Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Mondjuk véleményem szerint ezzel a hayden húzással kb tönkre is tenné az egész offseason munkáját RM....Bruce
Bocs lehet,h csak én vagyok nagyon letompulva a munkától de ezt kifejtenéd bővebben? akár pv-ben is!
Hayden okés, h sérült de kiváló playa!Cubehead
1/3-ra, amikor olyan játékosok lesznek/lehetnek bent mint Fisher, Jordan, Lotulelei, Floyd, akik mind mind hasznosabbak egy csapat szempontjából mint egy CB. Ha meg már CB akkor Milliner legyen inkább.Bruce
OKs én voltam a tompa 😊!
Nem jött át,hogy 1/3-ra érted, sorry!
Természetesen oda véleményem szerint is reach!A mockomba is csak 2 roundba írtam, szóval trade esetén szóba jövő playa.
Amúgy szerintem van olyan jó ha nem jobb,sőt mint Milliner! Ebben az egyben még ellent kell mondjak! 😊



több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
BREAKING: Chaeran Williams jelentése alapján, a Kansas City Chiefs tájékoztatta Luke Joeckel-t és Eric Fisher-t is, hogy kit választanak majd 1/1-re. Ez a játékos pedig nem más, mint...

Fisher megy ki állítólag 1/1-re, akkor Jax Joeckel/Ansah/Jordan, lehet csúszik hozzánk Jordan, vagy ha Joeckel, akkor be fog indulni a run.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk véleményem szerint ezzel a hayden húzással kb tönkre is tenné az egész offseason munkáját RM....Bruce
Bocs lehet,h csak én vagyok nagyon letompulva a munkától de ezt kifejtenéd bővebben? akár pv-ben is!
Hayden okés, h sérült de kiváló playa!Cubehead
1/3-ra, amikor olyan játékosok lesznek/lehetnek bent mint Fisher, Jordan, Lotulelei, Floyd, akik mind mind hasznosabbak egy csapat szempontjából mint egy CB. Ha meg már CB akkor Milliner legyen inkább.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 518
Mondjuk véleményem szerint ezzel a hayden húzással kb tönkre is tenné az egész offseason munkáját RM....Bruce
Bocs lehet,h csak én vagyok nagyon letompulva a munkától de ezt kifejtenéd bővebben? akár pv-ben is!
Hayden okés, h sérült de kiváló playa!



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk véleményem szerint ezzel a hayden húzással kb tönkre is tenné az egész offseason munkáját RM....
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
La Canfora twitteren erdekes dolgok rolunk:

Hetek ota nyiltan aruljuk a 3.cetlit, es egy GM szerint le is founk tudni tradelni (legyen igy)

Ha megsem akkor vihetjuk Haydent... na ezt inkabb a no comment kategoriaba


több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Bill Williamson (ESPN) nektek is írt mockot:

1 3 Sharrif Floyd DT Florida
3 66 Larry Warford OG Kentucky
4 100 Adrian Bushell CB Louisville
6 170 Sean Renfree QB Duke
6 176 Levine Toilolo TE Stanford
6 205 Miguel Maysonet RB Stony Brook
7 209 Cam Lawrence LB Mississippi State


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nem csinálom meg ezt a draftos játékot, mert nem ismerem a játékosokat annyira, csak az első körösöket 😀Bruce
Azért ha meggondolod magad írd be a tippjeid, éjfélig tudom vezetni, utána már nem leszek "elérhető".

Ha más akar még szintén éjfélig írja be, aztán vasárnap este eredményt hirdetek.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem csinálom meg ezt a draftos játékot, mert nem ismerem a játékosokat annyira, csak az első körösöket 😀
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce!

Veldheer nekem tisztán LOT, én nem raknám át jobb oldalra semmiképp.
De ez mindegy, mert Veldheer nem menne bele az ROT fizetésbe eleve. És igaza lenne. Akkor már jobb eladni jövőre. Persze őt is lehet tagelni. De mint Albert, attól még eladható, és az lenne a jó döntés.
Csak amit a Chiefs megtehet, miszerint dobnak egy első kört arra, hogy egy jó LOTből kiválót faragjanak, azt megteheti-e a Raiders is? Mert itt sokkal több lyuk van rosteren, mint ilyen luxus cseréket finanszírozni a legjobb pickből.
Én azt mondom amit Amadeus. A védőfalra kell ellőni az 1/3at. Vagy még inkább lemozogni, akár kicsit ár alatt is (de nem nagyon, fizessenek csak).

Én ezért nem tartom jó döntésnek a két LOT egy csapatban elméletet. Jól hangzik, hogy ennyire jó OT páros, viszont mindkettő megkéri a saját árát 2014ig bezárólag. Azonban a Raidersnek nem fogja megérni. Senkinek nem érné meg.ulpianus
Fishernek 4 évig újonc fizuja lesz, ez fix. Az hogy Veldheer elgondolkozik e azon, hogy egy újonc lenyomja és ő lett a RT, az majd eldől.
Én annyit mondok hogy ha benn van Fisher és Jordan meg Joeckel kiment, akkor Fisher a legjobb pick. Ha benn van Jordan és Fisher, akkor már talán Jordan kicsivel többet ér.

De abban egyetértek, hogy a legjobb a letrade nekünk, csak azt ugye nem mi döntjük el. 😊
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Bruce!

Veldheer nekem tisztán LOT, én nem raknám át jobb oldalra semmiképp.
De ez mindegy, mert Veldheer nem menne bele az ROT fizetésbe eleve. És igaza lenne. Akkor már jobb eladni jövőre. Persze őt is lehet tagelni. De mint Albert, attól még eladható, és az lenne a jó döntés.
Csak amit a Chiefs megtehet, miszerint dobnak egy első kört arra, hogy egy jó LOTből kiválót faragjanak, azt megteheti-e a Raiders is? Mert itt sokkal több lyuk van rosteren, mint ilyen luxus cseréket finanszírozni a legjobb pickből.
Én azt mondom amit Amadeus. A védőfalra kell ellőni az 1/3at. Vagy még inkább lemozogni, akár kicsit ár alatt is (de nem nagyon, fizessenek csak).

Én ezért nem tartom jó döntésnek a két LOT egy csapatban elméletet. Jól hangzik, hogy ennyire jó OT páros, viszont mindkettő megkéri a saját árát 2014ig bezárólag. Azonban a Raidersnek nem fogja megérni. Senkinek nem érné meg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/04/25/raiders-targeting-d-j-hayden-with-lower-round-one-pick/

úgy legyen!!

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
a draft eredménykövetés topicba írtam, de ide is befér
Scott Bischoff ‏@Bischoff_Scott 5p
Talking to source who confirms that Ansah will be the pick to Jacksonville at No. 2 overall.Beki
Akkor a Raiders elég jó helyzetben lesz...Fisher miatt az a 3. pick sokat fog érni valakinek. Vagy mekkora esély lehet itt egy Fisher pickre a Raiderstől?Hall Of Green
Ha engem kérdezel én mindenképpen őt választanám és van is benne realitás, mert kell a jó falember és úgy gondolom őt nem lehet bennhagyni akkor és ott. Bár ellene szól, hogy alighanem RT lenne eleinte és az meg nem ér 1/3-at.
Viszont a teljes összképhez az is hozzá tartozik, hogy a jelenlegi LT-nk Veldheer utolsó évébe lép a szerződésének, ha őt Fisher érkezésével áttennék RT-nek és Fisher lenne az LT, akkor Veldheer fizetését ez jelentősen befolyásolhatná a jövőre nézve, mert egy RT-nek nem adnak olyan lóvét mint egy LT-nek. Szóval van realitás abban, hogy Fishert húzzuk ha benn lesz 1/3-ra!
De ha Joeckel lesz az 1/1 és Ansah az 1/2, akkor inkább Jordan lenne a választásunk, mert egy jó rusher kell, mert egyelőre az sincs.
Viszont tényleg inkább a letradelés lenne akkor a legjobb opció a számunkra.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ansah-t viheti 1/2re a Jax állítólag

pls Jordan, pls.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Ha Jordant nem viszi ki a Jax (Same old jax), akkor vinnünk kell, nincs mese.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha Joeckel lesz az 1/1 akkor szerintem Fisher könnyen lehet Jags választás is, mert gond nélkül be fogják tenni RT-nek, DE-t meg visznek majd 2. körben. Ellenben Joeckel-ről azt olvastam, hogy inkább LT és nem biztos, hogy könnyen menne neki az átállás RT-re.

Ansah nekem nagyon nem jön be, még Carradine-t is inkább húzzuk be kicsit előbb, mint vigyük Afrika Csillagát, aki ki tudja hány éves, stb... ok potenciál az van benne, de ilyenekkel tele a Raiders bust listája. Húzzunk meglepőt és válasszuk ki Warmack-ot!

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Na akkor viszont tuti lesz a Joeckel\Fisher draft 1\1-en.
Nem jön ajánlat, illetve ha Albert megy kurva nagy a lyuk LTn...
Állítólag (Chiefs topic) Joeckel a scoutok választása, míg Fisher az edzőké...Dorsey VS Reid a vége, sztem a GM nyer majd végül és Joeckel pick lesz...

Jagsnál ugye adott a Jordan\Ansah vonal és emellé jön a Fisher, Floyd, Star opció sztem. Én rushert várok oda.

Így maradna nekünk Fisher. Vagy maradunk és visszük, aminek örülök majd, vagy jön egy feltrade, mostmár top 12n belülről vszeg érte...Lions, Cards, Chargers félhet, h nem marad neki benn se Fisher, se Lane(Lions ettől nem kell, h féljen), mert Eagles is vevő lehet az OT pickre...

Ha lemegyünk kissé extra 2. körért és még apróért és hozzuk a BPA-t Floyd, Star, Jordan, Ansah, Warmack....akkor is bódog leszek 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eddig minden tippsort felvezettem a táblázatomba, Cubehead, Barb, deyell, Rolni és én tippeltünk.

A Miami még a draft előtt leigazolja Albert-et, így ők biztosan nem pályáznak az 1/3-ra és ezzel együtt nem is szerezzük meg tőlük Bess-t, amiben nagyon bíztam. Állítólag őt mindenképp elcserélik a draft előtt/alatt. A kérők között mi nem vagyunk,Browns, Jets, 49ers, Cardinals, Vikings, Rams hatos jelentkezett be érte, állítólag egy mid-round pick az ára.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én csak délután tudom megadni a tippjeimet, mert most még szarni sincs időm, nem hogy kigondolni egy 7 körös mock-ot 😀
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 652 — Raiders fan
Raiders 2013 Draft Tippjáték:

1. kör:
1. Eric Fisher OT
2. Sharrif Floyd DT
3. Dion Jordan DE

2. kör:
1. Cornelius Washington DE
2. Jamar Taylor CB
3. DJ Swearinger FS

3. kör:
1. Brandon Williams DT
2. Bacarri Rambo FS
3. Aaron Dobson WR

4. kör:
1. Michael Buchanan, DE
2. Leon McFadden CB
3. Travis Kelce TE

5. kör
1. Kevin Riddick ILB
2. Josh Evans FS
3. Malliciah Goodman DE

6. kör
1. Joseph Fauria TE
2. Earl Watford OG
3. Jawan Jamison RB

7. kör
1. Luke Marquard OT
2. Kwame Geathers DT
3. Latavius Murray RB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 663
Raiders 2013 Tippjáték:

1. kör:
1. Sharrif Floyd DT
2. Eric Fisher OT
3. Ezekiel Ansah DE

2. kör:
1. Jamar Taylor CB
2. DJ Swearinger FS
3. Cornelius Washington DE

3. kör:
1. Brandon Williams DT
2. Bacarri Rambo FS
3. Aaron Dobson WR

4. kör:
1. Michael Buchanan, DE
2. Leon McFadden CB
3. Chase Thomas OLB

5. kör
1. Oday Abushi, OT
2. Chris Harper WR
3. Mike Catapano DE

6. kör
1. Joseph Fauria TE
2. John Boyett FS
3. Quanterus Smith DE

7. kör
1. Braden Brown OT
2. Mike Purcell DT
3. Rex Burkhead RB

choose life
több mint 11 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders 2013 Tippjáték:

1. Kör:
1: Star Lotulelei DT
2: Erik Fisher OT
3: Bjoern Werner DE

2.Kör:
1: Logan Ryan CB
2: Cornelius Carradine DE
3: Phillip Thomas FS

3. Kör
1: Brandon Williams DT
2: Bacarri Rambo FS
3: Leon McFadden CB

4. Kör:
1: Michael Buchanan DE
2: Barrett Jones OG
3: Akeem Spence DT

5. Kör:
1: Ricky Wagner OT
2: Marcus Lattimore RB
3: Nick Kasa TE

6.Kör:
1: Zac Dysert QB
2: Jake Knott OLB
3: AJ Klein MLB

7. Kör:
1: Michael Mauti OLB
2: Rex Burkhead RB
3: Conner Vernon WR

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Floyd jobb sztem ebből a szempontból, még ha DT is, de Ansah még jobb, csak ő sztem kicsit drága 1/3-ra.

Én továbbra is kitartok az OT draft mellett.
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
hú gyerekek ma start a draft? jáááá végre.
én Floydra vagy Wernerre voksolok. mindenképpen a DL-t kellene erősíteni elsősorban szerintem. kell egy állat dline hogy darabokra szedjük az ellenünk pályára lépő kjúbíkat. ezen szempont alapján Floyd vagy Werner a jobb választás?



Just Win Baby!
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
1.round
1/ Shariff Floyd DT, Florida
2/ Eric Fisher OT, Central Michigan
3/ Bjoern Werner DE, Florida State

2.round
1/ Damontre Moore DE, Texas AM
2/ DJ Hayden CB, Houston
3/ Menelik Watson OT, Florida State

3.round
1/ Kyle Long OG, Oregon
2/ David Amerson CB, NC State
3/ Christine Michael RB, Texas AM

4.round
1/ Tyrann Mathieu CB, LSU
2/ TJ McDonald FS, USC
3/ Dion Sims TE, Michigan State

5.round
1/ Michael Buchanan DE, Illinois
2/ Aaron Mellette WR, Elon
3/ Nico Johnson ILB, Alabama

6.round
1/ Earl Wolff SS, NC State
2/ Latavius Murray RB, UCF
3/ Levine Toilolo TE, Stanford

7.round
1/ Rodney Smith WR, Florida State
2/ Devin Taylor DE, South Carolina
3/ Ray Polk FS, Colorado