NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Eric Berry live Chat lesz ma éjjel:
http://www.eastbay.com/promotion/promoId:5004891/adidas-berry-chat/
Megtudhatod amit mindig akartál: hogy milyen faszajó adidas cipőt hord vagy nemtom. De lenni lesz. Gondolom azért nem lehet akármit beírni. Aki úgy kezdi Go Raiders, kapásból banolják. 😀 miket ki nem találnak, Berry sem a szegényházban fog meghalni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Cassel és Haley gyorsriport:
http://www.nfl.com/videos/kansas-city-chiefs/09000d5d820d7c49/Chiefs-look-to-build-upon-2010-success


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Donte meghalna sztem slotban.szaba
Lehet. De igazából mondok valamit. Slot=ultra gyors WR aki deep routeokat fut (go+fly+fade+post+corner+pump&go 80% fölött). Ez így elég elterjedt, és igaz is. Meg nem is. Ha nem akarja az OC akkor nem igaz. Persze ahhoz más playbook kell, és ahhoz érteni kell komolyan. De ha valaki, akkor Haley azok közt van, aki képes tulajdonképpen bármilyen pass playbookot írni. Dexterre is írt egyet, aki szintén nem felel meg a klasszikus slotnak, és majd ír mást.

Másik dolog, hogy Haley nem is akarja őt, csak Donté kérdezett rá erre. És bár lehetne cserejátékos, vagy Baldwin helyett kezdő (Bowe helyett nem), és így ők hárman rotálódnának szélen ,de nem hiszem, ahhoz ő túl sokba kerülne. Baldwin vagy D-bo pedig még annyira sem jó slot tipikus WRnek.

A helyzet az, hogy a Chiefsbe kell ROT, NT és egy safety csere, meg egy slot WR esetleg. capspace elvileg lesz, gondolom nem fognak igazolni CB-t, csak mert lesz egy olcsó. Ha nem kell, nem kell. NT kell mindenképp, vagy Edwards visszajön vagy valaki de kell, és a többi opcionális, de sok lyuk már nincs. Olyat nem igazolnak, aki egy bevált vagy most draftolt játékos helyét venné el. Ez az én véleményem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Donte meghalna sztem slotban.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Donté Stallworth (Ravens veterán WR) állítólag twitteren azt kérdezte Shaun Smtihtől (DE), hogy mivel neki a vörös a kedvenc színe egyébként is, nem volna-e hely a csapatban?
Slot WR kerestetik, az lehetséges (Chambers ha repül, akkor főleg). Szal nem teljesen alaptalan a gondolat.
-----------------------------------------------------------

Bob Gretz egy kis elmélkedése, hogy Pioli kiket engedett el, mióta itt van. (Tehát kivételesen nem azt nézzük, hogy kik érkeztek.)
Első körben Tony Gonzalez, Jason Babin, Will Franklin (ezt sztem rosszul tudja Gretz, Franklin lesérült és utána használhatatlan lett, a draftról érkezve jó volt egy nagyon kis ideig), Kevin Robinson, Konnor Barth, és Bernard Pollard kerül terítékre:
http://www.bobgretz.com/chiefs-football/pioli-personnel-%E2%80%93-inherited-players.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ezekben az a jó, hogy ahány cikkíró annyi féle megoldást látok 😊Rolni
Ez igaz is meg nem is.

A Chiefsre mindig ez az összeg jön ki. Most mindegy, hogy a legtöbb a nullához számolt, eddig felhasznált összegről beszélt, ez meg a fennmaradó helyről egy állítólagos 120 millióhoz képest. De ugyanaz az összeg nagyjából. A Raidersnél is mindig ez jön ki nagyjából. Vagyis mint írtam, egy a Raiders topicban idézett cikkben volt egy cáfolat erről, hogy mindenki téved. Ami vagy így van, hogy most az ESPN is meg mindenki tényleg téved, vagy csak aki azt a cikket írta.

De nem az a lényeg, hogy egy millió ide vagy oda. Csak hogy 34 millió hely kontra 12 millió túlköltekezés nem ugyanaz, az biztos (34+12=46 millió, ami harmada a 120 milliónak! azért az nem mindegy difi). Hogy most hülye példával az a 12 az 11 vagy 13, mindegy. És én azt mondom az ESPN normális forrás, talán hihetünk az ő AFC WEST szakértőjüknek, ami lehet, hogy hiba, ez igaz.

Mondom ezt úgy, hogy amit te mondasz, hogy a Chiefsre is mástmegoldást hozott ki, én azt nem láttam. Amiket én olvastam, ott a Chiefsre mindig ez jött ki nagyságrendileg (olyan 4-5 cikk lehet összesen, szal nem sok), szal azt majd először meg kell néznem amit mondasz. Mert lehet ott az igazság. De ott mennyi volt, nem emlékszel nagyjából?
________________________________________________________________

Még gyorsan ideszerkesztem a nullához számolt összegeket, ha te vagy valaki talál egy jó forrást.

Denver
Salary-cap range: $770,000 under.
119.23m$

Kansas City
Salary-cap range:$34.3 million under.
85.7m$

Oakland
Salary-cap range:$11.7 million over.
131.7m$

San Diego
Salary-cap range: $19.4 under.
100.6m$


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Az ESPN AFC WEST blogban megjelent egy cikk a salary cap állásáról (a csoportban) így fest (under=cap alatt, over=fölött):

Denver

Salary-cap range: $770,000 under.

Summary: The Broncos have work to do in free agency, so they will have to rework some contracts of some older players including safety Brian Dawkins. Trading quarterback Kyle Orton would also help.

Kansas City

Salary-cap range:$34.3 million under.

Summary: The Chiefs are in fine shape as usual. They can do some spending and there are some areas which they need to focus on. So, this team can get better.

Oakland

Salary-cap range:$11.7 million over.

Summary: The Raiders will likely have to cut some veterans including guard Cooper Carlisle and restructure the deals of some players.

San Diego

Salary-cap range: $19.4 under.

Summary: The Chargers have a lot of free agents to re-sign and they have the means to do it. As usual, free agency in San Diego will start with keeping their targeted in-house players first.

A Raiders esetében már volt szó arról, hogy nem tuti ez így, de ha mégis, az nem jól kezdődik. A Denver minőségi DT igazolásaihoz is komoly tervek kellenek, hogy reális legyen.ulpianus
Ezekben az a jó, hogy ahány cikkíró annyi féle megoldást látok 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
kivéve amikor waters is elég komolyan bevágta a durcát anno a pioli & co ténykedése elején
😊ehh
Akkor is megegyeztek, és Waters nem dohog azóta sem. Játszik, nem holdoutol vagy ilyesmi. Szal Pioli sem ma kezdte.

De Pioli nem szeret igazolgatni, és megtartani sem fölöslegesen nagy neveket. A csapat érdekli. Azt mondta még sztem Patses korában, hogy "nem egy tehetségkollekció összegyűjtésért fizetnek, hanem egy csapat felépítéséért. Nem a Pro Bowlra akarok minél több játékost küldeni, hanem meg akarom nyerni a Super Bowlt." Ez pedig azt jelent jelen ügyben, ha a csapatnak megfelelő ajánlat érkezik, akkor Waterst el fogja cserélni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
maradjon mindhárom
kezdjen waters és lilja
és mögöttük ott a bombabiztos csere, asamoah
azért lilja elég sérülékeny (azért tavaly is fájt ez az nála, hiába játszott)
és waters-on sem tudni mikor jön ki a kor sérülésekben (sajnos)ehh
Ez a terv, hogy maradjon. Ezt írtam is. De azért, ha mondjuk kapunk egy jó safetyt, aki fiatal is. Vagy egy jó OT-re lecseréljük és a csapat sokkal jobb lesz ezáltal, mert egy csere guardot azért lehet találni inkább, mint egy kezdő OT-t.
Kiegészítve egy megfelelő dratcetlivel, lehet jobban járunk.

Például én szerettem Jared Allent, de amit kaptunk érte, azt jobban szeretem. Szerettem Tony Gonzót, de jó árat kaptunk érte is. Szal nem Guard poszton gyengülünk, az tuti. Az okos csere érdekel. Pioli azt mondta, egy marék szotyiért nem adják, csak komoly ajánlatért, mert Waters jó a Chiefsnek, mindig is jó volt.ulpianus
kivéve amikor waters is elég komolyan bevágta a durcát anno a pioli & co ténykedése elején
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
maradjon mindhárom
kezdjen waters és lilja
és mögöttük ott a bombabiztos csere, asamoah
azért lilja elég sérülékeny (azért tavaly is fájt ez az nála, hiába játszott)
és waters-on sem tudni mikor jön ki a kor sérülésekben (sajnos)ehh
Ez a terv, hogy maradjon. Ezt írtam is. De azért, ha mondjuk kapunk egy jó safetyt, aki fiatal is. Vagy egy jó OT-re lecseréljük és a csapat sokkal jobb lesz ezáltal, mert egy csere guardot azért lehet találni inkább, mint egy kezdő OT-t.
Kiegészítve egy megfelelő dratcetlivel, lehet jobban járunk.

Például én szerettem Jared Allent, de amit kaptunk érte, azt jobban szeretem. Szerettem Tony Gonzót, de jó árat kaptunk érte is. Szal nem Guard poszton gyengülünk, az tuti. Az okos csere érdekel. Pioli azt mondta, egy marék szotyiért nem adják, csak komoly ajánlatért, mert Waters jó a Chiefsnek, mindig is jó volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Az ESPN AFC WEST blogban megjelent egy cikk a salary cap állásáról (a csoportban) így fest (under=cap alatt, over=fölött):

Denver

Salary-cap range: $770,000 under.

Summary: The Broncos have work to do in free agency, so they will have to rework some contracts of some older players including safety Brian Dawkins. Trading quarterback Kyle Orton would also help.

Kansas City

Salary-cap range:$34.3 million under.

Summary: The Chiefs are in fine shape as usual. They can do some spending and there are some areas which they need to focus on. So, this team can get better.

Oakland

Salary-cap range:$11.7 million over.

Summary: The Raiders will likely have to cut some veterans including guard Cooper Carlisle and restructure the deals of some players.

San Diego

Salary-cap range: $19.4 under.

Summary: The Chargers have a lot of free agents to re-sign and they have the means to do it. As usual, free agency in San Diego will start with keeping their targeted in-house players first.

A Raiders esetében már volt szó arról, hogy nem tuti ez így, de ha mégis, az nem jól kezdődik. A Denver minőségi DT igazolásaihoz is komoly tervek kellenek, hogy reális legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ulpi, Asamoah kapcsán idén sem számítunk rá h kezdő lesz ?gabtsi
Nem tudni.
3 kezdő szintű Guardunk van (kicsit jobbak ennél is igazából, KÖSZÖNJÜK COLTS!! 😊)
Így a legöregebbet megpróbálják elsütni Pioliék.
Mert Waters a liga egyik legjobbja, nem sérült árú, van benne 3-4 jó év még, talán valakinek megér valami fincsi picket vagy iylesmit (ROT-t vagy egy normális csere safetyt például). Akkor meg kell egy guard csere, vagy Hudson tol egy szezont eme poszton is vész esetben, s akkor Niswanger marad C cserének, de inkább egy másik guard.

És leginkább ha igazán csudi árat nem ad senki, akkor marad Waters. És ő meg Lilja nem lesznek cserék.ulpianus
maradjon mindhárom
kezdjen waters és lilja
és mögöttük ott a bombabiztos csere, asamoah
azért lilja elég sérülékeny (azért tavaly is fájt ez az nála, hiába játszott)
és waters-on sem tudni mikor jön ki a kor sérülésekben (sajnos)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
ulpi, Asamoah kapcsán idén sem számítunk rá h kezdő lesz ?gabtsi
Nem tudni.
3 kezdő szintű Guardunk van (kicsit jobbak ennél is igazából, KÖSZÖNJÜK COLTS!! 😊)
Így a legöregebbet megpróbálják elsütni Pioliék.
Mert Waters a liga egyik legjobbja, nem sérült árú, van benne 3-4 jó év még, talán valakinek megér valami fincsi picket vagy iylesmit (ROT-t vagy egy normális csere safetyt például). Akkor meg kell egy guard csere, vagy Hudson tol egy szezont eme poszton is vész esetben, s akkor Niswanger marad C cserének, de inkább egy másik guard.

És leginkább ha igazán csudi árat nem ad senki, akkor marad Waters. És ő meg Lilja nem lesznek cserék.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ulpi, Asamoah kapcsán idén sem számítunk rá h kezdő lesz ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Akkor számoljunk egy 53as rostert. aláhúzom a kezdőket, de elöl vannak. És számmal írom, ahogy számoltam folyamatosan.

QB
Matt Cassel, Tyler Palko, Ricky Stanzi (3)

RB
HB – Jamaal Charles, Thomas Jones, Jackie Battle (6)

FB – Shane Bannon (7)

WR
Dwayne Bowe, Jon Baldwin, Dexter McCluster, Verran Tucker, Terrance Copper, Jerheme Urban (13)

TE
Tony Moeaki, Leonard Pope, Jake O’Connell (16)

OT
Brendan Albert, Barry Richardson, O/Callaghan/FA (19)

OG
Brian Waters, Ryan Lilja, Jon Asamoah, Darryl Harris (23)

C
Casey Weigmann, Rodney Hudson (25)
____________________________________

NT
Ron Edwards/FA, Jerrel Powe (FA nagyon A. Franklinnek néz ki) (27)

DE
Glenn Dorsey, Tyson Jackson, Shaun Smith, Wallace Gilberry, Andrew Bailey (32)

OLB
Tamba Hali, Justin Houston, Andy Studebaker, Cameron Sheffield (36)

ILB
Derrick Johnson, Jovan Belcher, Demorrio Williams, Micah Johnson, Bobby Greenwood (41)

CB
Branon Flowers, Brandon Carr, Javier Arenas, Jalil Brown, Travis Daniels (46)

S
Eric Berry, Kendrick Lewis, Jon McGraw, Rashard Langford (50)

K – Ryan Succop
P – Dustin Colquitt
LS – Thomas Gafford (53)

Még egy plusz FB lesz (Cox) meg Chambers (WR) sorsa is kérdéses, lehet marad, lehet nem. Az is lehet ide igazolunk egy jó slot WR-t.
Továbbá ROT-NT-S igazolás is várható. Esetleg Battle helyére egy HB, de ez a legkisebb eséllyel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Fast&Furious FA előzetes:

Mike Vrabel valamint Mark Simoneau visszavonul(t) a 16 UFAból.
A 14ek:
Charlie Anderson, Tim Castille, Terrance Copper, Brodie Croyle, Kevin Curtis, Travis Daniels, Ron Edwards, Jon McGraw, Corey Mays, Rudy Niswanger, Ryan O’Callaghan, Leonard Pope, Shaun Smith and Casey Wiegmann.
Ezekből az urakból akkor Weigmann (C) marad, gondolom Niswanger (C) nem (13). Croyle (QB) távozik (12). Pope (TE) is sztem marad, jó blokkolni, és Haley szereti mert magas (6'8) 3rd down RZ+EZban. Shaun Smith (DE) szeretném, hogy nem túl drágán akár több évre is kapjon szerzit (egy évre kapott próbaidőt, de bevált). Travis Daniels remélem marad. Ha egy safetyt hozunk (hozzunk!) akkor McGraw (FS) sem érdekel, a többiek meg egyébként sem. O'Callahan (OT), más OT igazolás híján maradni fog.
Technikailag Vrabelnek van szerződése, de nem számít, már visszavonult.

Egy UFA (Wade Smith) miatti compensatory pickünk volt a hatodik kör legvégén, abból lett Powe papa (6/34 ha jól emlékszem de 32ön túl az tuti ugye).

Nyolcan várnak tenderecki pálra:
Jackie Battle, Brandon Carr, Brad Cottam, Mike Cox, Wallace Gilberry, Reshard Langford (exclusive rights), Maurice Leggett and Barry Richardson.
Ezek már érdekesebb nevek. Carr (CB), Cox (FB), Gilberry (DE), Langford (S) és Richardson (OT) már tendert kapott elvileg februárban, lockout van. De elvileg ők 99.9% hogy maradnak. Cottam menjen az anyjába sztem, Battle játékát (power back) én szeretem, de nem egy hörömpő cirkusz világszám, Leggett kórházmenő.

Van a kilenc draftolt, aki szerzire vár:
Baldwin WR (1/26), R. Hudson (C), J. Houston (OLB), A. Bailey (DE), J. Brown (CB), R. Stanzi (QB), G. Miller (OLB), J. Powe (NT), S. Bannon (FB)

És ha Aubrayo Franklin (NT) vagy más FA és UDFA is jöghet, de a fentiekre akkor elsősorban a 3 nap türelmi idő alatt kell őrült káoszban tárgyalniuk Pioliéknak. Bár nyilván már mindenre van tervezet. És legtöbben nem fognak vacakolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Weigmann döntésre jutott. Játszani szeretne 2011ben is. a Szerződésének részletein már dolgoznak is az ügynökével.
Ez tehát a 16. szezonja lesz. Nagyon jól bírja az öreg, mint tudjuk már 10ezer snapen túl van megszakítás nélkül, tehát várhatóan nem a kispadon fog ülni most sem.



A Chiefs leginkább FA piacon állítólag Aubrayo Franklin ('9ers NT) iránt érdeklődik. Nagyjából ezt onnan lehet leszűrni, hogy április óta két név bukkan fel felváltva. Franklin és valaki más, Franklin és valaki más, Franklin és Franklin, stb.
Szóval Crennel rástartolt. Olyan 5 éves szerződésben érdemes gondolkodni. A reális ára nagyjából 7-8 millió évente, 40 millió garantált dolcsival. Állítólag.
Hogy ez nekünk megéri-e, amikor Hali (aki most megint egy újabb listán ép az elmúlt 3 év negyedik legjobb 3-4es pass rushere lett, amikor egyébként két éve van ezen poszton, de mindegy) mega szerződést akar, és Carrnek is kell cash, stb.
Nekem OK, van hely a sapka alatt. És Aubrayo tuti jobb, mint Ron Edwards. De Edwards szerződése is lejárt. Ha nem hosszabbítanak vele amikor lehet (3 nap lesz erre előreláthatólag), és mégsem jön be a Franklin terv, akkor is ráérünk Edwardsra? Mert lehet valaki megtalálja cserének. Ha meg hosszabbítanak vele, akkor hogy? Lesz 4 NT a rosteren? Mert Toribionak van szerződése, Powenak lesz.
Másrészt azért a cap space sem tart örökké idén sem, és jövőre is alá kell férni, stb.ulpianus
wiegmann-nak nagyon örülök
mögötte hudsonnak lesz ideje beletanulni a pozicióba és azért az öreg gondolom elég jó mentor lesz

franklin nagyon jó lenne
powe meg elkaristolna mögötte
ebben az esetben egyértelműen pá-pá edwards
toribio-nak meg mindenképpen az

carr nem fog olyan nagyon nagy pénzt kapni szerintem, de azért egy normálisabb fizut simán kap
hali gigaszerződés az egyértelmű
és vigyázó szemeinket már 2012-re is vessük, mert ha flowers így folytatja akkor őt is nagyon meg kell fizetni jövőre
meg ugye ott van bowe akinél ugyancsak a zsebbe kell nyúlni ha meg akarjuk tartani

mindenesetre azért cap space tekintetében sokkal vidámabban állunk mint a liga legtöbb csapata, talán csak a bucs költ kevesebbet mint mi
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Weigmann döntésre jutott. Játszani szeretne 2011ben is. a Szerződésének részletein már dolgoznak is az ügynökével.
Ez tehát a 16. szezonja lesz. Nagyon jól bírja az öreg, mint tudjuk már 10ezer snapen túl van megszakítás nélkül, tehát várhatóan nem a kispadon fog ülni most sem.



A Chiefs leginkább FA piacon állítólag Aubrayo Franklin ('9ers NT) iránt érdeklődik. Nagyjából ezt onnan lehet leszűrni, hogy április óta két név bukkan fel felváltva. Franklin és valaki más, Franklin és valaki más, Franklin és Franklin, stb.
Szóval Crennel rástartolt. Olyan 5 éves szerződésben érdemes gondolkodni. A reális ára nagyjából 7-8 millió évente, 40 millió garantált dolcsival. Állítólag.
Hogy ez nekünk megéri-e, amikor Hali (aki most megint egy újabb listán ép az elmúlt 3 év negyedik legjobb 3-4es pass rushere lett, amikor egyébként két éve van ezen poszton, de mindegy) mega szerződést akar, és Carrnek is kell cash, stb.
Nekem OK, van hely a sapka alatt. És Aubrayo tuti jobb, mint Ron Edwards. De Edwards szerződése is lejárt. Ha nem hosszabbítanak vele amikor lehet (3 nap lesz erre előreláthatólag), és mégsem jön be a Franklin terv, akkor is ráérünk Edwardsra? Mert lehet valaki megtalálja cserének. Ha meg hosszabbítanak vele, akkor hogy? Lesz 4 NT a rosteren? Mert Toribionak van szerződése, Powenak lesz.
Másrészt azért a cap space sem tart örökké idén sem, és jövőre is alá kell férni, stb.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Matt Cassel 2010 HLulpianus
Azt hittem ez lesz a videó 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Matt Cassel 2010 HL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Egy érdekes cikk. Pioli és Stanzi miatt tettem be, de jóval hosszabb, és nem csak róluk szól:
http://www.nationalfootballpost.com/NFP-Sunday-Blitz-5658.html


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, a Pats 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De persze látszik, hogy ki a legjobb
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 065 — Steelers fan
Tényleg érdekes így összeszedve látni.
Pl azt nem gondoltam volna, hogy a Chargers top 5-ös csapat az összes meccset figyelembe véve, de azt sem, hogy a Colts mutatója (kb) ugyanaz mint a Patriotsé.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Itt egy érdekes táblázat a 2002-es szezontól tavalyig (vagyis ez 9 szezon). Az eredményességet hasonlítja össze, egyszerűen győzelem-vereség alapon regular illetve PO külön. hozzáadva a SB részvételt is (azon belül gondolom tudjuk ki győzött).



A mi ks csoportunk az egyik leggengébb. Bár ezzel sok újat nem mondtam gondolom.

Ja, és azért pont 2002től, mert 2001 volt az utolsó átalakulás, ami után a mi kis csoportunkból a Seahawks visszakerült az NFC WESTbe.


Állat vagyok, ami enni kér...