NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kendrick Lewis FS (sztem a leginkább underrated játékosunk) válla megsérült a Broncos elleni meccs közepe táján. Végigjátszotta a meccset, mert muszáj, nincs safety. Rendben lesz szezonnyitóra, ahogy a három kulcs IRen lévő (Moeaki, Berry, Charles) esetében is az elmúlt hónapban többször kijelentette a csapatvezetés, hogy teljes a rehabilitáció, minden nagyon fasza.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Bob Gretz írta most, hogy múlt héten Jeff Fishert hívták Kansas Citybe interjúra, de nemet mondott. Esetleg van más ajánlata, vagy miért, azt nem tudni. Lehet nem áll jól neki a piros.ulpianus
? http://www.examiner.com/nfl-in-national/tennessee-titans-coach-jeff-fisher-wears-colts-jersey-begs-to-be-fired 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Bob Gretz írta most, hogy múlt héten Jeff Fishert hívták Kansas Citybe interjúra, de nemet mondott. Esetleg van más ajánlata, vagy miért, azt nem tudni. Lehet nem áll jól neki a piros.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Skull!

Nemtom azt a videot. De a Tampa bay (csere QB) ellen volt az a nagy huff puff futása Powenak.
Az összes Chiefs video 98%-át Red Tribe Cinema gyártja. Kérdezd meg őt, vagy kutasd fel az archívumát:
http://www.facebook.com/RedTribeCinema

Top 11ből (ha pénzfeldobásnál nyerünk, különben 12) Top 3ba jutni nem olcsó mulatság. Ha bele is megy a Vikings. A harmadik körösért akármit adsz később, nem menne. Még a 2+3+4ért sem valószínű. Csak ha hozzádobjuk a jövő évi elsőt valamilyen konstrukcióban. Az a gond ezzel, hogy Pioli nem így gondolkozik. Az új főedző is több embert fog inkább hozni saját ízlése szerint, minthogy két elsőt+aprót feldobjon, így RG3 kezébe téve a megítélését.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Az edző kérdéshez, én örülnék Philbinnek és/vagy Caldwell-nek is. Együtt is jöhetnének, szerintem jó lenne 😊

A draftnál meg nekem van egy vágyam, ami nem reális de örülnék neki. Ami az lenne hogy feltradelünk a top3-5-be akár az összes páratlan draftcetliért, vagy az 1,3,7-ért és elhozzuk RG3-at, majd a 2. körbe egy jó OT-t draftolunk. Nekem ezzel egy álom draft lenne, még utána egy NT jöhet, de számomra csak backup-nak, mert én Powe-t akarom látni kezdőbe jövőre, nekem nagy kedvencem továbbra is. Futó meg első 2-3 körbe szerintem biztos nem kell.

egy kicsit off, tavaly nyáron volt az videó Powe-ról, mikor visszafutva szerelt egy nagyat, a run to glory címe volt de jútyubon már nem lehet megnézni, vki nem tudja hol máshol tudnám megnézni?skullkill
ilyen draftot nagyon nem szeretnék látni
meg nem is nagyon tudnánk
1. szerintem semmi szükségünk róbertre
2. sokkal többet kellene adnunk érte
😊
a martin/reiff (értük pár 1-2 helyet akár trade) páros legyen az első kör, esetleg jones
jelen helyzet szerint legalább is
persze az utóbbi években mindig be volt harangozva az első (korai) körös OT draft, de sosem lett belőle semmi, szerintem pár hónap múlva is ködös tippek lesznek ezek
😊
powe ominózus esete valamelyik pre meccsen volt, szerintem az arrowheadpride-on fenn lesz az archívumban, idő kérdése amíg megtalálod
😊
több mint 12 éve
skullkill 40
Az edző kérdéshez, én örülnék Philbinnek és/vagy Caldwell-nek is. Együtt is jöhetnének, szerintem jó lenne 😊

A draftnál meg nekem van egy vágyam, ami nem reális de örülnék neki. Ami az lenne hogy feltradelünk a top3-5-be akár az összes páratlan draftcetliért, vagy az 1,3,7-ért és elhozzuk RG3-at, majd a 2. körbe egy jó OT-t draftolunk. Nekem ezzel egy álom draft lenne, még utána egy NT jöhet, de számomra csak backup-nak, mert én Powe-t akarom látni kezdőbe jövőre, nekem nagy kedvencem továbbra is. Futó meg első 2-3 körbe szerintem biztos nem kell.

egy kicsit off, tavaly nyáron volt az videó Powe-ról, mikor visszafutva szerelt egy nagyat, a run to glory címe volt de jútyubon már nem lehet megnézni, vki nem tudja hol máshol tudnám megnézni?

chiefs jamaal
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Aztán mondhatod rám is, ha valami úgy volt. Bár én Höri cikke előtt írtam ezt le. Csak ugye hozzátettem, hogy egy Tomlinson vagy AP esetén ez nem áll, hogy nem éri meg elvinni valakit első körben. Mások ezt már nem tették hozzá. És úgy sztem nem igaz.

Az én gondom az volt (és most is az), hogy elit OL embert szinte lehetetlen találni nem első körben és QBt is. HBt meg pont ugyanakkora eséllyel találsz harmadik körben, mint elsőben. ÉS a HB 4-5 év alatt kaput. Az LOT+QB ha beválik akkor 10+ év.
És az első köröst (akkori régi CBA szerint) fossá kell fizetni bianco. Ha beválik sem igazán szolgálja ezt meg. Ahogy jelenleg Charles is aláírt normális pénzért. Ellenben az LOT, QB ha beválik, akárhol húztad=giga money.
Vagyis vannak kevésbé preferált posztok, mint a safety, de Berry estén megérte a korai pick. Mégsem húznék rajta kívül safetyt TOP10ben.
Vagy ahogy McClain a liga egyik legjobb FBje, mégis kevesebb mint 2 milkáért tolja nálunk, egy éves szerződéssel.
Ez a gondom a HB poszttal első körben, nekem az ár/várható érték arány csak akkor éri meg, ha elit HB lesz az illető, akiről te is beszélsz. De az ritka. És scoutolni is sztem pont a HBt az egyik legnehezebb, óriási visszaesések vannak. Akár második évtől is, ha első még el is sül.
De ez nem jelenti, hogy igazam van. ÉS sosem leszek GM meg edző, tehát mindegy is.ulpianus
ha úgy vesszük az egész draft egy nagy lutri az első kört is belértve, bármikor beüthet sérülés, mentális problémák (hehe), motivációs gondok (újabb hehe) és egyebek, persze a falember és a qb a legjobb ár/érték arányban (ha bevállik), éppen a tartóssági dolgok miatt, ők húzhatják 10+ évig a ligában, de ezek között is elég sok volt az első körös bukó vagy a jó-jó, de nem az igazi kategória, ami azért nem egy giga money, de vannak ilyenek, én mindig jókat derülök a draftokon. Azt meg hogy kiből lesz elit kategória...azt senki esetében sem tudod megmondani előre.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Aztán mondhatod rám is, ha valami úgy volt. Bár én Höri cikke előtt írtam ezt le. Csak ugye hozzátettem, hogy egy Tomlinson vagy AP esetén ez nem áll, hogy nem éri meg elvinni valakit első körben. Mások ezt már nem tették hozzá. És úgy sztem nem igaz.

Az én gondom az volt (és most is az), hogy elit OL embert szinte lehetetlen találni nem első körben és QBt is. HBt meg pont ugyanakkora eséllyel találsz harmadik körben, mint elsőben. ÉS a HB 4-5 év alatt kaput. Az LOT+QB ha beválik akkor 10+ év.
És az első köröst (akkori régi CBA szerint) fossá kell fizetni bianco. Ha beválik sem igazán szolgálja ezt meg. Ahogy jelenleg Charles is aláírt normális pénzért. Ellenben az LOT, QB ha beválik, akárhol húztad=giga money.
Vagyis vannak kevésbé preferált posztok, mint a safety, de Berry estén megérte a korai pick. Mégsem húznék rajta kívül safetyt TOP10ben.
Vagy ahogy McClain a liga egyik legjobb FBje, mégis kevesebb mint 2 milkáért tolja nálunk, egy éves szerződéssel.
Ez a gondom a HB poszttal első körben, nekem az ár/várható érték arány csak akkor éri meg, ha elit HB lesz az illető, akiről te is beszélsz. De az ritka. És scoutolni is sztem pont a HBt az egyik legnehezebb, óriási visszaesések vannak. Akár második évtől is, ha első még el is sül.
De ez nem jelenti, hogy igazam van. ÉS sosem leszek GM meg edző, tehát mindegy is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Joe Philbin Packers OCt interjúvoltuk meg. Nemtom OC vagy HC posztra, de állítólag utóbbi (Schefter szerint)
Joe OC, TE és OL szakértő. Sosem volt HC.ulpianus
OC-nak oké
HC-ként én adnék Crennel-nek még egy esélytehh
Mi van, a Richardson név nem tetszik támadásban? 😀
Én soha nem vinnék első körben RBt, sokszor mondtam. És sztem Pioli sem. De az ötlet alapja az, hogy egy HB run heavyben=ha Jamaal lehal, mindennek vége. Thomas Jones meg Batle szintű embereket lehet hozni, csak mire megyünk velük?

Philbin ért az OLhez is, mint írtam. 3 évig az OL képző Iowán (Kirk Ferentz alatt) OL edző, az azért jelent valamit, hogy odaengedte. Előtte is az volt, azóta is abból él NFLben, meg jó OC. Ellenben nem ennek hívtuk, hanem Head Coachnak. Én elfogadnám. Haley is OC volt leginkább, de sztem jó HC lett. Csak ellesett pár trükköt Philbin, nem akárkik alatt szolgált.

Powe meg nem tudni. Egyelőre nincs kész. Ezt kábé mostanság hetente mondta el Crennel. Utolsó pár meccs előtt rendre.ulpianus
amúgy richardson-nak vannak még mindig szép megmozdulásai run block-ban, de passz blokkban fertelem és a büntetések is...
jó mondjuk ez a nem vinnék futót első körben hiszti kb. höri cikkével kezdődőtt a fórumon (mondjuk ezt nem rád értem), amikor mindenki elkezdte azt szajkózni, hogy csak a fal és egyébként is az rb ráér (még az is aki azt sem tudta mi az az rb)
azért ha csak az utóbbi 10 évet nézzük, nem véletlen választottak ki futókat az első körben és nem véletlen "futottak" be nagy többségben olyan karriert, amilyet, pl. AP előtt évek óta egy szar fal blokkol, az első körös futó azért első körös futó, mert egy kiemelkedő all down back (kivéve a kivételek) és mellé azok a skillek, amiket nem tud egy jól blokkoló fal pótolni teljes mértékben, persze jó lenne kifejteni csak mostanában kissé kevesebbet érek rá fórumozni, megvolt életem első munkahely váltása és 12 év után rá kellett jönnöm, hogy itt olyanokat követelnek az embertől, hogy bejárjon/dolgozzon, ilyesmik, ami azért rémesen borzasztó, esténként meg este van és az ember idegen vagy ismerős nőkkel iszik úgyis valami kocsmákban, örülök ha meccsek (nfl/ncaa) idejében valamikor net elé kerülök nézni, kemény az élet, na
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
HC-nak? 😀 na ez eléggé fura, mert pl. nálunk hiába ő az OC, a playeket McCarthy hívja, nem tudom hogyan tudna boldogulni főedzőkéntHurka
Miért ne tudna? A playeket nem ő hívja. Ezen az alapon inkább OCnak nem alkalmas. Nemdebár? 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
HC-nak? 😀 na ez eléggé fura, mert pl. nálunk hiába ő az OC, a playeket McCarthy hívja, nem tudom hogyan tudna boldogulni főedzőként
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Joe Philbin Packers OCt interjúvoltuk meg. Nemtom OC vagy HC posztra, de állítólag utóbbi (Schefter szerint)
Joe OC, TE és OL szakértő. Sosem volt HC.ulpianus
OC-nak oké
HC-ként én adnék Crennel-nek még egy esélytehh
Mi van, a Richardson név nem tetszik támadásban? 😀
Én soha nem vinnék első körben RBt, sokszor mondtam. És sztem Pioli sem. De az ötlet alapja az, hogy egy HB run heavyben=ha Jamaal lehal, mindennek vége. Thomas Jones meg Batle szintű embereket lehet hozni, csak mire megyünk velük?

Philbin ért az OLhez is, mint írtam. 3 évig az OL képző Iowán (Kirk Ferentz alatt) OL edző, az azért jelent valamit, hogy odaengedte. Előtte is az volt, azóta is abból él NFLben, meg jó OC. Ellenben nem ennek hívtuk, hanem Head Coachnak. Én elfogadnám. Haley is OC volt leginkább, de sztem jó HC lett. Csak ellesett pár trükköt Philbin, nem akárkik alatt szolgált.

Powe meg nem tudni. Egyelőre nincs kész. Ezt kábé mostanság hetente mondta el Crennel. Utolsó pár meccs előtt rendre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ehh!

Meglátjuk ezt az OC dolgot. Mondok egy nevet akkor én is, hogy ne csak a levegőbe beszéljek, az nem fair.
Pár egyetemi OCt elfogadnék. De mondok NFLből.
Én gondolkoztam olyanon, hogy elcsórni a Coltsból Caldwellt (HCnak akár). Én szeretem őt, mint edzőt. Azt nem rovom fel neki, hogy nem tud támadni, ha nincs OL, nincs QB, se WR, se TE (aki van, csak nem akar játszani), nincs HB, és mégsem tud támadni. És nem tud nyerni egy olyan csapattal, ahol a védelem is szétesik.
-----------------------------------------------------------------------------


Bailey run stopper pozícióban tolja. Bár ő amolyan mindenes. Elég gyors pass rushoz, de elég erős run stophoz. Csak nincs technikája, project. Együtt vannak Gilberryvel legtöbbet, ők a nickel páros. És így van minőségi csere is midnenre, ráadásul olcsók.
Ha én döntenék, le kell igazolni Gilberrryt és elpasszolni későbbi körért 4-3ba DEnek. De igazából nem kulcsjátékos. Bowe és Carr számít, azt annyi.

LILB érdekes kérdés az igaz. Már körüljártuk tavaly is. Sztem NT kell, nem ILB. Belcher jó. Egyoldalú, de elég az, nincs is más dolga, mint a run stop. Viszont tény, hogy ha valaki úgy oldaná meg a run stopot Belcheri szinten (ami nem könnyű, de nem lehetetlen), hogy a TE covert is hozza mellé (sőt ha a blitz képességet is, nem lehetetlen), az hatalmas upgrade lenne. Mondjuk első kör OT (J. Martin-Reiff), második Burfict, harmadik NT (Taamu-Chapman) esetén én állva tapsolnék.
Mert fő érv emellett a szuper LB sor, amiből 3 ember megvan. Burficttal így nézne, aki nem vágja fejből:
T. Hali - D. Johnson - V. Burfict - J. Houston.
Van még bőven lehetőség harmadik-negyedik körben is jó ILBt húzni. Talán Hightower is átcsúszik másodikba nekünk? Nem hiszem, de van még ILB jelölt. Sztem még Burfict is necces, hogy bent lesz-e. OLBnek írtak közül is van pár jó ILB jelölt. Mondjuk Zach Brownt vagy Lavonte Davidet ajánlom megtekintésre második elejére.
---------------------------------------------------------------------------------

És ahhoz mit szólsz, hogy Arrowhead addicton most jött ki egy mock, amiben első kör egy HB, T. Richardson. Az elv egyértelmű itt is. Jamaal hiányában meghalt a Chiefs offense, így lenne egy Jamaal 2.0 power méretben, igazi mindent tudó all down back. Akkor már QB sem kell, elég Orton/Cassel:
http://arrowheadaddict.com/2012/01/03/2012-nfl-mock-draft/ulpianus
caldwell-t könyörgöm ne
valamiért roppant irritál nekem már csak a fejét is látni az oldalvonal mellett
😊
gilberry trade mellett lennék én is
simán elmenne 4-3-ban kezdő erős oldali end-nek, neki is, nekünk is jobb lenne
mondjuk ezt tavaly kellett volna meglépni
ebben az évben elég szürke volt

nos
ez az első három csodálatos lenne
lenne
😊
amúgy mi lehet powe-val?
most tarthat a playbook 3. oldalánál tanulásban?
lehet jövő szeptemberre bevágja az egészet és pusztítani fog
😊
richardson-t olvastam a ki nem mondható oldal egyik mock-jában is
hát...érdekes lenne
sok értelmét nem látom
két ilyen képességű futó felesleges (luxus) egy csapatba
mondjuk elég durva playcalling mehetne hozzá, pláne ha jönne egy rendes RT is
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Joe Philbin Packers OCt interjúvoltuk meg. Nemtom OC vagy HC posztra, de állítólag utóbbi (Schefter szerint)
Joe OC, TE és OL szakértő. Sosem volt HC.ulpianus
OC-nak oké
HC-ként én adnék Crennel-nek még egy esélyt
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Jut eszembe! Ki mit szólna egy Philbin-Flynn pároshoz?
Én már mondtam, sztem Flynn egy bust. Bár lehet nem rosszabb ez, mint Orton/Cassel. Akik viszont esély sincs hogy nagy QB lesznek, ellenben biztosan nem bustolódnak be. Vagyis cserének Orton maradhatna. Stanzi tanulhatna tovább.
Csak eszembe jutott, semmi alapja nincs.ulpianus
hja már erre akartam írni a nagy flynn tömjénezést látva mindenhol
egy név
volek
😊
én biztos tökön szúrnám magam ezen a pároson
😊
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Jut eszembe! Ki mit szólna egy Philbin-Flynn pároshoz?
Én már mondtam, sztem Flynn egy bust. Bár lehet nem rosszabb ez, mint Orton/Cassel. Akik viszont esély sincs hogy nagy QB lesznek, ellenben biztosan nem bustolódnak be. Vagyis cserének Orton maradhatna. Stanzi tanulhatna tovább.
Csak eszembe jutott, semmi alapja nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Joe Philbin Packers OCt interjúvoltuk meg. Nemtom OC vagy HC posztra, de állítólag utóbbi (Schefter szerint)
Joe OC, TE és OL szakértő. Sosem volt HC.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
ehh!

Meglátjuk ezt az OC dolgot. Mondok egy nevet akkor én is, hogy ne csak a levegőbe beszéljek, az nem fair.
Pár egyetemi OCt elfogadnék. De mondok NFLből.
Én gondolkoztam olyanon, hogy elcsórni a Coltsból Caldwellt (HCnak akár). Én szeretem őt, mint edzőt. Azt nem rovom fel neki, hogy nem tud támadni, ha nincs OL, nincs QB, se WR, se TE (aki van, csak nem akar játszani), nincs HB, és mégsem tud támadni. És nem tud nyerni egy olyan csapattal, ahol a védelem is szétesik.
-----------------------------------------------------------------------------


Bailey run stopper pozícióban tolja. Bár ő amolyan mindenes. Elég gyors pass rushoz, de elég erős run stophoz. Csak nincs technikája, project. Együtt vannak Gilberryvel legtöbbet, ők a nickel páros. És így van minőségi csere is midnenre, ráadásul olcsók.
Ha én döntenék, le kell igazolni Gilberrryt és elpasszolni későbbi körért 4-3ba DEnek. De igazából nem kulcsjátékos. Bowe és Carr számít, azt annyi.

LILB érdekes kérdés az igaz. Már körüljártuk tavaly is. Sztem NT kell, nem ILB. Belcher jó. Egyoldalú, de elég az, nincs is más dolga, mint a run stop. Viszont tény, hogy ha valaki úgy oldaná meg a run stopot Belcheri szinten (ami nem könnyű, de nem lehetetlen), hogy a TE covert is hozza mellé (sőt ha a blitz képességet is, nem lehetetlen), az hatalmas upgrade lenne. Mondjuk első kör OT (J. Martin-Reiff), második Burfict, harmadik NT (Taamu-Chapman) esetén én állva tapsolnék.
Mert fő érv emellett a szuper LB sor, amiből 3 ember megvan. Burficttal így nézne, aki nem vágja fejből:
T. Hali - D. Johnson - V. Burfict - J. Houston.
Van még bőven lehetőség harmadik-negyedik körben is jó ILBt húzni. Talán Hightower is átcsúszik másodikba nekünk? Nem hiszem, de van még ILB jelölt. Sztem még Burfict is necces, hogy bent lesz-e. OLBnek írtak közül is van pár jó ILB jelölt. Mondjuk Zach Brownt vagy Lavonte Davidet ajánlom megtekintésre második elejére.
---------------------------------------------------------------------------------

És ahhoz mit szólsz, hogy Arrowhead addicton most jött ki egy mock, amiben első kör egy HB, T. Richardson. Az elv egyértelmű itt is. Jamaal hiányában meghalt a Chiefs offense, így lenne egy Jamaal 2.0 power méretben, igazi mindent tudó all down back. Akkor már QB sem kell, elég Orton/Cassel:
http://arrowheadaddict.com/2012/01/03/2012-nfl-mock-draft/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JMD egyelőre ki sincs rúgva, az fals hír volt. Mindenesetre attól még leköphetlek. Velem lehet beszélni.

Az tény, hogy Muir nem volt kreatív, de JMD sem az. Van egy stílus amit erőltet a világba, és kész. Ráadásul nem is korszerű stílus.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen embernél, aki azzal nyitott Denverben, hogy pár kulcsjátékost sértődöttségből elzavart, rengeteg értékes draftpicket lenullázott, képtelen volt nem gyerekesen viselkedni egy dollárszázmilliós üzletben. Mindeközben a csapat morálját is annullálta. A QB edzősége is erősen kérdésessé vált. (Erre írtam Cassel nála és Weisnél, valamint Tebow vele és nélküle, illetve Bradford nélküle és vele példákat.)
Engem nem győzött meg. De akkor tessék érvelni, akik őt írogatják, hogy mitől is jó azon kívül, hogy a Patsben Brady egy zseni. Akit BB tud használni, és köré épített egy csapatot. Mit esett vissza ez JMD nélkül? (Más kérdés a rossz draftok, amihez neki is köze van, az öregedés, a pusztuló védelem). Vagy milyen egyéb érv szól mellette?

Egyébként meg a Haley támadórendszer is alkalmazott HB passzt. Charles sztem Bowe és Moeaki mögött a harmadik legtöbb yardot kapta el 2010ben.
Idén McClain és McCluster is sztem több yardot kapott el, mint amit futottak. Battle nem, de ő powerback.

Szóval ha HC lesz itt JMD akkor én nem fogok örülni.
Ha OCre gondolsz, sztem akkor is van jobb. Muirhoz képest ő is sokkal jobb megoldás. De Weisnél nem jobb, aki igazi OC.
De ezt elfogadom, csak akkor valaki tartsa kordában. A playhívás az övé teljesen, másképp nincs értelme, de ennyi. A többiben egyedül nem dönthet.ulpianus
természetesen nem HC-ként
OC-ként
az, hogy mi történt Denver-ben HC-ként az más tészta
egy egomán kisgyerek került olyan pozicióba amilyenbe
ez leginkább annak a hibája volt aki kinevezte
és még lehet tanult is belőle
egy kemény HC mellett OC-ként tökéletes lenne számomra
aztán lehet, hogy nem
😊ehh
OC-nak is szar.
És egy kérdés:
Tanult az első évében elkövetett hibáiból és a 2. évében nem zavarta el Beastet, Schefflert, Hillist, Nolant? Nem.
Tanult az első évében elkövetett hibáiból és a 2. évében nem herdálta el a nagyon értékes draftcetliket? Nem.

Nem tanul belőlük, csak tovább fokozta. túl beképzelt seggfej, h bármiből is tanuljon, vagy egyáltalán felmerüljön benne h valamit szarul csinál...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Gilberry jó játékos és ő sem drága. Ahogy Belcher is. Innentől a többiek nem jelentős veszteségek.

ulpianus
Gilberry helyett szerintem Bailey lesz jövőre
Belcher helyett hosszútávon meg szívesebben látnék valakit a draft első 3 köréből
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
JMD egyelőre ki sincs rúgva, az fals hír volt. Mindenesetre attól még leköphetlek. Velem lehet beszélni.

Az tény, hogy Muir nem volt kreatív, de JMD sem az. Van egy stílus amit erőltet a világba, és kész. Ráadásul nem is korszerű stílus.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen embernél, aki azzal nyitott Denverben, hogy pár kulcsjátékost sértődöttségből elzavart, rengeteg értékes draftpicket lenullázott, képtelen volt nem gyerekesen viselkedni egy dollárszázmilliós üzletben. Mindeközben a csapat morálját is annullálta. A QB edzősége is erősen kérdésessé vált. (Erre írtam Cassel nála és Weisnél, valamint Tebow vele és nélküle, illetve Bradford nélküle és vele példákat.)
Engem nem győzött meg. De akkor tessék érvelni, akik őt írogatják, hogy mitől is jó azon kívül, hogy a Patsben Brady egy zseni. Akit BB tud használni, és köré épített egy csapatot. Mit esett vissza ez JMD nélkül? (Más kérdés a rossz draftok, amihez neki is köze van, az öregedés, a pusztuló védelem). Vagy milyen egyéb érv szól mellette?

Egyébként meg a Haley támadórendszer is alkalmazott HB passzt. Charles sztem Bowe és Moeaki mögött a harmadik legtöbb yardot kapta el 2010ben.
Idén McClain és McCluster is sztem több yardot kapott el, mint amit futottak. Battle nem, de ő powerback.

Szóval ha HC lesz itt JMD akkor én nem fogok örülni.
Ha OCre gondolsz, sztem akkor is van jobb. Muirhoz képest ő is sokkal jobb megoldás. De Weisnél nem jobb, aki igazi OC.
De ezt elfogadom, csak akkor valaki tartsa kordában. A playhívás az övé teljesen, másképp nincs értelme, de ennyi. A többiben egyedül nem dönthet.ulpianus
természetesen nem HC-ként
OC-ként
az, hogy mi történt Denver-ben HC-ként az más tészta
egy egomán kisgyerek került olyan pozicióba amilyenbe
ez leginkább annak a hibája volt aki kinevezte
és még lehet tanult is belőle
egy kemény HC mellett OC-ként tökéletes lenne számomra
aztán lehet, hogy nem
😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
JMD sztem Ramsban OCként is megégett...Rolni
ebben a rams-ban ki nem égett meg?
😊
amúgy elég szép volt a sérültlistájuk is
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Ha minden igaz, akkor egy lista alapján a következő szabad ügynökeink lesznek:

QB: Tyler Palko (restricted), Kyle Orton

RB: Thomas Jones

FB: Le’Ron McClain

WR: Dwayne Bowe, Jereme Urban

OL: Casey Wiegmann, Barry Richardson

DL: Wallace Gilberry, Kelly Gregg

LB: Jovan Belcher, LB (restricted), Cory Greenwood, LB (exclusive rights)

DB: Brandon Carr, Jon McGraw
_________________________________________________________________________

Van olyan 30 millió cap space nagyjából, de lejönneka távozók, hozzáadódnak a draftolandók, d nagyjából ennyi lehet Succopp pénze után (aki 2mill$ lesz 2012ben).

Ebből Bowe és Carr a lényeg. Egyelőre tag van kilátásban. az olyan 9-10 milla/fő. Ha nem akkor sztem Bowe 10 körül lehet vagy fölötte. Carr azért inkább 7 körül. Flowers volt 8 millió, annál több nem lesz.

Aztán McClain normális áron, bár jelenleg is olcsó. Sztem fejből 1.7, de ha lesz 2m$ akkor annyi, mindegy.

Gilberry jó játékos és ő sem drága. Ahogy Belcher is. Innentől a többiek nem jelentős veszteségek.

Weigmann, Thomas Jones és Gregg sztem visszavonul. McGraw is talán, egyszerűen szétesik.

Greenwood jó ST playa és vésztartalék, olcsón okés. Urban szintén.

Richardson és Palko menjen UFLbe, vagy ahová akar.

Orton a mostani évi 2.5 milláért felőlem maradhat (ami ugye 3 lesz), ha jobb nincs. Akkor Stanzizhetünk legalább. És Cassel akkor sztem végre elhúz. Orton meg nem lesz érinthetetlen fizetésű "franchise" QB. De inkább jöjjön valaki értelmes, ha lehet, felőlem akár 15+ milláért is. Még picket is adhatunk. Flynnt én nem szeretném, sztem jó nagy bust lesz. De ha lesz normális QB drafton vagy piacon, akkor az sokat lendítene a Chiefsen, mert hogy csak az nincs (na jó, meg ROT+NT de azok megoldhatók olcsón).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Meg van mentve a Chiefs. Kezdődnek az igazolások! Na, nem Bowe és Carr egyelőre.

FB Shane Bannon, tavalyi hetedik körös. Aki semmiben nem sztár, de sok mindenben jó. Helyett, volt mindenben közepes, és így semmire sem jó. ST player.
OL Rob Bruggeman, 5 hét a PSben, dummy.
LB Caleb Campbell, PS dummy.
WR Jamar Newsome, PS dummy
DL Luke Patterson Vele többet próbálkoztunk, dummy
DT Anthony Toribio Pár évig volt fos DT-NT csere itt. Edwardsnál is rosszabb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
JMD sztem Ramsban OCként is megégett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!