NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jut eszembe, Bowe elérte az 1000 yardot idén is. De kéne már (neki is) egy rendes QB. Tudom Stanzi, nekem jó, csak valaki legyen már, könyörgöm.ulpianus
Így, hogy a PO elúszott mennyi esélyt adsz annak, hogy Stanzi játsszon? Szvsz neki kéne kezdenie, hogy ha csak 1 meccsen is de megnézzék, hogy mit tud élesben.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Jut eszembe, Bowe elérte az 1000 yardot idén is. De kéne már (neki is) egy rendes QB. Tudom Stanzi, nekem jó, csak valaki legyen már, könyörgöm.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Érdekes meccs volt. A védelem jó volt megint. Újra fogtak pickeket Palmeren szépen. Nem engedték futni Busht meg senkit. Pontot megint úgy kaptak, hogy FG távból indult a Raiders egyszer. Egy looong TD volt még, amit a használhatatlan Langford safety hozott össze Moorenak karácsonyi ajándékba (SS poszt a fő gyengénk, mióta Berry nincs).

És a védelem asszem összesen egy penaltyt kapott vagy kettőt. Carr egyet az biztos.

A támadók ellenben egy halom büntetést kaptak. A futás megyegetett, de ninsc futónk. elkapóink megint parádéztak párat. Orton az Orton. Red zone-ig nincs is gond, de ott katasztrófa dolgokat művel. ITt dob,vagy beledobja egyetlen vele szemben álló védőbe (McClain) Amikor Battle üresen kocog az End Zoneban. stb. 4 TD-t dobhatott volna lazán, nem is messzire. Dobott egyet, de az is Bowe érdeme, hogy bent tartotta.
A FG blokkok meg egy vicc. Azért ezt egyszer még lehet, de ez így túlzás. Ezzel is simán nyerhettünk volna.

Kell egy OC meg sztem egy jobb QB is. De az látszik, hogy amint valamennyire is értelmes a QB megy a passz.

Még egy meccsünk van. Sztem van esélyünk ott is.Bár én ma sem foglalkoztam a győzelemmel mindenképp. Mert a draft már fontosabb. Tavaly bementünk rájátszásba, most ha nem akkor ennyi. Fontosabb, hogy legyen egy jó OT vagy QB első körben. Nem kéne eljutni TOP 15nél későbbi pickhez. Hiába mentünk volna POba kikapni.
Az a vicc, hogy így is majdnem összejött.

Még azt szeretném utolsó meccsen, hogy Stanzi és Powe játsszon kicsit. Jó volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
McGraw már szinte biztosan nem játszik. Már annyira sérült az első negyedet sem bírja. Várhatóan Palmer, ha van eszük, bombázni fogja a SS területét végig. TE passzok egyébként is simán mennek ellenünk. Így nagyjából minden, ami elkerüli Derrick Johnsont középen, vagy under mélységben, az nagy eséllyel sikeres passz. Ha Palmerre nyomást tudunk helyezni vagy megint dobál Flowers+Carr+Lewisra botor módon az inkább kedvezhet nekünk.

Weigmann játéka kérdéses. Ő azonban mióta az NFLben van nem hagyott ki meccset. Kettő van hátra a karrierjéből. Hudson sztem úgyis megoldja. Mindenesetre szvsz a meccs a két OL munkájával kezdődik és ott véget is érhet. Amelyik fal kontrollálni tudja az ellenfelet, az megnyeri a találkozót, amelyik nagyon eltéved, az elveszti. Sztem legalábbis ez lesz most az első amit figyelni kell. Vannak kérdések itt és amott is, nagyon sok függ ettől.

Érdekesség, hogy az edzők mellett (Muir érthető, neki más esélye nincs, ez is halvány) a játékosok is egyre hangosabban mondogatják, hogy Crennel maradjon a vezetőedző. Már a KC szurkolók között is egyre több ilyen hang hallatszik. Az ,hogy a Brownsban nem ment, nem kizáró ok. Akkor csak OC kell, sztem Muir nem maradhat. Kérdés a DC poszt, de sztem Crennel azt megtartja, jó helyettese van, megoldja amit kell. Max kinevezi, de lényegében az mindegy.
Én még azért várnék ezzel.
Viszont az biztos, hogy a védőink és jó pár támadójátékos Crennelért fog hajtani a hátralévő két összecsapáson, ahogy csak bír. nem mintha lenne nálunk lusta ember, vagy hangulatember, de azért lehet számít valamit. Muir meg az életéért hívja a playeket, ami sztem jót tett neki. Sokkal bátrabb, agresszívebb. Nem egy zseni, sose lesz, de már nem is csőkonzervatív, és ez így értelmesebb játékot ad.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A John Madden által fémjelzett "Best Protector Award" magyarul legjobb OL sor díjában a week 15 választottja a Chiefs támadófala.
Tavaly összesítettben a döntőben (legjobb ötben) voltunk, de végül a Patriots fala nyerte a díjat.

Nem rossz ez a fal, az igaz. Tavaly azért Waters-el jobb volt. bár pont a helyettese Asamoah (RG, tavalyi rookie csere Guard) a legjobb sztem az egész falban. Csak most nincs minőségi csere, ami Liljának (LG) kellene, mert sérülékeny kissé.
Weigmann (C) nem bírja már erővel. Minden meccsen eltolják párszor a fiatalok. Richardson (ROT) meg borzalom. Összességében azért az igaz, hogy adnak időt dobni, és nem gyakori a TFL run, ahol kinyírják a HBt. Más kérdés, hogy nincs rendes futónk egy sem. Meg QB sem volt. Azért én várom, hogy egy korai OT draft és egy G vagy C FA/draft igazolás lesz. Ettől függetlenül múlt héten tényleg jók voltak. Richardson sztem nem, de nála az is siker, ha nincs útban, és nem szed össze 3 penaltyt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Antwan Barnes (Bolts pass rusher OLB) lett az AFC hét védője.

Valamint Succop (Chiefs Kicker) lett a hét AFC ST játékosa. Azért, mert 4 FGt rúgott be hibátlanul az erős és nem egyenletes oldalszélben. Ahol a Packers hibázott egyet (Vagyis megismételték penalty miatt, így kétszer hagyta ki ugyanazt.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Egy méltató cikk Haliról. Nagyon megérdemli.
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/football/nfl/wires/12/20/2020.ap.fbn.chiefs.tamba.time.1st.ld.writethru.1007/index.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Maradt még hátra két csoportmeccsünk. Elsőre jön a Raiders.

A rájátszás ezen a meccsen mindegy. Egyrészt egyik csapatnak sem ezen múlik elsősorban. Másrészt csoportmeccs nyerni kell. Ritkán adja fel ezt bárki (bár pont tavaly mi megtettük, kíméltük a kezdősort, a biztos rájátszás miatt. Na, ez idén nem fog előfordulni).
Első találkozón kiütöttük a Raiderst 28 ponttal, szereztek nullát. 6 IT, 2 pick6, stb. stb.
Biztos meg akarják mutatni, hogy az csak az irányító kiesése miatt volt (akkor vesztették el JC-t). Nem játszot Run DMC sem ,azzal megkötéssel, hogy ha akarták volna, belküldik, mert jól van. Csak taktikai okból nem tették. Azóta is tart ez a taktika. Bush ellenben Derrick Johnsonra tuti emlékszik, 4szer egymás után állította meg őt a Goal line-on ugyanis. Az ilyet nem lehet elfelejteni. Az a négy futás volt a Raiders összes TD esélyes play-e.

A Raiders sokkal jobb, mint azon a meccsen voltak. Efelől senkinek ne legyenek illúziói. Saját irányítóik nyírták ki a támadásaikat. jó persze a KC defense is szépen játszott, ezt kár lenne tagadni. Ellenben ezt is kár lenne, hogy a támadók egyáltalán nem voltak olyan jók. 2 TD-t tudtak produkálni, pedig kaptak esélyt bőven. Akkor még Cassel volt a QB. De ő egytlen TD-t nem ért el (Egyik Batle futása volt ,msik Arenas Wild cat futása), csak két ITt dobott. Egiyk IT érthető, félidő végén félpályáról klasszikus Hail Mary nulla másodpercre dobva. Ez a védőknek kedvez, könnyű pick (DVD fogta asszem)
(Érdekes, hogy Palko hasonló dobásánál Urlacher leütötte azt, csak pechjére pont bele a bokamagasságban berepülő Dexter McCluster kezébe. Ez ilyen dobás, ezért Hail Mary. Esélyed nincs szinte semmi, csak imádkozhatsz, és dobsz. Bele a tömeg kellős közepébe messziről.)

De hol van már Cassel? Ortont éltetik, pedig semmi extrát nem tett. Palko után sztem bárki megváltó lehetne. Orton annyit tett, hogy letalálta a célpontjait. Nem csodás dobások ezek, még csak nem is nehéz dobás a legtöbb. Igazából a Orton betegség is megvolt. elér a Red zoneba, és ott vége a tudománynak. szerezhettünk volna 4 TD-t is, ha nem így van. állandóan 1st&Goallal nyitottunk sztem végig a 10 yardon belül. Kettő biztos 5 yardon belül. És egyetlen TD, meg egy 4th&inhces turnover (FG se lett, átadtuk a labdát mert 5th down nincs).
A futás ettől még nem ment. Battle tolta, ahogy sozkta erős közepesen belül izomból, és ennyi.

Valamint a futásvédelmünk sem jó továbbra sem. Olyan átlagos szvsz. Van rosszabb, és lehet ezzel védekezni, de határeset. Erre nem lehet építeni. A passzvédelem ellenben elég pofás mostanság. Pass rush=Hali többnyire, de Houston kezd felpörögni. Crennel továbbra is kever bele DB blitzeket, de Berry hiányában (és mert Arenas is returner főleg, az ő kiesésével) ez erősen csökkent. DLben pedig senki nem ért ehhez, csak Dorsey és Gilbery. Viszont tavalyhoz képest DJ blitzeinek száma lényegesen emelkedett (én eddig se értettem miért nincs így).
Amíg Houston ezt nem hozza stabilan, nem lesz komoly előrelépés, most ez neki fontos két mérkőzés lesz. Ha képes tartani a megtalált tempót, bebetonozza magát a starter posztra, hiába rookie. Futás ellen egész évben jó volt Justin. Ami nem megy, az az emberfogás. flat zónázás (a páyla szélén a LOS vonalában) okés, a rövid zóna okés, a mély zóna nem megy, és az emberezés. Egy jobb TE úgy veri meg ahogy akarja. Nem egy csapat rá játszva vert ránk hosszú 3rd&long játékokat. Egész pontosan rá és a SS pótlékaink röhejes játékát látva. Mint Piscitelli, meg a többi idióta. Ez a TE D# egy rettegés idén, nem több. Mindig várom, mikor jön rá az ellenfél. Ott a vége, kikaptunk. A miami meccset tudom ajánlani mást sem csináltak végig, mert minek?
Szerencsére Zach Miller utódja (Boss) kevesebb labdát kap. De ez lehet változni fog. Vagy Crennel kitalálja végre, hogy oldja meg a lehetetlent. Esetleg McGraw képes egy negyednél tovább játszani.

STben nem igazán van gondunk. Succop 88%os pontossággal rúgja a FG-t (100%ban a XPt), messziről is jó, éles helyzetben is nyugodt. Vele nem lesz gond. Return sem probléma.
Colqiutt a liga egyik legjobbja évek óta, hiába midnenki Lechlert ismeri a hype miatt már nem ő a legjobb a csoportban. Kis Colquitt is jobb idén. Tavaly Scifres (bár idén pont ő a leggyengébb, de ez a punter division, mi adjuk a legjobb állományt a ligában, ehhez képest mondom).

Érdekes lenne, ha Orton két hátralévő meccsből egyet még nyerne. Kettőt nem hiszem, bár nem lehetetlen semmi idén sem a csoportban.
Egyrészt azzal felejthetnénk a top QB prospecteket a drafton. Másrészt akkor át kellene gondolni Orton státuszát a csapatban.
De az biztos, hogy amíg nyer, addig Stanzinek nulla esélye van kezdeni. Talán akkor is pályára lép, ha kialakul egy kedvező garbage time. De inkább, ha Orton hibázik, akkor látjuk Rickyt a pályán (vagy ha megsérül persze).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante
Crennelt megkérdezték, ő lesz a HC jövőre is?ulpianus
annyi biztos, hogy Kirk Ferentzet kihúzhatjuk a jelöltek listájáról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
háhh eza sérvkötős reklám, deútálom


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Két kép Ortonról a nagy bajnokverő tálentumról:




Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Crennelt megkérdezték, ő lesz a HC jövőre is? Nem tudja, ők most nyertek egy meccset és ennyi. Nem von le következtetéseket.

Ami fontos lehet e hónapban még, az a lejáró szerződések.
A pénz. Sok csapatnál gond a cap space, nálunk gond, hogy a harmada nincs elköltve. Kell a hely a draftra, de az még ráér, lesznek távozók addigra. És egyébként is a jelenlegi szerződések újabb évei nem ugyanannnyi salary capet adnak ki, mint idén. De a lényeg a lényeg.
Nagyjából 30 millió elköltetlen $ról beszélünk. Ebben a hónapban ezt rendezni kell (vagyis szezon végéig, de jobb most aláíratni a drágább játékosokat). Kötelező, szabály van róla. Szóval kire költöd, ha a két drágább igazolás (Bowe+Carr) marad is? Főleg, ha nem marad? Az már irreális lenne épp ezért. Így is marad akkora lyuk, hogy nomég. Remélem mindenkit felsorolok aki számít.


Dwayne Bowe (WR1). Egy fos szezonban, ilyen kritikán aluli QB munkákkal is kell még 14 yard, hogy meglegyen a szokásos 1000 yard! Bowe jelenleg sztem az ötödik-hatodik legjobb WR a ligában. Egészséges, 27 éves, jó a munkamorálja, még idén is fejlődött. Imád itt játszani. Blokkolni is szeret, és nagyon jól tud (lehet összefügg). YACben sztem életveszélyes, egyik kedvencem ez tőle. Minden labdáért küzd. Óriási pénzt fog kapni, de muszáj lesz kifizetni.

Brandon Carr (CB2) Flowerst tartják a liga egyik legjobb cornerének. Azonban Carr alig egy minimálissal rosszabb. És így elég sok szakértő szerint Carr a legjobb CB2 a ligában. Valamint ezért az egyik legjobb CB páros van a Chiefsben. Flowers pénze megvan. Most jön Carr. Mindketten egy drafton jöttek, barátok is. 25 évesek. Carr is shutdown corner, futás ellen is jó. Flowers egy kicsit jobb futás ellen, és IT érzékenyebb, de nem sokkal. Igazság szerint Carr sztem vagy 15 csapatban elsőszámú corner lenne. Ezt ő is tudja, mindenki tudja a csapatban. Már rég nem számít, hogy hányadik körben jött. Meg kell fizetni, és meg fogjuk. Főleg azután, hogy mögöttük nincs senki. Jalil Brown továbbra is hibát hibára halmoz, még legalább egy év, mire NFL szintű lesz, hiába a fizikális fölény. Daniels játéka egy rettegés. Arenas erős közepes, de CSAK nickel backként! Elképzelhetetlen, hogy elengedjük, és drafoltjunk korai körben, semmi értelme nem lenne.

LeRon McClain. Egyéves kontraktust kapott, és jó játékos. 27 éves, nem sérült. Mi szeretjük a FBt kell egy legalább. Jól blokkol, jól kap el, futni közepesen tud, de az elég is lenne. Nem keres 2 milliót sem (jelenleg 1.5), annyit megér, mivel a liga egyik legjobbja így is.

Wallace Gilberry (DE) Ő érdekes eset. Pass rusher egy run stopper poszton. Sub package király. Viszont idén egyre jobb futás ellen is, mert egyfolytában gyúr január óta, és C vitamint is szed hozzá. De nem lassul. 27 éves, nem sérülékeny. Olcsó (1.8 millió/egy év). Idén csak 2 sackje van, de az belefér. És két FF. Ha nem kér sokat Crennel le fogja szerződtetni továbbra is. Ha valaki végre kiszúrja, elvihetik, mert tweener, 4-3 LDE poszton viszont tökéletes a súlya, még hatékonyabb lehetne. 3 millióért például bőven nagy fogás. Vagy egy hosszabb távú szerződéssel.
Brandon Bair (DE) nem játszik idén. De hasonló felépítésű játékos mint Gilberry. Csak ő rookie UDFA nem láttuk élesben. ÚJ HC lesz akkor csökkenek az esélyei sztem.


Gregg (NT) szerződése is lejár. Gordon tudja pótolni rutin, játékminőség terén back upként, amíg Powe (vagy draft) váltja kezdő poszton. Nyugdíjba vonul sztem.

Becht/O'Connell (TE) Becht öreg és rossz is sztem. O'Connellel váltjuk oda-vissza, már huszadszorra idén. Egyik kutya másik eb.
Maneri (OT) őt is ide sorolom. Muszájból blokkol néha hatodikként, meg csere OT, FB/HB/TE párral de ennél vannak jobb megoldások. Például ha egy ROT tud blokkolni rendesen, nem kell ilyen hülye posztokat kitalálni.

Pope (TE) Blokkoló. Magas, elkapni is tud. De elszakadni a védőtől meg gyorsan futni, routeot futni képtelen. 29 éves, talán olcsón Moeaki mögött maradhat. Főleg mivel nincs csere TE mögötte. Én egy 3-4-5. körös TE draftot szeretnék, és ő+Moeaki akkor elég.

Mims (OT) Gaither helyére jött, amolyan biztonsági tartalék, alig van reménye bármire. Sztem egyre világosabb az OTdraft (akár első körben is).

Horne/Urban (Copper (WR) simán jó a kezdő trió mögött. Haley embere, ennyi hátránya van. Sok csapatban ilyen srácok játszanak "hátha idén/jövőre kicsit jobb lesz, akkor ..." kategóriában. GB ellen is ugye villant párat Copper most épp. De ők ennyit tudnak. 12 egy tucat. Olcsón kell mindig pár.

Piscitelli (DB) Remélem elsőként repül. Utálom mióta felmerült a neve, hogy jönni fog. Nem értem mit keres az nflben???

Langfrod (S) STben még csak elmegy, és ennyi. D#ben nem akarom soha látni.

Thomas Jones. Tavaly amilyen jó volt év elején, olyan rossz utána. És egyre gyengébb. Alig vannak már jó napjai. Elkopott, kár lenne erőltetni tovább.

Brandon Siler (ILB) Ő jött Belcher kihívójaként. Egy évre érkezett de IRre került. Így nehéz lesz meggyőzni bárkit is. Fogalmam sincs mit tervez vele Crennel, vagy az új HC. Sokan draftolt ILBt akarnak, most lesz minőség, need meg alig van. Második körben el tudom képzelni. Belcher van olyan jó, hogy ne legyen ezzel gond de okés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Asszem egy gratulációt megér a mai produkciótok, nem számitottam rá, minden esetre le a kalappal 😊
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
de van valami matek, hogytovábbmehettek, mer nem dob ki a HUNTból - vagy az másodfokú?sutianap
Van esély. Ha mindenki max 8-8-ra végez. Erre írtam, hogy az megalol. De valóban van egyetlen módja. (Vagyis a Raiders lehet 7-9 is és a Bolts is de max 8-8). ulpianus
akkor nézzük meg Fülöpöt, a hireket tuggya megivott vagy háromliter medvevért - más esélye úgysincs csak W


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
de van valami matek, hogytovábbmehettek, mer nem dob ki a HUNTból - vagy az másodfokú?sutianap
Van esély. Ha mindenki max 8-8-ra végez. Erre írtam, hogy az megalol. De valóban van egyetlen módja. (Vagyis a Raiders lehet 7-9 is és a Bolts is de max 8-8).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
de van valami matek, hogytovábbmehettek, mer nem dob ki a HUNTból - vagy az másodfokú?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Nemrég vesztett a Raiders és a Broncos. Vicces a csoportállás továbbra is. Ha nem tévedek így néz ki a helyzet. A Chiefs esélyeit hagyjuk, az megalol.

A Denver ha innentől nyer kétszer (vagy a Raiders kétszer veszít, és a Bolts legalább egyszer), akkor bejut. Az esetben mindegy ki mit játszik. Van egy Bills meccsük, meg egy ellenünk.

A Chargers mindjárt játszik, amennyiben veszítenek, kiszálltak. De egyébként marad esélyük. Három győzelem és két Broncos bukás. (rögvest kezdik a Ravens ellen+Lions+Raiders).

A Raiders kettőből kettőt kell nyerjen, hogy a Denver Bills elleni győzelme ellenére nyerhesse a finishben a csoportot. Mi és a Bolts várunk rájuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Romeo a király, grat.
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Grat srácok!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Amikor azt hinnéd, minden hülyeséget láttál, olvastál, mindig jön egy újabb idióta:
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d824c9699/Chiefs-with-blueprint-to-beat-Packers?module=HP11_content_streamulpianus
.szaba
A fickónak igaza lett bár mégsem azokon múlt amiket mondott (ST score+fumble KCnek egyéb ilyesmik). De aki tudja a tutit, az tudja a tutit. 😀
Halit eltalálta, de ahhoz nem kell ész. És nem azzal nyertünk. De ezzel most évekig mehet sztorizni. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Igazából a Defense győzött megint. Crennel nagyon jó munkát végez. a SS poszton emgint voltak gondok. Piscitelli főleg.
CB poszton Daniels hibázott sokat. És Jalil Brown. Sőt Brown az első 3&outot is STben visszaadta a Green Baynek feleslegesen. Nemtom lesz-e belőle valami valaha is?

Érdekes volt látni, hogy amint eltalálja valaki a kiváló elkapóinkat, máris kibontakozik a támadás.
Orton olyan mint Orton. Jól dobál, de RZben elhal. Nem franchise QB. Azért remélem back upnak megtartjuk jövőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én csak annyit mondanék, hgy kiváló védelemmel Orton (is) bárkit képes megverni, mert ő (sztem) nem rossz QB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
grat a Chiefsnek, teljesen megérdemelt győzelem volt
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Amikor azt hinnéd, minden hülyeséget láttál, olvastál, mindig jön egy újabb idióta:
http://www.nfl.com/videos/green-bay-packers/09000d5d824c9699/Chiefs-with-blueprint-to-beat-Packers?module=HP11_content_streamulpianus
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Itt a legújabb PFF OT táblázat. Albert elég jól áll (megosztott tizedik, pedig sérülten játszik mióta idén). És szintén nem meglepetés, Richardson a legrosszabbak közt (54.. megoszta 59ből).

http://www.profootballfocus.com/blog/2011/12/15/signature-stats-snapshot-offensive-tackle-pass-blocking-efficiency/ulpianus
A DET OT-k annyira rosszak,hogy fel sem kerültek a listára?
A tegnap parádézó Monroe meg 10. ?
Hm.Bazzani
A legjobb és legrosszabb 20 között még kb. ennyi OT maradt, akik nincsenek a listán. A cikk meg csütörtökön jelent meg, a Jags legutóbbi meccsét még nem tartalmazhatja.