NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ha szerencséd lesz, még Mays is elpucol innen.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Chiefs signed ILB Brandon Siler, formerly of the Chargers.

ehhnek igaza lett, hoztunk ILB-t. A srác 25 éves, és sztem egész jó játékos lehet belőle.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Baldwin egy 50 yardos elkapást mutatott be a nagyjából két fejjel kisebb Arenas ellenében.
Eben az a jó hír, hogy tegnapelőtt Baldwinnak volt egy nagylábujjhúzódása, amivel ár tegnap játszott, mert nem komoly. Ezek szerint valóban nem csak alibizik, hanem teljes értékű edzést végez. Bár előre mondták, de mindenre ezt mondják.

Szóval McClusternek volt egy vetődős elkapása.

Gabe Miller OLB a kezdővé avanzsált ROT Greenwoodon mutatott be egy szép swim move-ot, mi sackkel végződött.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
McCluster és Arenas default páros mellett Jeremy Horne (WR) hordta vissza a puntokat. Tehát Breaston nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Moeaki marad a PUP listán.ulpianus
kár.

jót tett volna a renoménak a preszezonban egy reúnió.Höri
Majd lesz még alkalom. Pre meccsen gondolom. Haley ötször mondta el, hogy nem súlyos, de nem kockáztatnak. De ezt tulajdonképpen minden PUP listásra mondják, tulajdonképpen minden évben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Moeaki marad a PUP listán.ulpianus
kár.

jót tett volna a renoménak a preszezonban egy reúnió.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Moeaki marad a PUP listán.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Stanzi pozíciós harcot folytat ... a második helyért Palkoval.

Kelly Gregg mezszáma a #77es lesz.

Houston még mindig nem írt alá. Biztos be van tépve valahol. Tavaly Berry pár órát váratott minket, 2009ben meg Tyson Jackson pár napot. De azért ők első körösek voltak, és akkoriban volt miről tárgyalni. Na mindegy, pont Houston az, aki fejből vágja ezt a 3-4-et, csak tény, hogy ő az utolsó. Bár valakinek azt is kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Greggnek (NT) a volt cspata (Ravens) is ajánlott szerződést. De keveebbet mint tavaly kapott. 1.5 milliót egy évre. Mi ennél többet, meg 1 millió bónuszt. És mivel itt kezdő lehet, ide igazolt. Vagyis annyira csak nem sérült, ha le akarták igazolni a veteránt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
minden szép és jó a TC-ben
már ugye aki ott van
hali,wiegmann,houston,carr,richardson ugye a fő hiányzók, gregg 4-én csatlakozhat
érdekességek:
richardson helyett bobby greenwood volt az első csapat RT-je😊
dion gales 310 fontra tolta fel magát...olyan 260-70ről, újabb potenciális end lehetőség
bailey állítólag nem nagy hanem rohadt nagy élőben
pattersont-t kipróbálták az offensive line-ban is
flowers pick six-el kezdte a TC-t

hja és állítólag meg akartuk szerezni shanle-t a saints-től...szerencsére nem tudtuk😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pár jó kis kép az edzésekről:
http://www.kansascity.com/2011/07/30/3047502/kansas-city-chiefs-practice-7.html#slide-17


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
egy kis feszültségoldó filmecske. Chiefs Defense 2010 legújabb verzió (jó hosszú bevezetővel, múltidéző felvételekkel):
http://www.youtube.com/watch?v=2GSyBC_m2yY&feature=player_embedded


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
McCluster WR-HB-KR ügyben az volt eddig, hogy HB lesz. Bár én ezt mindig próbáltam cáfolni. De hivatalosan ezt nyilatkozták. Tessék, TCben játszott slotban továbbra is. Ennyit erről sztem. Felőlem beírhatják HBnek WR helyett sok dolgon nem változtat.

Érdekesebb hír, hogy eleinte Baldwin helyett Breaston lehet a #2 WR. Végül is logikus. Nekem 8, ez már olyan probléma, ami nem is probléma.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Leigazoltuk Zeke Markshausen WR-t. Nem egy nagy szám, kis termetű ST töltelék.

A kissé több játéklehetőségre esélyes Breaston 19es számmal fog játszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Sztem is jó játékos Kelly Gregg. Nem kell franchise NTnek, csak Powe egyelőre nem elég. A kondíciója kérdéses. Bár ő maga esküszik minden 3-5 betűs szóra amit meg bír jegyezni, hogy egész eddig edzett és kitűnő formában van, súlyprobléma nincs. És utóbbi tényleg nincs.

De nekünk ennyiért jó arra, amire kell. Vagyis eddig mondogattuk, hogy NT kell, akkor minden rendben lesz. Most aztán kiderül a beborul. Pass russhoz van DL készletünk, nagyon is jó. Run stopper 2 down NT kellett. Gregg az, és nem is drága.
Valamint kellett valaki, aki 3-4ben nevelkedett, és betanítja Powe-t. Bár Crennel tudja mi fán terem a bálterem, de azért csak jobb, mint Edwards aki 4-3as DT volt default, és annak is rossz.

(Azonban Kansas City Missouri állam. De valóban határos egy kis szakaszon Oklahomával. És bár Kansas City a nyugati határon fekszik, épphogy nem Kansas állam, de nem délen. Tehát Oklahoma onnan már nem látható, vagy extrém magas világító búza kell ehhez.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
Cassel.

Kelly Gregg lesz 1 évig a NTbraxa88
Juhhé! Ez jól hangzik, én mint mondtam Aubrayo Franklint túlértékeltnek tartom. Szal ez nekem nagyon jó hír!ulpianus
Gratulálok,bitang jól jártatok vele.Nagyon nagyszerű ember és játékos.Viccelődve hagyta el a Ravens létesítményeket,pedig kötődött.
Nem bírja már a kezdő snapszámot,tulajdonképpen a majd5M fizetéshez mérten már nem teljesített.A gyorsasága kopott,de asszem a PO meccsen ellenetek volt egy nagyszerű TFL szerelése 3.és kevésnél.
Amúgy is oklahomai gyerek,Kansas szomszéd állam,közel lesz az oklahomai gabonatáblákhoz. 😊
Reméltem,hogy kevesebbért visszajön,de sajnos nem.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
Cassel.ulpianus
Azért írtam, hogy mostanában 😊
Azóta csak jókat

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
a 2009es offseason után ez nekünk jár
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?Wyatt
Cassel.

Kelly Gregg lesz 1 évig a NTbraxa88
Juhhé! Ez jól hangzik, én mint mondtam Aubrayo Franklint túlértékeltnek tartom. Szal ez nekem nagyon jó hír!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Első edzésen az újoncokról szerzett tapasztalatok:

Jon Baldwin (WR) volt a leglátványosabb. Van még mit tanulnia pár route megfutásáról, ahogy azt tudtuk. De amit tud, azt nagyon tudja. Szinte világított hogy mennyire hasznosan instant beilleszkedett a Chiefs offensebe.

A három project, Powe (NT), Gabe Miller (OLB), és Allen Bailey (DE) kevésbé kerültek előtérbe. Velük sok munka van még, várnak az értékelésükkel, szinte naponta fejlődnek, nehéz megítélni egy nap után, hova érhetnek el szeptemberre. Nem nagyon van értelme egyelőre azt mondani, hogy egyikük is kiugróan jobb lenne vagy épp rosszabb.

Rodney Hudson (C) tehetsége nem volt kérdés. Viszont annyi snapet adattak vele, amennyit bírtak, és nem hibázott. látszott ,hogy tudja mit csinál. Tehát ez kérdés volt nála, de látszólag nem üres duma volt, hogy gyakorolta ő ezt eleget egyetemen is. De ezek non contact szituációk voltak, majd élesben is tesztelni kell a mutatványt.

Stanzi nem volt elég magabiztos, kissé talán lámpalázas lehetett. De ezen a poszton első nap nem lehet könnyű. Az edzők ennek tudták be a dolgot. Minden Rookie QB természetes, hogy ideges, ezen teljesen fölösleges aggódni akár nála, akár másnál.

Az UDFAk közül egy nap után leginkább David Mims (OT) tűnik esélyesnek (ROT csere poszton) a csapatba kerülésre. Nagy kihívója kisebb meglepetésre Mike Ingersoll, aki ugyan csak 6'5 magas, de rendkívül mozgékony, és jól érzi vagy érti a ZB rendszert.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés. Volt mostanában rossz húzásotok?

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Kelly Gregg lesz 1 évig a NT
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pope (TE) is aláírt. Nem meglepő, Haley örök blokkoló cseréje.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Lilja lesz a Left Guard (azt játszotta Indiana Jones falván is).
Asamoah lesz a RG.
De fognak váltani, hogy megnézzék úgy milyen. Asamoah is tudja mindkét posztot. Sztem így is jó, úgyis jó, és ez a legjobb hír.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Brad Cottam (TE) kivágva. Na végre! Én mióta draftoltuk azóta utálom. Croyle, Ron Edwards, Cottam, ők voltak a legfontosabb elüldözendők számomra. Még Mayst rúgjuk ki, aztán jó is. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...