NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
13? nincs több Croyle fotosoppolás 😕 most várni kell az első preszezon meccsig a sig gyártással

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Mire érek haza. A Raiders leigazolta Gaithert. De mégsem. Nem egyszerű Raiders szurkolónak sem lenni.

Nálunk lényegesen kisebb kvalitású hír, ámbár hasonlóan érdekes. Azt szokták mondogatni egyesek, hogy az lesz CB, aki WR, csak nem tud elkapni. Ez nem igaz, vagyis ... a Chiefsnél az lehet! Quinten Lawrence ugye azon a drafton jött, ami nem jött be Piolinak annyira, 2009ben. De nem igazán jó a srác. Mostantól DB poszton fog játszani. Nekem 8, rosszabb sokkal nem lehet. Meg úgyis a STben fog továbbra is játszani. Jó, más mezszámmal, de azért nagyon nem szeretném meglátni, hogy ő áll hátul, amikor nulla gyakorlata van ebben. Meglátjuk, volt már jó átképzés (Waters most ment el) ,de azért többnyire ezek bukó projectek.
___________________________________________________________________

Rookie rovat.
Baldwin aláfirkantott. Így már csak Justin Houston maradt hátra.

Megvannak a mezszámok is:. Az UDFAkat hagyjuk ,az kutyát nem érdekli egyelőre. Bár ha valakit igen megnézheti a KC honlapon.

Player (listed in draft order) Number
WR Jonathan Baldwin 89
OL Rodney Hudson 61
LB Justin Houston 50
DL Allen Bailey 71
DB Jalil Brown 30
QB Ricky Stanzi 13
LB Gabe Miller 51
DL Jerrell Powe 95
RB Shane Bannon 40

Stanzi nem babonás, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
na de azért bailey-re minimum kellett volna egy teljes offseason, hogy akár csereként is bevethető legyen, ugye ő a mi csiszolatlan project játékosunk
😊ehh
Nézd. Bailey nem lesz kezdő. És hogy csiszolsz valakit, ha nem játszhat? Az off season nem elég erre, meg a pre season sem.

Másik, hogy Bailey jó JÁTÉKOS volt egyetemen. Nem egy izomszörny, aki "ha tudna focizni" project. Csak a quick stepje rossz, de egyébként képzett. Bár a quick step ellenére is odaért, meg 3-4ben ez nem is számít annyit, nem pass rusher lesz elsősorban. De ez bonyolult, meg mindegy is.
LBként is játszott, zónázni is tud, és DEként is játszott, az is megy ,tehát nem képzetlen small school procject, mint Belcher volt például. Persze nem is egy Dorsey (vagy T-Jax)aki kész játékos volt első perctől.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
valakivel keversz
én nem aggódtam érte
😊
bár attól tény, hogy nem könnyű velem
😊ehh
Azt írtad, (vagy hasonlót) hogy túl sokan vannak DE poszton.
Értelemszerűen Bailey nem kapott volna így sok snapet mert ugye ő a project. Ez nekem is jó lett volna, nem ezt mondom.
Most azt írod, hogy egy elment, így meg már karcsú. Mennyi menjen el? Egy fél? 😊 Szal ez így nem fair. Bailey majd így akkor játszhat csereként eleget.

Az NT más kérdés, ezt írtam. Sztem az akkor is kellett volna ha van Smith, ha nincs.

skullkill te mást írtál, hogy a két 57es utas a kedvenced és ők jók lesznek. Nem volt szó arról, hogy sok vagy kevés DE van.ulpianus
na de azért bailey-re minimum kellett volna egy teljes offseason, hogy akár csereként is bevethető legyen, ugye ő a mi csiszolatlan project játékosunk
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
valakivel keversz
én nem aggódtam érte
😊
bár attól tény, hogy nem könnyű velem
😊ehh
Azt írtad, (vagy hasonlót) hogy túl sokan vannak DE poszton.
Értelemszerűen Bailey nem kapott volna így sok snapet mert ugye ő a project. Ez nekem is jó lett volna, nem ezt mondom.
Most azt írod, hogy egy elment, így meg már karcsú. Mennyi menjen el? Egy fél? 😊 Szal ez így nem fair. Bailey majd így akkor játszhat csereként eleget.

Az NT más kérdés, ezt írtam. Sztem az akkor is kellett volna ha van Smith, ha nincs.

skullkill te mást írtál, hogy a két 57es utas a kedvenced és ők jók lesznek. Nem volt szó arról, hogy sok vagy kevés DE van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
skullkill 40
az én voltam, én vagyok nagy Powe meg Bailey rajongó 😊
eddig jó minden, bár NT nagyon kéne, meg egy T, de hogy ennyi pénzt kire fogunk költeni, mégha hali, flowers meg mindenki kap egy hosszútávú szerződést is marad még jó sok hely...
Remélem lesz vmi nagy meglepetés fogás, nem kell egy "híres" játékos csak egy nagyon jó 😊

chiefs jamaal
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Bailey játék idejéért aggódtál eddig, most kapott. Attól még csere, mert Dorsey + T-Jax a kezdő. Most ez se jó? Nem könnyű veled, nem veszlek feleségül. Gilberry is játszhat annyit mint eddig (400-450 snap nagyjából). Jó ez így, sokan voltak tényleg. NT kell, ami ettől függetlenül is megkerülhetetlen.

A PUP listáról nem is írtam. Moeakit ki lehet onnan venni. Amennyiben marad rajta szezonkezdésig, akkor első 6 meccsen nem játszhat.ulpianus
valakivel keversz
én nem aggódtam érte
😊
bár attól tény, hogy nem könnyű velem
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Bailey játék idejéért aggódtál eddig, most kapott. Attól még csere, mert Dorsey + T-Jax a kezdő. Most ez se jó? Nem könnyű veled, nem veszlek feleségül. Gilberry is játszhat annyit mint eddig (400-450 snap nagyjából). Jó ez így, sokan voltak tényleg. NT kell, ami ettől függetlenül is megkerülhetetlen.

A PUP listáról nem is írtam. Moeakit ki lehet onnan venni. Amennyiben marad rajta szezonkezdésig, akkor első 6 meccsen nem játszhat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
ha shaun smith is elmegy akkor kezdünk nagyon karcsúak lenni dline-ban
dorsey alap
TJ alap de ki tudja, hogy milyen formában van és ugye a sérülés
gilberry csak nickel
powe rookie
bailey rookie
hát...
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Moeaki PUP listára került. Sajnos nála ez az egyetlen hátrány.

Shaun Smith Elszerződött Nashvillebe.

Nagyon jó DE Smith, csak ugyanaz mint a Guard poszt. 3 kezdő szintű ember volt, valakinek menni kellett, és az nem Dorsey. Nem is Tyson Jackson.
Mivel tartottak T-Jax formájától így vártak. De akkor eddig várt Smith az ajánlatra.

Na, most már a roto is írja, tehát tény. Én sajnálom ,de egyben remélem, hogy jó pénzt kap, megérdemli.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Túlfizetitek Franklint?empty taxi
Igen, ez eléggé tartja magát, mint hír. Sőt újabban az is, hogy Franklin mindenképp eligazol.
Nemtom, vagy Gaithert?
Safetyben nem hiszem, hogy ilyen esély. Meg ott elég egy csere is, bár tény, hogy Lewis kiszorítható elit safety esetén, másképp nem. De aki erre esélyesnek tűnt már nem elérhető. Egy csere meg nem fog ennyit kapni.ulpianus
kiváncsi vagyok mi lesz
az biztos, hogy érdekes dolgok lesznek itt még
😊
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Cullen Jenkins? 3-4be ideális lehet rotációba, jobb helyre nem tudom hova lehetne elkölteni ennyi pénzt egy ilyen csapatban, mi más need van még? Esetleg valami nagyon jó G-t Walters helyére....de nem tudomMarioAna
Guard van kezdő, Waters ezért ment nem a pénz miatt, vagy sérülés miatt. Hanem hogy Asamoah kezdhessen. Akkor minek hozni elé valakit?

Jenkins lehet, vagy Kelly Gregg is, nemtom, de valakit muszáj lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Cullen Jenkins? 3-4be ideális lehet rotációba, jobb helyre nem tudom hova lehetne elkölteni ennyi pénzt egy ilyen csapatban, mi más need van még? Esetleg valami nagyon jó G-t Walters helyére....de nem tudomMarioAna
guard nem kell waters helyére, megvan a két kezdő és hudson is lehet beugró ha valaki kidől.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Túlfizetitek Franklint?empty taxi
Igen, ez eléggé tartja magát, mint hír. Sőt újabban az is, hogy Franklin mindenképp eligazol.
Nemtom, vagy Gaithert?
Safetyben nem hiszem, hogy ilyen esély. Meg ott elég egy csere is, bár tény, hogy Lewis kiszorítható elit safety esetén, másképp nem. De aki erre esélyesnek tűnt már nem elérhető. Egy csere meg nem fog ennyit kapni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?ulpianus
Túlfizetitek Franklint?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Ha igaz, akkor a cut sorozattal további 6.4 millió$ hely szabadult fel. Ezért már önmagában lehet egy újabb embert kapni. De kit igazolunk le? Asot? Ez vicc, de komolyan, kit?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
A második legnagyobb Stanzi fan vagyok az országban, nem ironizáltam.Jakehomer
Legalább jó az ízlésed. 😊 Csak mindemki ezzel jön, ha leírom hogy Stanzi jó lesz, hogy tuti SB-t fog nyerni egyfolytában. Ezt Peyton Manningről nem merném kijelenteni, akárhova igazolna. Nemhogy Stanziről.

Stanzinek egyelőre baromira jó csapat készül a segge alá. Bár fene tudja ezeket. Mert én el tudom képzelni, hogy végül Tebow leradíroz mindenkit évekig a csoportban, ahogy Rivers. Cak kevesebb esélyt látok erre. De nem lehet tudni.


Tény, hogy ha Cassel nem javul, akkor le fogják váltani. Pioli nem szarozik, ha a csapat eredményességről van szó. Meg is mondta már párszor, még a Patsben is, hogy ő SBt akar nyerni a csapattal, és más szempont nincs. Nincsenek kedvencek, nem Pro Bowl keret lesz (lásd Waters például), meg semmi. Ő egy csapatot akar építeni, ami nyer. Ez a dolga, a többi duma. Én ezért fogadom el Waters elküldését is, meg mindent. Mert azt látom, hogy tudatosan építkezünk. A csapat egyre jobb és jobb.

Most szezon után az elkapó gárda került sorra. Amit látok e téren az is tetszik. A legújabb Breastonról pár szóban. Ahogy én látom.

Steve Breaston
Boldin távozásával második elkapó lett egyértelműen Fitz mögött. Bár ha jobban megnézzük amíg Boldin ott volt, Breaston 1000 yardot kapott el. De tény ami tény azóta is 700-700 yard, Haley+Warner távozásával egy meggyengült Cardsban.
6'0 magas, gyors és robbanékony, tehát a slot a természetes posztja, de tud érvényesülni bárhol a pályán. Kiváló kezei vannak, nem porcelán, eredményes, hasznos játékos. További erénye az elkapás utáni játék a földön. Egyetemen kimagasló returner volt, a Cardsbanis vilantott párat.

Itt nem tudom, hogy alkalmazzuk-e e téren, de ha Dexter lesérül, akkor KRben gondolom igen. PR akkor is Arenas sztem.
Fő feladata megnyitni a védelmet Bowe és Baldwin előtt, vagy ha őket fogják, akkor Moeakival párban megjátszható pozíciókat keresni, és elkapni. Ezen belül külön is feladata lesz a mélységi játék megteremtése a Chiefsben.
A szerződése még nem tudni mennyi, 9 millió a garantált, ezt megadták. ÉS 5 év.
27 évesen ez az öt év a fénykorát is jelentheti.
Sztem tökéletes igazolás, ahogy Baldwin is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 523 — Panthers fan
A Chiefs már SB győztes. Megelőlegezték Stanzinek még '69ben. 😊

Mi hadd bízzunk Stanziben ,te meg Newtonban, vagy Claussenben, ahogy tetszik. Ez így megy.
ulpianus
Ja hogy nem írtam oda, hogy többszörös? 😊
A második legnagyobb Stanzi fan vagyok az országban, nem ironizáltam.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 948 — Chiefs fan
Waters cut.szaba
Nem vicceltek. ehh nem fog örülni.
Valaki nagyon jól fog járni. Nem fog visszajönni vagy ilyesmi. Egyszerűen nem akartak tárgyalni senkivel, hadd tárgyaljon Waters, ha még akar játszani. Nem vagyok biztos benne, hogy akar egyáltalán.
Tavaly volt ugyan kisebb sérülése, és 34 éves. De az egyik legjobb guard volt a ligában 2010ben is.
Az igaz, hogy Lilja is jó, Asamoah is. Az van sztem ,hogy Hudson és Asamah a jövő, kezdetni akarják őket amint lehet. Senki ne lepődjön meg, ha év végére Weigmann helyén Hudson egyre többet és többet lesz kezdő.

Én nm érem miért nem hoztak ki egy cserét az ügyből, de mindegy. Ahogy Pollardnál, itt is arra koncentrálnak, hogy a csapat a lehető leggyorsabb épüljön, és az új emberek előnyt élveznek.
Ami rendben van ,de ha Lilja sérülése kiújul, hogy fogunk futni? Persze van egy rakat UDFA OL emberünk, de akkor is. Tudom ennyi erővel bárki lesérülhet bármelyik csapatban, aki húzónév, de Waters nem is volt drága ahhoz képest, amit tudott.

Azért teljesen nem ért váratlanul. Most akkor tényleg kíváncsi leszek kire kell a hely? Mert a pénzt továbbra is el kell költeni. Halira gondolom, de azért az is kevés.ulpianus
na ja
nekem is a sérülés a legnagyobb bajom (persze a waters cut mellett), mert ha valaki sérül a kezdőből akkor bajos lesz a dolog, tavaly szerencsénk volt liljával, mert semmi baja nem volt, asamoah meg ugye egy elég csúnya törésből épült fel és azért hudson esetében is előfordultak már sérülések, wiegmann meg ugye öreg mint az országút
waters simán maradhatott volna
de azért legalább egy szép gesztus volt, hogy kivágták,legalább ő tárgyalhasson azzal aki akarja, gyanítom lesz pár olyan csapat

ezek után ha hali nem kapja meg a hosszútávút tökön szúrom magam...és kell egy normális NT is
és Tackle se lenne rossz, albert és richardson van egyelőre, o'callaghan ugye még nem írt alá és őt nem is nagyon szeretném látni a kezdőben...lassabb richardson-nál is
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Waters cut.szaba
Nem vicceltek. ehh nem fog örülni.
Valaki nagyon jól fog járni. Nem fog visszajönni vagy ilyesmi. Egyszerűen nem akartak tárgyalni senkivel, hadd tárgyaljon Waters, ha még akar játszani. Nem vagyok biztos benne, hogy akar egyáltalán.
Tavaly volt ugyan kisebb sérülése, és 34 éves. De az egyik legjobb guard volt a ligában 2010ben is.
Az igaz, hogy Lilja is jó, Asamoah is. Az van sztem ,hogy Hudson és Asamah a jövő, kezdetni akarják őket amint lehet. Senki ne lepődjön meg, ha év végére Weigmann helyén Hudson egyre többet és többet lesz kezdő.

Én nm érem miért nem hoztak ki egy cserét az ügyből, de mindegy. Ahogy Pollardnál, itt is arra koncentrálnak, hogy a csapat a lehető leggyorsabb épüljön, és az új emberek előnyt élveznek.
Ami rendben van ,de ha Lilja sérülése kiújul, hogy fogunk futni? Persze van egy rakat UDFA OL emberünk, de akkor is. Tudom ennyi erővel bárki lesérülhet bármelyik csapatban, aki húzónév, de Waters nem is volt drága ahhoz képest, amit tudott.

Azért teljesen nem ért váratlanul. Most akkor tényleg kíváncsi leszek kire kell a hely? Mert a pénzt továbbra is el kell költeni. Halira gondolom, de azért az is kevés.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 454
Waters cut.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Aláírt Rodney Hudson (C) a második körösünk.

Akkor sztem már csak Justin Houston OLB (3/6) és Jon Baldwin WR (1/26) maradt a draft csoportból.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
The #Chiefs have released WR Chris Chambers and CB Jackie BatesNewman
Kösz!

Bates már volt (este kilenckor írtam). Az oka az, hogy a súlyos sérülése nem jött rendbe eléggé. Most bement a csapathoz, és ez nyilvánvalóvá vált.

Chambers várható volt. Breaston érkeztével egy órán belül elkezdték írni a KC fórumokon, hogy vajon mikor jelentik be, hogy Chambers ki van rúgva? Most.

Még Thomas Jones olyan, aki repülhet, amint találnak egy normális futót a helyére. BÁr ez kevésbé biztos, mint Chambers esete.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The #Chiefs have released WR Chris Chambers and CB Jackie Bates

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
4 évig nem lesz QB gond.

2.2 milliónak hálaHöri
Ha Stanzival se lesz a KC SB-győztes, akkor fel lehet oszlatni a franchise-t.Jakehomer
A Chiefs már SB győztes. Megelőlegezték Stanzinek még '69ben. 😊

Mi hadd bízzunk Stanziben ,te meg Newtonban, vagy Claussenben, ahogy tetszik. Ez így megy.

De egyébként arról volt szó (semmiféle SB vagy más hasonló nem volt), hogy a Bowe-Baldwin-Breaston-Moeaki sor elég jó kell legyen egy jó QBnek, hogy a run heavyt hozza. Ha Cassel erre nem képes ezekkel a srácokkal, akkor menjen, és Stanzi talán képes lemenedzselni ezt a gárdát. Vagy valakinek muszáj lesz Cassel helyére állni ez esetben, és nem Tyler Palko lesz az a valaki.

Super Bowlról szó nem volt már megint.


Állat vagyok, ami enni kér...