Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
no azért kezdősor ellen egész szépen ment a futás a Szihóksznak, benézték rendesen Jaksont egyazegyben bennhagyva egy jó húszcentiminuszos fickóval, egyébként RB-passzokat hivtakk sokat Villámék. Voleket nyomatták, de nagyon fogalmatul ment a végéig, persze hogy találtak egy returnTD-t. Én nem vagyok hanyattesve a Csardzsersztő, ozé megnézem ha QB-vel állnak föl ellenük, hogy áll a szájuk 😉sutianap
Volek lesz szted a Bolts irányítója? 😀 Hagyjad már, ő pályára lehet nem fog lépni a szezon folyamán. Akkor én majd a Steelerst ki alapján ítéljem meg? Ez vicc akart lenni?
És persze túloldalon már szempont hogy igazi QB legyen. 😉

A futásvédelemmel nem volt gond. Nem is atomállat, de nem a Bltizburghöz hasonlítsd. A húszcentiminuszos szónak számomra nulla értelme van, de ha leírod magyarul ki volt az, akkor talán tudok rá válaszolni.
Szóval a Seahawksnak 3.9 (gyengus) illetve 2.9es(rossz) lett az átlaga. Ez de jó szted. Elmondom akkor, hogy 4.3 a minimum elvárás az NFLben. Ez nem hej de jó, ez a minimális. Ezt hozta szinte pontosan az első negyedben a Hawks, Ha nem számítjuk TJax pánikfutásait, amikor nem talált célpontot. Azok jó futások is voltak, de én ezt nem sorolnám a tudatos futójátékok közé.
Szóval sztem az, hogy volt egy 5 meg egy 6 yardos futás, a többit fogták egy pre meccsen, de láthatóan nem volt esetleges a játék, az meggyőző. Felőlem nézhetjük, hogy nyert a Hawks, meg nézhetjük ,hogy mi lenne, ha Volek lenne az irányító, meg bármit. De én úgy láttam ,hogy nagyon egyben van a defense. Nem a legjobb a ligában ,de elég jó ez. Miért szidnám őket, amikor nem azt láttam?ulpianus
1. csak azt mondtam, hogy Volekkel mentek, nem állitottam, hogy kezdőirányitó lesz belőle valaha is.
2.
Lincs 2-2-4
LeonW 4-7-6-3-5
t-jack 8-4 / minuszok IG-15 sack-13-4 szumma 32y
amig a kezdők pályán voltak 45y 10 playre, az 4.7, no -sutianap

mondjuk a pre meccseken felesleges ennyit agyalni
😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
no azért kezdősor ellen egész szépen ment a futás a Szihóksznak, benézték rendesen Jaksont egyazegyben bennhagyva egy jó húszcentiminuszos fickóval, egyébként RB-passzokat hivtakk sokat Villámék. Voleket nyomatták, de nagyon fogalmatul ment a végéig, persze hogy találtak egy returnTD-t. Én nem vagyok hanyattesve a Csardzsersztő, ozé megnézem ha QB-vel állnak föl ellenük, hogy áll a szájuk 😉sutianap
Volek lesz szted a Bolts irányítója? 😀 Hagyjad már, ő pályára lehet nem fog lépni a szezon folyamán. Akkor én majd a Steelerst ki alapján ítéljem meg? Ez vicc akart lenni?
És persze túloldalon már szempont hogy igazi QB legyen. 😉

A futásvédelemmel nem volt gond. Nem is atomállat, de nem a Bltizburghöz hasonlítsd. A húszcentiminuszos szónak számomra nulla értelme van, de ha leírod magyarul ki volt az, akkor talán tudok rá válaszolni.
Szóval a Seahawksnak 3.9 (gyengus) illetve 2.9es(rossz) lett az átlaga. Ez de jó szted. Elmondom akkor, hogy 4.3 a minimum elvárás az NFLben. Ez nem hej de jó, ez a minimális. Ezt hozta szinte pontosan az első negyedben a Hawks, Ha nem számítjuk TJax pánikfutásait, amikor nem talált célpontot. Azok jó futások is voltak, de én ezt nem sorolnám a tudatos futójátékok közé.
Szóval sztem az, hogy volt egy 5 meg egy 6 yardos futás, a többit fogták egy pre meccsen, de láthatóan nem volt esetleges a játék, az meggyőző. Felőlem nézhetjük, hogy nyert a Hawks, meg nézhetjük ,hogy mi lenne, ha Volek lenne az irányító, meg bármit. De én úgy láttam ,hogy nagyon egyben van a defense. Nem a legjobb a ligában ,de elég jó ez. Miért szidnám őket, amikor nem azt láttam?ulpianus
1. csak azt mondtam, hogy Volekkel mentek, nem állitottam, hogy kezdőirányitó lesz belőle valaha is.
2.
Lincs 2-2-4
LeonW 4-7-6-3-5
t-jack 8-4 / minuszok IG-15 sack-13-4 szumma 32y
amig a kezdők pályán voltak 45y 10 playre, az 4.7, no - tavaly negyedikek voltak azért rushD-ben (3.7avg) négyhetet meg a vége kap átlagban, mostameg ide-oda, de a tiz pályára lépő csapatból ippeg nem utolsók az egész meccset nézve. Csak annyit állitok van mit keresni a futással, - kettő meg tegnap ők sem nagyon erőltették meg magukat a futással. De nincs harag?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
A tölgyföldiek támadósorán van mit dolgozni. Főleg a támadófalon. Nem véletlen tolták teljes első negyedben a kezdők, + a második negyed első harmadában is. 3 pont sikeredet ez alatt. Főleg mert nem is futottak (Run DMC be sem öltözött). A passz mendegélt. De az Arizona pass rush nem állt a helyzet magaslatán (de finom voltam), lesznek majd védelmek, ahol jobban meg tudom ítélni, mire képesek.
A védőiket jobban vártam. Sokat nem voltak fent. Első driveban az eddig nem túl rettegett Cards futójáték átsuhant rajtuk. Majd a GLtól 4 yardra álltak meg, ahol Whisenhunt
érthetetlen okból a betömörült futás ellen felállt DL kellős közepébe futtatott négyszer. Azt szépen hárította a defense. Egész meccsen kielégítő volt a védelem eztán már (nem volt csodás, de a fontosabb emberek jók lesznek, már akiket fent hagytak a pályán belőlük), érett egység lesz ez, bár vannak hibák. DVD (az új CB) például előre sejthetően botrány gyenge volt. Nem ő a kezdő corner, nem tehet róla, hogy korán draftolták, ez igaz.ulpianus
Run DMC sérült, arccsonttöréssel pihen. Egyébként azt mondta a csapat orvosa, hogy praxisa alatt ilyennel még nem találkozott amerikai focistánál! 😊 De nagy gond nincs, hamarosan visszatérhet, de lehet hogy nem fogják erőltetni a játékát.
A fal viszont tényleg gyenge volt futásnál, ha ezen a téren nem fejlődünk nagyot, akkor bajban lehetünk, mert hiába van DMC és Bush, ha a fal ratyi...
Campbell is szépen mozgott, remélem kiemelkedő éve lesz, de ehhez kell azért az hogy támogassák futással, majd meglátjuk.
A büntetéseket kell még lecsökkenteni és jó lesz minden, meg egy-két embertől egyéni javulást várok!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
no azért kezdősor ellen egész szépen ment a futás a Szihóksznak, benézték rendesen Jaksont egyazegyben bennhagyva egy jó húszcentiminuszos fickóval, egyébként RB-passzokat hivtakk sokat Villámék. Voleket nyomatták, de nagyon fogalmatul ment a végéig, persze hogy találtak egy returnTD-t. Én nem vagyok hanyattesve a Csardzsersztő, ozé megnézem ha QB-vel állnak föl ellenük, hogy áll a szájuk 😉sutianap
Volek lesz szted a Bolts irányítója? 😀 Hagyjad már, ő pályára lehet nem fog lépni a szezon folyamán. Akkor én majd a Steelerst ki alapján ítéljem meg? Ez vicc akart lenni?
És persze túloldalon már szempont hogy igazi QB legyen. 😉

A futásvédelemmel nem volt gond. Nem is atomállat, de nem a Bltizburghöz hasonlítsd. A húszcentiminuszos szónak számomra nulla értelme van, de ha leírod magyarul ki volt az, akkor talán tudok rá válaszolni.
Szóval a Seahawksnak 3.9 (gyengus) illetve 2.9es(rossz) lett az átlaga. Ez de jó szted. Elmondom akkor, hogy 4.3 a minimum elvárás az NFLben. Ez nem hej de jó, ez a minimális. Ezt hozta szinte pontosan az első negyedben a Hawks, Ha nem számítjuk TJax pánikfutásait, amikor nem talált célpontot. Azok jó futások is voltak, de én ezt nem sorolnám a tudatos futójátékok közé.
Szóval sztem az, hogy volt egy 5 meg egy 6 yardos futás, a többit fogták egy pre meccsen, de láthatóan nem volt esetleges a játék, az meggyőző. Felőlem nézhetjük, hogy nyert a Hawks, meg nézhetjük ,hogy mi lenne, ha Volek lenne az irányító, meg bármit. De én úgy láttam ,hogy nagyon egyben van a defense. Nem a legjobb a ligában ,de elég jó ez. Miért szidnám őket, amikor nem azt láttam?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
no azért kezdősor ellen egész szépen ment a futás a Szihóksznak, benézték rendesen Jaksont egyazegyben bennhagyva egy jó húszcentiminuszos fickóval, egyébként RB-passzokat hivtakk sokat Villámék. Voleket nyomatták, de nagyon fogalmatul ment a végéig, persze hogy találtak egy returnTD-t. Én nem vagyok hanyattesve a Csardzsersztő, ozé megnézem ha QB-vel állnak föl ellenük, hogy áll a szájuk 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Megnéztem minden csoportellenfelünk meccsét.

A Chargers nagyon meggyőző volt. A futójáték még nem volt az igazi, főleg a kezdősor esetén. De a levegőben pótolták a yardokat. Gates sem kellett hozzá. VJ simán lejátszott bárkit a pályáról.
A védelmük stabil és kőkemény volt, nem lesz gondjuk ezzel sem. A pass rush eredményes, a két safety (Bobzilla az új) megold bármit, a CBk jók. LB sor sztem gyengült, de még így is elég amit tudnak.
Nehéz lesz rajtuk fogást találni bárkinek (nekünk is).

A Denver nincs még kész. A támadóknál a futás ment még jól, a passzjátékban Orton nehezen talált tiszta célpontot. Talán össze tud állni a regullarra. Tebow játszott elég sokat. Egy nagyon hosszú passza is volt, nagyot és gyakran kockáztatott, de bejött neki. Van önbizalma, az tény. Összességében nem szabad őt kezdetni, ezt jól látják Denverben.
A védelem rengeteg hibával játszik. A pass rush meg sem közelíti legtöbbször, amit vártam.A run stop még gyatrább mutatványokat hozott össze. Voltak jó pillanataik, egyáltalán nem reménytelen az egész, de túl sok a hiba. És nem a Dallas a legyőzhetetlen csapat a ligában. Még várnék az ő tényleges megítélésükkel. Totális gengszterváltás volt, egyszerűen lehetetlen volt felépíteni őket ily' kevés time alatt.

A tölgyföldiek támadósorán van mit dolgozni. Főleg a támadófalon. Nem véletlen tolták teljes első negyedben a kezdők, + a második negyed első harmadában is. 3 pont sikeredet ez alatt. Főleg mert nem is futottak (Run DMC be sem öltözött). A passz mendegélt. De az Arizona pass rush nem állt a helyzet magaslatán (de finom voltam), lesznek majd védelmek, ahol jobban meg tudom ítélni, mire képesek.
A védőiket jobban vártam. Sokat nem voltak fent. Első driveban az eddig nem túl rettegett Cards futójáték átsuhant rajtuk. Majd a GLtól 4 yardra álltak meg, ahol Whisenhunt
érthetetlen okból a betömörült futás ellen felállt DL kellős közepébe futtatott négyszer. Azt szépen hárította a defense. Egész meccsen kielégítő volt a védelem eztán már (nem volt csodás, de a fontosabb emberek jók lesznek, már akiket fent hagytak a pályán belőlük), érett egység lesz ez, bár vannak hibák. DVD (az új CB) például előre sejthetően botrány gyenge volt. Nem ő a kezdő corner, nem tehet róla, hogy korán draftolták, ez igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Miért nem Haley?szaba
Mert nem ő az OC. Hanem Muir.

Haley ha akarta volna megtartja magának a playhívást de másként döntött. Nagyon ért hozzá, de van elég dolga így is. Tavaly Weissel is jól működött, hogy az OC hívta a playeket, de Muirnál a kérdés pont ez. Hogy ő még sosem csinálta. Ellenben Zorn igen, csak ő Muir alatt van a ranglétrán (QB edző).
Most akkor kap egy (több) esélyt Muir, hogy megmutassa, ért ehhez is az öreg, csak sosem bízták rá.
Másképp Haley nem tudhatja meg a választ. Ha nagyon nem megy, akkor Zorn fogja híni a játékot (támadót, a védelmet Crennel). Haley akkor sem. Ő mást szokott eldönteni. Azok a döntések sztem néha elég vakmerőek, Haley elég vagány gyerek, nem fél kockáztatni. Ez éha bejött ,néha a fejünket fogtuk egy 30 yardos FG helyetti 4th down stopnál, vagy meccskezdő onside kicknél. De ő ilyen, ezen belül magát a playt nem ő hívja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Miért nem Haley?
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
No, innen már nem sok minden várható a meccsig.

Zorn QB kócs lenyilatkozta, hogy mindhárom irányító játszik este.

Valamint a támadó playeket Muir fogja hívni a meccsen, tehát az ő nyakába szakad a felelősség.

😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azért komolyan fog kinézni, ha Gaither ROT lesz, és beállnak Pope meg ő a szélre. Egyik 6'8 másik 6'9. És Mims is 6'8. Úgy tűnik nem súlyban, de magasságban rámegyünk az első helyre a jobb szélen. Richardson már kicsinek számít, a 198 centijével. 😊ulpianus
Pont ezt akartam írni én is! Most olvastam Gaither igazolását, örülök neki. Viszont ha így haladunk, akkor nálunk a FB poszt átalakul majd kissé, mert Cassel vagy Stanzi azt fogja csinálni, hogy snap után nem hátra lép, hanem a kutyába lemenő FB hátára lép fel - ergo sámliként használva csapattársát. Így a QB-nk valóban ellát majd a receiver-ig és szépen belátja a pályát...

😂mirdal
De legalább mint a spártaiak: árnyékban harcolhatnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
mirdal Kansas City Chiefs 588 — Chiefs fan
Azért komolyan fog kinézni, ha Gaither ROT lesz, és beállnak Pope meg ő a szélre. Egyik 6'8 másik 6'9. És Mims is 6'8. Úgy tűnik nem súlyban, de magasságban rámegyünk az első helyre a jobb szélen. Richardson már kicsinek számít, a 198 centijével. 😊ulpianus
Pont ezt akartam írni én is! Most olvastam Gaither igazolását, örülök neki. Viszont ha így haladunk, akkor nálunk a FB poszt átalakul majd kissé, mert Cassel vagy Stanzi azt fogja csinálni, hogy snap után nem hátra lép, hanem a kutyába lemenő FB hátára lép fel - ergo sámliként használva csapattársát. Így a QB-nk valóban ellát majd a receiver-ig és szépen belátja a pályát...

😂
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Jared Gaither's website has a bio, says two of his best friends in football are Le'Ron McClain and Branden Albert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Azért komolyan fog kinézni, ha Gaither ROT lesz, és beállnak Pope meg ő a szélre. Egyik 6'8 másik 6'9. És Mims is 6'8. Úgy tűnik nem súlyban, de magasságban rámegyünk az első helyre a jobb szélen. Richardson már kicsinek számít, a 198 centijével. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Egyébként Guard poszton is érdekes a helyzet. Annyiban ,hogy egyszer Lilja RG+ Asamoah LG, másnap fordítva. Másnap fordítva. És így tovább.
De mindegy, mindketten ugyanazt tudják. somosnak igaza van abbna ,ha itt mindenki egészséges, akkor pár évig nagyon nem kell aggódni a OL miatt. Lilja is hátsérült, mint Gaither, és az aljas egy sérülés.

Egyelőre megvárom hogy mennyi az ára ennek a szerződésnek? És milyen hosszú?ulpianus
szerintem egy éves lesz
meglássuk mennyire vagy egyben
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Egyébként Guard poszton is érdekes a helyzet. Annyiban ,hogy egyszer Lilja RG+ Asamoah LG, másnap fordítva. Másnap fordítva. És így tovább.
De mindegy, mindketten ugyanazt tudják. somosnak igaza van abbna ,ha itt mindenki egészséges, akkor pár évig nagyon nem kell aggódni a OL miatt. Lilja is hátsérült, mint Gaither, és az aljas egy sérülés.

Egyelőre megvárom hogy mennyi az ára ennek a szerződésnek? És milyen hosszú?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát azért a két ürge sérülési rátája nem ugyanaz.Delonso_
Nem, ellenben Gaithernek eddig egy szezont sikerült végignyomnia.szaba
Nem a tartósság mintaképbe az tény, de én két kihagyásáról tudok, az utóbbi szép nagyra sikerült.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Gaithert egyre inkább RT-nek szánták asszem a Ravensben is, Oher a LT.

Azért az Albert - Asamoah - Hudson- Lilja - Gaither fal elég pofás, ha mindenki egészséges...somoskovig
Albert nagyon jó futásblokkoló, sőt egészen kiváló. DE passzblokkban közepes. Gaither (ha egészséges) nagyjából pont fordítva. Szóval ez nekem azt jelenti, hogy ROT Albert + LOT Gaither.
Bár Albert nagyon későn kezdett focizni, és egyre jobb. Tavaly sérülten játszott, és a passz blokk ezért akadozott. Állítólag. DE tény, hogy a futásblokk ment, szal ez elég érdekes elmélet így. A run blockhoz nagyobb erővel kell tolni, és neki a csuklója volt sérült. Na jó, legyen.
Akkor is Gaither bizonyította, hogy elit pass blocker, Albert meg nem.

Bár ez lenne a legnagyobb problémánk! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Gaithert egyre inkább RT-nek szánták asszem a Ravensben is, Oher a LT.

Azért az Albert - Asamoah - Hudson- Lilja - Gaither fal elég pofás, ha mindenki egészséges...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Hát azért a két ürge sérülési rátája nem ugyanaz.Delonso_
Nem, ellenben Gaithernek eddig egy szezont sikerült végignyomnia.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
Keary Colbert wow, nem gondoltam volna, hogy még hallom a nevét. A mosolya tetszetős a droppok után 😊

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát azért a két ürge sérülési rátája nem ugyanaz.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 455
Pioli elképesztően jól dolgozik....
Remek igazolás ismét.Delonso_
Ha egyben marad persze. Addig ő a Chiefs Bob Sanders-e.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A Kansas City Star (komoly lap) információi szerint leigazoltuk Jared Gaithert. Jönnek az emberek Bóltimórbó'!
Ez a nap híre, ha igaz.ulpianus
oppá-oppáehh
Már a Baltimore News is írja. A Ravens Insider Aaron Wilson is.

Komoly hátsérülése volt (van?) tavaly Gaithernek. De amikor egészséges, bazzeg, akkor nagyon ultra jó minőségű ember. Na nem pont neked mondom, csak örömömben. 😀

Ezzel azért ha meggyógyul(t) Gaither ,ha nem, egy üzenet nekünk és Albertnek, hogy "ő ami francia LOT emberünk, mert blablabla" abból a blablabla sem igaz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pioli elképesztően jól dolgozik....
Remek igazolás ismét.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A Kansas City Star (komoly lap) információi szerint leigazoltuk Jared Gaithert. Jönnek az emberek Bóltimórbó'!
Ez a nap híre, ha igaz.ulpianus
oppá-oppá