Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
RM press conf.
 www.raiders.com/news/2013-Draft/article-1/Reggie-McKenzie-Pre-Draft-Press-Conference/0cfaae04-484c-4132-b6a4-cd8c62c29137

BPA első körben 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Jajj, nagyon kezd bonyolódni itt a draft dolog. Néztem a szerkesztői mock-ot, hát ez lenne az amin eléggé csodálkoznék, hogy Ansah-t húzzuk, amikor még benn van Fisher. Bár ha needre nézzük a legjobban valóban egy LE kellene, de Ansah szerintem 1/3-ra nem éri meg.

Egyébként hogy megint párhuzamot vonjak a moneyball című filmmel, itt is mennyire mehet a ködösítés egymás felé, hogy telefonálgatnak össze vissza. Főleg a TOP 5-ben lévő csapatokat kereshetik, azok meg hazudoznak össze vissza, hogy ez nem kell nekik, meg az sem, de ő sem, viszont azt tudják hogy a másik 4 csapat mit húz tutira, de a saját húzásukat nem tudják még 😀
Fajin lehet ilyenkor üzletelgetni 😀 Úgy kipróbálnám! 😊Bruce
szerintem a valóságban ez inkább ilyen tőzsdecápás dolog lehet... 😊
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nálam:
OL Fisher
DT Star
DE Jordan
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Megy a kavar 😊

Nalam:
Ha OL akkor Fisher
Ha DT akkor Floyd
Ha DE akkor Jordan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jajj, nagyon kezd bonyolódni itt a draft dolog. Néztem a szerkesztői mock-ot, hát ez lenne az amin eléggé csodálkoznék, hogy Ansah-t húzzuk, amikor még benn van Fisher. Bár ha needre nézzük a legjobban valóban egy LE kellene, de Ansah szerintem 1/3-ra nem éri meg.

Egyébként hogy megint párhuzamot vonjak a moneyball című filmmel, itt is mennyire mehet a ködösítés egymás felé, hogy telefonálgatnak össze vissza. Főleg a TOP 5-ben lévő csapatokat kereshetik, azok meg hazudoznak össze vissza, hogy ez nem kell nekik, meg az sem, de ő sem, viszont azt tudják hogy a másik 4 csapat mit húz tutira, de a saját húzásukat nem tudják még 😀
Fajin lehet ilyenkor üzletelgetni 😀 Úgy kipróbálnám! 😊
több mint 11 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Utálom JMR-t. De csak sikerült olyan videót össze dobni, hogy még nkem is megesett rajta a szívem. Amerika
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745


benne van Kiffin is. (ő Megatront húzta volna)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Akkor húzni fogunk, mert másért nem éri meg feljönni a 3. helyre. A Dolphins is szerintem belátta, hogy olcsóbb Albert-et megszerezni és kifizetni neki egy valag lóvét, mint, hogy beáldozni 2-3 picket és talán marad nekik az egyik top prospect.

1/3-ra nem tudom ki lenne a legjobb választás... azt hiszem bízom abban,. hogy McKenzie jól választ. Nekem Jordan, Floyd, Lotulelei vagy Miliner sem lenne az "igazi". Fisher vagy Joeckel az lett volna.peterbadbone
Jordan, Jordan, Jordan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Akkor húzni fogunk, mert másért nem éri meg feljönni a 3. helyre. A Dolphins is szerintem belátta, hogy olcsóbb Albert-et megszerezni és kifizetni neki egy valag lóvét, mint, hogy beáldozni 2-3 picket és talán marad nekik az egyik top prospect.

1/3-ra nem tudom ki lenne a legjobb választás... azt hiszem bízom abban,. hogy McKenzie jól választ. Nekem Jordan, Floyd, Lotulelei vagy Miliner sem lenne az "igazi". Fisher vagy Joeckel az lett volna.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Schefter szerint kimegy a 2 OT elso ket pickre...Rolni
akkor behúzzuk Jordant. amúgy meglepne, ha a Jags nem őt választaná, sztem kell Gus Bradleynek egy LEO az új hibrid védelmükhöz.

Fisher nálam no. 1 prospect az idei drafton.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Schefter szerint kimegy a 2 OT elso ket pickre...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem az volt szimpatikus Fisherben, hogy kijelentette, ő szívesen játszana a jobb oldalon is. Kb ekkor kezdték beírni a "szakírók" először a Jags-nek, meg nekünk 😀 Jó ügynökkel, jól akarja eladni magát, és tudják, hogy ehhez manipulálni kell kicsit a "szakértőket"

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem tetszik az idei oakland-i ügymenet. Azt gondolom, hogy akik a draftról bekerülnek a rosterbe azok alaposan átgondolt pick-ek lesznek és mind need-re érkezik (végre!). A kemény schedule ellenére bizakodó vagyok a 2013/14-es szezonnal kapcsolatban... bízom benne, hogy nekem lesz igazam (különösen TP-vel kapcsolatban 😊 , elsősorban a hater-ek miatt).
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000162374/article/dolphins-willing-to-meet-branden-alberts-demands

Dolphins willing to meet Branden Albert's demandsAmadeus91
Sőt ezzel párhuzamosan azt lehet olvasni, hogy ha valaki fel akar jönni akkor szívesen lennének cserepartnerek, azaz a feltrade már nem játszik náluk.peterbadbone
Hát akkor ennyi a trade álmaiknak várhatóan. Ugyan a Vikings elképzelhető,hogy feljebb akar mozogni de nem 1/3ra!
Ebben az esetben előre Fisherért! 😊
Hihetetlenül bírom a hozzá állását! Plusz mekkora lenne már két igazán jó,domináns small school T 😊

 www.youtube.com/watch?v=WNTbwrysooU



több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000162374/article/dolphins-willing-to-meet-branden-alberts-demands

Dolphins willing to meet Branden Albert's demandsAmadeus91
Sőt ezzel párhuzamosan azt lehet olvasni, hogy ha valaki fel akar jönni akkor szívesen lennének cserepartnerek, azaz a feltrade már nem játszik náluk.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
 bleacherreport.com/articles/1609788-oakland-raiders-2013-mock-draft-final-edition
itt egy másik nagyjából elfogadható...Rolni
Warford is RG. harmadik körben B-WIll legyen inkább.

Bruce: Floyd állítólag a legbiztonságosabb pick (bár tudjuk, hogy McClain meg Curry a Seahawksnál is biztos picknek számított). Sapphoz hasonlítják, mert hasonlóan laza a csípője, jó a body controlja. én sem vagyok elájulva tőle éppenséggeldeyell
Egyetlen egyben tér el de az nagyon is fontos, mégpedig a sebessége! Sapp nagyon is fürge volt a méreteihez képest! Floydnál inkább csak a kezdő lépés az ami egyenértékű! Mind amellett néha hajlamos magasan rossz body positionból játszani! De ez persze igaz Star-ra is és tanítható! Mint 3technik UT nagyon is jó lehet, sőt ismerve a hozzáállását pláne (ha nem esik át a ló túloldalára) de nem Sapp!



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
 www.nfl.com/draft/story/0ap1000000162248/article/2013-nfl-draft-sevenround-mock-forecasts-every-pick-1-to-254

6. körben a P helyett CB-t hoznék, de amúgy a mi részünkről egész vállalható mock...Rolni
Teljesen egyet értek veled Rolni. Fisher,Jawan Jamison és Keith Pough hármas különösen tetszik! Viszont nekem Leon McFadden vagy Hayden nagyon hiányzik belőle.



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wewkfcsjh1v6sug0usrg
Dolphins willing to meet Branden Albert's demands
The Miami Dolphins have their eye on Kansas City Chiefs left tackle Branden Albert. Despite a report to the contrary, the Dolphins are willing to meet Albert's demands, Ian Rapoport reports.


Dolphins willing to meet Branden Albert's demands

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
mondjuk, ha 2 OT menne ki az első 2 helyen, akkor Dion Jordan elgondolkodtató lehetőség lenne, akár még fel is jönne érte valaki...Amadeus91
Ha pass rushert kellene tutira húzni 1\3-on én vszeg őt vinném...Rolni
Amadeus91
Láttam már 😊 és nem csak ezért vinném 😀Rolni
azért odabaszós ez a dinamika, de ha sikerül letrédelni, akkor Mészöly Kálmános ünneplés lesz itt. 😀Amadeus91
jaja!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
mondjuk, ha 2 OT menne ki az első 2 helyen, akkor Dion Jordan elgondolkodtató lehetőség lenne, akár még fel is jönne érte valaki...Amadeus91
Ha pass rushert kellene tutira húzni 1\3-on én vszeg őt vinném...Rolni
Amadeus91
Láttam már 😊 és nem csak ezért vinném 😀Rolni
azért odabaszós ez a dinamika, de ha sikerül letrédelni, akkor Mészöly Kálmános ünneplés lesz itt. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
mondjuk, ha 2 OT menne ki az első 2 helyen, akkor Dion Jordan elgondolkodtató lehetőség lenne, akár még fel is jönne érte valaki...Amadeus91
Ha pass rushert kellene tutira húzni 1\3-on én vszeg őt vinném...Rolni
Amadeus91
Láttam már 😊 és nem csak ezért vinném 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
mondjuk, ha 2 OT menne ki az első 2 helyen, akkor Dion Jordan elgondolkodtató lehetőség lenne, akár még fel is jönne érte valaki...Amadeus91
Ha pass rushert kellene tutira húzni 1\3-on én vszeg őt vinném...Rolni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
mondjuk, ha 2 OT menne ki az első 2 helyen, akkor Dion Jordan elgondolkodtató lehetőség lenne, akár még fel is jönne érte valaki...Amadeus91
Ha pass rushert kellene tutira húzni 1\3-on én vszeg őt vinném...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
mondjuk, ha 2 OT menne ki az első 2 helyen, akkor Dion Jordan elgondolkodtató lehetőség lenne, akár még fel is jönne érte valaki...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Van egy draft játék :  first-pick.com, ezen most egy letrade után BPA alapon behúztam a két Florida State DE-t, mert elég jól hangzott a Werner - Walker - Houston - Carradine DL. Amúgy egész jó kis játék, érdemes kipróbálni.