NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
4 évig nem lesz QB gond.

2.2 milliónak hálaHöri
Ha Stanzival se lesz a KC SB-győztes, akkor fel lehet oszlatni a franchise-t.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ők ketten is a draftoltak közül aláírtak.
LB Gabe Miller (5/9)
NT Jerrell Powe (6/34)
Ez egy fontos dolgot jelent. Powe tud írni!ulpianus
ráikszelt a papírra

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ők ketten is a draftoltak közül aláírtak.
LB Gabe Miller (5/9)
NT Jerrell Powe (6/34)
Ez egy fontos dolgot jelent. Powe tud írni!ulpianus
Sosem hátrány 😀 Na akkor a kövi sackleader megvan, Hali jöhet a Patsbe 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ők ketten is a draftoltak közül aláírtak.
LB Gabe Miller (5/9)
NT Jerrell Powe (6/34)
Ez egy fontos dolgot jelent. Powe tud írni!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A(z egyik) harmadik körös DE Allen Bailey $2.67m összegben aláírt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Maurice Leggett (CB) elmegy a Lionsba.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A kérdés az, hogy ki lesz a Nose? Bár ez eleve nem az ő feladata volt, csak muszájból csinálta, nem volt más csere szinten sem.ulpianus
Alan Branch, J. Williams, J. Bannan, K. Gregg még mindig elérhető és költséghatékony átmeneti megoldás lehet, ameddig Powe végleg csatasorba állítható. Ha Branchre sikerülne hatni, ő még elég szép kis fogás is lehet bármelyik csapatnak.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Shaun Smith (DE) egy másik csapathoz fog valószínű aláírni, állítólag. Csak azt nem tudni, hogy melyikhez? Megértem, sok lóvét nekünk nem ér meg.
A DE a legerősebb posztunk volt vele együtt. (Maradt: Dorsey, T-Jax, Bailey, Gillberry + az apró).

A kérdés az, hogy ki lesz a Nose? Bár ez eleve nem az ő feladata volt, csak muszájból csinálta, nem volt más csere szinten sem (Ron Edwards mögött).


Szerk:
Úgy tűnik Jackie Bates released lett, mert a tavalyi komoly sérülése mégsem jött rendbe. Ez ma kiderült. Sok dolgon nem változtat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4 évig nem lesz QB gond.

2.2 milliónak hála

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon szépen erősödtök, grat 😊

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Weigmann a tavalyi 2 millió$ helyett idén 2.5m$-t fog kapni. Megérdemli minden centjét. Soha nem hagy ki meccset beton nagypapi.
Gilberry újra megerősítette, hogy a tendert aláírja, minden a legjobb úton halad.

OT kérdésben nem tom mi lesz. Talán semmi. De Sweet Ron (NT) zokszó mentes elengedése egy NT horgászatot jelent. Mert Powe mellett most akkor senki nincs. Shaun Smith (DE) ha esetleg aláír (80%), akkor is csak vészcsere van. Vagy átképeznék belülre? Mert DE van rogyásig. Inkább NT igazolás lesz gondolom.ulpianus
nah igen
és powe szellemi képességeit elnézve novemberig max. talán csak tényleg azt verik a fejébe, hogy "az A lukat támadd fiam"
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Leigazoltunk egy újabb UDFA-t. Olyat ,akit Pioli és Haley szeretnek, gyorslábú nehézfiút.
OL Butch Lewis (USC). 6'5 + 312 + 5.11
Guard volt, de nálunk max ROT csere (azt keresünk nagyon) lehet belőle, ha marad a TC után.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Weigmann a tavalyi 2 millió$ helyett idén 2.5m$-t fog kapni. Megérdemli minden centjét. Soha nem hagy ki meccset beton nagypapi.
Gilberry újra megerősítette, hogy a tendert aláírja, minden a legjobb úton halad.

OT kérdésben nem tom mi lesz. Talán semmi. De Sweet Ron (NT) zokszó mentes elengedése egy NT horgászatot jelent. Mert Powe mellett most akkor senki nincs. Shaun Smith (DE) ha esetleg aláír (80%), akkor is csak vészcsere van. Vagy átképeznék belülre? Mert DE van rogyásig. Inkább NT igazolás lesz gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
jó lesz ő Stanzinek.Höri
Nemcsak ő.

Bowe-Baldwn-Breaston vagyis BBB
Moeaki a csoda TE
És két scatback, Charles (aki hamradik legtöbb yardot hozta tavaly például) és Dexter (aki WR is egyben) tudnak elkapni.

Ha most sem megy, akkor B terv (BBB terv):
Csak van már valaki, aki tud egy ilyen sornak dobálni!

Viccet félretéve, Casselnek már egy kifogása lehet, hogy Richardson alkalmatlan pass protectornak. Igaz, de sztem a Chiefst elnézve sok QB azonnal cserélne Casselel, és felvenné a fizetését is. Mert ez nem akkora probléma, ez egy jó offense, tele tehetséges srácokkal. Majd lesz ROT, más QB is játszik szar ROTvel. És nem kell a levegőben nyerni, pedig ez a WR sor arra is alkalmas lenne Moeakival.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó lesz ő Stanzinek.

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Be is következett a jó hír, amire vártunk.

Steve Breaston személyében végül is egy olyan slot WR jött, aki kellett. A többi süket duma volt a premium WR vonulatban valószínűleg.

Haley csak elhozta Arizónából, ahogy sokan jósolták egy ideje.
Összeg nincs egyelőre. 5 év és 9m$ garantált. Az durván évi kettő garantált, szal olyan brutális szerződés nem lehet.

De lényeg, hogy van igazi slot WRünk!!! Nem Dexter, meg Horne, meg Tucker, Copper, hanem igazi slot WR végre! Ha Cassel nem tud passzolni mostantól, akkor húzzák le a WCn.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Újabb rookie: Shane Bannon (FB) is aláírt négy évre. utolsó körben draftoltuk, akkor 9/2 maradt még hét.

LaCanfora szerint komolyan érdeklődünk Breaston (WR) iránt továbbra is.ulpianus
na ő lenne az igazán slot wrehh
Ő lenne nekem is megfelelő vagy Steve Smith (NYG) ilyesmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
LaCanfora szerint komolyan érdeklődünk Breaston (WR) iránt továbbra is.ulpianus
na ő lenne az igazán slot wr
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
LaCanfora szerint komolyan érdeklődünk Breaston (WR) iránt továbbra is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Jon McGraw (safety) 1 évre/$810k
Remek. Olcsón jót.

Gilberry (DE) pedig nyilatkozta, hogy maradni akar. Helyes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A tudományos hasraütéses módszerrel olyan 10-15 milliót alsó hangon sztem el kel költeni új FA igazolásra, ha mindenki marad a Chiefsnél. Ha Chambers, Thomas Jones cut, vagy Waters trade, vagy bármiakármi, akkor többet.
És az két elit embert jelent két posztra vagy max hármat. Azért függ attól ,hogy OT vagy FB, meg hány éves, és ki az.

Nagy távozó igazából nem lesz, mert így is sokat kell költeni és nincs kire. Vagyis Pioli nem költ ész nélkül. Például Gaither lehet érdekli. De ha Hókuszpók Al beszállt a versenybe tényleg, akkor nem fogja tartani a tétet. Mert All in Davis megszerzi akibe belezúg.
___________________________________________________-


Ron Edwards. Na ehhez képest Shaun Smith pénze is közel lehet sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
a nap híre:

Schefter: "Former Chiefs defensive tackle Ron Edwards reached agreement with Carolina on a 3-yr, $8.25 million deal."

hurrá!
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
A rookie fizetésekről este tettem be egy-egy várható összeget a csoportban. Az egyszerűség kedvéért újra beteszem:

Denver: $8,118,404

Kansas City: $5,184,520

San Diego: $5,039,209

Oakland: $3,957,552ulpianus
tehát akkor saccperkábé el kellene még költenünk olyan 25-27 milliót?
😊ehh
Hali szerződése elsődleges. Azt hiszem ebben benne van ebből a tag része, vagyis 10 milla és 13 körüli az idei évre eső, vagyis az 3 millió plusz. Ha nincs benne semmi, akkor 13. Nagyjából.
Bowe szerződése jövőre jár le, de sokak szerint, ha nem tudunk értelmeset igazolni, akkor ne erőltessük, most kapjon egy 5-6 éveset és jövőre ezzel sem kell játszani a sapkában. Meg most tuti aláír egy olcsóbbat, mit jövőre egy drágábbat. Én az ilyenben nem hiszek.

Az általad említett Shaun Smith egy évre jött próbából. Nagyon is bevált, ezt tudjuk. DE tudja ő is. Sztem a dupláját minimum kérheti (tavaly 630k$ volt), vagy egy 3 éves szerződést inkább, mint egy újabb egyet. De T-Jax miatt nem feltétlen az a jó nekünk. Ha ő is egy millát kér (sztem igen), akkor az is lóvé. Bár én nem sajnálnék tőle 2-3 milliót sem évente (bár tudom sokan a szívükhöz kapnának). Aki jó az jó. És Smith 29 éves, szal a 3 év nem túlzás. Mcgraw ellenben csak olcsón éri meg.

Carr is kell kapjon lóvét, és ő Smithnél is többet. Mittomén miben állapodnak meg vele, de ha évi 3-5 millió lesz, senki ne lepődjön meg. Carr baromi jó CB, ha piacra kerülne, sztem évi 5 milkát elkérhetne alsó hangon 5 évre. A legjobb korban van, és alig marad el Flowerstől.

De láttuk, hogy Jamaalnak Pioli adott egy 32 mill$/5évest, ami 6.4 évente- És Flowersnek kell jövőre pénzt adni, nem hiszem ,hogy Carrt túl fogják fizetni. De le fogják igazolni.
Gilberry is érdekes, mert sztem egy 4-3-as csapatnak egy ilyen jó pass rusher DE elkelne, csak nincs annyira szem előtt. De attól még jó játékos, a 7 sackjére fog kérni ellenszolgáltatást.
Travis Daniels, Pope, Weigmann, meg többi hasonló szerződés sem drága csak ha van belőle 7-8, az is pénz.

Na, most számolhatsz. 😀ulpianus
na majd várjuk meg a számokat
és a szerződéseket
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A rookie fizetésekről este tettem be egy-egy várható összeget a csoportban. Az egyszerűség kedvéért újra beteszem:

Denver: $8,118,404

Kansas City: $5,184,520

San Diego: $5,039,209

Oakland: $3,957,552ulpianus
tehát akkor saccperkábé el kellene még költenünk olyan 25-27 milliót?
😊ehh
Hali szerződése elsődleges. Azt hiszem ebben benne van ebből a tag része, vagyis 10 milla és 13 körüli az idei évre eső, vagyis az 3 millió plusz. Ha nincs benne semmi, akkor 13. Nagyjából.
Bowe szerződése jövőre jár le, de sokak szerint, ha nem tudunk értelmeset igazolni, akkor ne erőltessük, most kapjon egy 5-6 éveset és jövőre ezzel sem kell játszani a sapkában. Meg most tuti aláír egy olcsóbbat, mit jövőre egy drágábbat. Én az ilyenben nem hiszek.

Az általad említett Shaun Smith egy évre jött próbából. Nagyon is bevált, ezt tudjuk. DE tudja ő is. Sztem a dupláját minimum kérheti (tavaly 630k$ volt), vagy egy 3 éves szerződést inkább, mint egy újabb egyet. De T-Jax miatt nem feltétlen az a jó nekünk. Ha ő is egy millát kér (sztem igen), akkor az is lóvé. Bár én nem sajnálnék tőle 2-3 milliót sem évente (bár tudom sokan a szívükhöz kapnának). Aki jó az jó. És Smith 29 éves, szal a 3 év nem túlzás. Mcgraw ellenben csak olcsón éri meg.

Carr is kell kapjon lóvét, és ő Smithnél is többet. Mittomén miben állapodnak meg vele, de ha évi 3-5 millió lesz, senki ne lepődjön meg. Carr baromi jó CB, ha piacra kerülne, sztem évi 5 milkát elkérhetne alsó hangon 5 évre. A legjobb korban van, és alig marad el Flowerstől.

De láttuk, hogy Jamaalnak Pioli adott egy 32 mill$/5évest, ami 6.4 évente- És Flowersnek kell jövőre pénzt adni, nem hiszem ,hogy Carrt túl fogják fizetni. De le fogják igazolni.
Gilberry is érdekes, mert sztem egy 4-3-as csapatnak egy ilyen jó pass rusher DE elkelne, csak nincs annyira szem előtt. De attól még jó játékos, a 7 sackjére fog kérni ellenszolgáltatást.
Travis Daniels, Pope, Weigmann, meg többi hasonló szerződés sem drága csak ha van belőle 7-8, az is pénz.

Na, most számolhatsz. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
állítólag smith és mcgraw is közel a megállapodáshoz