NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Butler választása a fizikai mutatói alapján hátsó körben simán belefér az upside miatt is és - mégha akaratlanul is - tisztelgés Al Davis előtt.Robilluma
az első két picket is húzhatta volna Al 😊 - ezt pozitívan mondom. Hayden 4,33-as 40 yard, Watson meg a legfizikálisabb OT. Haydenhez hasonló volt Phillip Buchanon (2002 1. kör), Watsonhoz Bruce Campbell, akiket Al Davis válaszott, ők nem váltak be, de reméljük most nagyobb szerencsénk lesz, mert az új pickeknek nem csak tehetségük van, de jó karakterük is.deyell
Haydenben biztos lehetsz! Rég voltam ennyire biztos egy játékosban. Bármelyik videóját is nézem kész termék! 😊

Watsontól sem kell félni Sparano végett. Ha valaki tud jó OL-t képezni az Ő.

Butlerhez amúgy némi adalék!
Jó route futó, kiváló a súlypont emelkedése ezért a magas lasztikra is veszélyes, a kezeiben van is van tehetség csak nem elég konzisztens. Ahogy valaki már előttem is írta, van,hogy DHBhoz hasonlóan testtel kap el. De megfelelő hozzá állással és jó WR edzővel nem reménytelen.



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Butler választása a fizikai mutatói alapján hátsó körben simán belefér az upside miatt is és - mégha akaratlanul is - tisztelgés Al Davis előtt.Robilluma
az első két picket is húzhatta volna Al 😊 - ezt pozitívan mondom. Hayden 4,33-as 40 yard, Watson meg a legfizikálisabb OT. Haydenhez hasonló volt Phillip Buchanon (2002 1. kör), Watsonhoz Bruce Campbell, akiket Al Davis válaszott, ők nem váltak be, de reméljük most nagyobb szerencsénk lesz, mert az új pickeknek nem csak tehetségük van, de jó karakterük is.

choose life
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Szerintem Sio a legkomolyabb pickünk, nézem, hogy ilyen Wimbley style a srác.Amadeus
Nálam a sorrend
1; Hayden - elég sok videót és HL néztem róla és teljesen kész játékos, igazi first day starter aki ahogy egyre tapasztaltabb úgy válik majd igazi #1 corneré nálunk! Azon sem csodálkoznék ha szezon ezdetre TC után kiszorítaná az egyik FA-t slot posztra!

2; Moore - komoly rotációs ill szituációs player aki az idő előrehaladtával akár kezdőbe is kerülhet. Annyi fix,hogy hosszú távon alapember lesz.

3; Murray - Komoly potenciállal rendelkező, szinte kapásból rotációs játékos! HA Mcfadden idén is kidől és ő teljesít akkor én sem tartom elképzelhetetlennek a cserét! Pedig megjegyzem bírom DMC-t.

4; Kasa - Hatalamas upside/potenciállal rendelkező játékos. Rolnival ellentétben nem hiszem,hogy Ausberry-t lenyomná (legalább is egyenlőre biztos nem) de azt eltudnám képzelni,hogy TC után,mint #2 TE számolhatunk vele.

5; Wilson - Jó prospect, szorgalmas dolgos srác, jó vezér! Mobilis zseb irányító,ahogy írta Rolni is! Defillipo fixen maximalizálni tudja a benne levő lehetőségeket, majd meglátjuk mire is elég! Én ugye TP fan vagyok szóval győzön a jobbik. Ha lenyomja nem hőzöngök, támogatom. Ha viszont ráhatással nyer (mondván jobb a zseb Qb,mint a mobilis eü szempontból) akkor meg orci leszek és megyek tüntetni 😊

6; Watson - Nagyon jó fizikum gyenge technika. Sparano bácsi majd varázsol! Rolnival egyetértve én sem csodálkoznék ha az év végére komolyabb játékidőhöz jutna rotáció keretén belül.

7; Riviera / Bass - Van bennük potenciál, technikailag még képezendők. Rotációban és back upnak tökéletesek egyenlőre.

8; Butler / McGee - némi képzés éj jó back up playák lehetnek.



több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sztem is nagyon jó lett a draft. Van benne kockázat, de nagy az upside. És dugig van a kedvenceimmel 😊.
Külön pozitívum, h nagyon jó karakterű játékosok érkeztek, ez eléggé feltűnő.
Murray, a kedvenc sleeper RB-em sztem mondjuk inkább ZBS-be való a 224 fontja ellenére is (a bowl meccses felvétele sztem jól mutatja a kvalitásait:  www.youtube.com/watch?v=KoWesK_820U ), de az erejével sincsenek nagy gondok. A UCF pro day-en is látszik a short shuttle-nél, h nincs gond a felépítésével:  www.youtube.com/watch?v=sr0hnnXzdmc&feature=youtu.be
Ami még nagyon jól fog jönni, hogy a méretei és az elkapó múltja miatt bármikor kimozoghat snap előtt WR-nek, és onnan egy LBnek vagy SS-nek sem lesz könnyű dolga vele.
Moore mellett ő is igazi vezéregyéniség.

Moore sztem inkább OLB lesz, abból is a remekül coverező fajta, de ha jól használják (a UConnál hasonló szerepre), akkor lesz a neve mellett sack és TFL is jócskán. De a lényeg, h a D szellemi vezére lesz! Kjó arc a pali.
Kasa is nagyon jó pick. Állat TE lehet belőle. Hiába csak egy éve TE, sztem elég jól érzi az elkapójátékot. Egyáltalán nem tartom merevnek a poszthoz.
Tyler Wilson is jó helyre került, nem vertikális O-be és tényleg jobb fal mögé.
Rivera H-backnek jó lesz.
Haydenből simán lehet egy remek no1 CB.
Watsonban a legnagyobb a bust esély, de az upside is. Jó választás, de ott azért lehet, h egy DL ember jobb lett volna.
Butler választása a fizikai mutatói alapján hátsó körben simán belefér az upside miatt is és - mégha akaratlanul is - tisztelgés Al Davis előtt.
Egyedül az a negatívum sztem, h a DL eléggé hanyagolva lett. Bass meg McGee jó lehet hátsó körösként is, de azért nem véletlenül maradtak benn addig.

Az UDFA-k közül Vernon lehet egy megbízható slot WR. Sebessége az nincs sok, de a fehér WR-eknél kötelezően meglévő koordináltság megvan.
Lamar Mady még, aki elég népszerű volt a pre-draft gálameccsén. Pauline az egyik legjobb ZBS OG pospectnek tartotta de a combine-on Watsonhoz hasonlóan nem villantott nagyot atletikusság szempontjából, szóval maradt sleeper. Ettől még ő lehet egy jó backup OG talán.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
DHB-ról is mindent elmondtunk azzal, hogy Butlert hasonlítják hozzá mindenütt. Szerintem Sio a legkomolyabb pickünk, nézem, hogy ilyen Wimbley style a srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
walterfootball draft értékelése elég jó rólunk, pedig ő is szeret hater-kedni...

 walterfootball.com/offseason2013oak.php
Hayden az egyedüli C érték, ott meg injury risket mond, miközben ez hülyeség, mint tudjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
UDFA lista friss:
Logan Freeman, OT, Central Missouri
Deveric Gallington, OL, Texas Tech
Kentrell Harris, DE, Virginia Union
Lamar Mady, G, Youngstown State
Kyle Nagnuson, OT, Wyoming
Dexter McColl, S, Tulsa
Sam McGuffie, WR, Rice
Kyle Padron, QB, Eastern Washington
Conner Vernon, WR, Duke
John Wetzel, OT, Boston College
Deonte Williams, RB, Cal Poly
Deunta Williams, DB, California
Tim Wright, WR, Rutgers

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
A draftunkat az NFL.com-on a rosszak közé sorolják. Az ESPN-en nem néztem de ott még biztosabb vagyok benne, hogy a legrosszabbak között vagyunk ott is. Persze ezt így nehéz megítélni, mert el kell telni egy évnek minimum, hogy tudjunk mondani valamit. De a kevés ellenérték amit kaptunk az 1/3-ért az csapta ki a biztosítékot, meg persze az, hogy olyan játékosokat húztunk az elején, aki nem kész még vagy nagyon nagy sérülésből tért vissza, tehát bennük van a bust esély.
Na de majd meglátjuk mi lesz belőlük.

Most úgyis jön majd a pár hónapos unalmas része a szezonnak, addig csak készüljenek a játékosok szépen, aztán lepjenek meg mindenkit! 😊Bruce
Szerintem azért azt is vedd figyelembe,hogy kint amerikában minden reklám, na már most mi tipikusan nem nagy nevű, hype-lt playákat húztunk be hanem sokkal inkább tehetséges jó munkás embereket!
Plusz ehhez még hozzá jön az is amiket Te írtál! S ők ezek alapján ítélnek!
De hidd el CB-ből fixen miénk a legjobb, Sparano érti a dolgát és Watsonban nagyon sok upside van szóval jó lesz ez!
Végre DA is teljes egészében tudja a saját sémáját alkalmazni és nem csak részeit mert csak arra alkalmas a keret!
Valamint ha megnézzük akkor egy nagyon fiatal, jó munka morállal bíró siker éhes underdog csapatunk van! Általában ugye az ilyenek szokták a legnagyobb meglepiket okozni, hisz senki nem vár el tőlük semmit!



több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
az egyik UDFA igazolásunkról, Sam McGuffie-ről van egy jó kép 😀



2007-ben középiskolás All-American volt, 4.32-es 40 yardot futott, nem sok fehér játékost produkált ennél jobb időt az NFL történetében, és rohadt nagyot tud ugrani is.

itt egy videó róla:

 www.youtube.com/watch?v=BslK5um_A3s

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Bruce: nfl.comon azt írják, hogy csak Mayocknál volt ilyen magas pick Hayden, a többi szaki szerint nem. na de a többi szaki bohóc, volt akinek 1 találata volt a mockjában, megint az egy sérülésébe kapaszkodnak bele. Mayock mockja volt a legpontosabb, így ha ő mondja, neki hiszek.deyell
Kikérem magamnak, hétfőn dobtam össze uccsó mockom, ott én is beraktam 1. körbe 😀
Igaz h 1/24-re 😊empty taxi
oké, én az nfl.comos szakikról beszéltem 😊 egyébként Greg Cosell szerint is Hayden volt a no1. CB, őt nagyra tartják mint szakértőt

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Bruce: nfl.comon azt írják, hogy csak Mayocknál volt ilyen magas pick Hayden, a többi szaki szerint nem. na de a többi szaki bohóc, volt akinek 1 találata volt a mockjában, megint az egy sérülésébe kapaszkodnak bele. Mayock mockja volt a legpontosabb, így ha ő mondja, neki hiszek.deyell
Kikérem magamnak, hétfőn dobtam össze uccsó mockom, ott én is beraktam 1. körbe 😀
Igaz h 1/24-re 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
udfa-ként elhozhatnánk Jordan Kovacst (special teamben jó lenne) és Okoyét. esetleg Chase Thomasdeyell
Részemről még kiegészíteném a listát Jahleel Addae S-vel!Cubehead
Ő már Charger.

Itt vannak az eddigi érkezőitek:
Kentrell Harris, DE, Virginia Union
Lamar Mady, G, Youngstown State
Kyle Magnuson, OT, Wyoming
Dexter McColl, S, Tulsa
Sam McGuffie, RB, Rice
Kyle Padron, QB, Eastern Washington
Conner Vernon, WR, Duke
John Wetzel, OT, Boston College
Deunta Williams, DB, Cal
Tim Wright, WR, Rutgersempty taxi
közülük csak Vernont ismerem, neki örülök

Bruce: nfl.comon azt írják, hogy csak Mayocknál volt ilyen magas pick Hayden, a többi szaki szerint nem. na de a többi szaki bohóc, volt akinek 1 találata volt a mockjában, megint az egy sérülésébe kapaszkodnak bele, más negatívumot nem tudnak rá mondani, ezen rugóznak egyfeszt, unalmas. Mayock mockja volt a legpontosabb, így ha ő mondja, neki hiszek.

choose life
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Nézegettem videókat a playákról, és engem Kasa full Millerre emlékeztet. Remélem ugyan annyira produktív lesz elkapásokban.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A draftunkat az NFL.com-on a rosszak közé sorolják. Az ESPN-en nem néztem de ott még biztosabb vagyok benne, hogy a legrosszabbak között vagyunk ott is. Persze ezt így nehéz megítélni, mert el kell telni egy évnek minimum, hogy tudjunk mondani valamit. De a kevés ellenérték amit kaptunk az 1/3-ért az csapta ki a biztosítékot, meg persze az, hogy olyan játékosokat húztunk az elején, aki nem kész még vagy nagyon nagy sérülésből tért vissza, tehát bennük van a bust esély.
Na de majd meglátjuk mi lesz belőlük.

Most úgyis jön majd a pár hónapos unalmas része a szezonnak, addig csak készüljenek a játékosok szépen, aztán lepjenek meg mindenkit! 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Minden picknek sikerült már kicsit utána olvasnom, többséghez HL vagy meccsvideot nézegetni...jöjjön egy kis elemzés.

1\12 D.J. Hayden 5'11 191 CB
A srácnak egyszerűen drukkolni kell. Novemberben majdnem meghalt, aztán egy hihetetlen gyors felépülési időszak után pro day-en már remekelt és minden orvos tisztázta. Ennek köszönhetően visszakerült a prospect listák elejére. Sok szaki (Mayock is) a draft legjobb CB-ének tartotta. Szinte nincs gyengesége a játékának. Egyedül a nem elit méretet és a súlyos életveszélyes sérülést szokták felhozni hátránynak nála. Ehhez azt el kell mondani, h ennek a sérülésnek a kiújulására nincs valós esély szerencsére. Egyedüli kérdés az lesz, h mennyire fél az ütközéstől, bár a srác mentalitás alapján hamar visszarázódik majd. A nem elit mérethez meg annyit, h Revis 5’11 198 és elég jól elvan ezzel a mérettel. Press man és off coverben is otthonosan mozog. Egyedül rá lehet bízni egy elkapót. Meccsvideón 6’8 magas arcon is láttam RZban eredményesen emberezni. Elég megbízhatóan szerel és futáshoz is felér. INT és a pick6 is benne van a játékában. Sztem már az első évében komoly játékidőt kaphat a veteránok között és az Ő megszerzésével egész pofás lett a CB sorunk.

2\10 Menelik Watson 6’5 310 OT
Ismét egy remek\érdekes sztori. Angliában született focizni kezdett, majd kosárra váltott. Kosárösztöndíjjal kerül USAba, de végül váltott a focira. Nagyon nyers még, hiszen kevés tapasztalata van, de méretbeli, fizikai adottsága remekek. 34-es karja hossz az erőteljes testfelépítéséhez. Technikailag sokat kell még fejlődnie, illetve fejben is, mert videok alapján többször azt vettem észre, h nem találta az emberét. Amikor megvolt akkor elég szépen helyt állt, de a már említett bünti kérdésben sokat kell fejlődnie majd. RT volt egyetemen és sztem ez a terv vele nálunk is. Nem hiszem, h idén kezdő lesz, de remélhetőleg szépen majd extra blokkolóként láthatjuk és akár vége felé RT poszton is bedobják már. Fürge, elég gyors és komoly első ütése van, ezekből lehet építkezni szépen. Egyik meccsvideón egy védőt aki meg akarta kerülni simán fellökött a first punch-al.

3\4 Sio Moore 6’1 245 LB
Megelpődtem a picken, mert az offseasonban történt két OLB igazolás után Burris mellé nem vártam OLB picket. Azt viszont megtudtuk, h RM tényleg board alapján draftol. Moore nagyon jó kis playa. Gyors, agresszív, tud szerelni, jó a gap fegyelme és coverben sem fogalmatlan. Nagyon érdekes lesz, h hogyan használjuk őt. Senior Bowl alatt DEként is bedobták DA-ék, ez alapján várom, h szituációs pass rusherként használjuk majd DE posztról amellett, hogy ST és LB poszton is szóba jut majd. Az LB sorunk is egész pofásan kezd kinézni.

4\15 Tyler Wilson 6’2 215 QB
Lehet mondani, h meglepő volt a Flynn trade után, de valójában nem volt az. Biztos voltam benne, h vhol jön QB pick, hiszen a 2 QB nagyon kevés és az együttes 3 start-juk mellé necces lett volna 2 UDFA QB. Wilson esélyei amúgy geci jók, ha Flynnt vesszük alapul…tavaly is mekkorát segített egy Wilson nevű rookie QBn . Viccet félretéve én örülök neki. Nagyon kemény srác, aki vezére volt a csapatának nem éppen könnyű időkben (OC-HC váltás, botránnyal). Rengeteg ütést kapott egy nagyon gyenge fal mögött tavaly. 2011-es filmet kell nézni nála és arra építeni. TP-t fogja nagyon megszorongatni és végül sztem kiverni a back up posztért. Aztán ki tudja mit tud mutatni később. Amúgy egész mobilis pocket passer létére, közepes távolságban jól, erősen passzol. A mély labdái gyenguszok, ez lehet a furcsa technika miatt is. Ezen biztos nagyon sokat kell dolgozni, ha eredményes kezdő akar lenni a jövőben.

6\4 Nick Kasa 6’6 269 TE
Eleinte azt gondoltam, h jött egy erős,blokkoló TE, de ahogy kicsit utána mentem és néztem filmet is sokkal jobban örülök a picknek mint először. DEből lett átképezve, ezért még kevés a tapasztalata, de cserébe erős srác, aki már most elég jól blokkol, de emellett elég jó elkapó is. Meglepően gyorsan fut és DE múlt miatt gyorsan is indul. Komoly potenciál van benne és nagyon jó eséllyel kiveri Ausberry-t és Gordon-t a DC-on.

6\13 Latavius Murray 6’2 223 RB
Komoly méretű, erős és meglepően gyors RB. Amikor először felmerült draft előtt a neve akkor megtetszett és elég sanszosnak tartottam, h hozzuk. PBSben remek fit sztem és Jenningsnek komoly kihívást jelent majd megtartani a #2 posztot vele szemben. Sokan már arról beszélnek, h miatta lehet majd DMC-t simán elengedni szezon után…ezzel azért várnék még , de tény, h nekem is nagyon tetszik ez a pick.

6\16 Mychal Rivera 6’3 242 TE
Valószínűleg a mérete miatt kerülte el a figyelmemet draft előtt. Reece-re hajaz etekintetben és sztem másban is. Nagyon jó keze van az a pár video alapján amit megnéztem róla. Tennesse Oban megbízható chain moverként funkcionált. Keményen megy a labdáért, keményen ütközik a védőkkel. Blokkolásban technikailag sztem rendben van,de NFL szinten kell még rá izom. Ezzel az izmosodással viszont vigyázni kell, mert most sem villámléptű már. Ausberryvel komoly harc lesz sztem a #2 TE poszt-ért.

6\37 Stacy McGee 6’3 308 DT
Érdekes fazon, aki komolyabb off-field zűrök miatt ment ennyire későn, illetve radar-alatt. Amúgy életképes 3 tech prospect gyors első lépéssel. Depthnél több vszeg sose lesz, de ha sikerül fegyelmezni off-the-field akkor annak viszont jó lehet.

7\3 Brice Butler 6’3 205 WR
Érdekes pick up a srác. Mérete és sebessége remek, de a kezei DHB szerűek . Nagyon beengedi a laszdikat. Tudjuk, h RM szereti a nagy WRet, kiváncsian várom mit tudnak kihozni belőle. RZban azért egy Streater-Criner-Butler WR hármas a TE-k mellé nem lenne kis feladat a DBk számára. Srácnak sokat kell erősödnie és elkapásban fejlődnie ahhoz, h hasznos tagja legyen a csapatnak.

7\27 David Bass 6’4 262 DE
Meglepődtem, h eddig csúszott. GM játékban 6. körben vittem . Örülök neki, mert sztem életképes project lesz a srác, aki Carter mögött tanulva szépen fejlődhet és már idén beszállhat rotációban. Sack szempontjából az elmúlt 4 éve: 6,5_10,5_14,5_11,5! Hunter kapott kihívást játékidőért.

Összességében tetszett a draft, örültem a 2 letrade-nek. Helyenként első pillantásra meglepő pickkel rukkolt elő Reggie, de végül tetszik a dolog. Egyedül a S poszt ami mellőzve lett, de nem hiába jött Usama, illetve ahogy láttam már van rögtön UDFA igazolás is ide, valamint továbbra is úgy gondolom, hogy Brandian Ross Sben folytatja.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
udfa-ként elhozhatnánk Jordan Kovacst (special teamben jó lenne) és Okoyét. esetleg Chase Thomasdeyell
Részemről még kiegészíteném a listát Jahleel Addae S-vel!Cubehead
Ő már Charger.

Itt vannak az eddigi érkezőitek:
Kentrell Harris, DE, Virginia Union
Lamar Mady, G, Youngstown State
Kyle Magnuson, OT, Wyoming
Dexter McColl, S, Tulsa
Sam McGuffie, RB, Rice
Kyle Padron, QB, Eastern Washington
Conner Vernon, WR, Duke
John Wetzel, OT, Boston College
Deunta Williams, DB, Cal
Tim Wright, WR, Rutgersempty taxi
Kösz az infót, elkerülte a figyelmem!



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
udfa-ként elhozhatnánk Jordan Kovacst (special teamben jó lenne) és Okoyét. esetleg Chase Thomasdeyell
Részemről még kiegészíteném a listát Jahleel Addae S-vel!Cubehead
Ő már Charger.

Itt vannak az eddigi érkezőitek:
Kentrell Harris, DE, Virginia Union
Lamar Mady, G, Youngstown State
Kyle Magnuson, OT, Wyoming
Dexter McColl, S, Tulsa
Sam McGuffie, RB, Rice
Kyle Padron, QB, Eastern Washington
Conner Vernon, WR, Duke
John Wetzel, OT, Boston College
Deunta Williams, DB, Cal
Tim Wright, WR, Rutgers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Most akkor Houston hol fog játszani? DE vagy DT?Bay Area
inkább DT-ben erőltetném. Pont ez zavar, hogy nincs igazán olyan 4-3s DE a rosteren, akiből kinézhető egy 5-6 sackes szezon (még csak nem is kérek sokat). FA-n is már csak vigécek vannak (Dansby kivételével)Amadeus91
Szerintem marad domináns LDE! Sims játszik majd NT és mellette 3 technik UT-t pedig rotációval oldjuk meg Bilukidi/Walker (ketten simán fogják hozni a 4-5 sackes átlagot). Az RDE meg Carter/ Hunter-Bass



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
udfa-ként elhozhatnánk Jordan Kovacst (special teamben jó lenne) és Okoyét. esetleg Chase Thomasdeyell
Részemről még kiegészíteném a listát Jahleel Addae S-vel!



több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem tom Conner Vernonnak mennyi esélye van 53-ig jutni WR poszton, de jól fog neki állni a fekete. Hajrá ő!

több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
első fecske (UDFA)

Lamar Mady, OG, Youngstowndeyell
ha nyarat nem is, de másodikat csinált:

John Wetzel, OL, Boston College

szerk: már gangbangel a fecske, mert mégegyet csinált

Sam McGuffie, WR, Rice
fecskeorgia...
Dexter McCoil, S, Tulsa

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
első fecske (UDFA)

Lamar Mady, OG, Youngstown

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Most akkor Houston hol fog játszani? DE vagy DT?Bay Area
inkább DT-ben erőltetném. Pont ez zavar, hogy nincs igazán olyan 4-3s DE a rosteren, akiből kinézhető egy 5-6 sackes szezon (még csak nem is kérek sokat). FA-n is már csak vigécek vannak (Dansby kivételével)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
udfa-ként elhozhatnánk Jordan Kovacst (special teamben jó lenne) és Okoyét. esetleg Chase Thomas

choose life
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Most akkor Houston hol fog játszani? DE vagy DT?