Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Hát, ha Matt Casselt sikerült leigazolnia, akkor PM már sima ügy.aztec
Nem teljesen értem, miért pont ez a két eset hasonlít? Chiefs és QB-k.
Ellenben Cassel nem volt szabadügynök. Cserélni kellett.
Nem is volt sztár, ha FA is lett volna. Én legalábbis véletlen sem tenném őket egy kalapba Manninggel.
Nem is volt öreg.
Nem is volt sérült.
Akkoriban nem is volt itt egy másik QB, mindenképp hozni kellett valakit.
Casselt ismerte Pioli a Patsből.
Nem volt kész csapat, kezdhettek volna mással. Jelenleg szinte csak QB+NT+OT kell és ennyi.
Nem sorolom tovább, de sztem az a Cassel csere és egy esetleges Peyton Mannig igazolás szinte semmiben nem hasonlít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Brandon Spano állítja, hogy Peyton Manning egyedül a Chiefstől kapott eddig kész szerződést. Mástól nem. Sem összegekről (base, bonus), sem időintervallumról szó nincs, sem semmiről, csak így.
Rajta kívül várom, hogy ezt bárki legalább részben megerősítse, de hiába várom. Még ha így is lenne, akkor sem jelent túl sokat. Peyton nem ír alá első ajánlatra, hova siessen?

Másrészt ha igaz, akkor engem nagyon meglepne. Pioli aki mániákusan óvatos, csak úgy odatol egy valószínű nem gyenge ajánlatot vakon?ulpianus
Hát, ha Matt Casselt sikerült leigazolnia, akkor PM már sima ügy.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Érdeklődünk állítólag Luis Castillo (ex Chargers első körös) DE iránt. Castillo csúcsformája a múlté, azonban nem rossz játékos. Egészségi állapotától, valamint pénzigényétől függően akár komolyra is fordulhatnak a dolgok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Brandon Spano állítja, hogy Peyton Manning egyedül a Chiefstől kapott eddig kész szerződést. Mástól nem. Sem összegekről (base, bonus), sem időintervallumról szó nincs, sem semmiről, csak így.
Rajta kívül várom, hogy ezt bárki legalább részben megerősítse, de hiába várom. Még ha így is lenne, akkor sem jelent túl sokat. Peyton nem ír alá első ajánlatra, hova siessen?

Másrészt ha igaz, akkor engem nagyon meglepne. Pioli aki mániákusan óvatos, csak úgy odatol egy valószínű nem gyenge ajánlatot vakon?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Állat DE kettősötök van futás ellenMarioAna
Kösz! A cikket és a véleményt is.
Ezért van, hogy a Nose Tackle a top needek közé tartozik. Ahogy az offenseben is pont a kulcsember (QB), itt is az hiányzik a védelemből. (És egy ROT.)
Például az ehh által is óhajtott első kör után egy Jackson-Poe-Dorsey mögött a mi király LB+DB sorunkkal lehetne még egy lépést tenni a védelem javulása terén. Természetesen ha Poe beválik. Nem is kell szuper legyen igazából. Vagy Dorsey végre mehetne NT posztra, ahol a magassága nem hátrány, sőt a súlypontja miatt előny is. Nem viccből ez a standard NT méret és nem a 3-4DE. Így pedig egy jó DE jöhetne. Például Brockers, és lenne egy tiszta LSU fal. A gondom nekem ezzel annyi, hogy három Top 10es (egyik 11.) emberből DLt építeni nem olcsó. Nem kizárt, minden ember megvan tényleg, nem kell pick sehova (ROTre sem jobb top 11et ellőni), de akkor sem olcsó.
_______________________________________________________________________


Azt olvastam Pray4Pey ügyben, hogy Manning azért jön majd Kansas Citybe, mert itt a stadionban egyetemi foci hangulat van. Ami igaz, egyik legdurvább tombolás van itt a ligában. Csak nem tudom, ez miért érdekelne egy vén profit?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A USC pro dayre állítólag csak a Chiefs nem volt kíváncsi. Úgy tűnik Cassel után már nem bíznak a programjukban.


A Bleacher report (nem túl színvonalas) site rangsorolta a RG posztot. Asamoah a nyolcadik lett, nem rossz. Waters a harmadik, Yanda az első.
Itt elemzik Asamoah játékát:
http://bleacherreport.com/articles/1071349-br-nfl-1000-top-32-right-guards#/articles/1071349-br-nfl-1000-top-32-right-guards/page/26
Igazából ennél jobb Asa. De az tény, hogy fiatal létére (másodéves) elég fényes jövő állhat előtte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Na jó ez így még álomnak is szép. 😀KoporShow


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Valami őrült leelemezte Powe 2011-es összes snapjét. Mind a kilencet!
ulpianus
😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Áhh Palko neve hallatán is már rémálmok gyötrenek...
Viszont ha úgy lesz, hogy PM egészséges és megindul a licit akkor érdemes lenne nagyobb szerződést adni neki 2 3 évre mivel addig meglehetne oldani depthet.Manning képes lenne így is sztem akár SB re is 3 év után pedig jöhetne Stanzi és a még jobban megerősített kerettel folytathatná ott ahol PM abbahagyta😛

Na jó ez így még álomnak is szép. 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
KoporShow!

ehh amit ír az pont annyit ér, mint amit én írok. Néha még jobb is. Csak én írok ha kell, ha nem. Ő rám hagyja.

A PO run reális. Annyira, hogy idén volt a csoportban 3 csapat 8-8-as mérleggel, mi pedig 7-9el. Ha tovább akarom fokozni, akkor ha berúgjuk a Raiders elleni két igencsak elbénázott blokkolt FG közül egyiket, mi megyünk rájátszásba. Vagy Palko nem veri meg a Chiefst csak egyel kevesebbszer. 2010ben pedig mentünk rájátszásba kérdés nélkül.
Másik szempont amit mondasz, a QB. Valóban ezen poszton kívül elég jól állunk. Csak ez a kezdőkre igaz, a cserejátékosok nincsenek meg. És ebben a ligában lehetetlen sérülésmentes szezonról beszélni.
Összességében így tehát nem nehéz elképzelni mire menne egy kiváló QB ezzel a csapattal ebben a csoportban.

Peyton Manning mellett is ez szól. Van OL+célpontok, van futójáték, van komoly védelem. Van a nélküle is nyerhető csoport. Van pénz.
Ellene szól, hogy Pioli komoly lóvét szinte csak biztosra fizet. Ráadásul nem licitál a végtelenségig. Márpedig (e kettő kombója), ha Manning válla rendben lesz orvosilag, akkor igen komoly ajánlatok fognak röpködni. (Mert ő FA, az ügynöke és ő határozzák meg a szempontokat, és választanak csapatot.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Sziasztok!

Régóta olvasom a topicot, nagyon sok hasznos infot tőletek tudok a kedvenc csapatomról.
Ulpianus írásait élmény olvasni, még a magamfajta laikus fotel-szurkoló is megérti a mondanivaló lényegét.
Azt szeretném kérdezni, hogy menniy az esély arra, hogy Manning nálunk fog játszani?
Van benne ráció? Sokszor hallottam, hogy csak egy QB hiányzik egy SB runhoz(Ha nincs olyan sérüléshullám mint idén).
Válaszaitokat előre is köszönöm!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Elnézést, akkor tévedtem! Anno kezdő volt Williams a Falconsban. Sosem volt szár, de nem volt ő rossz. Itt sem. Volt/van jobb.

Más. Valami őrült leelemezte Powe 2011-es összes snapjét. Mind a kilencet! Ami a Pats elleni meccs végén volt. Amit ugye Palko sikeresen elvesztett 34-3-ra (félidő 10-3). Ott garbage timeben láthattuk Powe-t. Elég jó is volt igazából, sőt. De nem ez a lényeg.

Nos, ott volt egy bejátszás arról, hogy az 1961-es elődök a Dallas Texans (mostani Chiefs) kontra Boston Patriots meccs végén vezet a Pats 28-21-re. jön a Chiefs passz red zoneban, és egy szurkoló elüti a labdát, és nyernek. 😀
http://www.youtube.com/watch?v=qUQ_enyo7S8&feature=related
Ilyet egyszer láttam kispályás fociban Budaörs-Törökbálint meccsen, hazáig kergették a Józsit. 😀 De az más liga.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Kirúgtuk Demorrio Williams ILB-t. 2009ben jött (sztem) a 3-4-re váltáshoz kezdő ILBnek. Starter is volt, még az idióta Mays volt a párja. Aztán 2010-ben a nép követelte Derrick Johnsont kezdőbe, mert csereként klasszisokkal jobbnak tűnt Williamsnél. Azóta csere. Nem rossz ,csak sok tackle-t hibázik, nem elég erős, hit után bele is futnak a szereléseibe. Én azért szerettem, a többi poszton sokkal (sokkal) rosszabb cseréink voltak (safety vagy CB poszton) Valamint STben hasznos, gyors játékos, aki mindig hajt, nem derogál neki rutinos starter védőként STben játszani. Én szeretem az ilyet.
Azonban már nem fiatal (31), és nem is elég olcsó. Sztem ezért engedtük el. Van elég ILB (ha Siler nem IRen lesz).ulpianus
majdnem
ő még 2008ba jött 4-3ba
amúgy nem olyan rossz tényleg
szerintem lenne pár csapat ahol kezdőközeli lehetne 4-3ban wlb-ként
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Pray4Pey vírus támad mindenhol. Itt a bowl.hu fórumon is elég sok ember írta már le, hogy remélik végül itt köt ki Peyton Manning. Nagyon örülök, hogy ennyien szimpatizálnak legalább ilyen szempontból a csapattal! (Én nemigen hiszek ebben a forgatókönyvben.)

Itt a DaVinci kód újabb bizonyítéka, hogy nem légből kapott opcióról beszélünk. Tudtátok, hogy a Lucas Oil Stadium mellett fut a S Missouri street? (A Chiefs nem Kansas állam, hanem Missouri)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kirúgtuk Demorrio Williams ILB-t. 2009ben jött (sztem) a 3-4-re váltáshoz kezdő ILBnek. Starter is volt, még az idióta Mays volt a párja. Aztán 2010-ben a nép követelte Derrick Johnsont kezdőbe, mert csereként klasszisokkal jobbnak tűnt Williamsnél. Azóta csere. Nem rossz ,csak sok tackle-t hibázik, nem elég erős, hit után bele is futnak a szereléseibe. Én azért szerettem, a többi poszton sokkal (sokkal) rosszabb cseréink voltak (safety vagy CB poszton) Valamint STben hasznos, gyors játékos, aki mindig hajt, nem derogál neki rutinos starter védőként STben játszani. Én szeretem az ilyet.
Azonban már nem fiatal (31), és nem is elég olcsó. Sztem ezért engedtük el. Van elég ILB (ha Siler nem IRen lesz).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Úgy tudni a Bowe franchise tag non-exclusive.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
bowe kapta meg a tag-et
mily váratlanehh
Akkor mégsem Palko, jól van.

Ezek szerint Carr egyre biztosabban nem tud megegyezni a vezetőséggel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
bowe kapta meg a tag-et
mily váratlan
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Adam Teicher össze is dobott egy Will Shields cikket
http://www.kansascity.com/2012/03/03/3466890/will-shields-selected-to-join.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Will Shieldset (ex RG) jelölték a Chiefs Hall of Fame hősei közé. Nem meglepő, igazából az NFL HOF jelölésen is továbbjutott első választható évében, bár végül nem volt a befutók közt.

A Chiefs HOF játékosoknak van egy szép weboldala, akit érdekel nézegesse, olvasgasson a hősökről (a képekre kattintva ez megtehető):
http://chiefshallofhonor.com/players/chiefs-hall-of-fame

Hadd emeljem ki pár kedvencemet:

A Chiefs szurkolók szent tehene Derrick Thomas, aki a liga egyik legjobb valaha volt Linebackere (sokak szerint konkrétan a legjobb). Róla annyit érdemes fejből tudni KC rajongóként legalább, hogy egy meccsen elért 7 sackje máig NFL rekord. Én tenném hozzá, láttam a meccs összefoglalóját felvételről, és majdnem megvolt a nyolcadik is. Azonban nem, de ez a saját vörös zónánkban volt és TD passz lett. Így kaptunk ki a Seattle-től utolsó pillanatban. Fránya nyolcadik. Másrészről, mások egy szezonban sackelnek ennyit.

Emmitt Thomas CB, aki a jelenlegi DB edzőnk (a liga egyik legjobb DB edzője, pár éve már szerencsére nálunk. Nem viccből szárnyal a secondary).

Junios "Buck" Buckhanan DT, aki 1/1es volt a '63-as drafton, afféle korabeli Suh. Megállíthatatlan védőfalemberként komplett blokksémákat kukáztak miatta, mert használhatatlanná váltak. Ilyen magassággal előtte senki nem tudott ekkora erővel és sebességgel elég alacsonyan játszani. Aki képes rá, az pusztít. Ezt bizonyította Buck.

Azért írtam példákat, mert nem akárkik közé kerül be érdemesen Will Shields.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
PFF cikk arról, milyen posztra is kellene erősíteni a statisztikák tükrében. Döbb meglepetés nincs:
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/03/02/team-needs-2012-kansas-city-chiefs/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Visszaigazoltuk a tavalyi TCben próbálkozó Zeke Markhausen WR-t. Nyilván nem D-Bo helyére, hanem a három Buskétás (Bowe+Breaston+Baldwin) mögé keresnek továbbra is normális cseréket, és egyben ST játékosokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Tesz pár lépést Pioli is egy első körös (látszólagos?) QB draft felé. Eddig négy irányítóval beszéltek kombinéban. Luck és RG3 sztem nagyjából esélytelen. RG3al kapcsolatban írták, hogy Crennelnek mennyire tetszett. De azt már nem, hogy azért mert mindketten katonagyerekek, ami az interjún kiderült.
Mindenesetre talán érdekesebb Tannehill és Osweiler (akit Stanzi után csak Höri kedvéért hoznának ide).
Nekem teljesen mindegy, mondtam már. Ha nem Cassel/Orton lesz, nekem jó (Palkoról egy srác írta, hogy franchise taget kap. 😂 Ez tetszett).

Úgy értem nem is Henne, vagy más, hanem egy ifjonc. Max futunk tovább eleinte.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
hát..a tegnapi combine után nem sírnék egy poe húzáson sem
mondjuk nagy valószínűséggel hozzánk se ér el,pl. a panthers helyében nem gondolkodnék
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, mondjuk Garcon dolgozzon is meg a pénzéért, addig ne ugasson és csöndben írja alá a 7 millás fizetését, mert semmit sem tett le az asztalra, hogy többet akarjon. És neki jelenleg egy 7 milla/éves szerződés szerintem kibaszott nagyvonalú ajánlat volt ám.
Bowe ellenben elit elkapóvá nőtte ki magát, mondjuk ha Ő elkér egy 12-14 milliós évi fizut, azt még meg is értem. Ha itt nem, Ő máshol megkapja ezt tutira.
De mondjuk Fitz megmondta, hogy szerinte Megatronnak kellene lennie a legjobban kereső WR-nek, mert egy állat. Ha ez így is lesz, akkor még tovább nőhet az amúgy sem lófing WR fizetési igény. Márpedig Megatron a hírek szerint a következő napokban kapni fog egy új szerződést, ami még itt beleszarhat nagyon sok csapat levesébe, ami a WR-eket illeti.