de mesze nem tuti 1/1. Barkley már inkább lehetne. De ő sem villogott idén, és mostanra sérült is.
ulpianus
Tegnap már ott volt az edzésen és a válla nem volt felkötve.
Egyébként sztem Kansasbe Matt nagyon illene. Tavaly sokkal jobb volt az Oline a USC-nél mint idén és ez nagyon meg is látszik. Ettől függetlenül volt pár nagyon rossz döntése, amik tavaly nem nagyon fordultak elő. Mondjuk a hibái felét legalább a támadófalra és Kiffinre kenném.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Most például Cassel azért nem játszik, mert hazai meccs (idén mind az öt meccset elvesztették otthon a nagyérdemű előtt), félnek hogy a szurkolók a lassan megszokott "booo" mellett berohannak, és agyon is verik Casselt, ha ő kezdene. 😊ulpianus
vaalhogy megérteném őket, pl. képernyőn is kifejezetten idegesítő a tanácstalan feje😊
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.Delonso_
kimondott 1/1-et nem lehet látni , de valakit csak be kell húzni ha már ott van az ember😊
egyelőre úgy néz ki, hogy ki trade nem fog menni (ki és miért jönne be?), majd később persze változhat a helyzet. Azonban Barkley passzblokkban itt olyan falat kapna maga elé, amiért a liga irányítóinak nagyrésze összetenné a két kezét és nála ugye főleg a nyomás alatti játékkal volt a baj, ráadásul a gyengébb karja sem lenne nagy gond, mert nálunk a mély passzok elhanyagolhatóak (igazából deep-threat elkapónk sincs) Amúgy ha már irányító ügy: nem lennék meglepve ha nem a draft-ról jönne új irányító
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Háááát Barkley nagyon inkonzisztens lett. Mellette leginkább a Pro style szól. Geno nem véletlenül lépett előre, de abban egyetértünk, hogy egyenlőre ez a QB felhozatal bár sokszínűbb és több jó QB van mint tavaly, sajnos kimondottan 1/1-et nem látni.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Geno Smith egyáltalán nem biztos, mint első QB pick. Nem most mondom, mikor nyert ~4 meccset, utána 1/1 várományos lett mindenhol, akkor is ezt mondtam. Nagyon túlértékelték akkor. Ettől még kiváló prospect, de mesze nem tuti 1/1. Barkley már inkább lehetne. De ő sem villogott idén, és mostanra sérült is.
Akkor sincs mit tenni, QBt kell húzni, első vagy második körben, esetleg lemozogni az élről, ha lesz olyan aki kell bárkinek elöl.
Crennelék is tudják, ezért kevernek QB poszton annyit.

Most például Cassel azért nem játszik, mert hazai meccs (idén mind az öt meccset elvesztették otthon a nagyérdemű előtt), félnek hogy a szurkolók a lassan megszokott "booo" mellett berohannak, és agyon is verik Casselt, ha ő kezdene. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Megint Quinn lesz a kezdő.
Most tuti kurva jó lesz.
Ha nem akkor jöhet Cassel.
Ha nem akkor Quinn.
Vagy Cassel.Bazzani
Aztán Geno smith.Petikievak01
messze van az még, lesznek itt meglepetések ebben a témában (is)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A Practice Squad megüresedett (OL) helyére leigazolták Matt Szymanski rúgójátékost (Kicker, de tud puntolni is). Nincs szükség semmilyen rúgóra. Szymanski a szezon előtt már járt a csapatnál. Most is elfér, de sok esélye újfent nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Megint Quinn lesz a kezdő.
Most tuti kurva jó lesz.
Ha nem akkor jöhet Cassel.
Ha nem akkor Quinn.
Vagy Cassel.Bazzani
Aztán Geno smith.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megint Quinn lesz a kezdő.
Most tuti kurva jó lesz.
Ha nem akkor jöhet Cassel.
Ha nem akkor Quinn.
Vagy Cassel.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
1/1 versenyben a konkurensek mind (Panthers+Jax+Browns) veszettek végül hosszabbításban. Ezért kellett veszteni ilyen őszintén.

Először is Cassel a szokásosan harmatgyenge volt. Lecserélték Quinnre, mindegy. Legrosszabb Cassel play, amikor Jamaal fut(na) balra, Cassel a hand offal jobbra fordul. A Bengals védők röhögés közepette földre viszik.

Külön probléma, hogy Albert is lesérült. Nem sokan maradnak. Eredeti helyén a meccs végén gyakorlatilag Winston maradt egyedül, mikor visszatették pár playre (alapból ő az RG most, lés Stephenson az ROT). Hochstein adott rossz snapet a meccsen, de ő a harmadik center, belefér. Így sem volt olyan rossz a támadófal, de messze nem ugyanaz, mint lehetne.
Védelemben továbbra is fő gond a TE védelem, és a CB2 poszt.
STben eddig idén nem voltak nagy gondok, most pótoltuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Jake O'Connel TE lesérült, IR listára tették. A helyére egy támadófalember tartalék került, Rich Ranglin. Leginkább nem is vesszük majd észre ezt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ha nem láttad őket játszani, akkor ma pótolhatod. 😊

Pryort nem bántottam. Egyszerűen nem volt NFL szintű mikor megérkezett a ligába. Nem tudom, most az-e (alig látjuk), vagy valaha az lesz-e, de az tuti, hogy nem volt. Ez nem hiszem, hogy neked új információ. Nagyon messze volt ő az NFL szinttől, mind technikában, mind fejben.
ulpianus
Igyekszem pótolni elmaradásom college foci terén...csak az a fránya idő, amiből mindenkinek kevés van 😊

Pryor nem volt NFL ready ez tény. Most sem az még, de szerencsére nem is kell, hogy játszon. Lesz-e valaha? Nem tudom, sőt sztem még DA-ék sem tudják. Ami biztos, hogy van benne rengeteg potenciál. Fizikai adottságai kiemelkedőek, Cam Newtonnal simán felveszi a versenyt. Technikailag sokat kell fejlődni, de ezzel kapcsolatban ígéretes, hogy csak pozitív hírek jönnek a szorgalmasságáról, tanulási kedvéről. Meccseken is ott van mindik Palmer, Knapp környékén figyel, tanul. Én azt gondolom, hogy a lábtechnikáját, dobómozdulatát kemény munkával rendbe lehetne rakni. Ideje van rá, mert CP elég jól játszik, így nem lesz siettetve. 2015 előtt sztem szóba sem kerül Ő mint valós opció. Az pedig még elég idő.
A kérdés szerintem a feje. Elsősorban arra gondolok, hogy a védelmek olvasásában tudják-e eléggé fejleszteni. Ha abban is tud fejlődni akkor viszont a mérete, ereje, sebessége miatt veszélyes fegyver lehet belőle. Mostani pre-seasonban látszott minden amiről írok. Voltak zsebből olyan menekülései, védővel a nyakán is ami gyönyörű volt, voltak nagy futásai és voltak szép passzai is, de volt több homály passza is, szerintem főleg a lábmunka, dobómozdulat miatt. Pre meccsen nincs annyira bonyolult D felállás, blitz varia mint rendes meccseken, így abból kevesebbet láthattunk mennyire olvassa a D-t. Következő évben kellene neki sok játékidőt adni a pre meccseken...jövőre CPnek már nem kell majd annyira szoknia az O-t, elkapókat, így nem kell annyit pre meccsen játszania. HA összeállna egy jó kis ZBS fal, futójáték akkor ebbe a Knapp\Houston playbookba a sok zsebből kiforgással veszélyes lehetne TP sztem. De per pill még akkora az a HA, hogy nem is nagyon szabad ezen elmélkedni...
Érdekes kis project ez a Pryor gyerek 😊

Bocs az off-ért...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
Ha nem láttad őket játszani, akkor ma pótolhatod. 😊

Ettől még ez ugyanaz, hogy jó lesz-e valóban a feladatra, vagy bevethető-e.
Mert mitől lesz jó biztosan egy (több) év múlva? Ugyanúgy semmitől. Ellenben vannak olyan QBk, akik egyszerűen technikában nem készek, de a fizikális adottságaik olyan ígéretesek, hogy mégis leigazolják őket, akár korán is. Vagy olyan offenseben játszanak, ami NFLben nem dívik, vagy valamiért túl sok időbe telik őket rákapatni az NFLre. Lehet mert egyszerűen túl fiatalok, és fejben nem állnak készen. Viszont akiket felsoroltam mind elég jók ahhoz, hogy első naptól kezdjenek, vagy ha neked jobban tetszik, első naptól elég jók legyenek. Más kérdés, hogy tapasztaljuk, a fele sem válik majd be.

Pryort nem bántottam. Egyszerűen nem volt NFL szintű mikor megérkezett a ligába. Nem tudom, most az-e (alig látjuk), vagy valaha az lesz-e, de az tuti, hogy nem volt. Ez nem hiszem, hogy neked új információ. Nagyon messze volt ő az NFL szinttől, mind technikában, mind fejben.
Ellenben például Ricky Stanzi egyik előnye volt, hogy Pro styleból érkezett, jó dobó ás lábtechnikával, rengeteg tapasztalattal, sok nyert meccsel, ahol főleg ő nyert, nem a többiek körülötte, és érettebb volt, mint az ő korában bárki. Ezért írták pár mock oldalon, hogy második kört is megérhet valakinek, nem mert olyan nagy tehetség volt. Ezt az előnyét bukta mióta padozik. Nem győzte meg a csapatokat, hogy a fizikális hiányosságait ezzel tudná kompenzálni. Azóta sem győzte meg az itteni vezetést. Ez ritkább eset, de van ilyen is.
Stazni fő kérdőjele az volt, hogy képes-e még fejlődni, vagy gyorsan, de talán túl gyorsan is elérte a saját határait?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Mondjuk sztem meglesz nekik a top3, de az nagy pofára esés lenne , ha pont kimenne előttük Geno és Barkley is...többi srác nem igazán first day starter típus sztem...mondjuk Geno se feltétlenül sztem...
Ha nem tudnak elöl QB-t húzni akkor nagyon érdekes a dolog. Stanzi mögé odaállni teljes mellszélességgel vagy megpróbálni vhonnan lepattintani egy QB-t (ez eddig nem igen jött össze)Rolni
Egylőre a Top 2 van meg, simán TOP3 lesz ebből. Egyetértek. Elsőre annyit, hogy a Jax áll még 1W eredménnyel, további két csapat (Panthers+Browns) kettő győzelemmel. Utóbbi kettővel játszunk még. Ha ott vesztünk azért csak meglesz az 1/1 is. 😀

Viszont mitől van meg valakiben a "first day starter" lehetőség? Geno például szeptemberben saccra olyan nyolcadik legjobb QB prospect volt.
Amennyiben a tapasztalat számít, akkor van ott még pár ugyanennyire tapasztalt játékos (akik eredményesek is).
Ha a technika számít, akkor főleg Geno esetében mitől áll jobban, mint 5 másik a TOP 10 QB listáról?
Vagy mi alapján döntötted ezt el?

Akikben megvan minden a 1st day starterséghez:
Geno Smith, Matt Barkley, Tyler Bray, Landry Jones, Tyler Wilson, esetleg még Zac Dysert és Mike Glennon is kezdhet szükség esetén. Vagy melyikük rosszabb, mint akik az utóbbi években azonnal kezdtek?

Ettől még mindenkinek jó ha tanul, de ez nem feltétlen szükséges.
Szóval a felsoroltak egyike sem Terrelle Pryor/Tim Tebow szint, hogy várni kellene mindenképp valami okból.ulpianus
Igazából a first day starter alatt nem arra gondoltam\gondolok, h oda lehet-e rakni, mert persze a többséget oda lehet, hanem, h jó lesz-e valóban. Luck, RG3, Tannehill, Cam stb. bizonyítják, h egyre inkább ready QB jönnek ki, de mondjuk ebből a classból egyenlőre nekem Barkley tűnik annyira késznek, h bátran mondanám kezdőnek.
Mondom ezt úgy, h sokukat nem láttam játszani, csak olvastam róluk. Barkley NFL szerű Oban dolgozik, onnan olvas, van elég tapasztalata stb...Geno pl spreadből jön ugye és ha nem szabják rá a playbookot lehetnek gondjai az elején...

Pryort meg ne bántsd 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a Raiders akkor Megatront viszi 1/1re akkor Joe Thomast vittük volna, esetleg Brady Quinnt. Akkor még mindenki röhögött, hogy megint WR draft, mostmár kevesebbn teszik. OFF vége.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — Circus Maximus
A Raidersnek egyébként 1/1re is Megatront jósolták sokan, később vittek is TOP10bn WRt=DHBt. Mert ő is hárombetűs. És gyors.
JMR igen kiváló prospect volt, őt vitték talán egyedül olyan értéken első körben, amit jósoltak is neki. Csak egy seggfej lett, amit nem lehetett scoutingolni. Azóta első körben McClaint vitték jó értéken, vele is "jól" jártak. Na de ezt majd a Raiders topicban folytassuk.
__________________________________________



A Scouting ügynökség leginkább a későbbi körösökre szállít infókat. Azért TOP3ban igen durva volna, hogy meg sem nézik az edzők ki a pélóra teszik fel a karrierjüket.
Ezt persze GM- és HC-je válogatja, ki mennyire megy bele. Például itt Herminator mai napig NCAA meccsen szakkommentátor. Lehet a zoknijai világ röheje, de a játékosokhoz ért. Mielőtt edző lett volna scout volt egy csöpp ideig.

Pioli pedig soha nem igazol első körben olyat, akit nem nézett meg személyesen egy edzővel együtt, és nem beszélt a játékos edzőjével, nem látta legalább egyszer játszani vagy legalább edzésen. Igen, ha kell, akkor 25 emberhez elutazik. És nem csak első körről van szó. Stanzit ötödik körhöz is megkereste külön.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Emellett ugye azt se felejtsd ki h a scoutolás nem egzakt tudomány...empty taxi
folytatva az offot, kevés csapatnak van önálló scouting stábja!, azt hiszem mindkettő csapat ugyanahhoz az ügynökséghez tartozik, szóval ugyanazokból az infókból dolgozhatnak, és ez már nem scoutolás, hanem döntéselmélet és csapatfilozófia.sapka
Ami szintén nem egzakt dolog. Egyébként csapatfilozófia alatt mit értesz? Játékospolitikát, támadási/védelmi filozófiát, szervezeti kultúrát, ezek összességét? Csak mert így belegondolva mind tényező lehet. Btw hiába alkalmazzák ugyanazt az ügynökséget azért van különbség a felhasznált információkban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Emellett ugye azt se felejtsd ki h a scoutolás nem egzakt tudomány...empty taxi
folytatva az offot, kevés csapatnak van önálló scouting stábja!, azt hiszem mindkettő csapat ugyanahhoz az ügynökséghez tartozik, szóval ugyanazokból az infókból dolgozhatnak, és ez már nem scoutolás, hanem döntéselmélet és csapatfilozófia.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!