Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk idén azért szar ez a draft, mert nincsen olyan igazán 100%-os 1/1 jelölt. Bár nagy valószínűséggel LT lesz az 1/1, de az még lehet Fisher is, sőt, olyat is olvastam, hogy a Jagsnél is gondolkodnak LT pickben. Tehát nem lehet úgy számolni, hogy Luck az 1/1, akármi van és nem lesz trade érte meg semmi.

Itt még bármi lehet, sőt annak az ellenkezője is!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Én továbbra is Fishert szeretném leginkább ha maradunk #3.

Ahogy Bruce írod, ha meglenne a bookend OT páros, minden könnyebb lenne. Wiz rendben van mint C hosszútávon sztem. Két OG posztra jelenleg is van 3-4 elfogadható jelölt (Brisiel, Berg, Nix, Barnes). Ha a szélek és a C poszt rendben van akkor azért nem kellenek sztár OG-k egy jó falhoz.

DL FAról jobban lett töltve ugye, mint az OL...ebben bízok.

Floyd jó kérdés. Olvastam már róla sokmindent.
Nagyon fiatal és részben pont emiatt nagyon nagy potenciált látnak benne sokan. Olyan pass rusher DT lehet belőle aki futás ellen is megállja a helyét. Majd kiderül. A rövid karok engem zavarnak, meg az is, hogy ami meccsvideót néztem róla az alapján nem estem hanyatt. De Startól sem és nála szívkérdőjel is van meg idősebb is...nem egyszerű ez.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor ezt itt el is döntöttük! Hívom RM-et - remélem már felkelt -, hogy ha őt meri húzni akkor nem lesz jóban a Hungarian Black Hole-al! 😀
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 bleacherreport.com/articles/1609788-oakland-raiders-2013-mock-draft-final-edition
itt egy másik nagyjából elfogadható...Rolni
Warford is RG. harmadik körben B-WIll legyen inkább.

Bruce: Floyd állítólag a legbiztonságosabb pick (bár tudjuk, hogy McClain meg Curry a Seahawksnál is biztos picknek számított). Sapphoz hasonlítják, mert hasonlóan laza a csípője, jó a body controlja. én sem vagyok elájulva tőle éppenséggel

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Pont azt olvastam, hogy pár napja túlértékeltnek nyilvánította 2 scout is Floyd-ot, illetve ma az jelent meg, hogy ha mi nem visszük el, akkor kieshet a top10ből is. Persze tudom, hogy ezek csak vélemények, meg fejtegetések, mert valamiről írni kell, de akkor is elgondolkodtató.

Felröppent az is, hogy ő nekünk a safe pick, tudjuk ki volt az utolsó safe pick-ünk!

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De még mindig nem tiszta nekem miért favorit Floyd?
Star véleményem szerint hasznosabb játékos lenne mint Flyod, de Fisher meg talán még náluk is hasznosabb. Annál is inkább, mert ha lentebb megyünk még Floyd talán ott is elérhető lenne.

Véleményem szerint ha a fal két széle rendben lenne Fisherrel és Veldheerrel, akkor LG-ben vagy C-ben használhatnák Wiz-t, RG-ben meg ott van a két ifjú titán (Nix és Bergstrom) és akkor lenne 3 igen jó falember, bár a két G poszt még nem lenne teljesen megoldva, de valamelyik kis gyök csak elfogadható lesz. De ha nem hozunk egy RT-t, akkor azért több lenne a lyuk, mint aki jó és Wiz és Veldheer csak öregszik és közben szar fal van mellettük.

Na mindegy már csak 2és fél nap és kiderül minden.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 www.nfl.com/draft/story/0ap1000000162248/article/2013-nfl-draft-sevenround-mock-forecasts-every-pick-1-to-254

6. körben a P helyett CB-t hoznék, de amúgy a mi részünkről egész vállalható mock...Rolni
Brad Wing fasza pedig 😊 csak nekünk nem kell punter. 6. körben Alvin Bailey még nem tetszik, ő úgy tudom, főleg RG, nekünk LG kéne. akkor már inkább John Simont húzzuk akkor

1. körben lassan minden forrás szerint Floyd lesz, ha nem tradelünk le.deyell
Floyd, Fisher sztem a favorit és Star talán

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
 bleacherreport.com/articles/1609788-oakland-raiders-2013-mock-draft-final-edition
itt egy másik nagyjából elfogadható...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 www.nfl.com/draft/story/0ap1000000162248/article/2013-nfl-draft-sevenround-mock-forecasts-every-pick-1-to-254

6. körben a P helyett CB-t hoznék, de amúgy a mi részünkről egész vállalható mock...Rolni
Brad Wing fasza pedig 😊 csak nekünk nem kell punter. 6. körben Alvin Bailey még nem tetszik, ő úgy tudom, főleg RG, nekünk LG kéne. akkor már inkább John Simont húzzuk akkor

1. körben lassan minden forrás szerint Floyd lesz, ha nem tradelünk le.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yyppiadyhyghlq6zxwad
2013 NFL Draft: Seven-round mock forecasts every pick, 1 to 254
First-round mocks are fun, but they only tell 1/7 of the story. Josh Norris tackles the challenge of predicting all seven rounds to find out where mid-tier prospects like Arkansas QB Tyler Wilson will go.


6. körben a P helyett CB-t hoznék, de amúgy a mi részünkről egész vállalható mock...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Viziten voltunk több más csapattal karöltve a CMU (Central MIchigan University). Azonban mi Erick Fisher mellett megnéztük a csapat társát is safety Jahleel Addae!
5'11 195font.
Középsuliban Rb-t játszott, abból képezték át S-nek. 3éven folyamatosan kezdő volt és egyben a védelem vezére. Nagyon intelligens, folyamatosan olvassa a sémákat,felállásokat és vezeti a társait. Igazi RM kedvence az arc! Elég jók a kezei szóval int szerzés terén is lehet vele számolni de ami az ő igazi asztala az a fumble force!
Érdemes megnézni a bemutatkozó videóját! A srác egy pöröly kai minden labdás playát fűbe vasal! 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/4/21/4250084/oakland-raiders-visit-jahleel-addae-nfl-draft-2013Cubehead
Pont van egy szabad helyünk a számára... 😊
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 517
Viziten voltunk több más csapattal karöltve a CMU (Central MIchigan University). Azonban mi Erick Fisher mellett megnéztük a csapat társát is safety Jahleel Addae!
5'11 195font.
Középsuliban Rb-t játszott, abból képezték át S-nek. 3éven folyamatosan kezdő volt és egyben a védelem vezére. Nagyon intelligens, folyamatosan olvassa a sémákat,felállásokat és vezeti a társait. Igazi RM kedvence az arc! Elég jók a kezei szóval int szerzés terén is lehet vele számolni de ami az ő igazi asztala az a fumble force!
Érdemes megnézni a bemutatkozó videóját! A srác egy pöröly kai minden labdás playát fűbe vasal! 😊

 www.silverandblackpride.com/2013/4/21/4250084/oakland-raiders-visit-jahleel-addae-nfl-draft-2013



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Vmi stabil QB mögé akar menni, ülni, tanulniRolni
Vagyis dolgozni már megint nem akar. 😀ulpianus
Alap 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Vmi stabil QB mögé akar menni, ülni, tanulniRolni
Vagyis dolgozni már megint nem akar. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért ezt sztem megéri megnézni:  m.espn.go.com/general/video?vid=9196517&src=desktop&wjbRolni
Megy ám az imidzs építés...
Van egy olyan érzésem, hogy fele annyira nem akarja mint ahogy ezt nyomják ezek a szarok. Mondjuk ez így is van rendjén.
Amm ha vissza akar jönni és tényleg van benne reális ráció akkor ide tessék visszajönni harmadik kúbénak a minimumok minimumáért.
Tartozik a féreg!
Per pillanat egyik irányítónk sem egy világverő Titán úgyhogy... Mondjuk kíváncsi lennék a reéksönre! 😀😀😀TST
Vmi stabil QB mögé akar menni, ülni, tanulni elvileg és a kis törékeny lelkének nem hiányzik sztem egy Oakland fan base zrika újból 😊



Rolni
pedig eljimplánkitoskodhatna itt.Amadeus91
mire kiolvastam... decsakleesettateremburáját 😮 😊
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Azért ezt sztem megéri megnézni:  m.espn.go.com/general/video?vid=9196517&src=desktop&wjbRolni
Megy ám az imidzs építés...
Van egy olyan érzésem, hogy fele annyira nem akarja mint ahogy ezt nyomják ezek a szarok. Mondjuk ez így is van rendjén.
Amm ha vissza akar jönni és tényleg van benne reális ráció akkor ide tessék visszajönni harmadik kúbénak a minimumok minimumáért.
Tartozik a féreg!
Per pillanat egyik irányítónk sem egy világverő Titán úgyhogy... Mondjuk kíváncsi lennék a reéksönre! 😀😀😀TST
Vmi stabil QB mögé akar menni, ülni, tanulni elvileg és a kis törékeny lelkének nem hiányzik sztem egy Oakland fan base zrika újból 😊



Rolni
pedig eljimplánkitoskodhatna itt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Azért ezt sztem megéri megnézni:  m.espn.go.com/general/video?vid=9196517&src=desktop&wjbRolni
Megy ám az imidzs építés...
Van egy olyan érzésem, hogy fele annyira nem akarja mint ahogy ezt nyomják ezek a szarok. Mondjuk ez így is van rendjén.
Amm ha vissza akar jönni és tényleg van benne reális ráció akkor ide tessék visszajönni harmadik kúbénak a minimumok minimumáért.
Tartozik a féreg!
Per pillanat egyik irányítónk sem egy világverő Titán úgyhogy... Mondjuk kíváncsi lennék a reéksönre! 😀😀😀TST
Vmi stabil QB mögé akar menni, ülni, tanulni elvileg és a kis törékeny lelkének nem hiányzik sztem egy Oakland fan base zrika újból 😊



Beki 2vel alatta kb volt már 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért ezt sztem megéri megnézni:  m.espn.go.com/general/video?vid=9196517&src=desktop&wjbRolni
Megy ám az imidzs építés...
Van egy olyan érzésem, hogy fele annyira nem akarja mint ahogy ezt nyomják ezek a szarok. Mondjuk ez így is van rendjén.
Amm ha vissza akar jönni és tényleg van benne reális ráció akkor ide tessék visszajönni harmadik kúbénak a minimumok minimumáért.
Tartozik a féreg!
Per pillanat egyik irányítónk sem egy világverő Titán úgyhogy... Mondjuk kíváncsi lennék a reéksönre! 😀😀😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Azért ezt sztem megéri megnézni:  m.espn.go.com/general/video?vid=9196517&src=desktop&wjb

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
egy gyors mock tőlem

1/12 - (letrade) - Cornellius "Tank" Carradine, DE, Florida State --- legjobb RDE a drafton
2. kör - (extra) - Bacarri Rambo, FS, Georgia ---- playmaker safety, jó coverage-ben + ball skillek
3. kör - Aaron Dobson, WR, Marshall --- jó kezű, magas WR, remekül pozicionálja magát
3. kör (extra) - Brandon Williams, DT, MSSU --- hatalmas darab, 325 fontos, univerzális játékos, 3-4-ben és 4-3-ban is tud játszani, jó karakterű fazon
4. kör - Leon McFadden, CB, SDSU --- alulértékelt cornerback, jó ball skillekkel, nincs red flag
6. kör - Jake Stoneburner, TE, Ohio State --- alulméretezett TE, jó kezek, korábban elkapó volt, 4.65-ös 40 yard
6. kör - Rex Burkhead, RB, Nebraska --- egy power back DMC mögé, aki jól tud elkapni + vezér az öltözőben
7. kör - Tourek Williams, DE, Florida International --- projectnek behúzunk egy atletikus szituációs pass rushert (4,71-es 40 yard)deyell
Tetszik!
Bár 1\12-re Tank még lehet kicsit reach.
Első 5 picked rajta volt eddig minden mock draft big boardomon, bár Tank és Rambo is kicsit hátrébb...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Úgy tűnik, a Ravensnél se jött meg az esze:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000162232/article/ravens-rolando-mcclain-arrested-for-disorderly-conductBMG


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 665
Úgy tűnik, a Ravensnél se jött meg az esze:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vbvvz30xtgew5p4wszdk
Rolando McClain arrested on disorderly conduct charge
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Raiders coach Dennis Allen told Phil Barber teams not smashing door for pick no. 3: "I don't know that there's been a whole lot of conversation there"

remélhetőleg ez megváltozik majd a drafton, ha még bent lesz Fisher.

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha nem marad egészséges akkor kereshet magának másik csapatot, vagy maradhat, mérsékelt szerződéssel, mert, hogy McKenzie nem fog nagy szerződést kínálni egy átlagos/sérülésekkel tarkított szezon után az biztos.

Amúgy ez a mock tetszik, bár én ennyire nem bízom "Tank"-ban, de összességében nem rossz.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
 www.nationalfootballpost.com/Darren-McFadden-happy-with-new-system-in-Oakland.htmldeyell
az jó, akkor próbáljon meg egészséges maradni.

criminal lawyer or criminal lawyer?