Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A tavaly Pre meccsen jól játszó ,de lesérült OLB Cameron Sheffield, most játszott. Nem volt rossz, bár tavaly jobbnak tűnt. Most is megsérült. Ha így folytatja, akkor nem lesznek vele türelmesek tovább.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Aki Stanzi siget akart eddig, végre van róla kép egy pár az új mezében.


Haley elmondta, hogy látta Stanzit és Palkot. "Azt láttam, hogy mindkettő az életéért fut. Egyszerűen több időre van szükség, hogy dobhass".
Palko: "Nagyon frusztráló volt. Nem jó, ha nem sikerül first downt sem elérni"
Stanzi: "Nagyon szórakoztató volt, most megyünk vissza edzeni"

Nos, ez a különbség hozzáállásban. Mindenki Stanzit akarta pátyolgatni meccs végén, mert őt sokkal jobban magára hagyták az UDFA fos társak, mint Palkot. És semmi gondja nem volt Stanzinek. Ez van, ő megpróbált mindent és ennyi sikerült.
Mindenesetre tudtuk ,hogy Ricky dobómozdulata kiváló, nem ez votl a kérdés. Hanem a lábmunka (sztem igaza van Zornnak, sokat javult), és a döntéshozatal. Amiben jó volt egyetemen, de aprofi liga gyorsabb, és nehezebb tiszta célpontot találni. Ez is rendben volt. pedig aztán ennél kevesebb idő már nincs. Volt ,hogy a 3(!) épses dropot is mire lelépte a nyakában voltak.

Votl egy jó Fb passza, amikor ráengedték a védőt, kiránggatta magát, egy másik védő szemből érkezet is, erre csípőből dobta a fullbacknek (asszem Bannon), aztán eltűnt a gyeptéglák közt. Majdnem meglett a first down 3&9nél. 8 yard lett.
De tényleg az tetszett legjobban, hogy 8 dobásból, ami jutott, 7et dobott meg jól, és ebből kettőt parádésan. Hogy pont azt a kettőt dropolták, az pech.
Casseltől két év alatt nem láttam egy ilyen dobást sem. Hajrá Stanzi!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azért ha a kezdők egy pillanatot sem játszanak együtt, lehet az első meccseken lesz meglepi majd...nem véletlenül mondják mindenhol, hogy le kell a rozsdát "ütni"...Rolni
Egyetértek. Haleyt is megértem, hogy aki sérült kicsit is, az ne játsszon. Egy másodpercet sem. Hali, Dorsey, stb. Akinek csak meghúzódott a fülcimpája pihenjen.
És az is rendben, hogy a kezdők se sérüljenek le.

De azért monsjuk Silar és Belcher harcol elvileg a kezdő posztrét, őket miért nem láthattuk a kezdő csapatban a kezdő Bucs ellen? De rendben, meg van ki a csere és ki a kezdő, csak nem publikus.
Viszont miért olyan ember játszik ILBt, aki rosteren nem lesz? Kamara? Cole? Elmondanám, hogy Silar,Belcher, Derrick Jonhnson lesz a kezdő, övék a snappek 70%-a, a maradék Demorriio William és esetleg C. Greenwood. Akkor mit nézegetjük Amara Kamara játékát?
OLBként Hali és Studebaker kezd, eetleg Justin Houston. Cseréik Cameron Sheffield főleg, és TalánGabe Miller mint újonc érdekes lehet. De Pireere Walters mióta itt van szar, Sosem játszik éles meccsen, tudjuk milyen. STben is gyenge, de jobb hiján ott volt eddig. Most lehet kiszorul onnan. Erre ő kapja aa legtöbb játékidőt. Ezzel ki is nyírja a védelmet. De mive lkinyírja sosem tuduk meg mit tud a többi védő.
Ahogy oké, hogy teszteljük a pár hete átképzett WR-CB-t. Quinten Lawrencet (Flowers és Brandon Carr nem sérültek, Arenas sem) Csak hogy rá dobál a Bucs minden második labdát, és haladnak előre. Akkor hozzuk le. LE is hozzuk, és jön Washington. Donald Washington, aki sosem volt jó. Párja az UDFA nulla Demond Washington. Aki pár nap és repül a ligából örökre.

Ebből aztán sok mindent én meg nem tudtam állapítani. Csak azt, hogy nem véletlen nem kapnak majd itt páran szerződést. De, hogy mit tud a védelem, vagy Breaston, vagy brki?

Egy az egyben pár embert lehetett figyelni és ennyi. Hogy Bailey milyen erős, meg Powe, ilyesmit, de ezt meg tudtuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Azért ha a kezdők egy pillanatot sem játszanak együtt, lehet az első meccseken lesz meglepi majd...nem véletlenül mondják mindenhol, hogy le kell a rozsdát "ütni"...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Hoztuk a csoport szintjét, és kikaptunk. 😀

Érdekes volt. Haley szembement a szokásokkal megint. Nemhogy egy negyedet voltak fent a kezdők. Egy snapet nem voltak fent. Kezdősorban ötödik és hetedik (számoltam) számú emberek álltak be kapásból. Rajtam kívül ki ismeri Pierre Walters mezszámát?
Annyi volt, hogy pár kezdőjátékos nulla snap (Weigmann, Breaston, Moeaki, Hali, Dorsey) páran olyan 5-10közt, de véletlen sem egyszerre (Baldwin, Derrick Johnson, McCluster, Jamaal, stb.) De igazából Cassel is első negyed majdnem végéig volt csak.

Az elsőszámú cserék kezdtek a meccsen a sokadik cserékkel. De az ismertebb back upok sem kaptak sok snapet. És ők sem egyszerre. Itt ott beugrottak, és ennyi.

Tehát Haley úgy döntött a roster legvégét teszteli keményen. Biztos keresett valahova egy embert még, mert csak 51 ember volt meg vagy passz. Másrészt így nem sérül le senki fontos.
ulpianus
teljesen igaza volt szerintem
a csapat rostere nagyrészt készen van, igazából 1-2 hely kiadó és még a ps-ért harcolhatnak az emberek (de jó ezt kimondani), természetesen nem vagyunk sztárcsapat, meg olyan nagy esélyes, de a csapat egyben van és ebben a helyzetben felesleges lenne felküldeni a kezdőket a sérülések miatt, sőt az elsődleges cseréket sem kell erőltetni, az újoncok kapjanak bizonyos snapszámot, az élesben gyakorlás miatt, de ennyi, a cserék cseréi meg küzdjenek az életben maradásért😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Hoztuk a csoport szintjét, és kikaptunk. 😀

Érdekes volt. Haley szembement a szokásokkal megint. Nemhogy egy negyedet voltak fent a kezdők. Egy snapet nem voltak fent. Kezdősorban ötödik és hetedik (számoltam) számú emberek álltak be kapásból. Rajtam kívül ki ismeri Pierre Walters mezszámát?
Annyi volt, hogy pár kezdőjátékos nulla snap (Weigmann, Breaston, Moeaki, Hali, Dorsey) páran olyan 5-10közt, de véletlen sem egyszerre (Baldwin, Derrick Johnson, McCluster, Jamaal, stb.) De igazából Cassel is első negyed majdnem végéig volt csak.

Az elsőszámú cserék kezdtek a meccsen a sokadik cserékkel. De az ismertebb back upok sem kaptak sok snapet. És ők sem egyszerre. Itt ott beugrottak, és ennyi.

Tehát Haley úgy döntött a roster legvégét teszteli keményen. Biztos keresett valahova egy embert még, mert csak 51 ember volt meg vagy passz. Másrészt így nem sérül le senki fontos.
___________________________________________________________________________


Mindenesetre Powe elég jónak tűnt, és Bailey is. Jalil Brown hol jó volt hol lemaradt, neki még fejlődni kell. Gabe Miller tud zónázni. Houston a második negyedben játszott leginkább, pass rushban jó volt, de ő is zónákat kapott főleg.
Baldwin felemás volt. Jól kapott el egyszer, és elejtette egyszer Stanzi labdáját.

Stanzi atom volt! Minden újoncunk közül ő volt a legjobb. Hiába a stat 4/8 34 yard, ami pontosan megegyezik a fos Tyler Palko teljesítményével. Mégis óriási különbség.

Stanzit állandóan hagyták lerohanni, siralmas fal volt előtte, mire sorra került (harmadik negyed legvége)
Futnia kellett többször, és mindig felismerte pontosan. Egyáltalán nem volt olyan, mint Cassel, aki jól fut, csak rosszkor. Stanzi jól fut és jókor. Más kérdés, hogy nem védték meg, borzalom blokkok voltak ott.
Végül 8 dobást ereszthetett el. 4 sikerült. 1 volt rossz, kissé magas lett egy mély bomba.
Dobott 1 8-9 yardost dropolt Baldwin. És két olyan csodásat jó mélyre, hogy csak pislogtam. Mindkettő lassú labda volt, de csodás időzítéssel és ívben. Tökéletes spiralban. Aki Cheifs fan, feltétlen nézze meg, töltse le vagy akármi.
Mindkettő kézbe ment. Horne hogy az anyjába tudta a két keze közt elejteni, nem értem??? Persze torkon vágták szegényt, de addigra elejtette.

Stanzit a végén már mindenki vigasztalta. Egnem az vigasztal, hogy van irányítónk. Palkot felejtsük el gyorsba, aztán jöhet Ricky. Már a következő meccsen is szeretném többet látni, nomális társakkal a falban.
Ja, meg hagyjuk abba a Jackie Bates futhat csak baromágot. 3.1 yardos átlaggal képes futni rossz cserék ellen. Jól megöli a drive-ot, és ennyi. Nem hiszem ,hogy powerbackkel kell futni minden esetben, mert az milyen ravasz.

A Tampában is a csere QB, Josh Johnson volt kiemelkedő, csak őt nem szopatták a társai. Meg ő és Freeman nem a jövő hétre kirúgandó emberekkel játszott. De aki jó az jó.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Tegnap nagyon jó volt, találtam mindenhez tökéletes streamet, nagyon megéri az árát.tenorx
Most még nekem is jó, amikor nincs terhelve az oldal.
De amikor csomóan vannak rajta, akkor bizony imádkoznom kellett tavaly hogy bírja a szerverük az iramot.
Vasárnap 7óra lesz a necces, mert akkor aki él és mozog értelemszerűen meccset akar nézni 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Gaither #71 mezt kapta. Nem hiszem hogy ettől játszik. De van mezszáma, fel lehet ismerni ,mert ő a legnagyobb.

Hali #91 népszerű gondolom, általában fehér hosszú ujjúban tolja sötét foncsor a pici szeme előtt. Könnyű megtalálni.
McCluster #22 haja lóg ki a sisakból nagyon, hiába fogja keverni a kommentátor Charlesszal #25 akinek épp kilátszik a fürtjeinek vége.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Hé, Herm van az ESPN-en!

😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A kódot Deletenek köszönjétek. Én csak tőle másoltam át.
És én egyszerre két meccset is tudok nézni a fisfos gépemen, nem szaggat. Vagy egyet HDben. 3 estén már azért kicsit szaggat, ha közben fórumozok is meg twitter stb megyen.

Kettőnél úgy szoktam, hogy a hangerő az egyiken, amit nézek alacsony egy kissé. A másikat pop up kiteszem új ablakba és hangos. Így ha kiveszem a mute-ot, akkor azt sokkal jobban hallom, így értem is. Nem kell kettőt kapcsolgatni, hogy itt be ott ki, ott be itt ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tegnap nagyon jó volt, találtam mindenhez tökéletes streamet, nagyon megéri az árát.
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
FéligOff:

Zsír, köszi a kódot ulpi 😊
Most regeltem, 41,6dodó az 52 helyett.
Remélem nem lesz olyan szaggatós mint volt tavaly néhányszor viszont!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Milyen fizus? És mennyi kavics?mirdal
mystream.tv fél éves előfizetés van. Kuponnal valami 40$ vagy mennyi. kupon nélkül 54$ (10k forint). a kupon kód: NFL4ME Ha még érvényes. gabtsi nemrég regelt még vele.

Ebben benne van kiváló minőségben minden NFL meccs, NCAA meccsek a legismertebb csapatoknál. MLB, NBA, NHL liga, NASCAR F1, Indycar, Box faszom tudja, golfot szoktam még nézni. Egyszerre korlátlan akermennyi adó, amit a géped bír. pay pallel lehet fizetni. Nemtom mit mondjak még. nézd meg a honlapjukon, van egy schedule, hogy milyen sportesemények lesznek ma.
Ez a siteon népszerű live247.tv európai szervere, tök ugyanaz. Nulla eltéréssel. Csak ide mindig van regisztráció, mert újabb, és kevésbé ismert. Egy cég a kettő.

Vagy van külön Chiefsgames.com oldal, de hogy ott élőben van e meccs vagy csak felvételről az passz. Állítólag adnak élőben egy topciban olvastam, de sosem próbáltam. Meg hogy mennyi arról fingom sincs.
Én mystreamet használtam tavaly és tavalyelőtt is, ezt ismerem. Nekem bejött. Egyrészt látom a meccseket mind, nem fos akadozós képregényt. Másrészt nekem nincs UPC meg semmi előfizetésem, mert úgysem nézek semmit. Letöltöm ami érdekel. ez a párezer fornit meg a netszla az én szórakozásom és jónapot. Ma már előbb töltök le bármi filmet ha kell, mint a TV adná.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Milyen fizus? És mennyi kavics?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Valaki linket?mirdal
Én fizetősön nézem. De ha ehh jön, tuti mutat linket. Meg az eredménykövetőben is lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
igen, de azt csak abbúl az egy pléyből csinálták. amiről azt mondom, hogy nagyon csúnyán benézték a Szihóksz Dnél.
no mindeggy majd meglássuksutianap
Az elmúlt években elég sokszor maradt Chargers elkapó üresen hosszú passzoknál, tehát még az is előfordulhat, hogy Norv ért a playcallhoz (főleg, hogy megszűnik végre a 3 és rövidre a Sproles draw), és elég sok csapatnak lesz mismatch a Gates-Jackson-Floyd trió.Pocs
Ez már volt, de szívesen ismétlem. Aki unja, az nem a véletlen műve.

A Bolts támadórendszere az Air Coryell alapjaira épül. Lényege:
Power blokkoló fal. Rövid belső izomfutások. Amik levédekezése nyitja meg a szélső (futó)utakat. Ehhez társuló két magas és gyors WR legalább egyikük elit. Mert neki muszáj akkor is eredményesnek lenni ha szorosan fogják. Képesnek kell lennie possession és deep target játékra egy személyben. Ehhez adta hozzá Turner az eredetileg blokkoló TE-et elkapni (aki ugye egy small school project volt, csak blokkolás helyett csodásan kap el). Így adva rövidtávú, újabb magas erős célpontot a pálya közepére. Ami a szisztéma kisebb hiányossága volt default (nem támadta senki agresszíven az LBket vagy a SSt).

Nem véletlen, hogy tavaly is Riversnek volt a legmagasabb a Yard/attemps aránya a ligában (8.7). De a yard/complete aránya is második (13.2) Más rendszerben is lehet ez magas. Nálunk például Casselnek ennyire nem az, de emeli a run heavy erős play action kihatása.

Ettől még van HB sweep meg screen, + quick slant, comeback, stb De meg kell nyújtani a pályát hosszában, ez a lényege. Nem letámadni minden pontot short&mediumban, és összekuszálni a blokksémát, mint a WC, (hanem izombú eltolni). Vagy épp futással állandó 2-3(!) extrablokkolóval széltében nyújtani a védelmet, és erre alapozni power WR játékot, mint a Chiefs. Vagy mást.

A rendszer nagy hátránya, hogy betömörült védelem ellen (RZ, EZ játék, 3rd&short) csak elit QB esetén működik. Mert nincss hova nyújtózkodni.
Többek közt ezért nem érdemes Voleket ponterősség terén számolni, a RZ területen belül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Valaki linket?
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
igen, de azt csak abbúl az egy pléyből csinálták. amiről azt mondom, hogy nagyon csúnyán benézték a Szihóksz Dnél.
no mindeggy majd meglássuksutianap
Az elmúlt években elég sokszor maradt Chargers elkapó üresen hosszú passzoknál, tehát még az is előfordulhat, hogy Norv ért a playcallhoz (főleg, hogy megszűnik végre a 3 és rövidre a Sproles draw), és elég sok csapatnak lesz mismatch a Gates-Jackson-Floyd trió.

több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Hajrá Bonecrusher! És page!

Jó kis zúzógépek, hajrá!

Hol nézitek a meccset? Dobjatok már linket, plíz!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azt néztétek, hogy a volt safety párosunk (Pollard&Page) mindkét tagja szedett IT-t? 😊 Csakacsífsz! Csakacsífsz! Csakacsífsz! Csakacsífsz!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
igen, de azt csak abbúl az egy pléyből csinálták. amiről azt mondom, hogy nagyon csúnyán benézték a Szihóksz Dnél.
no mindeggy majd meglássuk


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
osztmondom, mentek passzal, Fülöp-adom-pipa, ozt tovább mentek passzal, futás semmi (össz 51y), erőltették az RB passzokat - csak passzból ugye nem lehet megélni, azt meg iszonyat benézték ,hogy KellyJennings-et otthagyták egybe Jaksonra, azt a hónaljáig ér, s lett belűle 50y. Kettő tavaly a futás ellen az elejin voltak, ez meg nekem nem azt mutatja. Futással szerintem lesz mit kaparászni ott, jelen pitymallatban a rendelkezére álló anyag alapján csupán ennyit mondanék vót, énveledvagyokvietnam!sutianap
Értjük egymást legtöbb pontban.
Bele is írtam a háeszembe az idevonatkozó részt. A Seahawks nem futott rosszul, csak nem értem mire mondtad, hogy jól futottak volna? Átlagosn futtak. egy 7 egy 6 yardot az jó. az egy 5 se rossz. a két 4 már átlag, a 3 a két 2 meg rossz. Szal ez nekem nem jó.
De azért tegyük hozzá, mi itten Heart of America városában tudunk blokkolni is futáshoz, mert rágyüttünk az jó! És Jamaal Charles a másik ami jó! Szal ne félek én tőlük. Csak sok csapat megy azzal ,most pihizni, hogy "még pre season, majd összeáll ez". A San Diego szőnyegáruházi srácok meg kész csapatként játszottak. Ezért le is hozták a kezdőket, emrt látták, hogy nincs min erőlködni ma már.

A nem túl fényes futójátékukat meg magam is kiemeltem a legelső értékelésben. Ebben tehát sosem volt vita.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
osztmondom, mentek passzal, Fülöp-adom-pipa, ozt tovább mentek passzal, futás semmi (össz 51y), erőltették az RB passzokat - csak passzból ugye nem lehet megélni, azt meg iszonyat benézték a másik oldalon,hogy KellyJennings-et otthagyták egybe Jaksonra, azt a hónaljáig ér, s lett belűle 50y (sha a nagyonszép 87ből kivonjuk az ötvenet, mennyi lesz?). Kettő - tavaly a futás ellen az elejin voltak, ez meg nekem nem azt mutatja. Futással szerintem lesz mit kaparászni ott, jelen pitymallatban a rendelkezére álló anyag alapján csupán ennyit mondanék vót, énveledvagyokvietnam!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
1. csak azt mondtam, hogy Volekkel mentek, nem állitottam, hogy kezdőirányitó lesz belőle valaha is.
2.
Lincs 2-2-4
LeonW 4-7-6-3-5
t-jack 8-4 / minuszok IG-15 sack-13-4 szumma 32y
amig a kezdők pályán voltak 45y 10 playre, az 4.7, no -sutianap
Hagyjad már Voleket! Nem ő az irányító, és kész. Azt nézd meg mikor Rivers irányított. Első drive 6 passz 5 sikeres, 87 yard, TD, ehhez volt a driveban 3 futás= 5 perc 33 másodperc. Ez neked nem jó. Sztem ez kiváló.
Volek meg hogy nem kezdőszint, hát nem az, de nem is kezdő QB. Azért azt felhozni érvként, hogy nem volt az, elég fura. De felőlem ha neked Volek a szempont, ítéld meg őket az alapján, nem zavar. Csak mondom ,hogy sztem a kezdősort külön kell kezelni.

A futás átlagot meg számold ki újra, ahogy mondtam. Hagyd ki a TJax pánikfutásokat. Az azért volt, mert nem talált célpontot. Az neked jó passzjáték, amit futni kell végül? Vagy jó futójátéknak számít? Sztem nem.
Szal akkor vegyük a te számaidat. Bár pont hogy a végéig romlottak a számok. Mint írtam 3.9 és 2.9re. De amit te hoztál az is 4.125 és nem 4.7 igazából, mert a futókról beszéltem, még egyszer mondom.
Szerk: Mielőtt valaki félreérti. A Seahawks nem futott rosszul, nem ez mondom. Csak azt vitatom ,hogy szánsáhjn szerint nagyon jól futottak. Sztem meg maximum átlagosan.

Most jók voltak. Nem örülök neki, mert a legfőbb konkurencia, de ez van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Bruce!

Tudom, hogy sérült RunDMC. Arra céloztam ,hogy nélküle azért nehezebb számon kérni a jó futást. Meg úgy, hogy nem is volt sok run play.
Egyébként volt vele riport a meccs alatt. És mondta, hogy már teljesen jól van. Magabiztosnak tűnt.

Az OL. Nem akarlak elkeseríteni, de ez a Cards pass rush mint céloztam rá, harmatos volt. Vagy csak nincsenek formában még, vagy akármi, mégis átjutottak. És belül is. Wizardnak is fel kell kötni a gatyát, de a guardoknak főleg.
__________________________________________________________________________


Már egyre türelmetlenebbül várom a Chiefs meccset! Ha esetleg működik a védelem, Istenem, de jó lenne! 😀 Tavaly úgy kezdtük a szezont hogy leszünk 3. esetleg 2. helyen.Én magam nagy káoszt jósoltam a csoportban, valószínű kisebb Bolts dominanciát. Így minden héten veszettül örültem izgalom nélkül, hogy "jé, még most is jól állunk!" 😀

De idén már tényleg komolyan lehet szurkolni a jó teljesítményért. Kezdjék már! Olyan jó ellenfelünk is van! Tampa Bay Bucs. De várom az ő rookie DE játékukat, vagy a támadósort is.


Állat vagyok, ami enni kér...