NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 296 — Ajmo Vatreni
Elvileg az AFC WESTben ennyi lehet a rookie összfizetés idénre:

Denver: $8,118,404

Kansas City: $5,184,520

San Diego: $5,039,209

Oakland: $3,957,552ulpianus
Ez honnan van? érdekelne a mi csoportunké is.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Elvileg az AFC WESTben ennyi lehet a rookie összfizetés idénre:

Denver: $8,118,404

Kansas City: $5,184,520

San Diego: $5,039,209

Oakland: $3,957,552


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Baldwin gyors. egyenes utakon gyors. De route futása nagyon gyenge. Mert a Pittben nem kell ilyet csinálni. Ott run heavy van. Blokkolni kell. ÉS amikor elakad, akkor jön a deep route. És ennyi. Ezért Badlwin tudja a post, fly, stb utakat és kész.
Baldwin gyors, de az irányváltása lassú. Magas, és magasabbra ugrik, mint bárki. De egy slotnak belül ahogy mondod is, gyors irányváltásokkal kell lerázni a védőt, nem izomból lefutni.

Bowe nyilván jobb, mint Rice, és első helye garantált. Slot WR nincs, bár az kéne sztem is. De ha Ricet el tudja hozni Pioli jó áron, akkor nekem jó.
Haley a liga egyik legjobb passz mestere ez tény. Ha valaki, ő aztán tud olyan playbookot rajzolni (amilyet akar), ahol 3 egyenértékű WR van, akik magasak, és nem daráltatja őket, mert nem szükséges.
Nem is szükségszerű. Nem Hail Mary féle mindenki Go routeon van playre gondolok, de ott sincs tipikus slot játék. Mert nem muszáj ez.
Csak a tipikus slot alacsony és robbanékony olyan route is lesz a palybookban. De lehet például egyszerűen olyan felállásban is indulni ,ahol a TE zúz belül (Moeaki) főleg, nem a slot.

Például egy Air Coryellben két extraklasszis WR kell, akik gyorsak magasak, és többnyire mélyre is futnak. most nem megyek bele. És melette a futás dominál. Ehhez tette hozzá a Bolts az erős TE játékot a pálya közepére.
Ott simán lehet olyat csinálni ,hogy a slot és a TE elosztják az under területet. Én el tudom képzelni. És a két WR a weak sideon felváltva megy mély utakra, ezzel további lehetőségeket nyitva. Miért ne? Ezzel egy csapásra kinyírják a rendszer gyenge pontját, a RZ-EZ elleni gyenge játékot. De sok spred alapú offense-t is el tudok képzelni 3 magas WR+1 TE-re írva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez most nem egészen világos, akkor most a 6'4"-es Sidney Rice-t raknád be slot WR-nek?Wyatt
Sok választás nincs. Mert Bowe és Baldwin nem ott fog állni, az elég valószínű.

A Slot WR nem kell magas legyen. Erre gondolsz. De nem kell alacsony legyen. Az úgy nem igaz, hogy hátrány a magasság. Csak spórolni szoktak, hogy gyors és olcsó ember legyen slot.
De nekem igazából tök mindegy ki hol áll.

Csakhogy adott egy Bowe-Baldwin-Rice trió, ha igaz, hogy Pioli la akarja igazolni.
Két lehetőség van:
1. játszanak mindhárman, és Rice nem lehet slot. Akkor Bowe vagy az erre teljesen alkalmatlan Baldwin lehet slotban.
2. Nem játszanak hárman, mert az ésszerűtlen hogy a három legjobb WR játsszon. Inkább játszik kettő, és harmadik pedig: Tucker, Horne, vagy valamelyik eddig sem bevált slot WR. És egy drága WR meg pihizik a padon.

És végül taktikai szempontból egy példa. Mondjuk bunch formáció. Miért is muszáj speedy? Ott állnak együtt.

Elvileg lehetne, hogy rotálják őket, mert a Chiefsben sok a dupla TE felállás, meg a FB játék. De azt gondolom ez pazarlás. Valamint Bowe és Baldwin fiatalok, rengeteg snapet elbírnak. Minek rotálni őket?

Nemtom mi lesz, de állítólag Pioli leigazolhatja Ricet. Én azt mondom, akkor játszani is fog. Sokat.ulpianus
Persze, poénból nem visznek oda egy ilyen potenciállal rendelkező játékost, csak szimplán fura, hogy bebasznák a darálóba (bár valszeg nem ilyen Welker-szintű szerepe lenne). Középen meg az agilitás és a gyorsulás többet ér, mint a nagy végsebesség, és a magasság (nálam). Én egyelőre nem tudom elképzelni, hogy ez esetben ne szélen legyen pályán, és ha valakinek ki kell maradnia a 3-ból, az nálam nem Rice, és nem Bowe. Akkor viszont az első körös pick kicsit értelmetlen. Vagy akkor megengedheti magának a Chiefs, hogy padoztassa Baldwint... Mindegy, nekem fura lenne, ha odaigazolna, és ha slot lenne, méginkább. Ettől még simán lehet

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Újabb (harmadik) UDFA OT

Mike Ingersoll OT (North Carolina). 6'5 + 303.
Ő így már még kevesebb eséllyel indul. Lehet, hogy nem egy drága veterán OT igazolláson töri a fejét a vezetés? Inkább marad aki van, és O'Callahan a csere OT helyére próbálnak egy run blockert találni? Nekem most így tűnik.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ez most nem egészen világos, akkor most a 6'4"-es Sidney Rice-t raknád be slot WR-nek?Wyatt
Sok választás nincs. Mert Bowe és Baldwin nem ott fog állni, az elég valószínű.

A Slot WR nem kell magas legyen. Erre gondolsz. De nem kell alacsony legyen. Az úgy nem igaz, hogy hátrány a magasság. Csak spórolni szoktak, hogy gyors és olcsó ember legyen slot.
De nekem igazából tök mindegy ki hol áll.

Csakhogy adott egy Bowe-Baldwin-Rice trió, ha igaz, hogy Pioli la akarja igazolni.
Két lehetőség van:
1. játszanak mindhárman, és Rice nem lehet slot. Akkor Bowe vagy az erre teljesen alkalmatlan Baldwin lehet slotban.
2. Nem játszanak hárman, mert az ésszerűtlen hogy a három legjobb WR játsszon. Inkább játszik kettő, és harmadik pedig: Tucker, Horne, vagy valamelyik eddig sem bevált slot WR. És egy drága WR meg pihizik a padon.

És végül taktikai szempontból egy példa. Mondjuk bunch formáció. Miért is muszáj speedy? Ott állnak együtt.

Elvileg lehetne, hogy rotálják őket, mert a Chiefsben sok a dupla TE felállás, meg a FB játék. De azt gondolom ez pazarlás. Valamint Bowe és Baldwin fiatalok, rengeteg snapet elbírnak. Minek rotálni őket?

Nemtom mi lesz, de állítólag Pioli leigazolhatja Ricet. Én azt mondom, akkor játszani is fog. Sokat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez most nem egészen világos, akkor most a 6'4"-es Sidney Rice-t raknád be slot WR-nek?

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A Chiefs edzések holnapután kezdődnek, de gyűlnek az emberek. Na, ki volt az első? Cassel, jellemző. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Két új UDFA:

Josue Paul (WR, Central Connecticut) 6'1 + 190. Gyors ST ember
Brandon Bair (DE, Oregon) 6'6 + 276 bokszzsák státusz.

Josue Paul H-Back poszton is bevethető.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ha elit WR sorod van, nem lehet duplázni Bowe-t. ÉS nem lehet a két safetyt a két WRre küldeni sem. Mert egy Rice szintű WR nem maradhat egyedül egy olyan nickelbackkel, aki sok csapatban egyszerűen a harmadik CB, és gyenge ehhez.

Innentől fogva sokat kell javulnia a passzjátéknak, ha a QB jó. És nekünk erre van szükségünk. A pass protectinot is lehet javítani egyszerre, van pénz. Rice nem évi 20 milliót kérne, vagy ha igen, akkor Pioli elhajtja, és hoz mást.

Harmadrészt le lehet válogatni azokat a playeket, ahol sack vagy komoly hurry miatt nem lehetett dobni, és ahol ilyen nem volt. Akkor nincs több kifogás, hogy nincs jó célpont.ulpianus
esetleg cassel-nak is el lehet magyarázni, hogy kedves matt, igen mi vagyunk a pirosruhásak és a szabadon lévő pirosruhásnak kell dobni a lasztit, lehetőleg nem 10 méterrel mellé/fölé/elé/mögé
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ha elit WR sorod van, nem lehet duplázni Bowe-t. ÉS nem lehet a két safetyt a két WRre küldeni sem. Mert egy Rice szintű WR nem maradhat egyedül egy olyan nickelbackkel, aki sok csapatban egyszerűen a harmadik CB, és gyenge ehhez.

Innentől fogva sokat kell javulnia a passzjátéknak, ha a QB jó. És nekünk erre van szükségünk. A pass protectinot is lehet javítani egyszerre, van pénz. Rice nem évi 20 milliót kérne, vagy ha igen, akkor Pioli elhajtja, és hoz mást.

Harmadrészt le lehet válogatni azokat a playeket, ahol sack vagy komoly hurry miatt nem lehetett dobni, és ahol ilyen nem volt. Akkor nincs több kifogás, hogy nincs jó célpont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
nyilván a passzjátékunk azért is a hátsó részben foglal helyet, mert ment a futás
ellenben rice nagyon drága lenne
és eléggé rizikós a sérülése után
mondjuk jön aki jön és megfizetjükehh
Mihez képest drága? Ha megnyerjük a csoportot, akkor is?

Mondok valamit. Ha Cassel vele együtt nem tud passzjátékot produkálni ,akkor Pioli tudni fogja, mit tegyen. Mert eddig mondhatta Casel, vagy Pioli magában, hogy célpont nélkül nem lehet. Bowe ha le van védve, akkor ennyi. De ha single backben egy-Bowe-Baldwin-Rice-Moeaki-(Charles aki kiváló scat back) sornak nem tud dobálni, akkor kapja be. Onnantól egyértelmű a dolog. Sztem ez is benne van. Nem akarnak Casseltől megválni, mert nem tiszta, hogy mennyire az ő hibája, hogy leginkább jó, de jobb védelmek ellen, vagy komoly passz helyzetben szenved. Pass protection hiba, célponthiány? Onnantól nincs kérdés. ÉS nem rossz az ,ha van egy elit WR sorod, akárki lesz végül a QB. Szal ez csak jól sülhet el ilyen szempontból. Sztem nem felesleges lépés lenne.ulpianus

de azért nem miatta fogjuk megnyerni a csoportot
valószínűleg
😊
és ne felejtsük el, hogy a tackle-k nálunk elsődlegesen futásblokkolok
nem kifejezetten adnak időt cassel-nak a mélységi passzjátékra
ha meg igen
cassel úgyis elbassza
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
nyilván a passzjátékunk azért is a hátsó részben foglal helyet, mert ment a futás
ellenben rice nagyon drága lenne
és eléggé rizikós a sérülése után
mondjuk jön aki jön és megfizetjükehh
Mihez képest drága? Ha megnyerjük a csoportot, akkor is?

Mondok valamit. Ha Cassel vele együtt nem tud passzjátékot produkálni ,akkor Pioli tudni fogja, mit tegyen. Mert eddig mondhatta Casel, vagy Pioli magában, hogy célpont nélkül nem lehet. Bowe ha le van védve, akkor ennyi. De ha single backben egy-Bowe-Baldwin-Rice-Moeaki-(Charles aki kiváló scat back) sornak nem tud dobálni, akkor kapja be. Onnantól egyértelmű a dolog. Sztem ez is benne van. Nem akarnak Casseltől megválni, mert nem tiszta, hogy mennyire az ő hibája, hogy leginkább jó, de jobb védelmek ellen, vagy komoly passz helyzetben szenved. Pass protection hiba, célponthiány? Onnantól nincs kérdés. ÉS nem rossz az ,ha van egy elit WR sorod, akárki lesz végül a QB. Szal ez csak jól sülhet el ilyen szempontból. Sztem nem felesleges lépés lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ha már szórni akarják a pénzt akkor a gaither/free(ha már mindenképpen OT) párosból valamelyik és franklin
ehh
Hadd mondjak valamit Franklinről. A Chiefs topicokban is imádják őt, meg állandóan szóba kerül ÉS sokkal jobb NT, mint Edwards. De nekem kicsit túlértékelt.
1. Mostanság egyre csökken a playszáma, mert nem bírja.
2. passz ellen gyengébb.
3. Futás ellen jó. De igazából a '9ersben két ILB van mögötte. Patrick Willis és Takeo Spikes. Azért ez a duo futás ellen nem megvetetendő. Ellenünk tavaly P.W. aki nekem meggyőző volt e téren, és nem Franklin. Jó NT, a piacon egyik legjobb. De drága sztem, és csak két dolog miatt szeretném őt azon kívül, hogy upgrade.
1. Mert Powe is jó, de kevés snap bír, így együtt lehetnének királyok is akár.
2. Mert betanítja Powe-t.ulpianus
szerintem nekünk pont ilyen 2 down-os futás elleni ember kellene (ahogy powe is annak tűnik egyelőre)
de kelly gregg is jöhet
csak edwards-ot ne lássam szeptemberben középen
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
mi a tökömnek ide premier wr?
ott a bowe/baldwin párosehh
Azért, mert nincs. Jó Bowe és Baldwin kiváló páros lehetnek. Ebből Bowe is possession és bevált, Baldwin is possession vonal melletti célpont, és fingunk nincs mire képes. Ha semmire, akkor mi lesz?
Ha Baldwin jó, akkor sincs más, csak noname WR. Akikről kiderült, hogy maximum kiegészítő emberek. De Slot WR egy darab nincs. Dexter volt hellyel közzel, de ő HB csere lesz.

Márpedig Haley passzolni akar, mert ahhoz ért. A futásunk ligaelső, szuper, mondogathatjuk is. A passz meg ha nem is utolsó, de asszem 26. vagy mennyi. Szal KELL egy slot WR ahhoz ,hogy megváltozzanak dolgok. Ha drágán, akkor drágán.

Én már egyszer ezt valakivel (asszem kátránnyal) megdumáltam, hogy ahogy Flacconak, úgy Casselnek sem egy újabb WR fog segíteni a probléma megoldásán.
Ellenben logikusnak logikus, hogy két jó WR + jó TE mellé egy fos slotWR az lyukas sorhúzót ad. Amit ki kell teljesíteni, hogy működhessen. Ez meg Pioliék véleménye, amit többet számít, mint az enyém.ulpianus
nyilván a passzjátékunk azért is a hátsó részben foglal helyet, mert ment a futás
ellenben rice nagyon drága lenne
és eléggé rizikós a sérülése után
mondjuk jön aki jön és megfizetjük
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ha Kelly Gregget valóban kitette a Ravens, akkor ő ideális lehetne az utolsó két pontra és gyakorlatilag aprópénzért is jönne szerintem.DoM
Nekem ő tökéletes volna.

Tegnap valahol ezt olvastam, volt egy külön cikk, hogy a Chiefs ki mindenkit igazolhat le a Ravensből. De már meg nem keresem, azóta ezer hozzászólással vagyunk odébb. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ha Kelly Gregget valóban kitette a Ravens, akkor ő ideális lehetne az utolsó két pontra és gyakorlatilag aprópénzért is jönne szerintem.DoM
reggel a hírt olvasva nekem is ez jutott eszembe
de azért ő már erősen leszálló ágban van
persze nem kellene sokat fizetni érte és edwards-nál még így is sokkal jobb
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha Kelly Gregget valóban kitette a Ravens, akkor ő ideális lehetne az utolsó két pontra és gyakorlatilag aprópénzért is jönne szerintem.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
ha már szórni akarják a pénzt akkor a gaither/free(ha már mindenképpen OT) párosból valamelyik és franklin
ehh
Hadd mondjak valamit Franklinről. A Chiefs topicokban is imádják őt, meg állandóan szóba kerül ÉS sokkal jobb NT, mint Edwards. De nekem kicsit túlértékelt.
1. Mostanság egyre csökken a playszáma, mert nem bírja.
2. passz ellen gyengébb.
3. Futás ellen jó. De igazából a '9ersben két ILB van mögötte. Patrick Willis és Takeo Spikes. Azért ez a duo futás ellen nem megvetetendő. Ellenünk tavaly P.W. aki nekem meggyőző volt e téren, és nem Franklin. Jó NT, a piacon egyik legjobb. De drága sztem, és csak két dolog miatt szeretném őt azon kívül, hogy upgrade.
1. Mert Powe is jó, de kevés snap bír, így együtt lehetnének királyok is akár.
2. Mert betanítja Powe-t.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
mi a tökömnek ide premier wr?
ott a bowe/baldwin párosehh
Azért, mert nincs. Jó Bowe és Baldwin kiváló páros lehetnek. Ebből Bowe is possession és bevált, Baldwin is possession vonal melletti célpont, és fingunk nincs mire képes. Ha semmire, akkor mi lesz?
Ha Baldwin jó, akkor sincs más, csak noname WR. Akikről kiderült, hogy maximum kiegészítő emberek. De Slot WR egy darab nincs. Dexter volt hellyel közzel, de ő HB csere lesz.

Márpedig Haley passzolni akar, mert ahhoz ért. A futásunk ligaelső, szuper, mondogathatjuk is. A passz meg ha nem is utolsó, de asszem 26. vagy mennyi. Szal KELL egy slot WR ahhoz ,hogy megváltozzanak dolgok. Ha drágán, akkor drágán.

Én már egyszer ezt valakivel (asszem kátránnyal) megdumáltam, hogy ahogy Flacconak, úgy Casselnek sem egy újabb WR fog segíteni a probléma megoldásán.
Ellenben logikusnak logikus, hogy két jó WR + jó TE mellé egy fos slotWR az lyukas sorhúzót ad. Amit ki kell teljesíteni, hogy működhessen. Ez meg Pioliék véleménye, amit többet számít, mint az enyém.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
mi a tökömnek ide premier wr?
ott a bowe/baldwin párosehh
Nem tudnak mit kezdeni a rengeteg pénzzel...Rolni
ha már szórni akarják a pénzt akkor a gaither/free(ha már mindenképpen OT) párosból valamelyik és franklin
😊
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
mi a tökömnek ide premier wr?
ott a bowe/baldwin párosehh
Nem tudnak mit kezdeni a rengeteg pénzzel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
mi a tökömnek ide premier wr?
ott a bowe/baldwin páros
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
Hát én nem nagyon örülnék ennek 😊Rolni
Nem ezzel válna jobbá a WR sorunk az Oaklandéhez képest. 😛 Bibibibííí 😀

Ezek pletykák. Inkább arra tettem be, hogy holnap ki mire készüljön. Melyik pozíciót, melyik csapat mely játékosainak újraigazolását stb. kell figyelemmel kísérni.
Ez alapján az elit WReket érdemes lehet.

Bár mint mondtam, leginkább a slotban is király embereket. Akár Steve Breaston (Haley miatt), de akár Sidney Rice is úgy tűnik képbe került, vagy Steve Smith (Giants), ilyesmik. Ha ez igaz, mint hír. De logikus az tény.ulpianus
😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
Hát én nem nagyon örülnék ennek 😊Rolni
Nem ezzel válna jobbá a WR sorunk az Oaklandéhez képest. 😛 Bibibibííí 😀

Ezek pletykák. Inkább arra tettem be, hogy holnap ki mire készüljön. Melyik pozíciót, melyik csapat mely játékosainak újraigazolását stb. kell figyelemmel kísérni.
Ez alapján az elit WReket érdemes lehet.

Bár mint mondtam, leginkább a slotban is király embereket. Akár Steve Breaston (Haley miatt), de akár Sidney Rice is úgy tűnik képbe került, vagy Steve Smith (Giants), ilyesmik. Ha ez igaz, mint hír. De logikus az tény.


Állat vagyok, ami enni kér...