NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cassel egy hős: Chiefs QB Matt Cassel Alerts Woman To House Fire
http://www.macsfootballblog.com/2012/01/chiefs-qb-matt-cassel-alerts-woman-to.html
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Maurice Carthon nem esélyes? 2005-2006-ban ő volt az off. coord. nálunk, amikor Crennel HC lett.Joey Tribbiani
Nem tudom. Ugye egyrészt Crennel és Carthon (és Haley és Weis és Belichick) nem a Patsből ismerik egymást vagy a Brownsból. Hanem a Jetsből ('98).
Azonban Haley hozta ide is helyettesnek, bár mindenki (Pioli is Jets) ismerte.
Aztán Haley ment. Tehát az ő embere volt, nem jó omen. De fontosabb, hogy Haley sem őt nevezte már, amikor Weis távozott, hanem a playhívásban teljesen tapasztalatlan, inkább játékosedző és OL guru Muirt. Nem jött be, finoman szólva.
Erre most akkor mégis kineveznék? Egy olyan újabb embert, aki a playhíváshoz nem ért igazából? Sztem akkor már kinevezték volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Dabollról azt mondta Crennel, hogy nem is beszélt vele az OC posztról. És nem is nagyon fog. Mert Dabollnak van élő szerződése. Nem tudom az mióta gond? Ezt mondta.ulpianus
úgy tudom, h. csak akkor lehet élő szerződéssel rendelkező edzővel tárgyalni, ha magasabb pozíciót ajánlasz neki. Pl. Brad Seely-t úgy hozta el Mangini a Pats-től, h. ő lett az assistant HC is, nem csak spec. team koordinátor.Joey Tribbiani
Daboll nem HC. Megoldható. Ez sosem volt gond, pont te is ezt mondod.

Én nem hiszek benne, sztem csak Sheffter találta ki az egészet. És nem is szeretném, mert Daboll nem is jó.ulpianus
naja, könnyen megoldható. Daboll pedig tényleg nem jó.

Maurice Carthon nem esélyes? 2005-2006-ban ő volt az off. coord. nálunk, amikor Crennel HC lett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Dabollról azt mondta Crennel, hogy nem is beszélt vele az OC posztról. És nem is nagyon fog. Mert Dabollnak van élő szerződése. Nem tudom az mióta gond? Ezt mondta.ulpianus
úgy tudom, h. csak akkor lehet élő szerződéssel rendelkező edzővel tárgyalni, ha magasabb pozíciót ajánlasz neki. Pl. Brad Seely-t úgy hozta el Mangini a Pats-től, h. ő lett az assistant HC is, nem csak spec. team koordinátor.Joey Tribbiani
Daboll nem HC. Megoldható. Ez sosem volt gond, pont te is ezt mondod.

Én nem hiszek benne, sztem csak Sheffter találta ki az egészet. És nem is szeretném, mert Daboll nem is jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 991 — Believelander
Dabollról azt mondta Crennel, hogy nem is beszélt vele az OC posztról. És nem is nagyon fog. Mert Dabollnak van élő szerződése. Nem tudom az mióta gond? Ezt mondta.ulpianus
úgy tudom, h. csak akkor lehet élő szerződéssel rendelkező edzővel tárgyalni, ha magasabb pozíciót ajánlasz neki. Pl. Brad Seely-t úgy hozta el Mangini a Pats-től, h. ő lett az assistant HC is, nem csak spec. team koordinátor.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
OC ügyirat
Egyébként ehh, Muir kicsit sem akar visszavonulni. Szte ő jó munkát végzett, nem is érti miért kéne? ulpianus
ott ücsöröghetnek a haverjával, Áriánsszal és oszthatják a lapot, hogy mostakkor nem értem, hogy mitis üvöltözött, Te érted E-FF-ECTI-VELY - a fasz lehet az?! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Kösz Bazza!
Én is ezt mondtam. Hogy aznap több dolog szerencsés együttállása volt. Egyik elem a Lions sec, azt is kiemeltem, de nem csak az. 3-4 elemből áll ez össze, és mind kedvezett Flynnek. Ritka alkalom volt, és ő megragadta. Sztem fantasztikus edzői húzásról inkább lehet beszélni, de az az én dolgom. Ellenben egy meccs alapján, aki akar magának egy Kolb/Cassel 2012-t, vigye Flynnt nyugodtan mega deal, csak az ne a Chiefs legyen.
__________________________________________________________________________


OC ügyirat
Egyébként ehh, Muir kicsit sem akar visszavonulni. Szte ő jó munkát végzett, nem is érti miért kéne? Végül is, a ligaelső futásból hozott egy fost. Jamaal miatt, oké. A passzjáték nulla közelébe ért. TD-t nem tudunk földön szerezni a szezon feléig. De levegőben még rosszabb volt. A WReket nem tudta kihasználni, de legalább TE passz nem volt. A playbookot a hülye is átlátta, nem is ment. A védelem nyerte a meccseket (még az egy kiütéses Raiders meccset is). De ezektől eltekintve sztem is jó munkát végzett.

Dabollról azt mondta Crennel, hogy nem is beszélt vele az OC posztról. És nem is nagyon fog. Mert Dabollnak van élő szerződése. Nem tudom az mióta gond? Ezt mondta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ne-ne! félreértettetek. én csak azt mondom, hogy te szinte biztosan meg vagy győződve róla h bust lesz... ez ugyanolyan elfogultság mint azok a vélemények, akik szerint meg a csapatuk leendő franchise qb-ja. én nem mondom se ezt, se azt, csak h egy meccs alapján egyik kategóriába se lehet előzetesen besorolni.... :cool: 😉

van nekünk matty iceunk, falconshoz nem kő qb még 10 évig 😀 😉peach
Kicsit ulpi védelmében elmondanám,hogy azon a napon a Lions sec (sérülésekkel teletűzdelve) hihetetlen szar napot fogott ki. Az év elején 4.ek voltunk a pass defense-ben,majd a sok sérülés hatására (+a passrush teljes hiánya miatt) tragikus lett az egész. Láthattátok a Saints elleni PO meccsen is. Szóval kicsit túlozva,de aznap SexyRexy is 6TD-t dobott volna ellenünk.

Én nem vagyok elájulva Flynntől,de halálbiztos vagyok benne,hogy valahol túl fogják fizetni.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
ne-ne! félreértettetek. én csak azt mondom, hogy te szinte biztosan meg vagy győződve róla h bust lesz... ez ugyanolyan elfogultság mint azok a vélemények, akik szerint meg a csapatuk leendő franchise qb-ja. én nem mondom se ezt, se azt, csak h egy meccs alapján egyik kategóriába se lehet előzetesen besorolni.... :cool: 😉

van nekünk matty iceunk, falconshoz nem kő qb még 10 évig 😀 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ellenben Adam Sheffter tudni véli, hogy Brian Daboll lehet a befutó.ulpianus
Daboll... igaz h mind Clevelandben mind Miamiban azért nem volt túl erős a játékoskeret, de azért megjegyezendő h egyik O-t se sikerült a TOP20-ba vinnie.empty taxi
Jujj, ti szegények.Delonso_
az öreg után nem jöhet rosszabb, 2 belső futás után screen gameplan-en edződtünk tavaly😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ulpi...olvastad a pff-en a safety miss tackle statokat?üdvöskéd lewis elég a rangsor alján van😊
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A másik főleg igaz, volt róla szó. A csapatnak nincs cseresora. Ez sztem a Chiefs legnagyobb gyengéje a (legfontosabb) QB poszt után. Valamit ezzel kezdeni kell.ulpianus
ezért is volt szerencsénk 2010-ben...elkerültek minket a sérülések
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ulpi! a 6 TD-ből említettél 2-t. és a maradék 4? meg ok, hogy jók voltak nagyon a WR-ek, de a bogyó akkor sem repül oda senkihez magától... ettől még igaz, hogy lehet bust is, de ezt ugyanannyira nem lehet megítélni abból az egy meccsből, mint ahogy azt sem h franchise qb lesz belőle valahol... ez sztem a részedről simán megérzés, nem lehet cáfolhatatlan indokokkal alátámasztani 😉peach
egy meccs alapján amik a fórumon mennek flynn-ről igazán megmosolygtatóak, de tényleg
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
ulpi! a 6 TD-ből említettél 2-t. és a maradék 4? meg ok, hogy jók voltak nagyon a WR-ek, de a bogyó akkor sem repül oda senkihez magától... ettől még igaz, hogy lehet bust is, de ezt ugyanannyira nem lehet megítélni abból az egy meccsből, mint ahogy azt sem h franchise qb lesz belőle valahol... ez sztem a részedről simán megérzés, nem lehet cáfolhatatlan indokokkal alátámasztani 😉peach
Cáfolhatatlan indokokkal? Mire van cáfolhatatlan indok a világon?
Akkor hallgatom a többi 4 TD mitől is volt fantasztikus QB teljesítmény. Egyik volt az egyébként, az szép volt.
De akkor mondjuk Stafford dobott 5 TD-t (és két picket). És mégse foglalkozik vele senki. Miért? Mert nem kérdés, hogy Stafford jó. De te egy meccs alapján tehát azt mondod inkább kijelenthető, hogy valaki franchise QB, int hogy kijelenthető, hogy ez túlzás.

Orton legyőzte (eygy meccsen de az pont mindenre elég mint tudjuk) a Rodgerssel felálló Green Bayt. Akkor Orton=franchise QB? Vagy van cáfolhatatlan bizonyítékod ellene?
Tebow legyőzte egy meccsen a Steelerst. Vagyis szeretnéd gondolom a Falconsba franchise QBnak. Folytassam?
Egy meccset játszott, ahol SEMMI tét nem volt. A liga legjobb támadósorával, egy gyenge seconday ellen. Pont kijött a lépés. Oké. És akkor ez neked bizonyíték, nekem nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
ulpi! a 6 TD-ből említettél 2-t. és a maradék 4? meg ok, hogy jók voltak nagyon a WR-ek, de a bogyó akkor sem repül oda senkihez magától... ettől még igaz, hogy lehet bust is, de ezt ugyanannyira nem lehet megítélni abból az egy meccsből, mint ahogy azt sem h franchise qb lesz belőle valahol... ez sztem a részedről simán megérzés, nem lehet cáfolhatatlan indokokkal alátámasztani 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Ulpi, adom a Flynn-ről adott véleményed, sajtfejeknél, nem kis O van kiépítve. jó, nyílván 6 TD-t nem csinál mindenki, de nem is fenntartható; ha ennyire jó lett volna, ő játszott volna PO-ban 😊 pár csapatnak biztos segítség lenne a leigazolása, de KC-ben nem lenne nagy előrelépés. Ortonnak is inkább csak egy fal kéne.JoeyB
Megmondom mi az én gondom vele.

Dobott 6 TD-t. Szuper. De tényleg. Nem akarom elvenni tőle, ezt nem tudja mindenki. Más kérdés hogy egy picket is dobott, csak az elfelejtődik. Az belefért, csak tényként mondom.
Azonban első TD: Egy screen passz.
Második TD: Egy belső screen a HBnek aki 80 yardot fut vele.
Flynn a meccs elején biztonságiakat dob, csak parádéznak a többiek. Miért? Mert nincs tétje a meccsnek! A GB számára nulla tétje van. A 16-0 már elúszott. Az hogy 15-1 vagy 14-2 teljesen mindegy. Nem véletlen játszik Flynn aznap.
Ezért a világ legjobb támadósora örömfocit játszik. És amikor Grant azt az ominózus 80 yardost lefutja, mindenki nagyszerű fesztelen hangulatba kerül. És bedarálják a Lions védelmet. Más eset, hogy Stafford tartja a lépést.
A Lions pass rush átlagos aznap. Volt pár sack, de ahhoz képest, hogy alig futottak csak passz-passz hátán, ez nem sok.
Flynn elkapósora olyan jó, hogy mindig van egy vagy két szabad ember, és szinte mindent elkaptak. Az az igazság, hogy nagyon sok hibával játszott a Detroit secondary is. Persze kit mennyire hagynak, de az nem QB érdem, max WR érdem, hogy mindig van üres ember.
De akárhogy is. Ez EGY meccs. Mondjak be nem vált QBket akiknek volt egy jó meccse? Aki mond egy ellenpéldát, mondok rá kettőt mindre.

Flynn jó QB is lehet. Nem ezt mondom. Bár én láttam egyetemen eleget, nem tartom olyan sokra, mint egyesek. De jó lehet. Le is KELL igazolni kezdőbe. Bebizonyította, hogy a potenciál benne van.
Nem szabad neki giga pénzt adni. Egy normális pénzes pár éves szerződéssel kell elvinni. Amiből ki lehet hátrálni. Amiből ki lehet rúgni, ha kell. De az, hogy sokan Flynnt mint franchise irányítóként tekintenek az nekem nagy túlzás. Sztem nagyobb esélye van egyelőre hogy bust lesz, mint hogy franchise QB. Én ezért nem szeretném ide, elegem van a be nem vált irányítókból. Ennyi erővel draftoljunk egyet. Miért ne lehetne jó az is?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Ulpi, adom a Flynn-ről adott véleményed, sajtfejeknél, nem kis O van kiépítve. jó, nyílván 6 TD-t nem csinál mindenki, de nem is fenntartható; ha ennyire jó lett volna, ő játszott volna PO-ban 😊 pár csapatnak biztos segítség lenne a leigazolása, de KC-ben nem lenne nagy előrelépés. Ortonnak is inkább csak egy fal kéne.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ellenben Adam Sheffter tudni véli, hogy Brian Daboll lehet a befutó.ulpianus
Daboll... igaz h mind Clevelandben mind Miamiban azért nem volt túl erős a játékoskeret, de azért megjegyezendő h egyik O-t se sikerült a TOP20-ba vinnie.empty taxi
Jujj, ti szegények.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
De minket legyőztek a delfinek, ezt tisztán látta Crennel a DC padról! 😀

Itt vannak Daboll fő számai az elmúlt években mint OC agy:

2009 - Cleveland Browns Offensive Coordinator

32nd in total offense (260.2 ypg), 29th in points per game (15.3), -12 turnover differential, 23rd in Time of Possession per game (28:54)
Leading Passer: Brady Quinn - 136/256 (53.1%) 1,339 yards, 8 TDs, 7 INTs
Leading Rusher: Jerome Harrison - 194 carries, 862 yards (4.4 ypc), 5 TDs
Leading Receiver: Mohamed Massaquoi - 34 catches, 624 yards, 3 TDs

2010 - Cleveland Browns Offensive Coordinator

29th in total offense (289.7 ypg), 31st in points per game (16.9), -1 turnover differential, 27th in Time of Possession per game (28:21)
Leading Passer: Colt McCoy - 135/222 (60.8%) 1,576 yards, 6 TDs, 9 INTs
Leading Rusher: Peyton Hillis - 270 carries, 1,177 yards (4.4 ypc), 11 TDs
Leading Receiver: Benjamin Watson - 68 catches, 763 yards, 3 TDs

2011 - Miami Dolphins Offensive Coordinator

22nd in total offense (317.4 ypg), 20th in points per game (20.6), -6 turnover differential, 10th in Time of Possession per game (30:37)
Leading Passer: Matt Moore - 210/347 (60.5%) 2,497 yards, 16 TDs, 9 INTs
Leading Rusher: Reggie Bush - 216 carries, 1,086 yards (5.0 ypc), 6 TDs
Leading Receiver: Brandon Marshall - 81 catches, 1,214 yards, 6 TDs


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ellenben Adam Sheffter tudni véli, hogy Brian Daboll lehet a befutó.ulpianus
Daboll... igaz h mind Clevelandben mind Miamiban azért nem volt túl erős a játékoskeret, de azért megjegyezendő h egyik O-t se sikerült a TOP20-ba vinnie.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
A Haley saga folytatódik. A hátralevő fizetését nem akarják kifizetni. Ha ez igaz, akkor várhatóan az lesz, ami anno a Raidersben. Amikor Kiffin is így járt, Al Davis nem fizette ki utólag. Szóval Haley biztos nem hagyja annyiban. Jól elvannak. De az a probléma, hogy ezt is egy Mike Jurecki nevű webes rádiós hozta le twiterren. Nem cikket írt róla, vagy tényeket mondana, interjút készített, hanem twitter bejegyzést. Szóval a forrás megint komolytalan.
______________________________________________________________________


Crennel célzott rá, hogy várnak egy OC jelöltet a sok Tampa Bucs HC döntős közül, amint a versenynek vége. Vége, nyert Schiano.
Nemtom, hogy kire gondolt Romeo? Chudinzski már újabban nem volt jelölt. De Mike Sherman, Marc Trestman, Mike Gundy vagy Chris Petersen támadó oldali edzők. Mind más, más utakon jönnének, de nem rossz edzők.
Sherman annyiban érdekes, ha igaz, hogy Tannehill a keze alatt játszik. Az, hogy nem tartják TOP 11nek jelenleg, az nem jelent semmit. Sherman annak tartja majd, ha kell.

Ellenben Adam Sheffter tudni véli, hogy Brian Daboll lehet a befutó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Josh Looney pár napos cikkét lefordítom (kiegészítem), mert szórakoztató sztem.

Chiefs és a Senior Bowl az elmúlt két évben.

Jelenleg zajlik a játékosok keresése. A Senoir Bowlra végzős, a draftra jelentkezett játékosokat hívnak meg. A lényeg az, hogy minőségi játékosok ellen kit mit tud? Itt nincs taktika túlzottan, nem is lehet, összeszokottság hiányában, de tudatosan nincs. A lényeg nem az, hogy ki győz. Hanem hogy mit látnak meg benne az edzők, scoutok? Crennel azt mondta tegnap erről, hogy ő egy mozdulatot, egy játékot keres a srácokban. akiben meglát valamit, az felkerül a listájára. A statisztikákat, adatokat már tudják rég mindenkiről.

2009 óta van új vezetés Kansas Cityben. Ezalatt 8 embert draftoltuk Senior Bowl résztvevők közül. Mindet az elmúlt két évben. Hozzáteszem, jobban beváltak, mint akiket első Pioli évben nem innen húztunk.

2011

Rodney Hudson C 2/55
A Seminoles legtöbb díjat besöprő embere all time. Pedig az egy OL képző. Jelenleg is én gondolom, hogy behúzhatjuk ROTnek Zabrie Sanderst, akit második elejére várnak. Roppant tehetséges, fizikális szörny a gyerek. De nem képzetlen.
Szóval Hudson technikája nem véletlen jó. Ebben az évben az ex KC OC Gailey volt a meccsen (déli csapat) Hudson edzője. Azt mondta róla, hogy kiváló játékos, akiről mindig az jut eszedbe: "Nézd, hogy csinálta ezt! Nézd, hogy csinálta azt!" Gyakorlatilag mindent jól csinál.

Allen Bailey DE 3/86
Igazából a meccsen nem sok emlékezetes pillanata volt. De ő project, nem is várta senki ezt. Azonban pont Hudson ellen egy-egyeztek, és lehetett látni a tehetségét. A bicepsz király ugyanis nem csak erős, de a 40 yardja megfelel Hali idejének (4.7), ami run stopper izomgép esetén elég meggyőző. Elég ismert lett a háttere, miszerint egy kis szigetről érkezett a profi ligába.

Jalil Brown CB 4/118
Jalil volt a "másik corner". A Buffaloban Jimmy Smith volt a sztár. De sokan figyelték az ellen oldalon megbízhatóan teljesítő Brownt. Az olyan csapatoknak, mint a Chiefs, akik nem kezdőbe kerestek valakit, hanem cserejátékos posztra+STbe, kiváló választásnak tűnt a fizikális, magas, erős, gyors és tapasztalt Jalil. Aki azt nyilatkozta, hogy "meg fogom mutatni, hogy ez vagyok én."

Ricky Stanzi 5/135
Leginkább az első körbe várt Ponder, Dalton, Locker kaptak reflektorfényt. Addig Stanzi végigvitt egy erős gyakorlóhetet. Aztán a meccsen az északiak örömére végigvitt egy szép támadó driveot, bemutatva megbízható pontosságát. 12 passzra kapott lehetőséget, amiből 7et abszolvált 87 yardot elérve.


2010


Dexter McCluster WR/HB 2/36
Sokan alkalmatlannak tartották az NFLre méretei miatt. a CFL scoutok örömmel nézegették, hogy milyen elképesztő gyors, ráadásul kiváló kezei vannak. A meccsen azonban pont olyan jó a sztárok közt is, amilyen jó volt egyetemen (a legerősebb konferenciában, nem akárkik ellen). A draft guru Tony Pauline egyenesen a legjobb támadójátékosnak nevezte mindkét csapatot beleértve. "Dexter túl gyors és robbanékony, hibára készteti ellenfeleit. Keményen fut belül és kívül, meccsdöntő elkapásokra képes, amik után végig fut a vonal mellett. Nagyszerű visszahordó. Korai második körben kelhet el" Igaza lett.

Javier Arenas CB 2/50
Javier tudta, hogy valahogy meg kell mutatnia keménységét, tehetségét, gyors irányváltásait. Már ha komoly szerződést akar. Ugyanis ő blitzelt a legjobban a CB közt az egyetemen, csakhogy a Senoir Bowlon tilos blitzelni. Végül a robbanékonyságát sikerült bemutatni, a déliek edzője Tony Sparano ezt ki is emelete nála.

Jon Asamoah G 3/68
Neki sajnos sikerült 1-1 elleni alatt megsérülni a vállán. Ellenben még így is maradt Iupati mögött a második legjobb guard prospect. Talán a Chiefs így járt a legjobban, ugyanis első perctől lehetett látni a játékán, hogy NFL kész játékos. Waters elengedésében kulcsszerepe volt ennek.

Cameron Sheffield OLB 5/142
4-3-as DE volt a Troyon (ha jól emlékszem ott). Tisztán pass rusher, de annak jó. Aztán történt valami meglepő. Betették OLB posztra egyetemen is párszor, de arról sok hír nem volt. Viszont betették Senior Bowlon is az LBk közé 1-1ben. És Cameron természetesen, otthonosan mozgott nyílt terepen. Tökéletes balanszban maradt, végig a labda felé mozgott lendületesen. Ráadásul azt nyilatkozta, hogy kimondottan élvezi az open field játékot. Így szépen lassan áttették a 3-4 OLB prospectek közé, ahol hamarabb igényt tarthatnak rá, mint 4-3ban.
Ilyen is tud lenni a Senior Bowl.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Mike Brown akkor jött ide, mikor már egészségügyileg tönkrement (meg sztem fejben is). Ő a posztja egyik legjobbja volt fénykorában.tüsi91
Egyik legjobbja sztem nem volt sosem. De nem volt totál rossz. Csak ugye tampa2 ben egyrészt nem kellett neki embert fogni (itt a TE az ő dolga lett). Másrészt a sebességproblémája nem volt végzetes a csapatra nézve. De inkább a front7 mentette jobbra a közepest nála. Itt meg ahol a SSnek játszani is kell, már kiderültek a hiányosságok.
Van ez fordítva is sokszor. Egy hasztalan ember megtáltososodik ha képességeinek megfelelő rendszerbe kerül.ulpianus
Nem igazán ez a helyzet...
Majdnem kétszer annyi meccset játszott Jauron/Blache alatt (64), mint Smith alatt(36)...
Fénykorában nem volt probléma a sebességével....(nem azt mondom, h villám volt a fiú, de most a 40 yard dasht nézzük, vagy a játékot?) Ráadásul futás ellen is állat volt...igazi hard hitter...
Ide meg 31 évesen, tengernyi sérülés után jött...és coverage orrba-szájba....
Sajnálom, h ezt kell mondjam, de nagyon-nagyon nincs igazad....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Off season posztelemző rovat

ST

A LS posztot hagyjuk. A két returnerről volt szó. McCluster villám viszi a hosszabb PR-t és a KRt. 2011ben Jamaal helyettese is volt, így minden visszahordás a lényegesen zömökebb erőteljesebb, Javier Arenasra maradt. Végszükség esetére Breaston is tud visszahordani.

Ryan Succop K Nemrég kapott szerződést. Nagyon pontosan rúg. Nyomás alatt is jól tejesít. Oldalszél elég gyakran van az Arrowheadben, de a hét ST játékosa is ezzel lett, mert egyik ilyen meccsen 5ből 5öt vágott be mégis, és azzal nyertünk. Mr. Irrelevant mítosz egyik fő éltetője.

Dustin Colquitt P Alulértékelt punter. A liga egyik legjobbja. Pontos és hatalmas rúgásai vannak nagy hang time-al. Évek óta az egyik legjobb Chiefs játékos, rendkívül megbízható. Pánikhelyzetben is nyugodtan reagál. Például rossz snap esetén is képes futni a labdával ha van rá esély. Vagy épp passzol, amit akkor kell. Kötélidegei vannak. Érdekes, hogy az öccse is hasonlóan jó, és őt sem akarják elismerni egyelőre. Vagy hogy Scifres most egy elég rossz szezont zárt, de alapvetően ő sem marad el a "punter divízió" szintjétől.

Érdekes stat:
Succop draftolása a draft utolsó pickjével azért kellett, mert elküldték az undrafted Connor Barth-ot, aki előző évben UDFA rookieként nem teljesített rosszul, pontos volt. A Tampában kis visszaesés után töretlenül fejlődik. 2011ben már a liga második legpontosabb Kickere volt ráadásul (93%os pontosság). Gyakorlatilag sikerült igazolni egymás után két jó kickert, csak észre sem vették. Pedig fiatalok nehezen indulnak be ezen a poszton.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 864 — SuperLOL
Crennel a Senior Bowlon keres edzőket. Az OC poszt elég csábító lehet. Annyi a dolga, hogy egy átlagosnál kicsit is jobb QBt talál, meg egy ROT-t (ez utóbbi nem nagy kunszt). Minden más adott igazából a sikerhez.

Bill Muir (OC) azt nyilatkozta, esze ágában sincs visszavonulni. Az erről szóló hírek rá az újdonság erejével hatnak. Ellenben amiket Crennel és Pioli nyilatkozgatnak, abból az jön le, hogy keresnek OCt.


Állat vagyok, ami enni kér...