Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Nem akarok belepofázni, de sztem a pontozást át lehetne gondolni. Arra gondolok leginkább, hogy nem szerencsés vagy korrekt ha valaki eltalál egy játékost, akár harmadik helyen is, majdnem ugyanannyi pontot kap, mint aki egy posztot talál el. Azért nem mindegy, hogy egy konkrét embert találsz el, vagy egy posztot. Előbbi sokkal valószínűtlenebb és nehezebb.
Valami ilyesmit érdemes lenne inkább használni:

Nevek pontozás (6-5-4 helyett) : 8-6-5
Posztok pontjai: (3-2-1 helyett): 2-1-1 (vagy 3-2-1 maradjon)
Sztem nem túlzás, hogy aki telibetalál első helyen egy embert, többet kaphat, mint aki végig tolja tartalékhelyeken a posztokat de elsőre semmit nem talál el. Vagy ha ez túlzás akkor más. És ne ezen menjen a vita, hogy mindenki leír egy számsort. De remélem érthető, mit akarok mondani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Így gondoltam, tökéletes lesz... délelőtt én is felteszem a sajátomat, de a 6-7. kör nem egyszerű 😀

Most olvastam egy új "trade pletykát" miszerint, ha a Chiefs elviszi Joeckelt és a Jags lecsap Jordan-re akkor a Lions feljön Fisher-ért. TOP 5ben maradva traddel... több mint jól hangzik 😀

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Peterbadbone valahogy így gondoltad? Vagy én értelmeztem félre valamit?

1 Round
Erick Fisher OT
Shariff Floyd DT
Datone Jones RDE

2 Round
Johnathan Franklin RB
DJ Hayden CB
Robert Woods WR

3 Round
Leon Mcfadden CB
Kiko Alonso ILB
Gavin Escobar TE

4 Round
Michael Buchanan RDE
T.J. McDonald FS
David Quessenbery OG

5 Round
Aaron Mellette WR
Sean Porter OLB
Kevin Reddick ILB

6 Round
Keith Pough ILB
Nick Kasa TE
Michael Mauti OLB

7 Round
Jahleel Addae SS
Kwame Geathers DT
Rex Burkhead RB



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Zsír, akkor holnap délelőtt megpróbálok összedobni egyet 😊
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tehát akkor 7 körre tippelünk, de mi van azzal ahol alapvetően is már két választása van a Raidersnek? Oda akkor 6 embert írunk be?Bruce
Mi úgy gondoltuk, hogy 3-nál több választás nem lesz egy körben sem, ezért van a 3 tipp egy körre.

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
ezt a fazont be kéne húzni a 7. körben



korábban nem futballozott, de atlétikai adottságai kiemelkedőek, ráadásul még esze is van, felvették az Oxfordra, gyorsan tanul.deyell
Mentálisan nagyon rendben van, nagyon tetszik mindaz ahogy és amit nyilatkozik! Valamint ahogy lehet s látni fizikálisan is nagyon okés, sőt valszeg brutálisan erős lehet. Szóval ezek alapján én is azt mondanám,hogy egy 7körös projektnek elférne!
Ami engem aggaszt és ami megkérdőjelezi a kiválasztását az a posztja és a videón is jól látható a posztjához túl merev bokái!Sokkal inkább feküdne neki a 3-4 bull rush OLB poszt.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tehát akkor 7 körre tippelünk, de mi van azzal ahol alapvetően is már két választása van a Raidersnek? Oda akkor 6 embert írunk be?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mi ugyanúgy tippeltünk mind a 7 körre , mert soha nem lehet tudni melyik körben hányszor fogunk húzni... ezt elfelejtettem beleírni az előző hsz-be.

Sőt az is kimaradt, hogy ha nem adott körben húzzák ki azt a játékost aki be lett írva, akkor is jár 1 pont.

több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Okoye szerintem nem McKenzie fit. Ő nem football játékos, csak egy nagyon jó atléta.

Beszélgettem ma egy haverommal és kigondoltunk egy draft játékot.

Minden körre beírunk max 3 játékost "erősorrendben". Ha adott körben az elsőt húzzuk ki 5 pont jár, ha a másodikat akkor 4 pont jár, a harmadikért 3 pont jár. Ha az első posztjával megegyező játékost húzunk akkor 3 pont jár, ha a másodikéval megegyező posztra húzunk akkor 2 pont jár, a harmadik posztjával megegyezőt húzunk akkor 1 pont jár. Ha sem a név sem a poszt sem talál, akkor értelemszerűen nem jár pont.

Ha gondoljátok tippelhetnénk mi is, mondjuk holnap este 8-ig írja be mindenki, aki akar a Raiders választásaira tippelni.peterbadbone
Es ha osszejon a letrade irjunk 2.korre meg 4.re mondjuk zarojelesen 3nevet gratisz?😀


több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Okoye szerintem nem McKenzie fit. Ő nem football játékos, csak egy nagyon jó atléta. peterbadbone
Bilukidi is nagyjából hasonló pick volt: jó atléta, de a játéka nyers, csak középiskola utolsó évében kezdett el futballozni. őt a 6. körben húztuk, több tapasztalattal bírt, Okoye-nek ez nincs, de így is bőven jó lenne a 7.-ben projectnek. mivel jó intelligenciája van és munkamorálja, be lehetne tanítani 1-2 év alatt.

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Okoye szerintem nem McKenzie fit. Ő nem football játékos, csak egy nagyon jó atléta.

Beszélgettem ma egy haverommal és kigondoltunk egy draft játékot.

Minden körre beírunk max 3 játékost "erősorrendben". Ha adott körben az elsőt húzzuk ki 5 pont jár, ha a másodikat akkor 4 pont jár, a harmadikért 3 pont jár. Ha az első posztjával megegyező játékost húzunk akkor 3 pont jár, ha a másodikéval megegyező posztra húzunk akkor 2 pont jár, a harmadik posztjával megegyezőt húzunk akkor 1 pont jár. Ha sem a név sem a poszt sem talál, akkor értelemszerűen nem jár pont.

Ha gondoljátok tippelhetnénk mi is, mondjuk holnap este 8-ig írja be mindenki, aki akar a Raiders választásaira tippelni.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
ezt a fazont be kéne húzni a 7. körben



korábban nem futballozott, de atlétikai adottságai kiemelkedőek, ráadásul még esze is van, felvették az Oxfordra, gyorsan tanul.

choose life
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Flynn kezdi meg a TC-t kezdő QB-ként, ahogy ez várható is volt. McKenzie állítólag nem is lát potenciális franchise QB-t ezen a drafton, így várakozásaimnak megfelelően valószínűleg nem húzunk QB-t idén! Még a draft után jön egy UDFA meg egy veterán akik közül kikerül a 3. QB és ott vége is a poszt idei mélyítése.peterbadbone
Abban azért nem lennék biztos, h nem húzunk QB-t...sztem ha lesz olyan akit középen vagy a végén jó értéknek gondolnak simán elhozzuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Flynn kezdi meg a TC-t kezdő QB-ként, ahogy ez várható is volt. McKenzie állítólag nem is lát potenciális franchise QB-t ezen a drafton, így várakozásaimnak megfelelően valószínűleg nem húzunk QB-t idén! Még a draft után jön egy UDFA meg egy veterán akik közül kikerül a 3. QB és ott vége is a poszt idei mélyítése.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Ha OT hozunk 1\3ra akkor szinte biztos, h első évben RT lesz. Nem hiszem, h bármelyik ki tudja verni Jared-et a kezdőből, meg nem is árt, ha a tempót felveszi jobb oldalon először. Aztán már tényleg csak a mutatott játékokon múlik. Mit mutat Jared, mit az újonc. Pénz jövőre lesz bőven, így simán visszahozható Jared...aztán lefocizzák ki hol kezd...rookie 4 évig úgyis kedvező deal-en fut majd...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Első évben szerintem bármelyik draftolt LT RT-t fog játszani és esetleg év közben kipróbálják őket LTben is.
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Johnson, mint 1/3... na erre sem gondoltam volna, főleg úgy, hogy az 1/1 és 1/2 is LT lenne. Pláne úgy, hogy papíron egyik csapatnak sem kell LT!!! Mindegyiknek megvan a kezdője, Albert,Monroe és ugye Veldheer! 😀 Ráadásul a Jags-nek és nekünk is lyukas a védelmünk.

Tegyük fel, hogy LT-t húzunk, bármelyiket a 3-ból, ki lesz az LT és ki lesz az RT nálunk?

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
van egy olyan megérzésem, hogy a Jax pick fogja eldönteni - elindítani a lavinát - hogy lesz-e trade vagy sem, és majd az lesz a hot moment...

edit: tetszik, hogy Reggie game changert akar húzni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azért azt se felejtsük el, hogy egy feltrade egy csapatnak egy potenciális kezdő kiesését (második kör) jelenti a későbbi évekre. Azért egy nagyon jó játékos kell ahhoz, hogy megérje ezt beáldozni érte.
Mondjuk Joeckel lehet hogy megérné.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Én úgy gondolom most is, mint eddig is.
RM nagyon szívesen lemenne 1\3ról megfelelő ajánlat esetén. Az, hogy impact playert akar 1. körben egyértelmű és sztem azt is előre vetíti, hogy 1\12nél (Miami) lentebb már csak nagyon drágán mennénk lentebb.
Az lenne nagyon érdekes, h Chiefs tényleg Fishert vinné ahogy most mondják páran, és a Jags meg Jordant vagy Ansah-ot. Ekkor 1\3nál benn lenne Joeckel akiért biztos megindulna a bidding war. Miami, Lions, Cards, Chargers is esetleg...abból azért jó is kisülhetne...
Cardinalsnak is kell nagyon az LT, mert CP-t agyonütik a mostani fal mögött sztem.
Lionsnak is elkellene, mert Backus visszavonult, Gosder lelépett, Reiff lehetne így RT
Miami egyértelműen LT-t keres és ha Joeckel benn van nem hiszem, h Albert-ért tradelnének inkább.
Diegonak is nagyon kéne LT...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Valamiért olyan érzésem van hogy nem is keressük a ledraft partnereket. 1/3 ra ahogy írjátok masszív pickek lehetnek akárki jön de ha nem innen megyünk le nem lesz 2.kör...
Jövő évi pickadásról ne is halljunk😀


több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Nem lenne szar, ha az első 3 helyen OT menne ki 😀Bruce
Nem nagyon volt ilyen eddig a történelemben sztem 😊
Én Lane-t is simán örömmel fogadnám a Fishernél felsorolt érvek miatt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem lenne szar, ha az első 3 helyen OT menne ki 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
RM press conf.
 www.raiders.com/news/2013-Draft/article-1/Reggie-McKenzie-Pre-Draft-Press-Conference/0cfaae04-484c-4132-b6a4-cd8c62c29137

BPA első körben 😊Rolni
Ha az ESPN listáját vesszük, akkor ha kimegy a két OT az első két körben, akkor van 7 ember akinek azonos a grade-je. Akkor tehát, ha nincs letrade, ebből a listából bárki jöhet.

1. Luke Joeckel* OT Texas A&M 96
2. Eric Fisher OT C. Michigan 96
3. Dion Jordan OLB Oregon 95
4. Star Lotulelei DT Utah 95
5. Sharrif Floyd* DT Florida 95
6. Ezekiel Ansah DE BYU 95
7. Dee Milliner* CB Alabama 95
8. Lane Johnson OT Oklahoma 95
9. Chance Warmack G Alabama 95Bruce
Jaja!

NFL Network's Mike Mayock predicted on Path to the Draft that the Raiders will either select Oklahoma LT Lane Johnson or Florida DT Sharrif Floyd at the No. 3 overall pick.
Mayock is convinced Luke Joeckel and Eric Fisher will go 1-2. Raiders GM Reggie McKenzie's roster is the least talented in football, so he'll stick to his board and draft the best left. If that's Johnson, he'll be the pick regardless of the fact that he'd play right tackle in Oakland. If that's Floyd, he'll fit an immediate need. We also wouldn't rule out Oakland selecting Star Lotulelei.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
RM press conf.
 www.raiders.com/news/2013-Draft/article-1/Reggie-McKenzie-Pre-Draft-Press-Conference/0cfaae04-484c-4132-b6a4-cd8c62c29137

BPA első körben 😊Rolni
Ha az ESPN listáját vesszük, akkor ha kimegy a két OT az első két körben, akkor van 7 ember akinek azonos a grade-je. Akkor tehát, ha nincs letrade, ebből a listából bárki jöhet.

1. Luke Joeckel* OT Texas A&M 96
2. Eric Fisher OT C. Michigan 96
3. Dion Jordan OLB Oregon 95
4. Star Lotulelei DT Utah 95
5. Sharrif Floyd* DT Florida 95
6. Ezekiel Ansah DE BYU 95
7. Dee Milliner* CB Alabama 95
8. Lane Johnson OT Oklahoma 95
9. Chance Warmack G Alabama 95