NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.htmlulpianus
Hát én nem nagyon örülnék ennek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pioli (állítólag) premier WRt szeretne igazolni. Sidney Rice lehet az elsődleges célpont.

http://kan.scout.com/a.z?s=115&p=2&c=1089370&ssf=1&RequestedURL=http%3a%2f%2fkan.scout.com%2f2%2f1089370.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
közben jött lucas patterson is az aggies-ból, legalább tudja mi az a 3-4es rendszer
😊ehh
Méretben tökéletes DE (6'4 293), tehetségben nagy nulla. Betették OLba, de gyorsan visszakerült DLbe. DT-DE, mert roppant lassú (5.12). Rongybabának TCben jó lesz, több nemigen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
közben jött lucas patterson is az aggies-ból, legalább tudja mi az a 3-4es rendszer
😊
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Érkezik még előreláthatóan Chris Harr OT (Tennessee Chattanooga) 6'5 + 260 (299?) + 5.13
Elvileg ZBhez jó falember, meglepő lesz ,ha egyáltalán rosterre kerül.
Tehát az OT poszt eddig prioritást élvez.ulpianus
hát ő sima tc body így elsőre
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Érkezik még előreláthatóan Chris Harr OT (Tennessee Chattanooga) 6'5 + 260 (299?) + 5.13
Elvileg ZBhez jó falember, meglepő lesz ,ha egyáltalán rosterre kerül.
Tehát az OT poszt eddig prioritást élvez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
igazából ez mondjuk évek óta megy
hiszem ha látom
😊
gaither-nek örülnék
free-nél az megvan, hogy passzblokkban elég jó, futásblokkra nem emlékszem
bushrod meg szerintem nem lenne upgradeehh
Bushrod sztem eléggé alulértékelt. A Saints fala jó, és őt nem látják így, de sztem sokkal jobb, mint Richardson.

Free egyértelműen LOT lenne sztem. Nehéz ám jó LOT-t találni, és Free az, méghozzá fiatal. futásblokkban is jó lenne, mert zone blockingban elég amit tud. Passz blokkban meg rengeteget javulnánk hirtelen.

A FO egyelőre semmi ilyesmit nem mondott ,csak a szokásos "extrém módon aktívak leszünk" süket dumát. De kit hozunk extrém aktív módban? 2-3 olcsóbb embert?ulpianus
én ezért nem szoktam találgatni ilyeneken
max. felhördülök ha jön valaki
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
igazából ez mondjuk évek óta megy
hiszem ha látom
😊
gaither-nek örülnék
free-nél az megvan, hogy passzblokkban elég jó, futásblokkra nem emlékszem
bushrod meg szerintem nem lenne upgradeehh
Bushrod sztem eléggé alulértékelt. A Saints fala jó, és őt nem látják így, de sztem sokkal jobb, mint Richardson.

Free egyértelműen LOT lenne sztem. Nehéz ám jó LOT-t találni, és Free az, méghozzá fiatal. futásblokkban is jó lenne, mert zone blockingban elég amit tud. Passz blokkban meg rengeteget javulnánk hirtelen.

A FO egyelőre semmi ilyesmit nem mondott ,csak a szokásos "extrém módon aktívak leszünk" süket dumát. De kit hozunk extrém aktív módban? 2-3 olcsóbb embert?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ahhoz mit szólsz ,ami szintén nagy pletyi hónapok óta, hogy minőségi OT FA igazolás lesz? Elsős ötletként egy újabb Patses Matt Light volt, d ezt most hagyjuk.

Inkább Jared Gaither (Ravens) vagy Doug Free (Cowboys). Aztán jött hozzájuk legújabban Jermon Bushrod (Saints).
Ezért ezek már fincsi nevek. Pénzünk van rá, és tényleg nem légből kapott, hogy az urakra lehet nem lesz elegendő pénze a csapatuknak. ha mi adunk egy csábító ajánlatot, behúzhatjuk egyiket. Azért sok minden megváltozna a passzjátékban is a többi igazolás ismeretében. A futás meg nem gyengülne. De főleg nincs kire költeni, ha OT-t nem hozunk. WR, meg NT esetleg FB ,de igazából nekünk nem 10 milliót kell elkölteni pluszban hanem 34et.ulpianus
igazából ez mondjuk évek óta megy
hiszem ha látom
😊
gaither-nek örülnék
free-nél az megvan, hogy passzblokkban elég jó, futásblokkra nem emlékszem
bushrod meg szerintem nem lenne upgrade
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Kellemes probléma 😊Rolni
Persze. A teljes igazság, hogy Halinak kéne egy szerződés a tag helyett. Tisztább képet adna a capről. Mert ő olyan 12-13/évet akar, a tag meg 10.5 körül jön ki. Szal minek cigánykodni, ha van capspace? És Carr, Gilberry is kér lóvét, bár ez nagyságrendben más összeg mindhárom. Jövőre még páran. Tehát bonyolult ez, de most 99%ra kell hozni a capet a ligában. Nem lehet spórolni, mint eddig, hogy a liga legkevesebbjét költjük évek óta. BÁr eddig a stadionrra ment el a lóvé, az kész.

És amint mondtam, kit hozol? Egy NT kell, egy Safety csere. Esetleg, de nem muszáj: egy FB, egy ILB (sztem ez nem kell egyáltalán, de sokak szerint jöhet), egy HB. De HB akkor ha Thomas jones cut, akkor mit bukunk pénzben? És ha ezt mind leigazoljuk netalántán, akkor is mennyi lesz? 20 millió? 25? De 34 hely van. Olyanra költeni aki nem kell, meg minek?

Egy jó ROT azonban sokat dobna a dolgokon. Futáshoz kiváló Richardson ,de passznál botrány.
Gaither, Free vagy Bushrod sem tökéletesek, de ebben a falban királyok lennének. Gaither csak sérülékeny például, ő akár LOT is lehetne és Albert ROT, ami a természetes posztja egyébként is. Tehát ha azt veszem, hogy egyiket csak elengedik, vagy kettőt, akár mindhármat, akkor miért ne?
Ez tényleg nem felesleges pénzkidobás volna, mint mondjuk egy olyan WR, aki Baldwin helyét venné el, és így rontaná az elsőkörös értékét. Slot WR kell, az meg nem lesz 15 milka. Erre gondolok. Ha meg lesz slot WR ,akkor sztem Chambers is cut. Tényleg kellemes probléma ,de muszáj lesz költeni, csak nincs mire. Nyilván van örökké, de érthető remélem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Ahhoz mit szólsz ,ami szintén nagy pletyi hónapok óta, hogy minőségi OT FA igazolás lesz? Elsős ötletként egy újabb Patses Matt Light volt, d ezt most hagyjuk.

Inkább Jared Gaither (Ravens) vagy Doug Free (Cowboys). Aztán jött hozzájuk legújabban Jermon Bushrod (Saints).
Ezért ezek már fincsi nevek. Pénzünk van rá, és tényleg nem légből kapott, hogy az urakra lehet nem lesz elegendő pénze a csapatuknak. ha mi adunk egy csábító ajánlatot, behúzhatjuk egyiket. Azért sok minden megváltozna a passzjátékban is a többi igazolás ismeretében. A futás meg nem gyengülne. De főleg nincs kire költeni, ha OT-t nem hozunk. WR, meg NT esetleg FB ,de igazából nekünk nem 10 milliót kell elkölteni pluszban hanem 34et.ulpianus
Kellemes probléma 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ahhoz mit szólsz ,ami szintén nagy pletyi hónapok óta, hogy minőségi OT FA igazolás lesz? Elsős ötletként egy újabb Patses Matt Light volt, d ezt most hagyjuk.

Inkább Jared Gaither (Ravens) vagy Doug Free (Cowboys). Aztán jött hozzájuk legújabban Jermon Bushrod (Saints).
Ezért ezek már fincsi nevek. Pénzünk van rá, és tényleg nem légből kapott, hogy az urakra lehet nem lesz elegendő pénze a csapatuknak. ha mi adunk egy csábító ajánlatot, behúzhatjuk egyiket. Azért sok minden megváltozna a passzjátékban is a többi igazolás ismeretében. A futás meg nem gyengülne. De főleg nincs kire költeni, ha OT-t nem hozunk. WR, meg NT esetleg FB ,de igazából nekünk nem 10 milliót kell elkölteni pluszban hanem 34et.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Mims esetén kérdőjel ,hogy egyáltalán a Chiefsbe kerül-e? De nagyon úgy néz ki.

Annyit megtudtam róla most, hogy rendkívül domináns a pályán, mert nagyon erős (valamint ő nem úgy 6'7, mint sokan, hogy felfelé kerekítik a 6'68at. Hanem lefelé, ezért van hogy sok helyen 6'8nak írják). A karjai is rendkívül hosszúak (36 inch), ami blokkolásnál nagy előny.

LOT-t is játszott, ami akkor lesz érdekes, ha tudjuk, hogy igazából két évet volt összesen OL edzője, és két éve gyúr komolyan. Előtte amolyan őstehetségként beállították, és egyszerűen jó volt. Igazából megoldotta izomból, szinte nulla technikával. Nem hivatalos 40 yardja 5.31, 29 ismétlés fekvenyomásban. Szóval nagyon komoly lehetőségek vannak még benne, a szokásoshoz képest is.ulpianus
a pro day-en 331 fontosnak mérték már csak
http://sports.yahoo.com/nfl/blog/shutdown_corner/post/Undrafted-Free-Agent-Scouting-Report-OT-David-M?urn=nfl-wp3828
itt lehet róla olvasgatni
ha valaki kellőképpen beteg ahhoz, hogy érdekelje ilyesmi
ulpin és rajtam kívül
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mims esetén kérdőjel ,hogy egyáltalán a Chiefsbe kerül-e? De nagyon úgy néz ki.

Annyit megtudtam róla most, hogy rendkívül domináns a pályán, mert nagyon erős (valamint ő nem úgy 6'7, mint sokan, hogy felfelé kerekítik a 6'68at. Hanem lefelé, ezért van hogy sok helyen 6'8nak írják). A karjai is rendkívül hosszúak (36 inch), ami blokkolásnál nagy előny.

LOT-t is játszott, ami akkor lesz érdekes, ha tudjuk, hogy igazából két évet volt összesen OL edzője, és két éve gyúr komolyan. Előtte amolyan őstehetségként beállították, és egyszerűen jó volt. Igazából megoldotta izomból, szinte nulla technikával. Nem hivatalos 40 yardja 5.31, 29 ismétlés fekvenyomásban. Szóval nagyon komoly lehetőségek vannak még benne, a szokásoshoz képest is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
és egy kis pletyka
állítólag érdeklődünk mcclain után
nem sírnék ha nálunk kötne ki
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Két UDFA (nem draftolt újonc) érkező van.

David Mims OT (Virgina Union) 6'7 + 355 + 5.9
Barry Richardson 2.0 beta version.
Mims egy óriás, de nem dagadt, nagyon is izmos, elég gyors is run blocknál. Sokat írtak róla eddig is, hogy a FOnak tetszik a srác. Sokat nem is pöcsöltek vele, az tény.
Futások esetén biztos pont, passzoknál elmozdíthatatlan, egyszerűen "túl" nagy és erős. ha hájból lead (340 font lenne ideális), akkor is ROT lehet maximum. Passzhoz nagyon lassan mozog hátramenetben, nem is szép a mozgása. Sok munka van vele.

Desmond Washington CB Auburn 5'9 + 182 + 4.45
Nagyon gyors és nagyon képzetlen corner. Igazából nem kell corner, de ST ember mindig kell gyors. Arra tökéletes. A Tigersben visszahordó is volt, ha muszáj, de alapból ez maximum pár sérült társ után lehetséges (ne legyen ilyen). CB rosterre esélye nem sok van felférni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Döme cikke a TOP WRekről
Bob Gretz cikke a WRekről

Ezt most előrehozom még egyszer. Úgy hallani Pioli azt nyilatkozta a Chiefs szeretne egy premier WR-t igazolni a tervek szerint. Nyilván nem UDFAra gondolt. Állítólag Sidney Rice az elsődleges célpont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A végén még lesz FA piac hamarosan. Vannak logikus nevek ,akik felmerülnek. NT és WR poszton főleg. Persze ott is vannak vicces dolgok.

A legfurább név amit eddig láttam az Vernon Gholston. Ő vele mit kezdenénk azt nemtom elképzelni. 3-4ben a Jets is szenvedett vele. DEnek kicsi, és elnyomták, OLBnek nem elég képzett, használhatatlan. Ha jól emlékszem pár tackle volt amit elért az évek során (3 év alatt), de 40valamennyi rémlik (az egy évre okés lenne), ellenben nulla sack, nulla FF, nulla stb.
És ugye nekünk van DE poszton jelenleg 3 kezdő 1 jó csere 1 project DE. 2 kezdő, 2 jó csere, egy project OLB alsó hangon+az apró (14 LB van a csapatban nem papíron jelenleg, és 9el szoktunk szezont kezdeni). Ezt a jelölést nem tudom hova tenni egyszerűen azóta sem. Na csak érdekességképpen mondtam.

De ami ehhez képest értelmesebb az a FB poszt. LeRon McClain (Ravens) vagy Marcel Reece (Oak) FA igazolása felmerült. A run heavybe mindig kell egy jó FB alapon.
A Chiefs nem igazán alkalmaz klasszikus FB játékot (és így FBt sem). Inkább H-backet, aki amolyan multikaszt, TE-FB keverék. McClain azért megfelelne ennek, bár kicsit alacsony hozzá (6'0). Reece már sokkal inkább beleillik a képbe.
Futásblokkolás a legfontosabb, de utána inkább elkapni kell, mint futni izomból kicsiket. Bár persze megfelelő FB esetén több FB run lenne, az egyértelmű. Alapból viszont nem ez a cél. Tehát nem ilyen embert keresnek. Főleg nem drágán.

Tavaly volt Castille a FB.
10 meccsen 4 szer volt kezdő. 5 futás/3 yard, 10 elkapás 43 yard. És sok blokkolás.
Cox volt a cseréje.
7 meccsből 2 start. zéró futás, 4 elkapás/27 yard.

Most draftoltunk egy tipikus H-backet. Shane Bannon jól fut+jól kap el+jól blokkol, és gyorsabb, mint egy átlag FB, és magasabb is (6'3) de azért elég masszív is (245 font). Csak ugye ő a Yale-en futott meg blokkolt jól, ami nem a legerősebb konferencia, hogy finoman fogalmazzak. Ezért volt elérhető a hetedik körben is.

Tehát én el nem tudom képzelni, hogy nem lesz egy rutinos FB, aki betanítja. Mert egyébként is két FB van a Chiefsnél mindig rosteren.
Viszont az jó kérdés, hogy miért a két középszerű Cox vagy Castille jöjjön vissza? Ha lejárt a szerződésük, és a cap minimum meg messze van egyelőre. Ne költsünk ész nélkül, de ez ésszerű lenne. És akkor jobb FBtől is tanulna. Mire a cap hely megint kell, addigra ő kezd és pápá drága FA FB.

Én ennyit bírok kihozni a FB igazolásból. Van elvileg pár jelölt is, nem lepődnék meg, ha valami lépés lenne az ügyben.
Bár Cox év elején tendert kapott (Castille nem). Ez tény. Ahogy az is, hogy a tender már semmit nem fog érni, nem is írta alá Cox asszem, meg egyébként sem. De a szándék megvan vagy legalábbis megvolt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem rossz, ezt még nem láttam 😊 Ki tud akadni rendesen, az tuti 😀 De az utolsó parti... Az mi kemény volt 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Phil Hellmuth golfozott Tyler Palkoval, és szte jó partner, aki 320 yardra is elüti a labdát. Pedig a jó öreg Phil nem arról híres, hogy mindenkit megdicsér, akivel találkozik.ulpianus
Hej, de finoman fogalmaztál 😀 Mondjuk én mindig élvezem, ahogy elmagyarázza fulltilten (nem a cég 😛), hogy mennyire hülyén játszottak a többiek, és egyedül az ő játéka volt jó 😀 Megnézném mit kezdene mondjuk egy olyan amatőrrel, aki még meg is magyarázza neki utána, hogy miért volt jó a blöffmegadás 😀 😀Wyatt
Ezt a részt feltétlen nézd meg, ha nem láttad esetleg.
http://www.rtlklub.hu/most/21561_pokerstarsnet_-_big_game_-_33_resz_a_big_game_elozo_adasaban


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Phil Hellmuth golfozott Tyler Palkoval, és szte jó partner, aki 320 yardra is elüti a labdát. Pedig a jó öreg Phil nem arról híres, hogy mindenkit megdicsér, akivel találkozik.ulpianus
Hej, de finoman fogalmaztál 😀 Mondjuk én mindig élvezem, ahogy elmagyarázza fulltilten (nem a cég 😛), hogy mennyire hülyén játszottak a többiek, és egyedül az ő játéka volt jó 😀 Megnézném mit kezdene mondjuk egy olyan amatőrrel, aki még meg is magyarázza neki utána, hogy miért volt jó a blöffmegadás 😀 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Phil Hellmuth golfozott Tyler Palkoval, és szte jó partner, aki 320 yardra is elüti a labdát. Pedig a jó öreg Phil nem arról híres, hogy mindenkit megdicsér, akivel találkozik.

Az új szabályok szerint Palko mint harmadik QB már szabadon betehető a meccsen bármikor, ha Haley úgy akarja.
(Eddig a szabály az volt, hogy az első 3 negyedben ha a harmadik QB bejött, akkor a másik két irányító többet nem játszhatott. Ellenben a harmadik QB nem számított bele a 45 fős active listába (a meccsen)).
Mostantól játszhat bármikor.

A keret mostantól 46 fős lesz, nem 45. Ez a 46. ember azonban lehet bármilyen posztú játékos, nem feltétlen irányító.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Pat Williams érdekes dologot nyilatkozott állítólag a Sirius NFL Radioban.
A Vikingsban nem akar már játszani, főleg ha rookie QB lesz. Akkor inkább visszavonul.
3 csapatot tud elképzelni, amelyik győztes típus lehet 2011ben, és ő szívesen játszana is ezekben. Márint ahol egy jó DL emberre nagy szükség lehet ezen felül. Ezek közül is elsőszámú a Chiefs.
A Vikings és a Chiefs között jó pár éve felhőtlen baráti a viszony, ezt azoknak mondom. akik nem tudnák. Bár a Chiefs pont a Vikingst győzte le az egyetlen SB győzelmében, de az régen volt 😀

Nem teljesen őrült meg Fat Pat. Ő a 4-3 ban azon DT posztot játssza, ahol 0 (zero) technikában (a Centerrel szemben) kell leginkább a futást megállítani. Valamint a méretei is ennek felelnek meg (6'3 és 317 font). A kérdés inkább az, hogy Pat bírja-e még? Már 38 éves, szal DLben sokáig lehet húzni, ne HB az öreg, de azért 40 évesen sem szokás játszani.
Másik, hogy ő gondolhat meg nyilatkozhat bármit, a két csapatvezetés véleménye a döntő.

Ez van, egyre többen nyilatkozgatnak érdekes dolgokat. És még el sem kezdődött az igazolási láz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Gregg Rosenthal is úgy érzi, ahogy sokan, hogy Chambers Chiefses korszaka véget érhet cut formájában:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/07/21/24-offensive-players-that-could-get-cut/#more-140428

Ellentmond ennek, hogy a capet majdnem teljesen fel kell tölteni? Mert Hunt nem az a típus aki magától szórja a pénzt, de most muszáj lesz. A stadion már kész,az vitte a lóvét eddig. Persze ettől sok pluszbevétel nem lett, a Chiefs nem egy Dallas, hiába onnan jött.
Sztem nem mond ellent. Chambers helyett bárkinek lehet fizetni, például Halinak és Carrnek, vagy másnak.

FA piac szempontjából az biztos, hogy a Chiefs keretében alig van két-három lyuk (cserékkel együtt), így a drágább igazolások felé kell elmozdulni. Úgy értem: egy vagy két brutál drága ember valószínűbb, mint 5 közepesen drága, mert hova? Minden poszton megvan az ember szinte. Ha azokat rúgják ki az érkezők helyett (mert 53 az 53), ugyanott vagyunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Egy cikk arról, melyik sztár FA hol lenne ideális, illetve pocsék választás:
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820df5a3/article/best-worst-fits-for-asomugha-holmes-other-free-agents?module=HP11_hot_topics
És igen! Aubrayo Franklin optimális a Chiefsbe. A könyököm jön ki ezen elmélet.
Attól még Edwardsnál jobb, de én halkan szólok: Franklin egy kicsit túlértékelt.


Állat vagyok, ami enni kér...