NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
JMD egyelőre ki sincs rúgva, az fals hír volt. Mindenesetre attól még leköphetlek. Velem lehet beszélni.

Az tény, hogy Muir nem volt kreatív, de JMD sem az. Van egy stílus amit erőltet a világba, és kész. Ráadásul nem is korszerű stílus.

Én csak azt mondtam, hogy ilyen embernél, aki azzal nyitott Denverben, hogy pár kulcsjátékost sértődöttségből elzavart, rengeteg értékes draftpicket lenullázott, képtelen volt nem gyerekesen viselkedni egy dollárszázmilliós üzletben. Mindeközben a csapat morálját is annullálta. A QB edzősége is erősen kérdésessé vált. (Erre írtam Cassel nála és Weisnél, valamint Tebow vele és nélküle, illetve Bradford nélküle és vele példákat.)
Engem nem győzött meg. De akkor tessék érvelni, akik őt írogatják, hogy mitől is jó azon kívül, hogy a Patsben Brady egy zseni. Akit BB tud használni, és köré épített egy csapatot. Mit esett vissza ez JMD nélkül? (Más kérdés a rossz draftok, amihez neki is köze van, az öregedés, a pusztuló védelem). Vagy milyen egyéb érv szól mellette?

Egyébként meg a Haley támadórendszer is alkalmazott HB passzt. Charles sztem Bowe és Moeaki mögött a harmadik legtöbb yardot kapta el 2010ben.
Idén McClain és McCluster is sztem több yardot kapott el, mint amit futottak. Battle nem, de ő powerback.

Szóval ha HC lesz itt JMD akkor én nem fogok örülni.
Ha OCre gondolsz, sztem akkor is van jobb. Muirhoz képest ő is sokkal jobb megoldás. De Weisnél nem jobb, aki igazi OC.
De ezt elfogadom, csak akkor valaki tartsa kordában. A playhívás az övé teljesen, másképp nincs értelme, de ennyi. A többiben egyedül nem dönthet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Az ősöreg OCnk, Bill Muir megtalálta módját, hogy ne rúgják ki. Bejelentette, hogy valószínű nyugdíjba vonul. Az OLhez nagyon ért, de OCoordnak pocsék volt.ulpianus
köpjél le, de én nem bánkódnék JMD idehozatalán
sőt
azért van elég playmaker az offense oldalon is akikkel lehetne igazán kreatív dolgokat csinálni
muir ehhez elképesztően pocsék volt
és charles-nak se lenne temető a dolog
neki azért nagyon jó kezei vannak és az intenzívebb passzjáték mellett nagyon ülnének a futásai
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Az ősöreg OCnk, Bill Muir megtalálta módját, hogy ne rúgják ki. Bejelentette, hogy valószínű nyugdíjba vonul. Az OLhez nagyon ért, de OCoordnak pocsék volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Rookie díj nem meglepő, az Houston.
MVP sem, bár nekem Bowe lett volna, második azonban nálam is DJ. Valaki Halit mondja, azt is elfogadom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
A csapat megválasztotta
a szezon játékosát Derrick Johnson (RILB),
illetve a szezon újoncát Justin Houston (LOLB) személyében.ulpianus
nem meglepő nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ulpi, te szeretnéd, hogy Romeo maradjon?szaba
Mármint HC?
Mert mint DC egyértelműen maradjon, amíg csak akar.

Mint HC?
Akkor vissza fog esni a defense. Az nem ér annyit. Főleg ha hagyjuk a franchise QB keresést+offensive skillplayerek feltöltését. ÉS átállunk a "védekező csapat" mint elsődleges stratégia felépítésére. Ezt én találom most ki, de sztem érdemes elgondolkozni rajta, annyira jó a defense hétről hétre jobb igazából. Most már Berry nélkül is alig akad tiszta célpont hátul, pedig tényleg egyetlen akár félig értelmes Strong safety sincs a csapatban. Ha lesz Berry, akkor ahogy Stez mondta eredménykövetőben, irtás lesz hátul.

Szóval ha Crennel HC, nekem jó. A játékosk szeretik, midnenki RAC (Romeo beceneve) párti, még a támadók is imádják, az edzők is , Pioli is, azt tudjuk.
Ellenben nagyon rossz a mérlege a Browns HCjeként. Itt most 3 meccsből 2-1. De azt mint DC hozta, nem sok HC döntés volt itt. időkérések meg pár apróság, de nem az döntött el semmit.
Mindenesetre akkor is kell egy jó OC. Mert DC helyettes van, ha kell.

Inkább azt tudom mondani, hogy bizonyos edzők helyett inkább maradjon Crennel.Nehéz bármit mondani, hogy a jelöltek nevét sem tudjuk.ulpianus
A Brownsban BB is beégett, de nagyon, aztán később máshol vitte valamire...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A csapat megválasztotta
a szezon játékosát Derrick Johnson (RILB),
illetve a szezon újoncát Justin Houston (LOLB) személyében.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
JMD-t kirúgták 😊Rolni
Hosszú nap ez minden bizonytalan edzőnek, akinek van net hozzáférése.ulpianus
Az tuti.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
JMD-t kirúgták 😊Rolni
Hosszú nap ez minden bizonytalan edzőnek, akinek van net hozzáférése.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
JMD-t kirúgták 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Ulpi, te szeretnéd, hogy Romeo maradjon?szaba
Mármint HC?
Mert mint DC egyértelműen maradjon, amíg csak akar.

Mint HC?
Akkor vissza fog esni a defense. Az nem ér annyit. Főleg ha hagyjuk a franchise QB keresést+offensive skillplayerek feltöltését. ÉS átállunk a "védekező csapat" mint elsődleges stratégia felépítésére. Ezt én találom most ki, de sztem érdemes elgondolkozni rajta, annyira jó a defense hétről hétre jobb igazából. Most már Berry nélkül is alig akad tiszta célpont hátul, pedig tényleg egyetlen akár félig értelmes Strong safety sincs a csapatban. Ha lesz Berry, akkor ahogy Stez mondta eredménykövetőben, irtás lesz hátul.

Szóval ha Crennel HC, nekem jó. A játékosk szeretik, midnenki RAC (Romeo beceneve) párti, még a támadók is imádják, az edzők is , Pioli is, azt tudjuk.
Ellenben nagyon rossz a mérlege a Browns HCjeként. Itt most 3 meccsből 2-1. De azt mint DC hozta, nem sok HC döntés volt itt. időkérések meg pár apróság, de nem az döntött el semmit.
Mindenesetre akkor is kell egy jó OC. Mert DC helyettes van, ha kell.

Inkább azt tudom mondani, hogy bizonyos edzők helyett inkább maradjon Crennel.Nehéz bármit mondani, hogy a jelöltek nevét sem tudjuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ulpi, te szeretnéd, hogy Romeo maradjon?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
bocs az offért, de Ulpi, ment egy PM 😉Stez
Hát kirúgták a Coltsból?? :o 😊

Nemsoká foganatja leszen amit kérni tetszik. Visszament PM.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
bocs az offért, de Ulpi, ment egy PM 😉

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Casey Weigmann (Center) úgy tűnik végleg szögre akasztja a sisakját. Amin a sisakrács egyébként erősen emlékeztet a 20 évvel ezelőtti divatra. Ez Casey, aki stratégiai megbeszéléseken is egyedül nem plüss forgómorgó üléscsodán pötyögött a palmtopba, laptopba, hanem egy szimpla fából készült széken ücsörögve tollal írt papírra. 😊

Ami fontosabb, hogy 175 meccsen játszott, 11000+ snapet adva hátra, nulla hiányzással. Egy rövid időre elment Denverbe, de azóta, és az előtt Chiefs játékos volt. Gyakolatilag amint az Iowáról megérkezett UDFAként, bejátszotta magát kezdő center posztra, és még tegnap is ott állt.
Anno a 2000es években egy rendkívül bonyolult power blokksémát alkalmazott a Chiefs, mert megtehették, 4 zseniális játékossal (Roaf-Waters-Weigmann-Shields). Casey irányította a srácokat, és Priest Holmes rekordokat futott, Trent Green 4000 yardokat passzolt. Tony Gonzalez NFL rekordokat kapott el, és ő is kiválóan blokkolt, valamint Tony Richardson a fullback szintúgy. Kár hogy defense kutyafülét nem ért.

Amint a srácok kezdtek eltűnni a sémából, Weigmann maradt és Waters jószerével, valamit Gonzo, a blokkolási séma is egyszerűsödött. Larry Johnsonnak blokkoltak a fiúk, aki a hátán vitte a csapatot.
Majd jött Denver és a Zone blocking, noname futókkal, szintén Casey a fal egyik erőssége és vezére tudott lenni.
Majd vissza a Chiefsbe, ahol a Zone blockingot kezdték tanulni. De ez egy másfajta, sokkal inkább sebességre építő, pulling hegyeket alkalmazó strech séma volt. sok dupla TE-es felállással. Jamaal Charlessal már első idény végére is 7 yard fölötti átlagokat hozva. Majd egy teljes idényre vetítve hajszállal lemaradva Jim Brown all time NFL rekordjától (amiről azt hitték a modern fociban lehetetlen megközelíteni). Azért egy all time második hely sem rossz sztem.
Mára Waters elküldése után, gyakorlatilag igazi futó és QB nélkül is jól játszott. Hosszas rábeszélésre maradt még egy évet, hogy a rookie Hudsont tanítsa.
A Chiefs OL tavaly sem volt rossz, olyan 5-7. legjobbnak tartották. Idén főleg az ROT Richardson erős visszaesése miatt ez módosult 7-10. hely környékére. Weigmann ereje is megkopott, többször tolták el a fiatalok erőből, mint megszoktuk. A technika megvan és a rutin, de az ízületek, izmok már nem bírják úgy. Sérülései voltak egész évben, de Caseyt vagy leviszik hordágyon, vagy játszik. Eddig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A csoportban végül csak nekünk lett 7-9 a többiek 8-8-al zártak. AFC West power!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Nyertünk. Crennelen láttam ,hogy büszke a fiaira. Lehet is. Megint a defense nyerte a meccset. Flowers és Carr nagyokat mentettek, alig adtak értelmes célpontot még hosszú playeknél sem maradtak le. Arenas is jó volt, kivéve az egyetlen ST fumbilját, amivel kapsból FG távra tette a Denvert, kaptunk is FG-t.
Bailey sackje is szép volt. Hali természetesen, de volt egy csúnya facemaskje Tebown. Houston oda odaért megint, jó lesz ő is.

Támadásban három kiemelkedő játékos volt sztem. Bowe, aki a liga egyik legjobb Cbjét Baileyt képes volt megverni pár fontos pillanatban. Vagy ötször sztem.
Másik Dex Mex McCluster, a parádés futásaival.
És Lilja adott csodaszép blokkokat.
Jó volt még Baldwin is, pedig Goodmann szorosan fogta, két alkalommal el is pöcizte előle szépen a lasztit.

Richardson szokás szerint szopóra tett pár driveot, de megoldottuk. Piscitelli kettő nagyot megint hibázott, zavarjuk már el!

Igazából semmit nem számított a meccs, de nyerni mindig jobb, mint veszteni. Meglátjuk mit ér ezzel Crennel. Stanzi megint nem játszott, mindegy igazából. Ez van, sejtettem én év elején is, hiába alakult furán a QB poszt végül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Jackie Battle (HB) IRre került. Ezzel egyetemben igazoltunk egy RB-t. Shaun Draughn személyében. Van egy meccse a bizonyításra.
Draughn (6'0 205) 2011ben draftolatlan HB volt Washingtonban. Majd a Chiefs PSben is megfordult. A North Carolina egyetemen 451 futás / 2,070 yards (4.6 avg.) 10 touchdown. 50 elkapás / 268 yard (5.4 avg.) 1 TD az eredménye.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Na hazaértem, még tavaly indultamból. És már részeg sem vagyok, de tényleg. 😊

O'Brient nem akartam összefüggésbe hozni másként, csak eszembe jutott mint Pats OC párhuzam. Elég sok név felmerül. Őt úgy olvastam mint OC jelölt, HC poszton nem. Ez mondjuk nem jelent többet, mint a többi hír. Én a magam részéről sokszorosan jobban örülnék neki, mint JMDnek, ha már összemostam kettejüket.
________________________________________________________________________


Más. Egy újabb évre kapott szerződést az idén egy évre hozott ex Bolts ILB Brandon Siler. Ő IRre került az aktív szezon előtt, addig nagyon meggyőzőz volt. Jelenleg így néz ki a poszt:
Derrick Johnson kirobbanthatatlan, talán a liga legjobb ILBje. De egyik legjobb az biztos. Belcher jó run stopper ez a posztja, de máshoz nem is ért. cserének erős, kezdőnek megfelelő extrák nélkül. Silar az ő helyére pályázik.
ÉS van még két jó csere, akik STben is jók. Greenwood és Williams.
Tehát az ILB draft így kezd kérdésessé válni. Amit én nem bánok, sosem támogattam. Vannak igazi gondjaink, oldjuk meg azokat. Persze ha egy top ILB csúszik és elérhető, az már más eset.
De én jobb szeretnék a divatosabb mockokat idézve QB-ROT-NT vagy LOT-NT-S hármast látni, elég jól ki lehetne rakni mindkettőt. Akár egy TE is fontosabb sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Pats OC Bill O'Brienről jut eszembe, hogy őt is írták pár alkalommal, hogy ide fogják hozni OC posztra. QB edző Bill is.ulpianus
O'Briennek azért annyi előnye van JMD-vel szemben, hogy neki van tapasztalata más csapatoknál (igaz egyetemi szinten), nem kizárólag a Pats nevelte ki. Volt támadó koordinátor korábban is, ezen kívül RB-kel dolgozott mint pozíciós edző. Nehezen tudom elképzelni, hogy lejáró szerződése ellenére elmenne OC-nek másik csapathoz. A HC már más kérdés, de szerintem a JMD emléke nagyon élénken él még az NFL-ben. A várhatóan megüresedő HC állások közül a Chargers lehet szerintem egyedül vonzó számára.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Valszeg Haleyvel nem volt olyan jóban a kézfogásos eset óta, de azóta ez az akadály elhárult előle...Black_Adder
A kézfogásos esetnél egész konkrétan arról volt szó, hogy JMD megint csalt Haleyék szerint. Azt mondta Colquitt utólag, hogy biztosak voltak a dolgukban Haleyék, hogy a kézjeleiket (és mást) nézte JMD stábja, mert túlságosan sok volt a véletlen. Ezért mondta JMDnek Haley, hogy "tudom, hogy csaltál" és nem fogott kezet.

De ezt Crennel és Pioli sem vehette jó néven. Csak sem ők, sem Haley nem akartak balhézni. Szóval sztem ha ez gond lenne, akkor Crennel sem, és Pioli sem örülne jobban JMDnek.
Sztem profik. Ha úgy ítélik meg, hogy nekik JMD kell, akkor idehozzák, és kész. Mert az nyilvánvaló, hogy a chiefsnek a támadásain sokat kell javítani. Főleg a QB poszton, és a TD impotencián.

Én nem tartom jó QB edzőnek JMDt. és OCnek + HCnek ráadásul kimondottan rossznak. A Patsben hogy BB segítségével jól hívta a playeket egy Bradynek, aki megoldotta, az más eset. (Cassel meg itt is hozta ugyanazt a szintet. Sőt, Weis alatt sokkal jobb volt, mint JMDvel.)
Azóta is jó Brady akárkivel gyakorlatilag. A Broncos playhívásokat, QB munkát, tudjuk. Idén amit művel JMD, azt is.
És hogy Tebow menyit fejlődött JMD keze alatt (semmit), azt is. JMD nélkül fejlődik idén.

Pats OC Bill O'Brienről jut eszembe, hogy őt is írták pár alkalommal, hogy ide fogják hozni OC posztra. QB edző Bill is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Charles belül is jól fut. De az fura lenne, hogy Zone blockingban sok belső futással operál valaki. Hogy azt nem mondjam: ökörség. (Bár érdekes módon a Zone blocking+Air coryell modern változata jól működik. Ami belső futásról szól, de mi nem játszunk coryellt.)

Lloydot én már akkor dicsértem haromtnek ,mikor még ő is meglepődött rajta. 😀 Sztem nagyon jó WR, csak néha egyszerűen vagy sérült vagy nincs kedve. Kicsit hangulatember, de ha tudod motiválni, akkor király.
Azonban a gondom nem ebből fakad. Hanem sztem Bowe tuti kap egy szerződést. Van lóvé túl sok is, semmi értelme, hogy ne így legyen. Mondjuk évi 10 milliót. Ő ezért évi 1000 yardot hoz, játszani is fog. Breaston kevesebbért de szintén szerződésben van. Évi 7-800 yardot hoz WR 2 poszton évek óta (egyszer 1000+), idén (ilyen QBkkal) is megtette, ő a WR 2, sztem jobb is mint Lloyd.
A rookie Baldwin, aki első körös (megfelelő pénzért) egyre jobb és jobb, mióta játszik (kihagyott pár meccset év elején). És ő nem slot WR, a WR1-2 cseréje jelenleg, de lehet hamar Breastont betolja slotba. Breaston úgyis félig slot félig possession ,mert gyors robbanékony, fizikális (PR/KR is) és 6'1 magas, kiváló kezekkel. Nem véletlen volt FA piacon is kiemelt, egy erős classban is.

Még 3 ilyen WR ami jelenleg van, is kicsit luxus. De négy? Akkor ki fog padozni? És akkor az illető mire kap ekkora árat? Ennyire sztem egyik csapat sem állhat jól minden más poszton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Lloyd azért került képbe, mert nem rég nyilatkozta, h oda akar menni, ahova JMD. JMD meg a Pioli, Cassel, Orton reunion miatt van képben. H miért nem jött hozzátok idén, ha annyira akarja? Valszeg Haleyvel nem volt olyan jóban a kézfogásos eset óta, de azóta ez az akadály elhárult előle... Szóval lehet tovább és tovább költeni a történetet... Bár szvsz JMD lassan visszaminősül QB Coachnak...

Egyébként ha JMD lesz az OC, akkor Charles-nak befellegzett. Az a fasz akkor se hívna futást, ha Jim Brown és Sanders lenne a 2 futó a csapatában (esetleg Walter Payton a csere), vagy ha mégis, az a fal legsűrűbb pontjába irányulna, ahol véletlenül sincs esélye az OL-nek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A sok HC ötlet mellett jönnek komplexebbek is. Most olvastam, hogy összehoznának egy Orton-JMD-Lloyd triót, ahol JMD OC lenne (Crennel maradna HC). Nem tudom, minek ide Lloyd? JMDt már unom leírni is.
Orton érdekes eset. Casselhez hasonló, arra jó, hogy Stanzi valakihez képest jó legyen. Jó átlagos QB, nem több. Viszont sokkal olcsóbb, mint Cassel. Azonban kezdő posztot szeretne elsősorban. Attól még nem biztos, hogy bárki is kínál neki olyat.

FA piacról most épp Flynn a menő (nem vagyok tőle elájulva, hogy finom legyek). De tessék egy táblázat, hogy melyik QB mikor lett draftolva (1980 óta) és mit is ért el azóta (Flynn 2008):
http://www.pro-football-reference.com/draft/QB-1980-now.htm

Succop szerződésével kapcsolatban annyi újdonság van, hogy 2 millió volt az aláírási bónusz. És úgy tudni 2 millió a garantált évente. Érdekes talán, hogy 90 extra pontjából egyet sem hibázott (gyakori a 100% XP arány éves szinten az NFLben). A leghosszabb FG amit érvényesített 54 yard. Sztem van még pár yard a lábában, ahogy az 50+ rúgásaira emlékszem, de 60 fölé ő sztem nem fog menni. Ez rendben van igazából, nem ez számít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Schefter: "Former Mr. Irrelevant a lot more relevant - and rich. Kansas City signed K Ryan Succop to 5-year, $14 million dollar contract extension."vassadi
Succop jó Kicker. Jól rúgja a Kickoffot. FG+XP pontosságban is elég jó (nemrég írtam a 80% ot), messzire is rúg, és nyomás alatt is jól telejsít. Vicces, hogy pont akkor kap szerződést, amikor egy meccsen blokkolják két FG kísérletét is. Igazából ő tényleg jó. Két hete vagy mikor lett a hét ST AFC játékosa.
Már alig várom Bowe és Carr szerződését.


Állat vagyok, ami enni kér...