NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Off seasonbe nem csak Veldheer edz természetesen illetve nem csak nála látható látványos változás!
Streater együtt edzett TP-vel és hát meg kell hagyni,hogy a Voluntary workout képeket nézve nála is jól megfigyelhető némi pozitív változás 😊

 www.raiders.com/media-vault/photo-gallery/Voluntary-Off-Season-Workouts/4fed4221-6d33-453e-bb84-bdd2f6c498e9#cfcde61b-0a50-4e4b-b2c4-fd7e1b11fc89



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Pár kiemeltebb UDFA videó elemzés Gorotól!
Jó videózást! 😊

 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Defense

DL terén komoly változások történtek és sok helyről lehet hallani, h nem lesz elég a sikerhez ez a fal. Nézzük akkor, hogyan fest a fal jelenleg. LDE poszton Lamarr Houston személyében van egy sztem remek játékosunk. Futás ellen erős és folyamatosan nyomást tud helyezni az OL jobb oldalára. A jelenlegi állapotok szerint mögötte Jack Crawford lehet a csere. Belőle tavaly sokat nem láttunk, de tudtuk előre, h kell neki idő, mire felveszi az NFL tempóját. Idén már kell, hogy mutasson valamit. Reményeim szerint több lesz mint sima back up Houston mögött és a nickel, dime look-oknál mikor Houston bemozog DTnek akkor tud LDE posztról nyomást biztosítani. Jobb oldalon volt és van továbbra is a nagy kérdés. Évek óta nincs igazi pass rusher RDEnk, gyakorlatilag Derrick Burgess volt az utolsó. Andre Carter személyében van egy igazi rutin róka a poszton, aki azért tavaly azt megmutatta, hogy ha egészséges tud még nyomást helyezni az ellenfél irányítójára. 2011ben mikor 14 meccsen egészséges volt még eljutott a 10 sackig. Ezt nem várhatjuk tőle, de bízom benne, hogy 6-8 sacket szállít majd. Jason Hunter komoly kihívót kapott David Bass személyében a Carter mögötti posztra. Hunter nem igazi gyilkos pass rusher, szóval tőle max kis kiegészítő szerep várható. Bass fizikai paraméterei alapján lehet egy jóféle szituációs rusher, akár már rookie évében. Gyors első lépése van, jól robbant, de persze kell még fejlődnie technikailag, illetve kis suliból jön, tehát kérdéses, mit tud kezdeni NFL OT-k ellen. Simán mindketten keretre kerülhetnek, annak érdekében, hogy folyamatosan legyen berotálható friss ember rusher poszton. DT poszt is kap elég sok kritikát és valljuk meg mindannyian a 6. kör előtt vártunk DT picket. Az, hogy nem érkezett nálam két dolgot jelent. 1. nem volt a boardon elég magasan jegyzett DT sehol benn; 2. nagyon is komolyan gondolták Vance Walker és Sims játékidejét, valamint komoly bizalom van Bilukidi felé. Walker Atlantában szépen belenőtt a kezdőbe, tavaly már 9 meccsen kezdő volt. 26éves, most kell, hogy jöjjön a java. 3 sack-et tudott tavaly hozni, remélhetőleg villant és a teljes szezont kezdőként lehozva 5 sack fölé jut, amellett, hogy futás ellen is megállja a helyét. Tipikus UT a srác, ha beválik és jövőre siker megtartani is, akkor évekre fix tagja lehet a belső falnak. Sims egy elég erős és mély Bengals falban nem tudott kezdő lenni, de azt bizonyította, hogy futás ellen erős és hatékony. Egészség nála azért kérdéses lesz, de ha szezon nagyrészét lehozza komoly javulást hozhat a futás elleni szekcióban. A DT poszt joker-e lesz szerintem Kidi. Nagyon nagyban fog tőle függeni a siker. Ha nem is kezdőként indul, de sztem legalább annyit lesz pályán, mint a másik 2 srác, akkor is, ha nincs sérülés. Én azt gondolom, hogy Kidi tavaly év végén bizonyította, h megvan az ereje, technikája, hogy az NFLben komolyan lehessen számítani rá. Kell még fejlődnie, de fog is /ő is későn kezdett focizni ugyebár/. Szerintem sokat lesz berotálva, futás esetén Walker helyén Sims mellett, míg passz esetén Walker mellett Sims helyén. Stacy McGee ha fejben rendbe szedi magát érdekes kiegészítő elem lehet, mert fizikai adottságai neki is megvannak és gimi után top talent volt. Ha nem tud felnőni vagy másnál éreznek gyengeséget, akkor még TC környékén számíthatunk akár egy Corey Williams igazolásra is sztem. Rosterre sztem 9-en kerülnek fel ebből a csapatrészből.

LB sor szinte teljesen kicserélődött. Egyedül Burris maradt a tavalyi kezdő közül, de neki nagyon komoly versenytársai érkeztek Kalauka és Sio személyében. Burnett és Roach helye biztosnak tűnik, de a WLB poszton nagy lesz a verseny, illetve back up helyekért is. A Maiava\Burris\Moore trio két tagja mellé a kis Burnett, Clayton és Kurn pályázhat eséllyel sztem OLB poszton a keretre kerülésért, míg MLB back up posztra Goethelt a 2 UDFA (Kennith, Boyko) közül ütheti ki valaki. Érdekes lesz az is, h ha Burris nem kezd, akkor mind3 poszton elsődleges back up lehet. Sztem LB sorban nagyon komoly rotáció lesz felállástól, távolságtól, meccsszituációtól függően. Nagyon sok fog múlni Roach MLB játékán, amivel kapcsolatban a Bears záró meccsein biztató dolgokat lehetett látni. 4 LB-s felállásoknál a Burnett-Roach-Burris-Moore csapatot látom befutónak, de Bass is könnyedén felállhat valamelyik szélére akár. Sok a variációs lehetőség és ebből DA és JT kell, hogy főzzön valamit.

CB posztunk nagyon gyenge volt tavaly is, meg már előtte is. Idén ha nincs dráma végre lehet egy kiegyensúlyozott szolid egységünk. Kezdő posztokért komoly verseny lesz, de ez nagyon örvendetes. Hayden, Porter, Jenkins, Adams lesz vszeg versenyben a 2 külső posztért, aztán a „veszteseknek” Hansonnal kell komoly harcot folytatni a nickel posztért. Ehhez az 5-öshöz csatlakozik még Chekwa mint depth vagy akár Bushell az UDFA srác. 6 CB lesz rosteren sztem simán.

S poszton Branch helye egyértelmű és jelenleg Usama tűnik befutónak a másik helyre. Usama esetleg megszorításra kerülhet Brandian Ross részéről. Shelton, Reggie, Francies, Nelms, Ansah komoly küzdelmet folytat majd a maradék DB posztért, jó eséllyel az ST teljesítmény fog dönteni.

ST szempontból Condo és Jano adott, fix pontok. Punter poszton King kap egy kis versenyt, de ő várható azért kezdőbe majd.

Összességében azzal együtt, hogy nem érkezett igazi állat pass rusher és nevek alapján a Seymour-Kelly duónál gyengébb kettős lesz belül a falban mindenféleképpen javulást várok. Ha nem tudnak javulást elérni akkor valóban el kell gondolkodni azon, hogy megfelelő-e a DC vagy akár a HC...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
egyik nagy kedvencem az UDFA-k közül Conner Vernon mellett Sam McGuffie. megvan az atletikussága, hogy sikeres legyen, csak az agyrázkódások miatt nem kelt el a drafton (Ryan Swope ezért csúszott a 6. körig)

 www.silverandblackpride.com/2013/4/30/4286536/raiders-udfa-sam-mcguffie-player-profile


choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Justin Blackmon-t eltiltottak 4 meccsre. Ez azt jelenti, h nelkule all ki ellenunk is a Jags. Eddig is nyerni kellett volna ellenuk, most meginkabb.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Friss Madden rosterek, a Madden topikból loptam:
 www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=2064empty taxi
Köszi Empty



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Csapatértékelő a Draft és UDFA periódus után.

Az offseason hátralévő részében nagy mozgás nem várható a keretben, ezért gondoltam összeszedem kicsit a dolgokat. Keretszűkítések táján még várható egy-egy pick up, de nagyságrendileg ebből főznek az edzők idén.

QB poszt izgalmas, de egyben nagy kérdés is /újra/. Amíg nincs meg a franchise QB az is marad. Matt Flynn lehet a befutó idénre mint kezdő, hacsak nem fog rajta az átok miszerint fiatal Wilson nevű futkosós QBk lenyomják TCBen. Van ugyanis Wilson és futkosós QB is mögötte a DCn. TP szinte biztosan nem szerepel RM és DA hosszútávú tervei között, mint kezdő QB. A tény, h az új OC érkezése után történt minden QB mozgás azt is elárulja, h ő sem ragaszkodott hozzá. Wilson újoncként ideális esetben nem kell, hogy szóhoz jusson, hacsak nem lesz TC végére jobb mint Flynn. Ezt én nem várom, mert azért vannak komoly állítani valók a dobótechnikájával és NFL védelmek olvasásán is lesz mit dolgoznia. Ennek megfelelően Flynn, Wilson, TP sorrendet várok kezdésre. Ha a szezon elúszóban lesz esetleg és Flynn nem meggyőző, ellenben Wilson és/vagy TP jól teljesít edzésen el tudom képzelni, h lecserélik. Végülis, ha Flynn kiderül, h nem megoldás szezon után vszeg cut lesz, mert dead money nélkül küldhető és back upnak sok lenne a pénze. Ha ez így van akkor viszont fontos lenne tudni, mink van Wilson tekintetében pl a 2014-es /amúgy erős QB/ draft előtt.

RB poszton izgulni igazából „csak” DMC egészségért kell. Amíg Ő egészséges addig a PBS-el nem lehet gond a futással, hacsak nem hal meg teljesen a passz játékunk, de erre nem számítok. Ha DMC contract évben sem tud lehozni egy sérülésmentes szezont akkor viszont gondban lehetünk, mert Jennings és Murray akik legjobb eséllyel pályáznak a back up posztra azért nem „tuti dolgok”. Stewart és Williams lehet aki egy esetleg gyengélkedő Jenningset kitaszít a keretből. Taiwan Jones jövője sztem megpecsételődni látszik, mert az ugye egyértelmű, h futóként nem számítanak rá, de a CB poszt feltöltésével sztem ott sem lesz helye. Ez viszont jelentheti azt is, ha a #3RBnek majd komoly ST szerep jut. Ez is lehet döntő tényező 53-ra jutásért.

FB posztunk erős. Reece alap és Olawale izgalmas project. Kiváncsi leszek hozzuk-e mindkettőt keretre vagy esetleg Olawale PSbe kerül. Ott félő lenne, h elviszi más, de nem biztos, h befér 53ba. Ha befér jó volna látni mire képes. Ha Reece-t jövőre meg akarja tartani RM akkor nem biztos, h Olawale keretbe kerül, de ha Reece elengedésén gondolkoznak ki kell deríteni Olawale csak felépítésében hajaz rá vagy tudásban is. Sztem nem közelíti meg Marcel-t és nem is fogja. Szeretném, ha Olsen végre rendesen kihasználná a Reeceben rejlő lehetőségeket. Reece és Rivera elég komoly H-back páros lehetne.

WR poszt, ahogy beszéltük már nem tartalmaz elit fazont, igazi #1 elkapót, de tartalmaz viszont 4 igencsak használható fiatal srácot, akik ráadásul jól kiegészítik egymást. Moore, Streater és Ford várható kezdő 3-asnak, ahol Ford komoly fegyver lehet slotban, ha egészséges tud maradni. Brice vagy Session pályázhat a Moore mögötti back up posztra, bár ha Ford rookie formáját idézi majd, akkor sok szóhoz nem juthatnak, mert Ford kívül is használható. Criner Rod cseréje lehet, illetve főleg Red Zoneban juthat szóhoz a multiple WR felállásoknál. Kiváncsi leszek arra ki jut keretre a 4-es mellett, illetve mennyi WR-t viszünk. Ha marad a 2 FB, 3 TE akkor vszeg csak 5-öt. Ebben az esetben Session, Brice, Vernon komolyat kell, h csatázzon majd.

TE poszton ismét átalakítást láthatunk. Érdekesség, h Myers lelépését nem egy emberrel tervezzük megoldani, hanem inkább 2vel. Hoztunk egy komoly potenciállal bíró Kasa-t aki, ha tud továbbra is fejlődni allaround TE lehet idővel, de rookie évében még nem várható tőle szárnyalás. Rivera személyében érkezett egy elkapó TE/H-back akinek igen jó kezei vannak és emiatt nagyon jó kis security blanket lehet a QBnak. Remélem valóban együtt, különböző variációkban használjuk majd őket, nem egymás cseréiként, mert arra nem jók. Ausberry maradhat sztem mellettük rosteren, mert Gordon erősebb blokkolására nem lesz akkora szükség talán az erősödő OL, illetve Kasa blokkolása mellett. Ha így lesz akkor a Reece-Kasa-Rivera-Ausberry 4-es igen kreatív megoldásokat engedhet Olsen számára.

OL terén a kezdő posztok 3\5-e kiadott jelenleg sztem. Ebből Brisiel helye meginoghat, ha nem veszi jól a PBS-t és esetleg Nix és Bergstrom is jobbnak tűnik. Veldheer helye megingathatatlan és Wiz szerepléséhez sem fér semmi kétség belül. Barnes és Watson komoly csatát vívhat a TCben, de egyenlőre én Barnes győzelmére számítok Watson nyerssége miatt. A vesztes lesz vszeg a swing back up OT kereten, de az is lehet viszünk 4 OT majd, bár lévén, hogy Berg és Nix is játszott egyetemen OT-t nem biztos, h kell. Belül az LG poszt van egyértelműen feldobva és Berg meg Nix azért kapott UDFA kihívókat is. Meglátjuk ki nyer, illetve azt is, hogy a vesztes meg tudja-e szorítani Brisielt.

Defense majd holnap várható…

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nem hinném, h idő előtt bedobják. Ezért lett Barnes visszahozva, h legyen kezdő ha nincs jobb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Adrian Bushell UDFA CBnk egész jó eséllyel pályázik sztem idéna PSbe aztán jövőre Hanson helyére a slotba...
 www.nfl.com/draft/2013/profiles/adrian-bushell?id=2539253Rolni
A draft előtt egy mockban még be is írták hozzánk... még 7. körben gondoltam, hogy el is hozhatnánk, de így is jó.

Watson remélem nem lesz kezdőbe rakva csak azért, mert 2. körös volt. Értem én, hogy gyorsan tanul, de csak akkor legyen pályán, ha szabálytalanságok nélkül képes lehozni egy meccset.

Bobby Cowan, Idaho jött megszorongatni King-et a Punter posztért.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ja amúgy kinn is elkezdtek irogatni arról, h ha Watson ki tudná lökni Barnes-t a kezdő RT posztról (ezt én még nem látom) akkor Khalifa bemozoghat OGnek...
Érdekes lenne, mert sztem Barnes elég jó guard lehetne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Adrian Bushell UDFA CBnk egész jó eséllyel pályázik sztem idéna PSbe aztán jövőre Hanson helyére a slotba...
 www.nfl.com/draft/2013/profiles/adrian-bushell?id=2539253

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
jólvan na, meggyőztetek 😊
amúgy madden 08ba az új keretet leteszteltem (korrekt, a mostani depth, újoncokkal stb) és nálam Moore a #1, hozza is a playmakerséget (ami amúgy reális is lehet, mivel micsoda elkapásokra képes... és a sebessége is megvan - eddig is ő volt a kedvencem, de ez az ő éve lehet - )
Jenkinst halálra szopatják, Porter-Hayden jó, Usama meg brutál. Walker-Sims páros jól működik 😊 Basst raktam be kezdő RE-be, ő se rossz, Houston meg hozza amit kell. OL fasza, alig sackelik Matyit (Veldheer-Nix-Wis-Bergstrom\Bris-Barnes)
tudom, ez csak egy játék, de jó lenne ilyesmi fejlődést látni valóságban is 😛Bay Area
OFF: tudnál nekem segíteni Bay Area
Honnan van meg az idei keret? Vagy esetleg letudnánk bartelezni ? 😊
Előre is kösziCubehead
Friss Madden rosterek, a Madden topikból loptam:
 www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=2064empty taxi
innen szedtem le én is , csak nem up-to-date Raiders szempontból, így 'frissítettem' csak a Raiderst, mostani állapotok alapján (megcsináltam pár játékost, posztokat javítottam stb.)
 data.hu/get/6488468/roster.zip
tessék, akinek kell 😊 alap "ratingűek" a kreált játékosok, mivel nem tudom ki milyen kvalitást képvisel ezek közül, szóval kedvetek szerint állítgassátok. lehet hogy 1-2nél túl alacsony. ja és Adams, Carlisle(UFA, sehol nincs a rosterre írva) Stewart és Reggie Smith nincsenek a depthen, mivel csak 55öt enged, a helyükre meg meg kellett csinálni Kinget, Butlert, Rosst, Rivera-t , Nixet , Fostert stb.
nem tökéletes, de jobban tükrözi a mostani állapotokat, mint az eredeti.
ha esetleg vannak észrevételek vagy javaslatok, akkor csak nyugodtan.. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Friss Madden rosterek, a Madden topikból loptam:
 www.footballidiot.com/forum/download/file.php?id=2064


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
jólvan na, meggyőztetek 😊
amúgy madden 08ba az új keretet leteszteltem (korrekt, a mostani depth, újoncokkal stb) és nálam Moore a #1, hozza is a playmakerséget (ami amúgy reális is lehet, mivel micsoda elkapásokra képes... és a sebessége is megvan - eddig is ő volt a kedvencem, de ez az ő éve lehet - )
Jenkinst halálra szopatják, Porter-Hayden jó, Usama meg brutál. Walker-Sims páros jól működik 😊 Basst raktam be kezdő RE-be, ő se rossz, Houston meg hozza amit kell. OL fasza, alig sackelik Matyit (Veldheer-Nix-Wis-Bergstrom\Bris-Barnes)
tudom, ez csak egy játék, de jó lenne ilyesmi fejlődést látni valóságban is 😛Bay Area
OFF: tudnál nekem segíteni Bay Area
Honnan van meg az idei keret? Vagy esetleg letudnánk bartelezni ? 😊
Előre is köszi



több mint 11 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
jólvan na, meggyőztetek 😊
amúgy madden 08ba az új keretet leteszteltem (korrekt, a mostani depth, újoncokkal stb) és nálam Moore a #1, hozza is a playmakerséget (ami amúgy reális is lehet, mivel micsoda elkapásokra képes... és a sebessége is megvan - eddig is ő volt a kedvencem, de ez az ő éve lehet - )
Jenkinst halálra szopatják, Porter-Hayden jó, Usama meg brutál. Walker-Sims páros jól működik 😊 Basst raktam be kezdő RE-be, ő se rossz, Houston meg hozza amit kell. OL fasza, alig sackelik Matyit (Veldheer-Nix-Wis-Bergstrom\Bris-Barnes)
tudom, ez csak egy játék, de jó lenne ilyesmi fejlődést látni valóságban is 😛Bay Area
Tudsz linket adni a 2003-as draft utáni rosterről madden 08-ba? Köszi!
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
jólvan na, meggyőztetek 😊
amúgy madden 08ba az új keretet leteszteltem (korrekt, a mostani depth, újoncokkal stb) és nálam Moore a #1, hozza is a playmakerséget (ami amúgy reális is lehet, mivel micsoda elkapásokra képes... és a sebessége is megvan - eddig is ő volt a kedvencem, de ez az ő éve lehet - )
Jenkinst halálra szopatják, Porter-Hayden jó, Usama meg brutál. Walker-Sims páros jól működik 😊 Basst raktam be kezdő RE-be, ő se rossz, Houston meg hozza amit kell. OL fasza, alig sackelik Matyit (Veldheer-Nix-Wis-Bergstrom\Bris-Barnes)
tudom, ez csak egy játék, de jó lenne ilyesmi fejlődést látni valóságban is 😛

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Houston sztem meg egyaltalan nem hibrid mostanra. Igaza, fasza LDE es kesz. 280 font korul mozog es remekul tolja ezt a DE temat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Pár dolog itt az utóbbi kommentek alapján:

Valóban nincs #1 WR, de én sem izgulok túlzottan. Ha a fal összeáll és a QB legyen bármelyik életképes, akkor lesz elég elkapó. Nem elit brigád és nem SB meneteléshez, de javuláshoz elég. Moore, Ford playmaker lehet, Streater és Criner possession szerepbe jó lehet. 2 új TE Ausberry mellé további komoly célpontcsoport lett. DMC és Murray is jó elkapó és még Reece szóba sem került...

Pass rush valóban érdekes lesz. Carter-re nagy szerep hárul majd és kell nagyon Houston LDEből. Walkerrel kapcsolatban többen írjátok, h run stopban erős. Sztem jobb pass rusher belülről, mint amilyen run stopper. Kidi is megmutatta, h tud nyomást generálni. Crawford, Hunter, Bass rotációban remélhetőleg megintcsak hozzátesz majd. Javuló CB cover mellett lehet több S blitz és LB posztról is jön majd sztem blitz rendesen Burris, Sio használatával. Hiányzik továbbra is az elite RDE, de javulást várok ezen a téren is.

Nem lesz jövőre sem nagybevásárlás FAn. Saját playák megtartása lesz, 1-2 FA igazolás és draft. Sok egy éves deal lett idén is, illetve van lejáró kulcs szerződés is, szóval lesz helye a pénznek.Rolni
Bocsi Rolni,hogy hozzád írom a HSZ-m de nagyon jól összefoglaltad és egyetértek vele. S igazából csak szeretném pár aprósággal kiegészíteni Bay Area kollégánknak

Nincs #1wr - én sem aggódom emiatt, a West Coast offense egyik nagy előnye,hogy nincs hozzá szükség Kiváló WR-kre hanem egy sok "szimplán" jó wr is elég hisz az Air Coryell-l ellentétben itt nem folyamatosan egy vagy max 2 célpontnak dobál a QB hanem szépen szétosztja a passzokat megosztva ezzel a D figyelmét! Persze ha az ember szerez egy állat WR-t aki nagyobb figyelmet kap az csak jó de ennek a rendszernek nem alap szükséglete! Na már most részünkről mind a 4wr hatalmas potenciállal rendelkezik, szóval több,mint jók.

Pass rush - Cubehead
4-3s védelemben (3-4ben is egyébként) mindennek az alapja a fal, 4-3ban 2 értelmes DE nélkül nincs lófasz se, nem, hogy pass rush. Jelenleg ebből 1 van, Houston is inkább DT/DE hibrid.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
A Draftunk értékelése több sport újságírótól egy csokorban

 bleacherreport.com/articles/1622296-oakland-raiders-2013-draft-aggregating-report-card-grades-from-around-the-web

Átlagban B- azaz 4alá



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Pár dolog itt az utóbbi kommentek alapján:

Valóban nincs #1 WR, de én sem izgulok túlzottan. Ha a fal összeáll és a QB legyen bármelyik életképes, akkor lesz elég elkapó. Nem elit brigád és nem SB meneteléshez, de javuláshoz elég. Moore, Ford playmaker lehet, Streater és Criner possession szerepbe jó lehet. 2 új TE Ausberry mellé további komoly célpontcsoport lett. DMC és Murray is jó elkapó és még Reece szóba sem került...

Pass rush valóban érdekes lesz. Carter-re nagy szerep hárul majd és kell nagyon Houston LDEből. Walkerrel kapcsolatban többen írjátok, h run stopban erős. Sztem jobb pass rusher belülről, mint amilyen run stopper. Kidi is megmutatta, h tud nyomást generálni. Crawford, Hunter, Bass rotációban remélhetőleg megintcsak hozzátesz majd. Javuló CB cover mellett lehet több S blitz és LB posztról is jön majd sztem blitz rendesen Burris, Sio használatával. Hiányzik továbbra is az elite RDE, de javulást várok ezen a téren is.

Nem lesz jövőre sem nagybevásárlás FAn. Saját playák megtartása lesz, 1-2 FA igazolás és draft. Sok egy éves deal lett idén is, illetve van lejáró kulcs szerződés is, szóval lesz helye a pénznek.Rolni
Bocsi Rolni,hogy hozzád írom a HSZ-m de nagyon jól összefoglaltad és egyetértek vele. S igazából csak szeretném pár aprósággal kiegészíteni Bay Area kollégánknak

Nincs #1wr - én sem aggódom emiatt, a West Coast offense egyik nagy előnye,hogy nincs hozzá szükség Kiváló WR-kre hanem egy sok "szimplán" jó wr is elég hisz az Air Coryell-l ellentétben itt nem folyamatosan egy vagy max 2 célpontnak dobál a QB hanem szépen szétosztja a passzokat megosztva ezzel a D figyelmét! Persze ha az ember szerez egy állat WR-t aki nagyobb figyelmet kap az csak jó de ennek a rendszernek nem alap szükséglete! Na már most részünkről mind a 4wr hatalmas potenciállal rendelkezik, szóval több,mint jók.

Pass rush - ahogy már egyszer nem olyan rég kifejtettem, nem leszek meglepve ha idén egy agresszívabb több blitzes D-t fogunk látni. Persze ez még önmagában nem elég de tűz oltásnak és egy normál teljesítményhez elég tud lenni ami az O ismételt jó szereplésével már W-kben is megfog mutatkozni!
Teljes mértékben egyetértek,hogy kell egy elit RDE (nem véletlen emlegetem Clowney,de legyen akárki). Idén ugyan jó draft pozicióban voltunk de biztos tényleg azonnal impact RDE nem volt a klaszban. Mert ugye Ansah jó atléta de nyers technikailag és inkább LDE, Dion Jordan iszonyat fizikálisan de inkább LEO mint DE vagy LB. Szóval úgy fent nem oks. Werner fixen LDE, tehát idén nem igazán volt.
Persze itt lehet páran megjegyzik Floyd nevét,mint 3technik UT (megjegyzem én is híve vagyok a mind belső mind külső nyomással dolgozó 4-s Dfalnak.). Igen ez az a poszt ahol jó lehet, de még azért neki is van mit tanulnia. S bár nagyon jó a first step move-ja de utána kicsit visszább esik tempóba ami pass rushnál fontos.
Valamint mindazok alapján amiket olvastam Walker-pl én is azt tudom,mondani,hogy jobb pass rushban,mint run defense terén. S szerintem közel van annyi benne,mint Floydban jelenleg. Így viszont már sokkal jobban fest és nagyobb értelme volt szolidifikálni a secondery-t egy kész cover CB-vel.

RM Green Bay-ből jön s amit az elmúlt pár év alatt megfigyelehttünk a sajfejűeknél azaz,hogy a saját FA-ket megtartják és draftról építkeznek. FA-ről csak alig alig hoznak évről évre playát. Szóval én sem várok nagy FA igazolási rohamot jövőre. /persze idén jött jó pár de ez inkább csak a csapat sajátságos helyzete véget olt semmint RM valós filozófiája végett



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt van egy kis cikk Connor Vernonról, érdemes megnézni.
 bleacherreport.com/articles/1602862-conner-vernon-video-highlights-of-the-duke-wr
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Jogos BMG!
Cube szokta mindig ot emlegetni, de gondolom o se 1/1-nel szeretne.
Bar elvileg lesznek jo QB prospectek is, de vszeg top5 lesz Clowney ha igy folytatja. En tudnek orulni ha nem top5ben huznank jovore...Rolni
Természetesen a top 5 közelségét sem szeretném látni nem,hogy az 1/1-es pozíciót!
Én a 2013-as szezonban a D séma idei teljes implementálásától és a system fit játékosoktól egy agresszív védelmet várok és a Pbs miatt abszolult életképes O-t.
Ami miatt szoktam Clowney-t emlegetni az nem más, mint, hogy ténylegesen egy Beast és amennyiben idén is hasonló évet zár akkor kijelenthető,hogy korszakos játékos és akár BPA alapon akár NEED alapon draftolunk majd akkor is FIT! S mivel (véleményem szerint fix) várhatóan idén is durva szezontól Ő érte érdemes lehet majd valamilyen trade-ben gondolkodni.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Watson azt mondja, hogy az első futballedzésén, ami nem is olyan rég volt, fogalma sem volt, hogy mit kéne csinálnia. nem tudta, hogy passzjátéknál nem előre kell mozognia. úgyhogy előrelépett, megfogta a defensive endet, és megtolta vagy 10 métert. az edző odaszólt, hogy fiam ezt azért nem kéne. 😊deyell
még jó, hogy draftoltuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Watson azt mondja, hogy az első futballedzésén, ami nem is olyan rég volt, fogalma sem volt, hogy mit kéne csinálnia. nem tudta, hogy passzjátéknál nem előre kell mozognia. úgyhogy előrelépett, megfogta a defensive endet, és megtolta vagy 10 métert. az edző odaszólt, hogy fiam ezt azért nem kéne. 😊

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Jogos BMG!
Cube szokta mindig ot emlegetni, de gondolom o se 1/1-nel szeretne.
Bar elvileg lesznek jo QB prospectek is, de vszeg top5 lesz Clowney ha igy folytatja. En tudnek orulni ha nem top5ben huznank jovore...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!