NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Lassan már mindenki elkönyveli itt a Clowney draftot, aki ha akkora ász, nyilván 1/1 lesz. Hol van itt az optimista hozzáállás?! Akkor ne is álljunk ki a meccseken.
Szóval én nem akarom, hogy őt húzzuk jövőre. 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
na, ha van még Just Win Baby a világon, akkor hozzuk Tebow-t.

(csak vicc, Sparano miatt úgy is lehetetlen a dolog)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Se Moore se Burris nem alkalmas DEnek sztem.
Max szituációs siettető szerepkörben lehet őket használni, ott meg mindegy, h minek hívod, hánypontos állásból indul majd...
Van elég sok LB keretben, tehát olyat én is el tudok képzelni, hogy:
a fal:
Houston-Walker\Kidi-Sims
LB sor:
Burnett-Roach-Burris\Kaluka-Moore\Burris

és Moore vagy Burris gyakorlatilag a RDE helyéről állásból rohamoz vagy a fal eltolódik jobbra és Moore\Burris Burnett mellől a rendes LDE posztról rohamoz, h ne az LTvel találkozzanak...
Majd meglátjuk

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
RM a draft utáni sajtókonf-on a "mi lesz a pass rushal" kérdésre annyit válaszolt hogy Sio Moore. meg hogy vi gát dö pípül.

több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én nem tartom elképzelhetetlennek, hogy Moore (esetleg Burris) ki lesz próbálva, be lesz forgatva RE posztra.

D.J. Hayden a 25-ös mezszámot kapta/választotta.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Pár dolog itt az utóbbi kommentek alapján:

Valóban nincs #1 WR, de én sem izgulok túlzottan. Ha a fal összeáll és a QB legyen bármelyik életképes, akkor lesz elég elkapó. Nem elit brigád és nem SB meneteléshez, de javuláshoz elég. Moore, Ford playmaker lehet, Streater és Criner possession szerepbe jó lehet. 2 új TE Ausberry mellé további komoly célpontcsoport lett. DMC és Murray is jó elkapó és még Reece szóba sem került...

Pass rush valóban érdekes lesz. Carter-re nagy szerep hárul majd és kell nagyon Houston LDEből. Walkerrel kapcsolatban többen írjátok, h run stopban erős. Sztem jobb pass rusher belülről, mint amilyen run stopper. Kidi is megmutatta, h tud nyomást generálni. Crawford, Hunter, Bass rotációban remélhetőleg megintcsak hozzátesz majd. Javuló CB cover mellett lehet több S blitz és LB posztról is jön majd sztem blitz rendesen Burris, Sio használatával. Hiányzik továbbra is az elite RDE, de javulást várok ezen a téren is.

Nem lesz jövőre sem nagybevásárlás FAn. Saját playák megtartása lesz, 1-2 FA igazolás és draft. Sok egy éves deal lett idén is, illetve van lejáró kulcs szerződés is, szóval lesz helye a pénznek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy elit qb-val engem sem hatna meg hogy nem tartozik a legjobbak közé a wr corpunk, de itt erről nem beszélhetünk. a 3 qbnak összesen maximum van 3 meccse (ebből ugye Flynn 2 TP 1) -?- Egyik sem egy Manning, hogy noname elkapókból csináljon sztárt. szóval hiába tehetséges fiatalok az elkapóink, az igazi number one , ha úgytetszik "leader, playmaker" hiányzik.
arról nem is beszélve hogy eléggé sérülékeny mind Ford mind Moore. De gondolom RM\DA tudják mit csinálnak, és Kasa\Rivera is szépen be lesznek építve a passzjátékba.. nameg ottvannak a screenek, Mekivel meg Reecevel, oké. de azér kéne még valaki na 😊Bay Area
Idén már úgy sem lesz senki, mert nincs rá gempa. De jövőre lehet kicsit erősíteni a keretet ott ahol nagyon égető a baj.
Mondjuk jövőre erős lesz a QB class úgy tudom, meg ugye Clowney, aki a pass rush-t helyezheti új dimenzióba.
A WR corp-ot nem ismerem, de biztos lesz egy-két arc, akár a második körben is, aki elit lehet, de én reménykedem, hogy nem kell oda húznunk mert a mostani emberkéink odabasznak 😊
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
Egy elit qb-val engem sem hatna meg hogy nem tartozik a legjobbak közé a wr corpunk, de itt erről nem beszélhetünk. a 3 qbnak összesen maximum van 3 meccse (ebből ugye Flynn 2 TP 1) -?- Egyik sem egy Manning, hogy noname elkapókból csináljon sztárt. szóval hiába tehetséges fiatalok az elkapóink, az igazi number one , ha úgytetszik "leader, playmaker" hiányzik.
arról nem is beszélve hogy eléggé sérülékeny mind Ford mind Moore. De gondolom RM\DA tudják mit csinálnak, és Kasa\Rivera is szépen be lesznek építve a passzjátékba.. nameg ottvannak a screenek, Mekivel meg Reecevel, oké. de azér kéne még valaki na 😊

több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Valószínűleg a DL elsődleges feladata idén is a futás megállítása lesz - az igazolásokat nézve, de azért tényleg kéne már egy jó pass rusher... LB-S blitzekből nem lehet megélni.

Kicsit olyan érzésem van az offseason-nel kapcsolatban, mintha visszaváltottunk volna egy fokozatot.
Elküldtük az összes drága, problémás játékost, helyettük jött egy rakás olcsó, jó munkásember, akik szeretnek focizni (de ha nem nyerünk, nekik is el fog menni a kedvük).

Ami jó, hogy illenek a rendszerbe elméletileg, hátha így összejön egy pofás csapat.
A D jó lehet, már szezon végén is kezdtek belejönni, pedig tele voltak sérültekkel, az O pedig - ha DMC egészséges marad - a PBS-sel hasítani fog.
Aztán majd jövőre jól bevásárlunk a hatalmas cap roomból...

Ja, a kedvenc UDFA igazolásom:
Kurt Tuaufa'asau, DT, Wyoming 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én még mindig nem félek attól, hogy nincs nr1 elkapónk. Én mindig is a sok hasonló képességű elkapó elvén voltam. Az most nálunk megvan. Hogy ki lép előre egy lépést ezek közül, az majd kiderül. Úgyis többnyire a QB dönti el a passzjátékot és nem a WR személye. Persze vannak WR-ek akik hozzá tudnak tenni ehhez a dologhoz egy fokozatot, de 70%-ban a QB-n múlik. És azért tavaly is láthattuk már, hogy Streater és Criner is jó kezű elkapó, tehát lehetőség van bennük, hogy segítsék az irányító munkáját. Moore és Ford pedig már bizonyított pár meccsen, ha konzisztensé tudnak válni, akkor nem lesz itt baj.
Plusz ott van Ausberry, aki WR-ként is szóba jöhet, nagyon fizikális és benne van a játékában a big play, kérdés hogy kihasználjuk e. Valamint ha WR-ként szerepeltetjük és külső futásokat alkalmazunk, akkor egy plusz blokkoló lehet, aki leradírozza a CB-t vagy akár egy OLB-t is.

Jövőre pedig annyi cap-ünk lesz, hogy hozhatunk akár egy jobb képességű FA WR-t, bár én továbbra is azt mondom, hogy az elkapó poszt a legkevésbé fontos egy csapatban.

Nálam úgy néz ki:
1. OL
2. DL
3. QB
4. LB
5. Futók
6. Secondary
7. Elkapók

Ha jó az OL, akkor a támadórészlegben a QB-nak több ideje van, ergo az elkapóknak is több idejük van elszakadni.
Ha jó az OL, akkor nagyobb lyukakt nyitnak a futók előtt, akik így többet tudnak futni, még ha nem is olyan sztárfutók vannak egy csapatnál.

Ha jó a DL futás ellen, akkor már az első hullámban lassítani tudják az ellenfél futásait, majd a második vonalból odaérő LB-k megcsinálják a szerelést
Ha jó a DL passz ellen, tehát van fajin nyomás az ellenfél irányítóján, akkor kevesebb ideje van a QB-nak célpontot találni, így közepesebb képességű CB-kkel is le lehet fogni a passzjátékot (én ezért nem annyira örültem Hayden érkezésének)

Nálunk az OL kezd olyan lenni, ami hosszú évekre meghatározó lehet. Persze vannak kérdőjelek, de én úgy gondolom, hogy ezen a téren nem lesz baj.
A DL-ben gondom a pass rusher személyének hiánya, így a védelemtől kicsit félek. De mondjuk megfelelő rotációval, azért ez is orvosolható, bár nem olyan szinen, mintha egy elit pass rusher lenne.

Szóval jelenleg attól félek, hogy a védelmünk gyenge lesz és az offense az hozni fogja az átlagos vagy annál kicsivel jobb szintet. De még sok minden változhat a kezdetekig, úgyhogy türelmesen várom mi sül ki az egészből.
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
a WR corp még mindig gyenge, úgyamúgy. csak megjegyezném.
ki fog rosterre kerülni a Moore,Ford,Criner,Streater,Butler 5ös mellé? Williams vagy Session? esetleg hozunk egy noname FA-t. mind2en nem hiszem hogy rosteren maradnának, mivel a depthet eléggé megnyomja a sok DB (kikúrtsok van..) azért az egyik "leggyengébb" csapatrészünket eléggé helyreraktuk, szerintem a seconderyvel nem lesz gáz, egész pofás.
nekem egyedül a wr corp sántít, nameg a DL. lehet hogy ezeket jövőre rakjuk rendbe csak, amikor több helyünk lesz capbe?

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
gyerekek. Oaklandben elindult valami. tavaly az A's, idén a Warriors, nemsokára eljön a Raiders ideje is 😊Bay Area
Idén szépen kialakul, összeáll az ÚJ csapat gerince és igazi játék stílusa. Mind az Offense mind a Defense megkapja a végeleges játék stílusát,arculatát és zárunk egy jobb szezont mint tavaly!
Jövőre folytatjuk az építkezést és megtartjuk a kulcs FA-ket és jövőre eljön a mi időnk egy minimum pozitív mérlegű szezon.



több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
gyerekek. Oaklandben elindult valami. tavaly az A's, idén a Warriors, nemsokára eljön a Raiders ideje is 😊

több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Összesítettem a tippjátékot. McKenzie nem igazán azokban a játékosokban/posztokban gondolkodott mint mi 😀

1. : Barb 14 pont
2. : Rolni/Cubehead 5-5pont
3. : deyell 3 pont
4. : peterbadbone 2 pont

UDFA-k közül Conner Vernon-nak John Wetzel-nek örülök.peterbadbone
A strategiam arra epult h kurva magas eros es vagy gyors embereket szurtem a kedvencek mellett, akik kozul jott Watson es Latavius is, hiaba mi vagyunk az Oakland es ha a tobbiek leneznek minket akkor is el az oreg hagyateka "you can't teach speed"😀


több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
A csoport topicban a draft téma kezd átmenni egész másba. Itt folytatjuk.

addig kell keresni a QB-t, amíg meg nem találod. Flynnben nincs sok upside. Wilsonban igen. erős karja van, be tudja dobni szűk területre is jó zippel, a mély passzai nem ülnek egyelőre, de nem a karerőssége, hanem a rossz technikája miatt, ami fejleszthető. megvan a megfelelő mentalitása, vezéregyéniség, keményen dolgozik, nem egy Ryan Mallett vagy Tyler Bray -> be kellett vállalni a negyedik körben. a draft előtt egyik nekem QB sem volt szimpatikus, de ha akkor választani kellett volna, akkor Wilson, keménysége miatt, és azért, mert odabasz az asztalra, ha kell, lásd az Alabama meccs utánit. Barkleyből ezt hiányzik, ő túl jó fiú, amúgy nincs vele gond.deyell
Wilson valóban erősen dob. Ahogy egyébként Bray még erősebben. És tudod ki dobott legerősebbet? JMR.
Ellenben mikor jön a blitz pánikba esik. NFLben jönni fog. Ilyenkor kapkod, ideges lesz, rossz döntéseket hoz. Vagy bevállalja a sacket. Amit nem minden edző szeret. Bár ez önmagában nem mindenkinél hátrány. Ráadásul nagyon inkonzisztens. Sokszor alulteljesít, ilyenkor erőlködni kezd. Ami csak ront a dolgokon. Ezért csúszott ennyit. Illetve a technikáját írtad, hogy nem jó. De ez szinte mindenkiről elmondható.
Jó vezető, jól olvassa védelmeket. Intelligens, én szerettem egyetemen. Megérte negyedik körben.

Csak ettől még igaz, hogy a QB helyzet nem oldódott meg. Van 3 kopasz QB, szinte nulla tétmeccs tapasztalattal. Talán egy FA rutinosabb back up kellet volna ,ha már Flynnben bíznak.
Én magam mondtam, hogy franchise QBt megéri drágán is hozni, akármit megér. Ebben egyetértünk. Amennyiben Wilson bejön, akkor ez lesz a legjobb pick. De ettől még ez luxus volt, és a Raiders nehezebb helyzetbe került, hogy nem olyan játékost hoztak, aki kezdeni vagy legalább játszani idén. Wilson lehet pályára sem kerül.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Goro videó elemzései az újoncainkról:
 www.raiders1.ninjagoro.com/2013/04/



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.raiders.com/news/2013-Draft/article-1/McKenzie-Post-Draft-Press-Conference/5ab1d91f-c1ba-4082-bc1a-a569a0d72ba2

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Összesítettem a tippjátékot. McKenzie nem igazán azokban a játékosokban/posztokban gondolkodott mint mi 😀

1. : Barb 14 pont
2. : Rolni/Cubehead 5-5pont
3. : deyell 3 pont
4. : peterbadbone 2 pont

UDFA-k közül Conner Vernon-nak John Wetzel-nek örülök.

több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 www.raiders.com/media-vault/videos/Behind-the-Shield-with-Reggie-McKenzie/988024eb-9d55-4009-b0e1-bca6bc88e2b6
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Koszi Robilluma az infokat!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Branch for captain!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A játékosokkal kapcsolatban már elmondtatok mindent 😊. Nálam Murray, Hayden és Moore a favoritok; Murray teljesítményére különösen kíváncsi vagyok (a futó poszt az, ami amúgy is a szívemhez a legközelebb áll).

Az újságírók meg a szagértők fognak még írni nagy baromságokat. Az uborkaszezon miatt nincs elég hírek, de a hírdetők miatt kell a látogatottság (klikkszám): így gyártanak hangzatos című ámde 0 értelmű irományokat.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Tyvon Branch ‏@tyvonbranch 2h
Just landed and heard we drafted my boy @MrUconn3 (Sio Moore) welcome to the darkside let's work!

Andre Carter Andre Carter ‏@mr_carter93 2h
@tyvonbranch he'll be carrying my shoulder pads after practice.

😊deyell
Carter azért komolyan beszólt Moore-nak 😊Cubehead
TC-ben a rookie-kat csicskáztatják gazdagon, Carter szvsz csak lestoppolta a személyi hordárját 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ha már twitter, Murray egyik üzenete április 9.-én 😊
 twitter.com/LataviusM/status/321387909955604480
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 519
Tyvon Branch ‏@tyvonbranch 2h
Just landed and heard we drafted my boy @MrUconn3 (Sio Moore) welcome to the darkside let's work!

Andre Carter Andre Carter ‏@mr_carter93 2h
@tyvonbranch he'll be carrying my shoulder pads after practice.

😊deyell
Carter azért komolyan beszólt Moore-nak 😊