Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Miami az.
Mit kapunk a #12 melle az a kerdes!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
elvileg trade van 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Csere a Miamival



több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
na ha vkinek LT kell johet Johnsonert...Rolni
Ámen



több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
na ha vkinek LT kell johet Johnsonert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
mi az a BPA? valamiért ez kimaradt nekemRaider89
Legjobb elérhető játékos rövidítése.ulpianus
jaa hogy Best Player Available angolul, köszi



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
jóestéket. kezdődjönmááááá 😀 amúgy nekem mind1 elsőbe kit húzunk abból a 3ból akit írtatok, csak ne legyen meglepi és ne legyen Geno, bár kétlem hogy Reggienek elmenne az esze Al-esen.
egy kérdés, mi az a BPA? valamiért ez kimaradt nekemRaider89
Best player avaible azaz a lehető legjobb elérhető játékos



több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
mi az a BPA? valamiért ez kimaradt nekemRaider89
Legjobb elérhető játékos rövidítése.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
jóestéket. kezdődjönmááááá 😀 amúgy nekem mind1 elsőbe kit húzunk abból a 3ból akit írtatok, csak ne legyen meglepi és ne legyen Geno, bár kétlem hogy Reggienek elmenne az esze Al-esen.
egy kérdés, mi az a BPA? valamiért ez kimaradt nekem



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Sracok hagyjuk mar ezt a hova kell ember hova nem.
1, A mi rosterunkbe mindenhova elfer egy elsokoros tehetseg.
2, RM BPA alapon fog huzni ezt lenyilatkozta. ergo ha CB lesz a BPA amikor jovunk azt huzza. ha Carradine akkor meg ot...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha a huszadik hely környékére sikerülne hátramenni akkor azt mondom jöjjön Carradine. Abban Amadeus-szal értek egyet, hogy QB,WR, RB ne jöjjön 1. körben, CB jöhetne szerintem, sőt én egy késői S picket is el tudnék viselni speciális esetben.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Értem köszi! 😊
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
De Carradine nem sérült volt és így kockázatos pick?Bruce
De igen. Ettől függetlenül nagyon jól jár vele aki majd draftolja.iktriad
De akkor nem csúszna le a második körbe is akár?Bruce
korábban úgy gondolták, hogy igen, de nemrég volt a workoutja, ahol nagyon meggyőző volt, azzal bebetonozta magát az első körbe.

choose life
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
ha összejön a letrade, azt mondom, Carradine. de Hayden is rohadt jó, nem véletlenül van sok szakinál előrébb, mint Milliner. mondjuk én jobban örülnék, ha Fisher maradna bent 1/3-ra, mert jobb cserealap, mint Joeckeldeyell
mi a pecsának 1. körben corner?Amadeus91
egy kicsit megpróbálhatnál kevésbé paraszt lenni, ha választ vársz a kérdésedre. BPA alapon draftolunk az első körben. ha a letrade összejön, és a top DE/DT-k kimennek, de a top CB bennmarad, akkor kihúzzuk azt. mint írtam, a legjobb az lenne, ha a top RDE-t húznánk, aki Carradine.deyell
ez nem parasztság kérdése.
Nincs D-line, gőzünk nincs, hogy fog kinézni a front7. Nincs értelme CB-t draftolni, még akkor sincs, ha letrade. 1. kör közepén ott lesz Floyd, Werner, Tank ..., de ha kimenne mind, akkor az OL is elbírna egy 1. körös picket. QB, CB, S, WR, RB ne jöjjön 1. körben....Amadeus91
Werner valószínűleg nem fit. kezdve azzal, hogy LDE, mint Houston, és ő csak 4-3-as DE-t tud játszani. Tarver, aki alapvetően 3-4-es, az univerzálisabb játékosokat kedveli, akiket több poszton, több sémában be lehet vetni. Floyd egyelőre úgy néz ki, hogy top 10 pick, Eagles is húzhatja. Sheldon Richardson jöhet még szóba nálunk, ha 10-20 közé tradelünk le. CB húzás az első kör végén lenne oké, ha sikerülne kétszer letradelni (szép álmok)

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De Carradine nem sérült volt és így kockázatos pick?Bruce
De igen. Ettől függetlenül nagyon jól jár vele aki majd draftolja.iktriad
De akkor nem csúszna le a második körbe is akár?
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
De Carradine nem sérült volt és így kockázatos pick?Bruce
Ha jól tudom ACL szakadása volt/van. S mint AP óta közismert nincs lehetetlen ezen a téren. Lattimore is ilyen alapon jöhet szóba.



több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 485 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De Carradine nem sérült volt és így kockázatos pick?Bruce
De igen. Ettől függetlenül nagyon jól jár vele aki majd draftolja.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De Carradine nem sérült volt és így kockázatos pick?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
ha összejön a letrade, azt mondom, Carradine. de Hayden is rohadt jó, nem véletlenül van sok szakinál előrébb, mint Milliner. mondjuk én jobban örülnék, ha Fisher maradna bent 1/3-ra, mert jobb cserealap, mint Joeckeldeyell
mi a pecsának 1. körben corner?Amadeus91
egy kicsit megpróbálhatnál kevésbé paraszt lenni, ha választ vársz a kérdésedre. BPA alapon draftolunk az első körben. ha a letrade összejön, és a top DE/DT-k kimennek, de a top CB bennmarad, akkor kihúzzuk azt. mint írtam, a legjobb az lenne, ha a top RDE-t húznánk, aki Carradine.deyell
ez nem parasztság kérdése.
Nincs D-line, gőzünk nincs, hogy fog kinézni a front7. Nincs értelme CB-t draftolni, még akkor sincs, ha letrade. 1. kör közepén ott lesz Floyd, Werner, Tank ..., de ha kimenne mind, akkor az OL is elbírna egy 1. körös picket. QB, CB, S, WR, RB ne jöjjön 1. körben....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
ha összejön a letrade, azt mondom, Carradine. de Hayden is rohadt jó, nem véletlenül van sok szakinál előrébb, mint Milliner. mondjuk én jobban örülnék, ha Fisher maradna bent 1/3-ra, mert jobb cserealap, mint Joeckeldeyell
mi a pecsának 1. körben corner?Amadeus91
egy kicsit megpróbálhatnál kevésbé paraszt lenni, ha választ vársz a kérdésedre. BPA alapon draftolunk az első körben. ha a letrade összejön, és a top DE/DT-k kimennek, de a top CB bennmarad, akkor kihúzzuk azt. mint írtam, a legjobb az lenne, ha a top RDE-t húznánk, aki Carradine.

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
ha összejön a letrade, azt mondom, Carradine. de Hayden is rohadt jó, nem véletlenül van sok szakinál előrébb, mint Milliner. mondjuk én jobban örülnék, ha Fisher maradna bent 1/3-ra, mert jobb cserealap, mint Joeckeldeyell
mi a pecsának 1. körben corner?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
ha összejön a letrade, azt mondom, Carradine. de Hayden is rohadt jó, nem véletlenül van sok szakinál előrébb, mint Milliner. mondjuk én jobban örülnék, ha Fisher maradna bent 1/3-ra, mert jobb cserealap, mint Joeckel

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a jó ilyenkor ezekkel a "biztos tuti" infókkal, hogy kb 3 óra múlva senki nem fog rájuk figyelni már, mert lesznek tényleges infók, úgyhogy nagy faszság ez 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem nem ez lesz az első kettő pick.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Na ha tenyleg
1/1 Fisher
1/2 Ansah

Akkor Joeckel miatt sztem kurva jo szituba leszunk a lemozgashoz.
Ha kicsit megyunk le OL/DL arcot varok, ha jobban johet CB is akar vagy Vaccaro mint total meglepi...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!