NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Hélit reptették mer képtelen volt a megvilágosodásra, ott voltak a jelek. Émmá most szoritanék, hogy Cowher hozzátok térjen vissza. Jól mondom?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
skullkill 40
aztakurvahétszentségit.... nagyon sajnálom hogy Haley-t kirúgták, kedveltem őt nagyon. De így remélem hogy legalább a Muir+palko+cassel trio is megy...

Nem tudom ki lesz a HC (vagy marad Crennel), azt se hogy ki lenne jó, de remélem hogy majd sikeres lesz a csapattal 😊

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Nem vagyok annyira képben a KC-vel kapcsolatban, de ha több, mint a fél csapat sérült, akkor miért rúgják ki a HC-t? Érthetetlen, főleg úgy, hogy tavaly behúztátok a divíziót, Ulpi...JC6
Ezt az előbb írtam, mit gondolok. Konkrétan nyilván nem fogják megmondani. Csak hogy nagyon köszönjük nagyszerű munkát végzett, blablabla.

De tessék beillesztem neked amit írtam:
"Sztem az van amit mondtam. Casselt is ő választotta, Palkot is (Ortonnal tényleg peche volt, azt nem hiszem, hogy számonkérik). És erőltette őket, pedig sosem votlak elé jók. A Chiefs meg szívott.

Na most aztán özönleni fognak a nevek. 😀
JMDt már Vipera úr írta, én őt nem szeretem.

Kérdés az, hogy Palko és Cassel mikor és milyen sorrendben repül? Mármint sztem ez várható. Ahogy a QB draft esélye is erősen emelkedik. Szerződéshosszabbítás leginkább Bowe és Carr, de azt ne hiszem, hogy van olyan HC, aki őket nem tartaná meg.Stanzit sztem nem rúgják ki egyelőre, nem is játszott.

Muir is megy, az sem nagy kár. Crennel ha nem lesz HC, akkor kérdéses. Érdekes lesz, remélem a 3-4 marad, és nem kezdünk 4-3ra váltani. Bár nem lehetetlen, de akkor sem.
Zorn sztem nem lesz HC. Érdekes lesz."


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kérdés hogy meddig lesz Crennel a HC. De kézenfekvő volt jelenleg.

Ez a szavazás meg jópofa, már 4000+ fölött jár. Bár most megy a sok Chiefs hater gyökér szavazni. Azokból soincs hiány ilyen esetben.
De akkor persze nem voltak sehol, amikor havonta le lehet szavazni (Herm előtt is lehetett már) az aktuális HC+GM párost külön. És ott azért 95% (POba jutás idején) tól olyan 60%ig (idén első két meccs után) ingadozott Haley megítélése, de leginkább olyan 80% körül mozgott.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem vagyok annyira képben a KC-vel kapcsolatban, de ha több, mint a fél csapat sérült, akkor miért rúgják ki a HC-t? Érthetetlen, főleg úgy, hogy tavaly behúztátok a divíziót, Ulpi...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Kinti fórumon eléggé savazzák a Muir(OC)+Palko párost. 😀 Haleyt kevésbé, inkább szerették többen, mint nem.

Crennellel beszéltek a HC posztról, ő az elsőszámú jelölt egyelőre. Akkor OC kell (sztem akár Zorn), ha így lesz. Mármint ha Muir nem marad, de remélem hogy nem.ulpianus
nem csak jelölt:

Defensive coordinator Romeo Crennel will coach the team for the season’s final three games. Crennel was the head coach for the Browns from 2005 through 2008. He had a 24-40 record.


Was firing Todd Haley the right move for the Chiefs?
Yes. The team is a mess. He had to go. 1712
64%
No. Injuries and lack of depth killed the Chiefs. 980
36%
Total Votes: 2692

Read more: http://www.kansascity.com/2011/12/12/3315735/chiefs-fire-todd-haley.html#ixzz1gLMD5FEL

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kinti fórumon eléggé savazzák a Muir(OC)+Palko párost. 😀 Haleyt kevésbé, inkább szerették többen, mint nem.

Crennellel beszéltek a HC posztról, ő az elsőszámú jelölt egyelőre. Akkor OC kell (sztem akár Zorn), ha így lesz. Mármint ha Muir nem marad, de remélem hogy nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Én szerettem Haleyt, sztem jó edző. Légitámadásban és WR edzőként egyik legjobb, ha nem a legjobb. védelemhez nem ért, de arra hoz valakit és kész, mint Crennelt.
Ez van. Anno Herminatort is kirúgták, őt is bírtam. Ő meg a védelmet alapozta meg ,arra épített Crennel is, sok jó embert ő nem hozott ugyanis.
Ez van, én nem vagyok olyan, hogy egy játékost vagy edzőt csak egy színű mezben tudjak elképzelni.

Egyébként Herminatort már meg is interjúvolták az esetről az ESPNtől. 😀 Most ő mit mondjon?

Charlesnak mindegy ki az edző. Az egy elszeparált poszt, leginkább függ az egyéni teljesítménytől a megítélése. Nem igazán van sokféle rendszerfüggő HB. Csak van a jó meg a rossz HB, és elusive meg power azt ennyi. Van scatback meg mindenféle de az mindegy. aki jó az jó minden rendszerben. Ahol meg szar a fal vagy a rendszer, ott senki nem fog nagyot futni.
Charles a zone blocking előtt is nagyot futott (7.1 vagy 7.2es átlagot) egyébként.


Kik Ferentzet pont nemrég írtam le, hogy mi volt vele, nem ismétlem meg. Én nagyon szeretném őt ezt szezon elején hosssszasan kifejtettem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Mrs. Haley örülni fog, hogy a férje, nem fog úgy kinézni, mint egy homeless. 😊 Egyébként, erre nem számítottam. Nem egészen 1 évvel a divizió győzelem után. Wow.

Sokan Kirk Ferentz(Iowa HC) nevét emlegetik, mint lehetséges utód jelölt. Ha ő jön, tudom ki lesz jövőre a kezdőirányító, és ki lesz gyakori vendég itt (Höri).
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet engem akarnak HC-nak, mert látják, milyen kurva jó GM-je vagyok itt a KC-nak. 😀
Remélem nem sietik el a döntést mindenesetre, valami pofás HC jöjjön akkor már... Crennel meg végképp maradjon, remek D#-t dobott itt össze.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Én se handshakeHaley-t se Norv Turnert nem tartom jó edzőnek, szóval kicsit reméltem h maradnak. JMD-t azért még az ellenségnek se kívánom.
Érdekes mindenesetre, mert ha visszajönnének a sérültek szvsz ez lenne a divízió "legerősebb" csapata. Északon persze még mindig kiröhögnék, de nyugaton királyok lehetnének.
Új edzővel jön a rebuild, aminek Charles megihatja a levét ha séma/felfogás változás jön.

Kíváncsian várom, h mi lesz, mármint nem h milyen nevek merülnek fel, az mindig ugyanaz a 3-4...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Még azért ne vegyünk mérget arra, hogy ki jön meg ki nem. Sztem Tebow jön, és onnantól nyerünk megállás nélkül 10 évig. Chuck Norris meg lesz a DC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez OMG így aztán sehova nem jut a csapat. Akkor éppen mit szólnátok ti pl Gabtsi simán el küldhettétek volna MZ-t. Tényleg jön JMCD???? Nagyon sajnálom hát még gondolom majd Ulpi.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
de miért ?
nem értem mibe bukott bele haley, amit mi láthatunk. az "eredmény" persze számon kérhető, de azért a körülmények se voltak ideálisak idén, és miért most, így ?gabtsi
Kösz Höri!

Sztem az van amit mondtam. Casselt is ő választotta, Palkot is (Ortonnal tényleg peche volt, azt nem hiszem, hogy számonkérik). És erőltette őket, pedig sosem votlak elé jók. A Chiefs meg szívott.

Na most aztán özönleni fognak a nevek. 😀
JMDt már Vipera úr írta, én őt nem szeretem.

Kérdés az, hogy Palko és Cassel mikor és milyen sorrendben repül? Mármint sztem ez várható. Ahogy a QB draft esélye is erősen emelkedik. Szerződéshosszabbítás leginkább Bowe és Carr, de azt ne hiszem, hogy van olyan HC, aki őket nem tartaná meg.Stanzit sztem nem rúgják ki egyelőre, nem is játszott.

Muir is megy, az sem nagy kár. Crennel ha nem lesz HC, akkor kérdéses. Érdekes lesz, remélem a 3-4 marad, és nem kezdünk 4-3ra váltani. Bár nem lehetetlen, de akkor sem.
Zorn sztem nem lesz HC. Érdekes lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de miért ?
nem értem mibe bukott bele haley, amit mi láthatunk. az "eredmény" persze számon kérhető, de azért a körülmények se voltak ideálisak idén, és miért most, így ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kirúgták Haleyt

"This was a difficult decision but one that we feel is best for the future of the Chiefs," Chairman and CEO Clark Hunt said in a statement released by the club on Monday. "Although there have been bright spots at different points this season, we have not made meaningful progress and we felt that it was necessary to make a change. We appreciate Todd’s contributions during his time with the club, and we wish him well in the future."

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Palko nagyon rossz volt a meccsen, aki nem látta. A TDt megint triplába dobta, Jrheme Urban érdeme, hogy azt lehúzta, nagy elkapás volt.

Baldwin is egyre jobb. Sok labdát nem kap, de most volt egy egykezes elkapása. Minden meccsen neki is van egy elképesztő mozdulata, nagyon reményteljes a srác.

Bowe elejtett egy TD-t, vagyis elkapta, de aztán földet érésnél kiejtette. Viszont elképesztő hogy ilyen fos passzokból megcsinálja az 1000yardját idén is. Most is volt 69 yardja (10/6 catch). Breaston 6/4 44 yard, abból a 4ből is kettő nagyon nehéz elkapás volt. De nincs kirva hogy ebből mennyi volt totál homály elkaphatatlan passz. Elég sok. Csak valakire ráírják ,hogy incomplete.

Justin Houston megint hozott egy szép sacket. Bár emberfogásban megint hibázott.

Hali is hozott egy sacket, meg szokásosan pár holdingot fogtak rajta. Sőt, egy szép FF is sikerült megint.
Nem ők tehetnek róla, hogy kis híján megint 40 perc volt a védőké, 22 perc a támadóké.
DJ szokásosan hozta a jó játékot, akkora TFL ütközései voltak megint, hogy nézni is fájt. Természetesen megint ő a tackle leader: 12 tkl (9 solo).

Blecher sérülten (válla miatt kérdéses volt a játéka) is elég jól mozgott, nem féltette magát, ütközött keményen.

Aki rossz volt.
Palkoról nincs mi újat írni. Nagyjából mindenben rossz, 50%os pontossága is kifejezi ezt.

Thomas Jones használhatatlan továbbra is. Megint 2.4es átlag.

Richardson újfent csak arra volt jó, hogy pár ellenfél védő sack+hurry meg TFL statjait javítsa. Nagyjából ahogy néztem 1 lépés alatt verik meg a blokkjait. Esélye nincs egy átlagos NFL játékossal szemben sem.

Piscitelli egyre kevesebbet van pályán, de akkor is minek? Olyan TE passzokat kapunk róla, hogy borzalom. Slot WR ellen is megy, esélye nincs senki ellen. Ez az ember mit keres az NFLben? McGraw amint lesérült, vége volt a TE defnek, és csak abból, meg HB passzokból nyaltuk sorban a yardokat. Hiába védekezzük le a WReket, fognánk a futást is, semmi jelentősége. Pitch futások, draw futások, sweep, toss, és nyaljuk sorban. Kéne egy SS, mert ez tragédia. Még az NT poszt sem kafa, de hogy mennyire nincs SS, az elképesztő. Szinte szó szerit látni a hatalmas lyukat. Oda dobált Sancho, oda futottak, és semmit nem tudtunk tenni. Értem én ,hogy a harmadik cserejátékos játszik (Vagyis Berry-McGraw-Washington után negyedik), de akkor is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Haleyről nem először írják, hogy repülni fog. Hivatalosan a világon senki nem erősítette meg, de ez ilyen liga. Valaki kikap kétszer, megírják, hogy repül. Mondjuk most csak egyszer, de mindegy.
JMD sztem jöhetett volna, ha akarta volna Pioli. Mármint OCnek, mert HC sztem nem lesz sehol a ligában. Azok után, amilyen ámokfutást rendezett Denverben. Bár ez nem több mint amiket én kitalálok. Ezt a hírt is valaki ötletelte és ennyi.

Sztem egyetlen komoly hír volt még szezon elején. A nekem nagyon szimpi Kirk Ferentzet (Iowa HC) valóban még 2009ben Haley egyik lehetséges kihívójaként megkereste Pioli. És idén is állítólag beszélt vele. Csak nem tudni hogy HC vagy OC posztról, de Weis távozása után. És Ferentz ért a támadáshoz+OLhoz.
Azt tény, hogy Muir gyenge munkát végez playhívásoknál. Vagy csak Palkora nem lehet jó palyeket hívni, mindent elront.

Ami Haley hibája, cserélje le. Ezt az egyet rovom fel neki. Cassel nem vált be, és Palko sem. De mégis túl sokáig erőlteti őket. Ortont hozta, az igaz, de ő meg lesérült. Azt értem, hogy egy rookie projectet nem akar tönkretenni, és nem játszatja. Bár sztem vesztenivalónk nincs. Csak nyerhetnénk vele. Mindegy, megértem, ez rendben van. Még egy újabb veteránt hozni felesleges, így járt, elfogytak az irányítói.

Cassel és JMD viszonya szintén lehet tévút. Mert ha Casselben bízna Pioli vagy Haley még, akkor mit keres itt Stanzi és főleg Orton? Nem hiszem, hogy viccből hozták. Bár Orton csak egyszerűen azért is megéri, ha nem játszik semmit, csak távozik és kapunk egy compensatory picket érte, amit a Denver elbénázott a semmiért. Lehet csak ötödik-hatosik kör, de ingyen van. Ez is lehet. Mivel a salaryt amúgy is fel kell tölteni, ez potya pick. Azonban sztem Casselnek ezzel lejárt a türelem. Hiába Palko és Croyle után láthatóan nem megy továbbra sem. Szvsz inkább kinéz egy első körös QB draft, mint Cassel vagy Palko újabb esélye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
*If, as expected, Todd Haley does not survive in Kansas City, Josh McDaniels could end up with the Chiefs three years after many thought he would land there. Chiefs general manager Scott Pioli could hire his old buddy from their New England days to be his head coach—if he could sell McDaniels to Clark Hunt. Or, Pioli could hire a defensive minded head coach and make McDaniels the coordinator, assuming McDaniels is fired in St. Louis. Aside from the Pioli connection, another reason McDaniels makes sense on the other end of Missouri is he has a strong relationship with Matt Cassel. In fact, the quarterback and his former offensive coordinator still talk frequently.

http://www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-2021.html

😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
csodatörténik, Héli jelet fog kapni!sutianap
Az Istenek Stanzit akarnak. Volt Cassel, letörték a kezét amint 25ös QB ratinggel végképp eljátszotta a türelmüket. Jött Palko, akit megátkoztak. Olyan rossz, hogy Haley sem tudja kimagyarázni már többé. Le is cserélte Ortonra. Ő talán tartotta volna magát, ezért első playben megsérült a mutatóujja a dobókezén.
Palkonak adtak egy égicsoda TD-t. Az volt a jel, hogy nem a Chiefsre haragszanak. Volt egy 1st&goal a Bears öt yardosán, onnan se bírta beszenvedni a TD passzt. Vicces, hogy volt egy Heninek is a mi 3 yardunkon 1st&goal helyzete. Ő megdobta csak szabálytalan volt a play (illegal formation). Újabb csoda.

Szóval a vak is látja, hogy kit akarnak az égiek. Mennyi jel kell még Haleynek? Egy Haley üstökös fog elhúzni a 35 yardos vonalon, ha ez sem elég. És azt is Stanzi dobja majd.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, pályára léphessen.ulpianus
wow, fölfele mozog aza 10%?!sutianap
Nem. Te azt kérdezted KEZDENI fog-e Stanzi. Sztem nem, max 10% eséllyel, ha Palko lesérül vagy csoda történik.
Játszani fog-e? Sztem igen. Ha Palko leég, fog. Eddig Palko mindig beégett. Szal ezért gondolnám.

Megnéztem, ugyanezt írtam elsőre is válaszként neked.ulpianus
csodatörténik, Héli jelet fog kapni!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, pályára léphessen.ulpianus
wow, fölfele mozog aza 10%?!sutianap
Nem. Te azt kérdezted KEZDENI fog-e Stanzi. Sztem nem, max 10% eséllyel, ha Palko lesérül vagy csoda történik.
Játszani fog-e? Sztem igen. Ha Palko leég, fog. Eddig Palko mindig beégett. Szal ezért gondolnám.

Megnéztem, ugyanezt írtam elsőre is válaszként neked.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, pályára léphessen.ulpianus
wow, fölfele mozog aza 10%?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Charlie Weis (ex KC OC) most új munkát kapott. A Kansas egyetemén a Jayhawks vezetőedzője lett.

Orton sérült státusza "Kétséges". Ez nem hangzik pozitívan. Stanzi egyre közelebb ahhoz, hogy pályára léphessen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Tudom h nem most találták ki, sőt nézegettem korábbi fordulókban is, tökéletes statisztika meg nem létezhet. Csak tudni kell helyükön kezelni őket, és egy olyan statisztikát melyről nem árulják el, h hogyan számolják pontosan nehezebb a helyén kezelni. Nekem ez a fenntartásom vele szemben.

Amúgy számít a futott teljesítmény is benne, hogy milyen állásnál hogy teljesít (egészen pontosan asszem súlyazva van +-7en belül jobban számít mint +-45ben mondjuk ami egy teljesen racionális és jó dolog), meg ahogy olvastam a szezon elején valamikor csupa olyan dolog aminek tényleg beleszáímtanak egy játékos teljesítményébe.

Ennek ellenére ha megnézek két meccset nem feltétlen azt hozza ki jobbnak, aki a játék alapján jobbnak tűnt. Persze az meg egy szubjektív vélemény, amiről nem állítom hogy helyes. De eddig ennek a listának se sikerült meggyőznie engem, h az viszont helyes. És mivel a számítási módja rejtett nehéz dolga van, de amúgy se látom hogy hétről-hétre valóban helyes sorrendet állítana fel a QB-k között, persze megint csak a saját szubjektív véleményemmel tudom szembeállítani, amiről sosem állítottam h szentírás lenne, de valamihez viszonyítanom kell és jobb nincs....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear